PDA

View Full Version : Последно желание



Murderdoll
11-09-2004, 18:48
представете си че след 2 дни е краят на света...
какво бихте правили през тези два дни?сори ако е
тъпа темата :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted:

P1ra71nQ
11-09-2004, 18:54
представете си че след 2 дни е краят на света...
какво бихте правили през тези два дни?сори ако е
тъпа темата :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted: spored men temata ne e typa.Ami az mih kazala na vsichki liubimi hora che gi obicham i che gi molq da mi prostqt, ako sym napravila neshto losho.Bih se vyrnala v BG da prekaram poslednite 2 dni ot jivota si :roll:
Mi neznaq tova e obshto vzeto.Bih prekarala tezi posledni migove s moite priqteli i rodnini.Za sega ne se seshtam drugo.

AvLee
11-09-2004, 18:59
Бих съжелила за всички лоши неща които съм направила!

ali g
11-09-2004, 19:01
orgii, alkohol, narkotici, vsqkvi nenormalni sportove, zapalvane na u4ili6teto, boi - we kupon do denq na Stra6niq Sud

amy lee
11-09-2004, 19:02
6te obikolq vsi4ki diskoteki v sofiq
ako tezi dva dni sa u4ebni opredeleno nqma i da se merna v onzi obrazovatelen zatvor za maloletni
6te se opitam da mina bulgarskite granici.
6te celuna purvoto simpati4no mom4e koeto mi se izpre4i na putq :oops:
vav 3,00 sutrinta 6te naduq muzikata do dupka,a puk sasedite kvoto 6tat da pravqt
6te izkre6tq na vsi4ki skupi za men hora kolko gi obi4am
bih organizirala qka prestrelka v centura na sofiq
6te se napiq kato svinq
6te se nadrusam(poslednite 2 bih gi napravila ako naistina mi ostavat 2 dni jivot-ina4e-ne)
6te se izsmeq v licata na tuacite ot moq klas i bih im kazala kolko sa jalki
bih prekarala cqla no6t v sofia land
30-40 sekundi predi zemqta da se uni6toji bih sko4ila ot vurha na kulata

maleee-dosta brutalno,nali????oba4e vsi4koto bih go napravila ako naistina idva kraq na sveta

11-09-2004, 19:03
bih se opital da napravwq vsi4ko za da predovratq svur6eka na sveta - sled tova vsi4ki shte sa mi blagodarni :) nebih se zanimaval da obqsnqvam na vsi4ki kolko gi obi4am shtoto te i bez tova si go znaqt puk i edva li shte gi burka sled kato sa umreli

black_heart
11-09-2004, 19:08
HMMm truden vapros!MI 6te kaja na teq det sa mi antipati4ni,kakvo si mislq za tqx,6te opitam treva,6te kaja na horata okolo men 4e gi obi4am i 6te spq s edin priqtel.....abe 6te opitam ot vsi4kooo

black_heart
11-09-2004, 19:09
No po seriozno kazano 6te mi e ma4ko 4e tolkova me4ti 6te ostanat neizpalneni,tolkova mesta-nevidqni...6te sko4a s para6ut!!:)

DeaTHroW-ReC_F
11-09-2004, 19:38
ше се самоубия..винаги съм го мечтала...

LunaTriCk
11-09-2004, 19:55
ше се самоубия..винаги съм го мечтала...

Именно ! Къде ще чакам 2 дена...

11-09-2004, 19:58
Mn si ambiciozna, DeaTHroW-ReC_F :lol: :lol:

Murderdoll
11-09-2004, 20:00
аз пък...ще се напия,напуша и дрогирам,
ще изляза да тичам гола из улиците и да се
еба с секи дет срещна..ахахаххаах не бе...глупости

ще се напия,напуша,дрогирам,ще спя с
гаджето ест.(няма да мра девствена,я) :twisted: :roll:
ще скоча с бънджи,...окей де може и да потичам гола по улиците
после ще открадна една хипер яка кола и ще я подкарам с
минимум 200 км/ч,и точно минута преди да свърши света
ще се разбия някъде :lol: :lol: :lol:
ахах аз съм била бахти болния мозък... :oops: :oops: :P

bigfish
11-09-2004, 20:03
Shte se vyrna v BG i shte prekaram dnite s priyatelite si i tezi, koito obicham...

Грахче
11-09-2004, 20:12
абе винаги сте ми били интересни такива, дето викат,че ще се самоубиват! после като се окаже фалшива тревога ще има да се тюхкате там горе от небето :?

ridin'spinnaz
11-09-2004, 20:17
boi ,ebane, grucka muzika ,droga i alkohol

LunaTriCk
11-09-2004, 20:17
Еми няма как да разберем, че е било фалшива тревога щот ще се умрели. Пък и рано или късно ще дойде при нас, тъй че :roll:

11-09-2004, 20:23
Az bix prekarala dnite s roditelite mi i priatela mi!!!

Josefinne
11-09-2004, 20:28
И аз бих казала на всички хора, които обичам, че ги обичам. Те не че са много. Ще поискам да ми простят, ако могат, за моите грешки и аз ще им простя за техните. Мисля, че ще си поговоря и насаме малко с Господ. Тогава май ще е доста зает, ама аз ще си запиша няколко минутки, ако мога. :wink: Ще потърся начин за спасение, но да предположим, че няма такъв (щото май в това беше въпроса). Тогава още ще направя всички неща, които някога ме е било страх, срам или каквото и да било да направя (с изключение на да ида на зъбар, щото на оня свят зъби няма да ми трябват). Ще прекарам единия ден със семейстовото си, а другия с най-близките си приятели и гаджето. Няма да си губя времето с хора, които наистина не са ми много скъпи... :D

11-09-2004, 20:49
ami 6tqh da napravq taka purvo da se esera pred tupite kuki qkata da se nadrusam i da nabaram Jenata da q pukna ot dum taka u putaka i kvo li o6te ne napravo MaDaFaKa abe ob6to zeto sha si napravq 6olto i nai-ve4e Boi-EbaNe-GruCKa-MuZika-CSKA

dodo
11-09-2004, 20:54
6te otidia da vida Piramidite,6te sko4a s para6ut-tova v parviat den,prez no6ta 6te obikolia vsi4ki klubove diskoteki i kakvoto e otvoreno,na zazoriavane 6te otida do daskalo i 6te zapalia kabinetite po biologia i himia,posle 6te napsuvam vsi4ki koito sa me draznili po niakakav na4in,ve4erta s gadjeto 6te itidem v gorata s mnogo pia4ka i 6te ima mnogo da se napivam mnogo da eba,i 6te umra pian i 6tastliv :P

11-09-2004, 21:23
6te gi prejiveq kato lud kupon s horata, koito obi4am, 6te napravq ne6to ludo kato ska4ane ot bundji...6te diveq, za da ne mislq za idvaneto na "kraq" :roll: :(

BABY_SEXY_GIRL
11-09-2004, 21:24
6te gi prejiveq kato lud kupon s horata, koito obi4am, 6te napravq ne6to ludo kato ska4ane ot bundji...6te diveq, za da ne mislq za idvaneto na "kraq" :roll: :(

Offf, tova bqh az...ve4e 6te poludeq sas tova... :roll:

Angel4e-to
11-09-2004, 21:44
purviq den 6te go prekaram sus semeistvoto mi,a ve4erta 6te si kuponqsvam qko,a na vtoriq den 6te buda s mahmurluk,no 6te go prekaram s nai,nai,nai-dobrite mi priqteli(a te ne sa mnogo) i gadjeto mi,koeto mn si bi4kam

united_colors
11-09-2004, 21:51
Bih napravila vsi4ko, koeto sam se strahuvala da napravja do sega :)

aBeP4eTo
11-09-2004, 21:55
Ще отида да видя един човек и ше го цункам сигурно тва като за начало после ... абе освен тва няма да правя нищо друго най-вероятно ще се видя с всички хора които обичам и ще прекарам колко се може повече време с тях :!:

DeaTHroW-ReC_F
11-10-2004, 08:17
ще спя с
гаджето ест.(няма да мра девствена,я) :twisted: :roll:

допада ми тая идея...и аз тей..пък после ше се самоубивам;))
и такова...ше намеря един от бившите му да му кажа че му прощавам нали....ще отида после при едно друго момче......и ще му кажа че го обичам...после ще кажа на най добрия ми приятел че го обичам повече от всичко на света...на най добрата ми приятелка също...тва най много за..... 2 часа и после бум....добре че съм на 7 етаж..

reality_girl{}
11-10-2004, 08:52
MM :roll: :roll: Kfo li bih napravila...Ami nai veroqtno 6te kaja na si4ki kolko mnogo gi bi4kam.Chte se izvinq na vsi4ko jivo koeto sam zasegnala axaxa :P :P mmm 6te napravq lud kupon v nas 6te naduq muzikata do dypka 6e se napiq....a posledniq[2]den 6te prekaram s gadjeto i nqkoi friends a i s mam4eto i s tatko :oops: :oops: 8) :lol:

eNigMaTic^
11-10-2004, 15:53
Ще ги прекарам с наще и с мойте бест фриендс.Ще се опитам да се науча да плувам.Ще целуна момчето, което винаги съм обичала.Ще отида в даскало и ще си изгоря математиката заедно с даскала.Ще изгоря и физкултурния салон, а на учителката ще открадна сички дрехи да ходи гола да се види ква е грозна.Ще си изхарча сичките пари за шоколад.Ще се опитам да се запозная с ЛП и/или Ейми Лее. Awe ще си прекарам супер яко и ще умра щастлива с наще :P

hahavteen
11-10-2004, 16:32
Mnogo ste divi vsi4kite be! :lol: Az puk bih se zatvorila v staiata si bih si do4la knijkata do kraia. :roll:

bestbg
11-10-2004, 16:55
ще гледам да се накефа максимално много... ще карам супер диво колело за макс адреналин , с колата същото ще се видя с най-добрите приятели и приятелки на 2-рия ден вечерта и ще се пиеме докато свърши света,... ама де да знам... ще стане кпон ;)

Тед:)
11-10-2004, 17:50
Истината е че представа си нямам..Може би бих казала на всичките си любими хора коико много значат за мен..После бих Заминала за София...За да отида на любимото си място..Ако ще мра поне да е на красиво място.. :) ..и бих прекарала последните си часове там с приятели...

SanDRo
11-10-2004, 17:52
Shte eba pone 3 pati , shte se sboguvam s the family i kato ostane 1 min skacham ot nai-visokiq blok, koito namerq, ama kato PTICAAAAAAAA

Djursi
11-10-2004, 18:34
Ами ще се направя това което не съм направила до сега ... и на края ще се гръмна защотото не искам да виждам как идва края на света

LiNkiN4eTo
11-10-2004, 20:27
amii az 6te se napiq kato za posledno :lol: 6te se iz4ukam su6to kato za posledno :P sled tva 6te se nadrusam za purvo i za posledno :D na drugiq den 6te otrezneq i 6te vidq qsno i to4no kak staa to4no tva ne6to nare4eno KRAQ NA SVETA i 6i umra kat za purvo i posledno :wink:

Baccara
11-11-2004, 07:01
Ще хапна и пиийна кат за последно :)

©@|)@|\/|@®73®1
11-11-2004, 07:54
Добре ве хорица защо не направите тези неща без да идва края на света? Защото глупави или не - това са неща, които искате да направите, но все нещо ви спира. Дръжте се максимално освободено и без задръжки! Бъдете себе си! Защо не живеете всеки ден като за последно? Голям купон е казвам ви :) Знаете ли - аз до преди известно време бях доста сдухан и просто ме бе6е срам да направя някои неща, но напоследък докато се базикаме с приятели и си фантазираме, аз взема 4е направя най-нео4аквано нещото,за което сме говорили. Така не съжалява6,4е не си направил нещо или пр... Пък и е готино, когато в компанията говорят - тоя къв е луд, ако знае6 какво направи :) Пробвайте, забавно е! Оба4е неща, които не вредят на здравето ви! Бъдете щастливи!

Dance_princess
11-11-2004, 13:27
Добре ве хорица защо не направите тези неща без да идва края на света? Защото глупави или не - това са неща, които искате да направите, но все нещо ви спира. Дръжте се максимално освободено и без задръжки! Бъдете себе си! Защо не живеете всеки ден като за последно? Голям купон е казвам ви :) Знаете ли - аз до преди известно време бях доста сдухан и просто ме бе6е срам да направя някои неща, но напоследък докато се базикаме с приятели и си фантазираме, аз взема 4е направя най-нео4аквано нещото,за което сме говорили. Така не съжалява6,4е не си направил нещо или пр... Пък и е готино, когато в компанията говорят - тоя къв е луд, ако знае6 какво направи :) Пробвайте, забавно е! Оба4е неща, които не вредят на здравето ви! Бъдете щастливи!

Много си прав. Искам ми се наистина да можех да изжвявам пълноценно всеки ден от живота си, да не съжалявам, че съм пропуснала нещо.

А иначе по темата:
- бих казала на най-близките ми хора какво чувствам към тях, колко много ги обичам и бих им се извинила за пътите, когато съм ги наранявала
- бих се опитала да сбъдна част от мечтите си
- може би бих прекарала последните си мигове на някоя красиво и спокойно място с най-близките ми хора

©@|)@|\/|@®73®1
11-11-2004, 13:45
Много си прав. Искам ми се наистина да можех да изжвявам пълноценно всеки ден от живота си, да не съжалявам, че съм пропуснала нещо.

Си4ко добре, Dance_princess - благодаря за одобрението, но защо да не може6 да го прави6? какво ти пре4и? в крайна сметка, ако наситина искаме нещо никой не може да ни спре. Пък и да не отварям тема за 4ове6кото съзнание,щото не можете да ми затворите устата ;) айде успех и живей така, както ще бъде6 щастлива ;)

Dance_princess
11-11-2004, 14:44
Си4ко добре, Dance_princess - благодаря за одобрението, но защо да не може6 да го прави6? какво ти пре4и? в крайна сметка, ако наситина искаме нещо никой не може да ни спре. Пък и да не отварям тема за 4ове6кото съзнание,щото не можете да ми затворите устата ;) айде успех и живей така, както ще бъде6 щастлива ;)

Опитвам се, но все нещо ме спира. Просто съм си такава- на моменти съжалявам, но все пак това съм си аз с всичките ми качества и недостатъци.
Радвам се, ако ти живееш така, както искаш и нищо не те спира :wink:

Satanas_daughter
11-12-2004, 19:51
shte se napia, shte ida shte kaja na vsichki hora koito poznavam kvo mislia za tiah i nakraia shte si napravia niakoe grandiozno samoubiistvo

The Goodbye Girl...
11-12-2004, 20:43
То и края на света да дойде, аз ще разбера впоследствие. Толкова съм разсеяна и заблеяна. Така че не мисля да правя нищичко. :wink:

RaDoSTiNKa
11-13-2004, 16:18
Алкохол,дискотеки и кръчми докато умра,а не докато дойде края на света с най-близките ми :>

FeitiCeiRa
11-13-2004, 18:11
Ще се опитам да се видя с възможно най-много приятели и роднини,ще им кажа колко много значат те за мен,колко ги обичам и уважавам..и ще гледам да прекарам остатъка от времето на места,които ми припомнят неща от детството..а,и сред природата също.И така вече последните часове ще си направя една равносметка как съм изживяла живота си,а може би и ще пофилософстваме с приятели какъв е бил смисълът на съществуването и какво ще бъде след нас :) ...Но както и да е,надявам се това да не се случи в скоро време... :shock: :)

Momchence
11-04-2006, 16:17
Яяяя Инка кфа тема била пуснала :) При тфа нова :lol:

Мии аз ако знам че имам само още два дни ше гледам да се видя с всички хора дет обичам да се сбогувам с тях...и от там да се веселя колкото може повече .... ба ли го...не съм много по последните моменти
Може би все пак ще провам сякфи наркотици да видя кфо е :)) :lol:

Smiley_Girl
11-04-2006, 16:32
Ще правя секс.
Ще се надрусам.
Ще пуша трева.
Ще си направя пиърсинг.
Ще си направя татуировка.
Ще се подиграя на някоя пача.
Ще се намизерствам за последно.
Ще кажа на хората,които обичам колко ги ценя.
Ще отида при човека,който обичам най-много от всичко,ще го прегърна и ще умра.
(през цялото време ще слушам метъл)

PiLeto~UbieC
11-04-2006, 17:58
Ще ида на морето винаги съм искал да умра до море или океан - за да може водата да премине през мъртвото ми тяло и да изчисти всичките ми земни грехове ... . :twisted:

psycho_girl
11-04-2006, 18:32
6e napravq vsi4ko koeto sum iskala da napravq, sq ne moga da se setq kvo :smt005

ErinEverly
11-04-2006, 20:15
Принципно ще направя нещата, които никога не съм правила, а именно:

1. Ще отида да гръмна някого. Томболата ще спечели някоя чалгаджийка най-вероятно.
2. Ще скоча с бънджи.
3. Ще замина за Америка (NYC), за да си осъществя мечтата.
4. Ще открадна кола и ще я подкарам, за да не умра без да съм карала.
5. Ще кажа нещата за бившите ми близки хора, които никога не съм казвала, за да докажа на света, че хората не са такива, каквито изглеждат.
6. Ще се надрусам (никога не съ го правила).
7. Ще пия яко абсент.
8. Ще завърша с ритуално самоубийство на обществено място. Ще бъде нещо интересно, може би ще се подпаля като вещица, или ще се взривя като казмикадзе. Нещо, което хората ще запомнят.

fake
11-04-2006, 20:20
хахаа баси старата тема :smt005
общо взето същото си е останало

ще се напия,напуша,надрусам,ще спя с
гаджето ест.(няма да мра девствена,я) :twisted: :roll:
ще скоча с бънджи,...окей де може и да потичам гола по улиците
после ще открадна една хипер яка кола и ще я подкарам с
минимум 200 км/ч,и точно минута преди да свърши света
ще се разбия някъде :lol: :lol: :lol:
ахах аз съм била бахти болния мозък... :oops: :oops: :P
[/b]мдае :mrgreen:

RedChil
11-04-2006, 20:27
Ще пия бира,ще ям боб и мазни кИфтета и точно в момента,когато земята ще се разцепи и ще зейне огромна пропаст,която ще погълне всички аз ще пръцна ефектно.

KiLLeR_InSTiNkT
11-04-2006, 20:55
Бих казала на всички мои близки хора, че много ги обичам /тъй като аз рядко го казвам/, бих обиколила нощна София, бих се надрусала /би било интересно да опитам ако наистина идва края на света/, бих се напила... Всъщност бих се довършила още преди да минат тези два дена...

brain_stew
11-04-2006, 21:01
Ами аз ще се разходя в Борисовата с човекът, който обичам, бих отишла някъде на кръчма с другарите, бих се видяла с хора, които по принцип не съм виждала отдавна.Бих изгледала "Аризонска мечта" и яла много сладолед.Ще слушам много Нова Генерцаия!Баси толкова неща искам да направя, а два дена май няма да ми стигнат!Кофти! :?

OPEL
11-04-2006, 21:13
Еми ето ги подредени:
1. Ще се дрогирам много здраво, с възможно най качественото.
2. Няма да спирам да правя секс.
3. Ще ограбвам.
4. Ще взема първата яка кола и ще е надуя до дупка, особено пред куките.
5. Ще се пробвам да полетя.
6. Ще се опитам да съм хирург, поне за 1 бърза операция.
7. Ще се сбия много здраво.
8. Ще скоча с бънджи.
....................... и още много глупости
И точно секунда преди да умра, ще помоля за опрощение за всички грехове, и ще отида в рая :) :D

fifi_friend
11-04-2006, 22:07
ПЪРВИЯТ ДЕН СИ ДАВАМ РАВНОСМЕТКА, А ВТОРИЯТ - ДЕЙСТВАМ!

Evil_ChilD_f_
11-05-2006, 00:57
еми ... 6те пробвам си4ки наркотици които не съм пробвала ... 6те се из****м с момчето което адски харевам ... 6те надуя музиката ... 6те се напия 6те викна приятели и не ми пука колко е 4аса 6те забрава за времето ... 6те права какфото си искам когато си искам с които си искам .... независимо от ни6то ... :)))) преди вси4ко да свърши 6те отида при у6евите 6те ги нахрана едно хубаво 6те се надрусам пред тях... последните два дни 6те се върховни!!! :-D
ЕхХххХхх мечти .... :-D

BeBencEto
11-05-2006, 09:30
az poprincip jiveq vseki den vse edno mi e posleden...kazvam vsichko v momenta,kogato iskam da go kaja...no ponqkoga se sluchva i taka che ne vinagi pravq pravilnoto neshto..naranqvam hora,drugi naranqvat men..tova e jivota...taka che bih napravila neshta,koito sum propusnala...ne sa mnogo,no pone shte umra shtastliva,che sum izjivqla edin naistina prekrasen jivot i sum minala prez trudnostite s gordo dignata glava-neshtoto,koeto ne vseki moje da napravi :-)

IlLuSi0nS`
11-05-2006, 12:34
ще се надрусам мн яко.. ще правя мн секс.. ще набия една путка която мн ме нерви.. ще бягам и ще крещя по улиците.. ще слушам любимите си песни.. абе ще си изкрейзя на макс.. и вече накрая ще се качим на блока с мойте приятели и ще изпушим един к0з за последно.. и като дойде края ще умра с усмивка.

11-05-2006, 14:52
Ами..бих отишъл при момичето, което обичам, и бих й казал, че тя е всичко за мен и ще прекарам двата дни с нея .. през това време ще се извиня на всички, които съм ги обидил и че мн ги обичам и ценя.. общо взето е това :)

648541
11-05-2006, 14:59
mai ima6e takava tema samo 4e dnite bqha 7...i az pak 6te si go kaja tova koeto iskam nai mnogo ...6te obera banka..6te leta s smolet..awe mn ne6ta 6te prava ama sega tva sa za koito se se6tam :lol:

midnight...
11-05-2006, 18:15
ще кажа на някои хора неща които иначе не бих казала, ще карам кола, иска ми се на някое по оживено място да направя простотия. като цяло правя това което искам затова сега не се сещам други работи

Kate
11-11-2006, 12:55
мии ще скоча с парашут,ще карам кънки на лед,ще тичам,ще скачам на ластик,ще пия кафе с мляко и лед с приятели,ще спя с гаджето,ще си поръчам пица,ще гледам някоя яка комедийка,ще се усмихвам,ще ида на вечеря с наще в някой ресторант иии така.. :-D :D

titin4eto
11-11-2006, 17:44
ше се самоубия..винаги съм го мечтала...
и по конкретно ще скоча от прозореца - винаги съм искала да полетя :lol:
а преди това: ще кажа на всички скъпи хора колко ги обичам! Ще кажа на всички гадни същества всъщност какво мисля за тях! Ще се кача на кон и ще препусна в галоп. Ще открадна няква супер кола и ще се състезавам, въртя и правя дрифтове :lol: също така ще се кача и на мотор... Ще скоча с парашут. Ще убия някой човек просто за да видя каква е тръпката-за това не съм сигурна-нали съм добричка..ама си имам тъмната страна... А да-ще се наям с ТОНОВЕ сладолед и шоколад... Ще се спусна по парапета в блока, с риска да се пребия... Ще се изкрещя като ненормална и ще прегръщам хората. Ще правя още неща, които да ми вдигнат адреналина - скачане с бънджи и т.н. Ще спя с Джордж Клуни - хахаха, ква глупост изръсих!!! #-o :lol: Всичко това, бед последното :lol:

playboycheto
11-13-2006, 15:38
em mnogo ne6ta...napraoo nz kak 6te smogna:
1.6te izteglq nqkav ogromen zaem ot bankata...6te se voza na vsi4ki vazmojni prevozni sredstva...6te si kupq nai qkite drehi na sveta i 6te otida v Hollywood da vidq istinskite zvezdi!
2.6te kaja na absolutno vsi4kite si prqteli kolkoooo mn gi obi4am...
3.6TE SE OJENQ ZA NQKOII NAISTINA SLADUK TIP...(NADQVAM SE DA PRIEME PRI POLOJENIE 4E MU OSTAVAT 2 DENA JIVOT NQMA KO DA GUBI)...:]
4.bih se opitala da osu6testvq vsi4kite si me4ti: da se ka4a na aifelovata kula...da se vozq na nai ogromnoto viensko kolelo ...s Chad and Vin Diesel :]

:idea: :idea: :idea: ne mi se misli....prosto0o0o....dano ne idva skoro :) :idea: :idea: :idea:

ivals
11-13-2006, 15:47
Уфф ами,какво ли,ще кажа на някои хора колко ги обичам,ще целуна сестра ми,майка ми и баща ми и ще им благодаря за всичко което за направили за мен.Ако мога ще отида до Царево и от там с две за мен много специални приятелки ще отидем на арапя и ще гледаме морето,докато не изчезне,не искам нищо друго...
А ако не мога,ще си легна на леглото и ще мисля за всички хубави моменти и за всички хора който са направили нещо за мен,искам само да пукна с една дебилска усмивка...

Да,да колко съм скучна и старомодна

LunaTriCk
11-13-2006, 15:53
ще направя така, че да не умра сам :twisted: за да има с кой да си говоря по пътя :::

rosskata
11-13-2006, 18:05
:( Ще се депресирам ужасно много, ще рева постоянно и ще се самосъжалявам... :cry: Не ща да умирааааааааммм... Може би ако се престраша да изляза от нас (Не бих искала да ме блъсне кола в последния ден от живота ми) ще се кефя на слънцето, на тревичките и птичките, ще кажа чао на мама и тати, ще отида при моите хора и ще се напия до смърт... :cry: