PDA

View Full Version : :(((



techCandy
11-10-2004, 18:18
ne e 4estno :(
miloto mi malko sladko hamster4e e umrqlo :(
mnogo mi e tyjno, mnogo mi e gadno
mnogo go obi4ah :(
ooooo hora.... :( :( :(

LunaTriCk
11-10-2004, 18:25
Мойте последните мъжкия изяде женската и аз изхвърлих направо мъжкия в боклука. И сега имам котка. Така че....всичко си има начало и край в живота :roll:

Murderdoll
11-10-2004, 18:33
aaaaaaaaaaa lunatrick ti si...blq!
moito hamster4e sy6to umrq....predi polwin godina
i az o6te neiskam da si zema novo...6toto pak 6e umre:((

SanDRo
11-10-2004, 18:37
aaaaaaaaaaa lunatrick ti si...blq!
moito hamster4e sy6to umrq....predi polwin godina
i az o6te neiskam da si zema novo...6toto pak 6e umre:((
?! Tva se kazva egoizum... TO TAKA ILI INACHE SHTE UMRE, bez znachenie dali go vzsemesh ili ne, samo che, ako go vzemesh shte mu e po-dobre, otkolkoto da stoi v tupiq ZooMagazin!?! Po tazi logika da ne se kupem shtoto pak shte se izcapame ili da ne qdem shtoto pak shte ogladneem ... Tva e jivota , rajdane , priqtelstvo, lubov, shtastie, radost , muka, skrub, neshtastie, razocharovanie ... smurt .....

P1ra71nQ
11-10-2004, 18:45
ООоооо горкото хамстерче.Защо не си вземеш морско свинчелПо-издръжливи са и според мен са по-сладки.И аз имах хамстерче ама то умря след около 2 месеца.А морското свинче си го имах повече от 4 месеца ма после ми омръзнаха и ги подарих.

Murderdoll
11-10-2004, 18:52
aaaaaaaaaaa lunatrick ti si...blq!
moito hamster4e sy6to umrq....predi polwin godina
i az o6te neiskam da si zema novo...6toto pak 6e umre:((
?! Tva se kazva egoizum... TO TAKA ILI INACHE SHTE UMRE, bez znachenie dali go vzsemesh ili ne, samo che, ako go vzemesh shte mu e po-dobre, otkolkoto da stoi v tupiq ZooMagazin!?! Po tazi logika da ne se kupem shtoto pak shte se izcapame ili da ne qdem shtoto pak shte ogladneem ... Tva e jivota , rajdane , priqtelstvo, lubov, shtastie, radost , muka, skrub, neshtastie, razocharovanie ... smurt .....
ми то ше умре ама ...да де знам егоистка съм.
ама поне няма да страдам аз щото хамстерчето
умряло...щот миналия път се скъсах от рев :cry:

SanDRo
11-10-2004, 18:55
Ok, sloji na vezna 2 te meseca (daje az mislq che jiveqt dosta poveche, prosto si popadnala na nqkfo durto mai) deto shte si go galqsh, predpolagam si momiche a te dosta se zaribqvat, shte go galqsh tam shte mu se kefish iii kato umre kvo tolkova... ti shte si go zapolodish, naprimer az vinagi si vzimam jenski i go zaplodq s nqkoq mujko i posle stava cqla mafiotska familia ...... Ne govorq tochno za hamster shtoto sum imal samo edin i to bqh dosta malak, inache sega imame jenski kucheta .. :)

Djursi
11-10-2004, 18:59
А аз колко животни съм "гледала"
рибки - > умряха
хамстер - > единия изяде другия и накрая умря
гущери - > и те
котка - > 21 котки съм имала :) Най - много гледах 9 в нас :) Сега имам само 1

Iliqn4eto
11-10-2004, 19:11
fire_of_satan
eh jalko,sorry
e i az sam gledala mnogo jivotni i v momenta gledam ribki,finka kote i 2 ku4enca :)
no nai gadnoto e 4e predi 3 godini to4no na 8.03 pred vhoda ni na trotoara edin p......t premina varhu ku4eto ni ,koeto be na 8 godini i mnogo umni4ko i to umrq,no be ujasna gledka i ot negova strana golqm podarak za 8.03 toq idiot go mraza 4e ubi ku4enceto ni i na sledva6tiq den se opita da ni ograbi...6toto tova ku4e be golqm paza4 i poznava6e koi e lo6 i koi ne,a na nego mn se nahvarla6e ne mu dava6a da dopari do vratata i toq go ubi... i posle vika ama az ne sam usetil 4e sam minal varhu ku4eto,abe kak nema da useti6 tva ne e mravka ili igla...ama ima gi sekakvi :cry:

eNigMaTic^
11-10-2004, 19:38
:cry: Аз по принцип не съм гледала никакви животни :( Но иначе мн ги обичкам.Fire_of_satan :cry: Съчуствам ти

AvLee
11-10-2004, 19:45
Еми ся умряло е....земи си друго! :wink:
Мойте рибки още ме са умрели....хем са на диета,хем живеят в най чистата вода която сте виждали!

Dobrina
11-10-2004, 19:51
Много съжалявам :cry:

amy lee
11-10-2004, 19:53
az kato imah hamsetri,sled 2-3 dni umrqha.a bqha o6te bebeta :cry: .posle imah morsko svin4e.i to umrq godina sled tova ot hranitelno otravqne(6toto ottam otkudeto vzimahme hranata mu ne sa q suhranqvali ne kakto trqbva i razvivala nekvi bakterii).sega si imam edno sladko kote-koeto e svidetel na idvaneto na hamsterite,i na smurtta im,na idvaneto na morskoto svin4e i na smurtta mu

Frank
11-10-2004, 22:08
ne e 4estno :(
miloto mi malko sladko hamster4e e umrqlo :(
mnogo mi e tyjno, mnogo mi e gadno
mnogo go obi4ah :(
ooooo hora.... :( :( :(
Скъпа fire_of_satan разбирам болката ти по малката животинка, но да ти кажа честно ми изглежда малко нелепо да пускаш тази тема. Ще си намериш ново животинче. Точно преди ден или два пуснаха една тема - Траур. Съжалявам, обаче двете неща не ми изглеждат измерими.

11-10-2004, 23:12
Az imah 2 chevenobuzi kustenurki i GI OBOJAVAH. no kat zaminah tuka pra baba mi gi gledashe i 1vo po golqmata umrq sled tova i malkata i mi beshe mn gadno.....milichkite v raq sa sega i svirqt na arfi.... :)

Baccara
11-11-2004, 06:57
:(

Грахче
11-11-2004, 11:06
Мойте последните мъжкия изяде женската и аз изхвърлих направо мъжкия в боклука. И сега имам котка. Така че....всичко си има начало и край в живота :roll:

Да бе, това хамстерите са големи канибали! Толкова съм се отвратила от тях,че няма накъде повече :shock: Едно време и аз имах таквиз животинки и женската след като раждаше си изяждаше децата...блах!

©@|)@|\/|@®73®1
11-11-2004, 11:20
хаха ко се впрягате толко? за едни канибал4ета... :))) ние в 4ти клас бяхме купили хамстер на класа и женската роди, изяде си децата, а след това изяде и мъжкия, или той нея... ве4е не помня. И вие сте седнали да ги оплаквате,нови ще купите. Къде, къде по-сериозни неща се слу4ват, на които не обръщаме внимание. Не казвам,4е не е гадно,щото все пак е бил, така да се каже 4аст от семейството,ама няма смисъл да се съжалява. Айде със здраве!

Josefinne
11-11-2004, 12:19
Аве що си взимате хамстери, ве, те мноо лесно умират. Не можеш да го вземеш, да го гушнеш, да си играеш с него от страх да не фърли топа :? . Вземете и куче :lol: Най-готиното животно е тва - слуша те, ибича те, искрено ти се радва, можеш да му говориш, да го гушкаш, да го мачкаш и то няма нищо да ти направи , нито пък на него нещо ще му стане (е не говорим сия за садизъм, нали :wink: ) . Пък и са безкрайноооо сладички. Аз преди...4 години си продадох моето куче (по семейни причини :cry: ) и още си държа неговата снимка на бюрото. Беше най-сладкото кученце в квартала и всички го обичаха... :cry:

Dance_princess
11-11-2004, 13:04
Аве що си взимате хамстери, ве, те мноо лесно умират. Не можеш да го вземеш, да го гушнеш, да си играеш с него от страх да не фърли топа

Напротив- можеш. Имала съм около 5 хамстера в продължение на няколко години и всеки от тях съм си го гушкала, раэхождала из апартамента. Вярно, че може да те ухапе и наистина не живеят много, но си заслужава. Последният ми хамстер живя над 2 години, което за тях си е много. След него не исках да си помислям за нов, но сега се чудя дали да не си взема пак. Просто са толкова сладички и симпатични :P

11-11-2004, 14:34
Na men celi 3 sa mi umirali, i ribki, i 2 papagala... :shock: Mai takiva sa6testva ne vereqt tuk u nas :roll: Mnogo sam plakala...a tova, koeto napisa LunaTrick ne e 4ove6ko :!: :twisted:

amy lee
11-11-2004, 16:07
Na men celi 3 sa mi umirali, i ribki, i 2 papagala... :shock: Mai takiva sa6testva ne vereqt tuk u nas :roll: Mnogo sam plakala...a tova, koeto napisa LunaTrick ne e 4ove6ko :!: :twisted: taka si e.za6to imam 4uvstvoto 4e tva go e pisala BABY_SEXY_GIRL :roll:

11-11-2004, 21:40
А аз колко животни съм "гледала"
рибки - > умряха
хамстер - > единия изяде другия и накрая умря
гущери - > и те
котка - > 21 котки съм имала :) Най - много гледах 9 в нас :) Сега имам само 1
btw az sam imam v nas 13 v nas
i ve4e imam 3 kotki