PDA

View Full Version : ---



durexxx
11-10-2004, 19:16
...

sladkish4e
11-10-2004, 19:19
ami zapo4vash da gledash nedostatycite mu i po4vash da go mrazish malko po malko ili pak si haresvash drug/a :!:

BaT_GirL
11-10-2004, 19:28
Аз не съм истеричка но често за несподелена любов скъсване както и когато имам предчувствие за нещо лошо.Плача.Ся ще кажете тая не е добре нз може да съм луда а може и да съм твърде нормална но в депресии или в ситуации като тези винаги ям шоколад успокоява ме.А ако искам да го забравя си казвам:Не е нещастно момичето загубило любовта на един глупак виновен е глупака загубил единствения шанс да стане човек!!! :wink: И успявам защото вярвам че МОГА!

VeShti4kAta
11-10-2004, 19:36
Mi i az dosta placha, zashtoto boli :cry: Ima i neizlechimi bolki, no vremeto lekuva! Poqvata na nova lubov syshto. Pri men - moje bi i misylta, che tozi, koito mi e prichinil bolka, rano ili kysno shte razbere kakva greshka e napravil (moje bi zvu4i malko neskromno) :roll:

AvLee
11-10-2004, 19:55
С времето
Намираш си друг/а
Изброяваш си всички негови недостатъци и готово
Кажваш си колко е тъп/а,грозен/на......
Минава!!!

NeBeSeN_88
11-10-2004, 20:02
аз правя абсолютно всичко само и само да не мисля за нея. Втората седмица вече почваш да се пооправяш (естественно зависи от връзката де). Ходя постоянно наляво-надясно с приятели и по дискотеки. През деня уча, тренирам, или просто седя с аверите и те ме разсеиват МНОГО ПОМАГА само ако успееш да не мислиш за нея/него(което не е лесно)

Грахче
11-10-2004, 20:47
Аз взимам един лист и написвам това, което чувствам. Така ми минава депресията и лошото настроение, сякаш ми остава на листа и след това се чувствам освободена от всякакви отрицателни емоции :)

А несподелени любови...преодолявам като си го поставя за цел. Просто разбирам/осъзнавам,че няма смисъл да си пропилявам живота в болки и страдания и ,че това е просто едно момче. Нищо повече. Винги в такива моменти съм си казвала - "Когато Господ отмена нещо от хватката ти, той не те наказва, а просто изпразва ръката ти,за да получиш нещо по-добро" Вярно е :) Всяко зло за добро :) Просто...от хората съм, които като поискат нещо правят всичко възможно да се осъществи. Като си кажа край, значи край.

Няма смисъл да си с друг, ако не можеш да му предложиш нищо. Да си с него, а да мислиш за бившия/бившата...това е гадно не само за новия/новата ами и за теб самия. Ако ще си намираш нов приятел/ка, бъди сугрен,че го харесваш и че те привлича. И...живей :)

protector
11-11-2004, 08:06
ami zapo4vash da gledash nedostatycite mu i po4vash da go mrazish malko po malko ili pak si haresvash drug/a :!:

stra6no pravo e momi4eto, a towa da se opitva6 da go zameni6 sus drug towa,v takowa sustoqnie se pravqt nai golemite gre6ki taka 4e towa go zabravi 6te si nameri6 drug nqkoi den no prosto takiva momenti ne sa podhodq6ti za towa

protector
11-11-2004, 08:09
libimiq 4ovek nikoga ne se zabravq,prosto 4uvstwata kum nego se promenqt

BaT_GirL
11-11-2004, 08:47
libimiq 4ovek nikoga ne se zabravq,prosto 4uvstwata kum nego se promenqt
Не си много прав че оставя белег след себе си-да но рано или късно просто всичко сършва.Да не е единствения/та че да не си отиде от сърцето?

MoNiKa```
11-11-2004, 13:23
Ako lubovta e istinska i mn silna az edinstveno moga ako sre6tna dr o6te po silna lubov...ina4e tva s vremeto ili ako zamine za nqkude,ili ponqkoga me e naranqval....mi nz za6to ama pak si mislq za nego i o6te si go obi4am...tui 4e tursi novata lubov i i se otdai o6te pove4e:P

incheto
11-11-2004, 13:32
neznam..az li4no se danqvam nikoga da ne kasam s gadjeto si za da ne izpitvam tova 4uvstvo,no bih te posavetvla da si namerish zamstitel!

eNigMaTic^
11-11-2004, 14:02
Ами най-лесния начин да забравиш него/нея е да игнорираш напълно мисълта за него/нея сейно никога не е съществувал :wink: Отначало е трудно, но после малко по малко свикваш и започваш да ЖИВЕЕШ :P

BABY_SEXY_GIRL
11-11-2004, 14:07
Странно звучи - да забравиш любимия, но като скъсаш с гаджето или пък любовта ти не е споделена,на човек му става...."гадно" :cry: и изпада в депресия и тогава най-добре е да го забравиш.
Какво правите за да излезете по бързо от тая депресия.Например: Оитвам се да не мисля за нея/него.Гледам по бързо да си намера друго гадже, или :?: :?: :?:

A za6to puk trqbva da q zabravq6? :( Ako q obi4a6 se varni pri neq i se izqsnete :!:

Allicia
11-11-2004, 14:14
Според мен е глупаво да се опитвам да забравя любимия човек. Та аз съм го обичала...и да искам никога няма да мога да го забравя, просто в началото ще ми е много зле но с течение на времето всичко се оправя.Аз никога до сега не съм се опитвала да забравя някого...мъчно ми е,плача, мисля че живота ми е обърнал гръб, но после....мине месец-два...срещнеш друг човек, пък и дори да не срещнеш, забелязваш колко рядко мислиш за него.Обаче просто е невъзможно изведнъж да кажеш искам да го забравя и то да стане на секундата."Времето лекува!"

Fallen Angel
11-11-2004, 15:38
Parvo se obejdavam che toi ne me zaslujava i posle malko po malko go zabravqm.

Josefinne
11-11-2004, 15:42
Опитвам се да си спомня всички кофти моменти с него. Когато например ме е карал да чакам (много мразя) или пък нещо лошо е направил 9макар и без да иска) и продължавам да си ги повтарям всеки път, когато започна да си мисля за него с любов. Следващата стъпка, след като успея да изляза от депресията, е да започна да излизам, да ходя по дискотеки и да се запознавам с нови хора. Опитвам се да си намеря друго момче, за да забравя по-бързо, пък било то и само за забивка. Честно да си кажа обаче за сега не ми се е налагало да си търся така гадже, защото съм имала общо 2 сериозни гаджета и ... не са ме зарявали още (дано не стане никога :) ). но това бих направила., ако стане...

aBeP4eTo
11-11-2004, 20:19
Амии зависи аз много трудно забравям хората които обичам та той беше един де и от 2 години си го обичкам въпреки, че вече не е в Б-я, но както и да е няма значение :cry:

Амиии нали знаеш имаше една приказка "Когато една любов умира не можеш и ти с нея да умреш" Аз съм на тоя принцип правя се, че не ми пука опитвам се да се забавлявам да излизам с приятели! Все пак не е единствения момче като всички останали нито ще е първия нито последния !
А за това, че мъката по гадже се лекувала с друг е невузможно ! Просто ти няма да имаш никакви чувства кам тоя човек и ще си безразличен и ще мислиш още за бившия/бившата ! Не може на една раздяла да се гради нова връзка ... повечето от тея връзки имат Гадееен Край или поне така мисля аз :!: :wink:

4arovnica
02-09-2006, 23:55
ni6to ne e ve4no dori i lubovta-samo vremeto e tvoi priqtel to 6te te izlekuva...6te ima bolka i omraza,no i tq 6te premine

Dr. Kazimbutt
02-10-2006, 08:20
Странно звучи - да забравиш любимия, но като скъсаш с гаджето или пък любовта ти не е споделена,на човек му става...."гадно" :cry: и изпада в депресия и тогава най-добре е да го забравиш.
Какво правите за да излезете по бързо от тая депресия.Например: Оитвам се да не мисля за нея/него.Гледам по бързо да си намера друго гадже, или :?: :?: :?:
Нищо не правя. Просто чакам. Времето лекува.

flying_girl
02-10-2006, 10:07
Значи можеш да се опитваш да го мразиш....няма да стане освен това е подло да твърдиш че мразиш човек с които си бил щстлив и си обичал....Плакането е еедин от най-добрите варинти защото като се наплачеш и ти минава но не за дълго....аз ще ти кажа моят вариант защото и аз бях в такова положение....тъи като нямаш шансове просто приемаш нещата такива каквито са....Оставяш на времето да заличи почти всички спомени от него(почти всички защото няма незаменими хора има незабравими) и гледаш само напред ..това е!!! :P

teenkopele
02-10-2006, 14:53
Случвало ми се е, но какво да се прави. :?
Аз какво правя...емии... :-k ...старая се да не мисля за нея,което е супер трудно :? , намирам си занимания само и само да не го правя. :shock:
Ям в промишлени количества. :mrgreen:
С времето всичко ще отмине, СПОКО! :) :wink:

dEnIsTy
02-10-2006, 16:44
ako naistina go obi4a6...nqma kak,t.e nqma6 pravo da go zabravi6 kolkoto i da ti e trudno..i kogato te pomoli za pro6ka trqbva da prosti6.ina4e ako samo go haresva6 moje6 da go zabravi6 lesno po vsevyzmojni na4ini ](*,)

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 18:19
като си намеря нов такъв :smt008

Alli
02-10-2006, 19:05
nqkade 4etoh 4e nai lesniat i ka4estven(no vse pak tvyrde boleznen) na4in e da napravish taka che vsichko oklo tebe da ti napomnq za nego i taka da to mruzne,no tova te dokarva do ludost,po-dobre ne go pravete-ne deistva.G-dinut mi po PSIHOLOGIA kaza 4e nai dobre e da si namerish zamestitel,pone toi taka tvardi,a vse pak e uchen i vazrasten chovek i e opital ot jivota,az kakvo pravq...ni6to prosto ne hodq na mestata na koito e i toi za da ne go vijdam!

Nightwish_f
02-10-2006, 19:33
Един човек, който си обичал не се забравя за минута, час или ден необходимо е много ...а след това остават само хубавите спомени и болката я няма.Но да намразиш някого, когото си обичал е...no comment.
А моят начин да заравя е като първо се наплача и си излея душата(няма значение пред кого, и пред огледалото съм го правила), после си намирам занимания, който да запълват времето ми изцяло примерно излизам с приятели и т.н. И след няколко месеца вече не мисля за него, въпроса е да станеш сутрин и да не си мислиш "Не трябва да мисля за него"
и в никакъв случай да не си блъскаш главата в стената ](*,) [-X защо сте се разделили.Щом е станало, значи е трябвало да стане.
А пък и момчета/момичета много на тоя свят! :roll:

LadyDi
02-10-2006, 21:02
ami zapo4vash da gledash nedostatycite mu i po4vash da go mrazish malko po malko ili pak si haresvash drug/a :!:

Ох, гугутке заблудена. Ако успееш да видиш дори една отрицателна черта, значи той никога не ти е бил любим. Още по-малко пък ако някога започнеш да го мразиш, това също означава, че не си го обичала. Не може веднъж да се кълнеш на някого в любов, а после да го мразиш.

А на въпроса :arrow: никак не го забравям. Любимият никога не се забравя. Преодолява се, да, но не се забравя. Не се и опитвам.

kAdrOkoSkA
02-10-2006, 21:58
Edva li mojesh da zabravish lubimiq chovek nezavisimo dali ste bili zaedno i posle ste se razdelili ili lubovta ti e nespodelena... Mojesh da bqgash, mojesh da se zalugvash che ne e dostatuchno dobar za teb i da iztakvash nedostatucite mu, mojesh i da mu tarsish zamestitel, no ako tozi chovek e gospodar na sarceto ti... vsichko e izlishno ili dori i da ima nqkakav rezultat - toi e vremenen.
Kakto kaza LadyDi "Преодолява се, да, но не се забравя."

_MARS_
02-10-2006, 23:21
Edva li mojesh da zabravish lubimiq chovek nezavisimo dali ste bili zaedno i posle ste se razdelili ili lubovta ti e nespodelena... Mojesh da bqgash, mojesh da se zalugvash che ne e dostatuchno dobar za teb i da iztakvash nedostatucite mu, mojesh i da mu tarsish zamestitel, no ako tozi chovek e gospodar na sarceto ti... vsichko e izlishno ili dori i da ima nqkakav rezultat - toi e vremenen.
Kakto kaza LadyDi "Преодолява се, да, но не се забравя."


Напълно споделям мнението ти

Sunny_stz
02-11-2006, 00:14
Mi i az dosta placha, zashtoto boli :cry: Ima i neizlechimi bolki, no vremeto lekuva! Poqvata na nova lubov syshto. Pri men - moje bi i misylta, che tozi, koito mi e prichinil bolka, rano ili kysno shte razbere kakva greshka e napravil (moje bi zvu4i malko neskromno) :roll:

Mmmmmda BOLI!!!Ima6 4uvstvoto ,4e vsi4ko v teb se preobru6ta i to na obratnoto na tova,kogato se vlubva6!![ako razbrahte kakvo iskah da kaja]Ako si OBI4AL-nemoje6 da go zabravi6 nikoga!!!Bolkata si ostava ,spomenite idvat nekaneniii :smt009
No tova e vqrno!!Kato se zamislq e zagubil mnogo,no dali go e osuznal e vqrvam ,4e nqkoi den 6te go osuznae,no 6te e kusno!;)

kotkata_
02-11-2006, 14:25
ne mojem da zabravim edin 4ovek kolkoto i da iskame!Vse pak toi e 4ast ot jivota ni!neznam vie po kakuv na4in se spravqte s tova i mn bih iskala da znam za6toto az ne moga da se spravq mn e trudno i mn boli! :(

sexy_macka
02-11-2006, 14:48
emi naistina e mn trudno da zabravish nqkoi,koito veche e bil v surceto ti,no vupeki vsichko trqbav da se opitame...zamisli se za fsichkite mu nedostatuci,za fsichko v nego koeto ne haresfash i...moje bi nedostatucite mu shte stanat pofechko oot polojitelnite mu kachestfa,no ishodut e edin..Ne tichai po nego,a jivei jivotut si i budi shtastliva!
kakto se pee v edna pesnichka "...S nego i bes nego JIVOTYT PRODULJAVA" :wink:

kAdrOkoSkA
02-11-2006, 17:42
Shtqh da vi popitam zashto iskate da zabravite, no znam otgovora... Bolkata e silna, no i nie trqbva da sme silni.Lubovta e samo edin ot aspektite na jivota, makar da e s takova ogromno znachenie za povehceto ot nas... Jivota e pred nas i vsichki iskame da budem shtastlivi i da posreshtame trudnostite, da preodolqvame prepqdstviqta koito ni ochakvat s lubimiq chovek. No ne vinagi stava taka kakto go jelaem... Za tova trqbva da sme silni.
Sigurno ima nachin da zabravim, no az ne iskam da zabravqm! Iskam da pazq v sarceto i saznanieto si vsqka celuvka, vseki pogled, vsqko dokosvane i jest, vseki mig prekaran s nego... VSICHKO. I kak bih mogla da zalicha vsichko tova?! Ne e li po-dobre da izvlechem nai-hubavoto ot vrazkata ili prosto ot vremeto izjivqno s nego/neq i da gledame napred...?

ZLA
02-11-2006, 18:24
prosto nqma na4in da si kaje6 nqma da mislq za nego za da go zabravq i tolkova nemoje taka misalta te presledva postoqnno,prosto trqbva da si nameri6 dr zanimavka ili dr 4ovek koito da obi4a6....az primerno ako na men mi se slu4i ne6ty takova se opitvam vazmojno nai mn da si otvli4am vnimanieto s razni zabavleniq ili si namiram nova liubov..tva e.. :-#

seksi_kote_f
02-11-2006, 18:38
Emi az trudno zabravqm lubom 4ovek no kogato go zabravq pove4e ne se se6atm za nego.Zabravqm lubom 4ovek kato si namerq drug i toi go zamesti v moi sur4ice :wink:

no_more_pain
02-11-2006, 21:27
da ne ti puka...i kato ne go vijda6 dulgo vreme se po-malko po4va6 da misli6 za nego :lol: