PDA

View Full Version : Problem



YEST
11-10-2004, 09:45
Начи скоро са скарах мноо сериозно с майка ми шот разбра че пуша и ся тя почва да си внушава некви работи че штял съм да стана наркома гангсте и незнам си оште кво че по цял ден само съм гледал ка зема пари и да изляза някаде и не съм бил учел и някви такиа работи.Верно аз уча наи мноо по 1-2 часа ма се пак тва незначи че изобшто не уча вечер са прибирам най-късно девет а тя ми вика че по цял ден не съм са прибирал ако съм продълйавал тъй штяла да спре да ми дава пари и штяла да ма накажи да не излизам.Кажете ко да напрая че майка да разбере че тва дето тя си го фнушава не е вярно

joro_tev
11-10-2004, 10:04
Еми спри да пушеш. Ама наистина, а не само пред майка ти. Стара гъзария да се пуши я няма вече. Цигарите не ти давата абсолютно нищо освен, че те лишават от собствения ти живот. И другото се докажи, че притесненията и за училището са бесмислени, като го потвърдиш с дадени оценки.

fire_of_satan_
11-10-2004, 14:07
Еми спри да пушеш. Ама наистина, а не само пред майка ти. Стара гъзария да се пуши я няма вече. Цигарите не ти давата абсолютно нищо освен, че те лишават от собствения ти живот. И другото се докажи, че притесненията и за училището са бесмислени, като го потвърдиш с дадени оценки.
e da we, mnool e lesno da kaje6 taka
ti pu6i6 li? edva li 6tom tolkova lesno go kazva6
kakto i da e
edno vreme kato bqh po malka i az imah absol7tno sy6tiq problem
syjalqvam 4e ti go kazvam oba4e ni6to ne moje6 da napravi6
prosto ni6to, trqq da mine vreme za da osyznae maika ti 4e da pu6i6 ne e narkomansko....i 4e 1-2h u4ene sa napylno dostaty4ni
a do togava...vse taka 6te byde

Dharma
11-10-2004, 16:49
bih te posuvetvala da si pogovorite seriozno-tova e edinsteviq na4in da se razberete :idea: obqsni i 4e mn.hora pu6at,ama t'va ne zna4i 4e 6te stanat ' стана наркома гангсте ',a btw na kolko godini si?

AvLee
11-10-2004, 17:24
Ще се успокои...да пушиш,то е ясно че не е наркоманско!
По какъв начин можеш да я убедиш?
Тя наистина явно си внушава...и не можеш да направиш нищо..ще свикне и ще престане!
Ама откажи ги тез цигари..само се тровиш! :wink:

playful_girlll
11-10-2004, 17:53
mi da,nai-dobre sednete i si pogovorete...btw tova e prisu6to za po4ti vsi4ki roditeli :) spoko,6te svikne s vremeto

YEST
11-10-2004, 20:02
Абе цигарите няма да ги спра на 15г съм.Приказвах с майка тя каза искам да ги спреш и тва е.Аве надявам са да свикне иначе лошо за мене

joro_tev
11-12-2004, 12:09
Еми спри да пушеш. Ама наистина, а не само пред майка ти. Стара гъзария да се пуши я няма вече. Цигарите не ти давата абсолютно нищо освен, че те лишават от собствения ти живот. И другото се докажи, че притесненията и за училището са бесмислени, като го потвърдиш с дадени оценки.
e da we, mnool e lesno da kaje6 taka
ti pu6i6 li? edva li 6tom tolkova lesno go kazva6
kakto i da e
edno vreme kato bqh po malka i az imah absol7tno sy6tiq problem
syjalqvam 4e ti go kazvam oba4e ni6to ne moje6 da napravi6
prosto ni6to, trqq da mine vreme za da osyznae maika ti 4e da pu6i6 ne e narkomansko....i 4e 1-2h u4ene sa napylno dostaty4ni
a do togava...vse taka 6te byde

Kakvoto i da mi razpravqsh pushil sam v prodaljenie na 2 godini, a sega mrazq okolo men da se pushi.V momenta sam na 20 i tova za vas, e pone za zapitvashtiq palna gazariq. Koito ne se hvanal toi ne gi e otkazal. Tova e sashto i lipsa na volia. Savremennata medicina predlaga tolkova medikamenti za spirane-tabletki, davki, vaksini-samo da iskash no na vas izglejda gazariikata si e po vajna ot jivota vi!

Momchence
11-14-2004, 14:40
Izvoda: Ne pu6ete :lol:

baby girl
10-19-2006, 07:49
говори с маика си кажи и това дето си го писал тук може да те разбере

kofti_nick
10-19-2006, 13:52
Как мое да пушите уе :-D

ProstoAz
10-19-2006, 15:54
Темата е стара, а и е нарушена 7 точка от правилника!