PDA

View Full Version : Moderated by Aia:ръцете и краката ми са постоянно студени



оффффф
11-10-2004, 00:26
ръцете и краката ми са постоянно студени :cry: :cry: :cry: няма значение какъв е сезона, дали е топло или студено, дори с ръкавици и чорапи пак е така, дори когато се движа активно - пак е същото :cry:
чувството е много неприятно ... пих какви ли не препарати за подобряване на кръвообращението - никакъв ефект
вече ме е срам да се ръкувам, да се държа за ръка
не знам какво ще си помисли гаджето ми когато си легнем заедно и усети тази студенина

много моля, ако някой има подобен проблем, нека сподели нещо което му е помогнало поне да се облекчи това състояние
мерси

Moderated by Aia
7 tochka ot pravilnika!!!
Blagodaria za vnimanieto!!!

ali g
11-10-2004, 07:58
spotruvai pove4e

suzanna
11-10-2004, 10:14
imam abs sushtiq prob! no ne sum opitvala nishto veche si go priemam kato dadenost..tova e problem s orosqvaneto..i to tochno rucete i krakata..no da ti kaja to v ejednevieto tolkova neshta ima che mi ostava mn malko vreme v koeto ne si mislq za tova..no vinagi kogato nqkoi me dokosva po rucete i vuzklikva kolko sum bila studena...no ne se prit..friendut ti nqma da si pomisli nishto chak tolkova...dori v momenta kato go pisha tova rucete mi sa nqkvi ledeni...i vecherta shte govorq s maika zashto taka se poluchava i kakvo da pravq i shte pisha pak

joro_tev
11-10-2004, 10:15
Значи аз имам същия проблем с ръцете-подуват ми се ставите на ръцете. Тези хапчета, които ги рекламират "Гинко..." са на билкова основа и трябва да ги пиеш най-малко 1 месец, за да се усвоят от оргамнизма. Аз бях пил едни на "Vision" оправих се за 2 години и пак започна проблема. Не продължих защото са мн. скъпи. Те се пият по спец. програма и за програмата са ти необходими около 120лв. Успех. Дано се оправиш.

eNigMaTic^
11-10-2004, 14:56
Аз имам същия проблем. Нз от кво е, но доколкото разбрах е от оросяването на крайниците.Аз съм го наследила от баба си и на нея и изписаха някви лекарства ама нз какви.Ама не се оправи. В напреднала възраст може да се наложи да ни отрежат я крак я ръка, но това ства рядко.Иначе няма нищо лошо да си сртуден :wink: Независмо, че ръцете и краката са ни студени пак сме хора нали :?: :twisted:

Dharma
11-10-2004, 16:41
hmmm damm i pri men e taka :roll:
za gadjeto ti-spoko,moeto vinagi kazva6e"ei kolko sa ti studeni rucete,q da gi stoplim " :wink:

e4o
11-10-2004, 17:59
mi i na mene vinagi sa mi studeni, no ne go 4ustvam kato problem, a puk i gadjeto si mi gi topli :wink: , a ina4e i as kato se rukuvam s nqkoi mi vika-lele kolko si studena, ama kvo ot tva as sum si sviknala i ne mi puka :wink:

^cristin^
11-10-2004, 18:03
Като гледам доста хора имат този проблем и аз съм една от тях.Но това не ми прави никакво впечатление.Едно мое бивше гадже имаше също студени ръце и си ги топлехме взаимно :P

SanDRo
11-10-2004, 18:06
lele za kvi neshta si mislite...... Horata izmirat ot stud iz sibir i alqska vie UUUUUUU KRAINICITE MI STUDENI..... Mi stani nestinar i nqma da sa ti studeni basi horata... I na men krakata i rucete mi chesto sa studeni , kogato mi e studeno ( LOGICHNO ), ama kvo da se pravi, shte si gi toplish nqkak... Probvai da nosish obuvki >!? :twisted: :twisted: :twisted:

Dobrina
11-10-2004, 19:14
И моите са студени
ама досега не съм чула някой да се оплаче като се е ръкувал с мен ;) Или пък гаджето да каже нещо когато ме хваща за ръка ;)
Най-вероятно е заради оросяването на крайниците, по принцип Гинко Билоба помага, даже ако не са хапчета ами плодовете на това дърво, ефекта сигурно ще е още по-добър.
Още по темата: чух че било хубаво момичетата да имат студени ръце, защото когато бродират или шият да не им се зацапва изделието ;)

kalin4itsa
04-09-2005, 16:49
mi ima hap4eta koito pomagat za po dobro orosqvane na krainicite.

sExY-MaCE
04-09-2005, 19:40
и на мен често ми се случва т'ва да са ми студени ръцете но не му обръщам внимание ! Вече не ми праи никво впечетление !

А пък за гаджето ми той ще ти ги топли! няма да се оплаква я!!!

Anyone
04-10-2005, 16:40
И на мен ръцете и краката са ми вечно ледени :D

TaStY^GiRl
В напреднала възраст може да се наложи да ни отрежат я крак я ръка
Успокояваш ме :lol:

Bimper-ska
04-11-2005, 01:19
Maika mi cql jivot e bila ledena. Sega oba4e, akto vleze v kriti4eskata, zimata hodi samo s tunki bluzi i rqdko s pulover, dori kato e 15-16 gradusa v ku6ti. Az sum su6tata ledena, doktorkata mi mi e kazvala, 4e e zaradi niskoto kruvno i est krainicite mi ne se urosqvat. Spoko, kat izleznete ot puberteta, 6te se opraqt ne6tata :wink:

mrtn
08-16-2009, 09:01
Някой от коментиралите..ходилили сте на лекар?! С това не бива шега работа..правете чести, разходки, спортувайте, не пушете, не употребявайте алкохол, и го карайте на плодове и зеленчуци, за да ви се подобри оросяването! Най-добре косултация с лекар!

amk933
08-16-2009, 11:10
Тема от 2004?! :smt104 Каква е тая некрофилия дето ви гони? :smt017

ameli
08-16-2009, 14:19
на мен са ми студени само ръцете, но понякога се споплят :D