PDA

View Full Version : mnoo, mnoo kofti problem



jabok_ot_klasa
11-11-2004, 12:18
Ami na 15 sum i razbirase kato vsqko mom4e na moita vuzrast mislq edinstveno za SEX. O6te ot 10-godi6na vuzrast si mislq kolko qko 6te mi bude purviq put i eto 4e toi doide. Razbirase do tuk vsi4ko e OK i si mislite kakuv puk mi e problema na men - ami eto go i nego:
Sno6ti pokanih gajeto si v nas i tq prie. Vsi4ko be6e perfekno - legnahme, po4nahme da se subli4ame, dokato ne ostanahme samo po edna dreha i togava usetih 4e az vsu6tnost ne sum v erekciq i 4e ve4e izob6to ne mi se pravi sex. Razbira se moq geniqlnost vednaga izmisli ne6to i i kazah 4e otivam do toaletna. Otidoh i probvah... e se6tate se de da go vdigna ru4no... No uvi i tova ne pomogna :( Osven tova v posledni dni qm mnogo malko, ve4no mi se spi - vupreki spa pone po 8 - 10 4asa.
Vuob6te ot kakto sre6nah tva momi4e vsi4ko v men se skapa i naistina ne znam kakvo da pravq. Mnogo 6te sum blagodaren na tozi koito mi kaje kude mi e problema.
Blagodarq predvaritelno!!!

Baccara
11-11-2004, 13:00
Да не е "душевен вампир" ? Има такива хора, който крадат енергията на другите без те да подозират. Те се наричат "душевни/енергийни вампири". Преди доста време бях чел за тях и не си спомням много.
Другият вариант е да си болен от нещо. За това иди на лекар за всеки случай.

Maverick
11-11-2004, 13:03
abe mani drugo kaji napravi li go vse pak :?: :?:

taka...ami i az bqh taka kogato tragnah s edno momi4e i ne mojah da namerq pokoi dokato ne skasahme. Sled tova o6te 1 sedmica bqh skapan i vsi4ko se opravi! e ne ti kazvam da skasa6 ami prosto ne misli tolkova za neqm vaob6te vse edno ne ti puka

2metraninja
11-11-2004, 13:25
Неприятно, но се случва.
И на мен ми се е случвало един или два пъти толкова да желая някое момиче, че когато най - накрая е в ръцете ми... ами от толкова пренапрежение и вълнения неуморния просто отказва:)
А особенно ако това е ПЪРВИЯ път... сериозна работа...
Просто си малък, (няма какво да се сърдиш или засягаш или да ми обясняваш колко много неща си видял, изпитал и постигнал през краткия си съзнателен живот)
Пробвайте пак... Не си го поставяй за цел...

Успех

Josefinne
11-11-2004, 16:17
Първия път винаги е притеснително. Човек си мисли "леле , ето го, е сега ще стане, първия ми път. Дали няма да я разочаровам, дали ще е добре?! Ами ако не го вдигна?! Леле, ами ако не го вдигна!?" И такива ми ти работи. Не можеш да не си мислиш за тях, но...трябва да се овладееш и да се опиташ да ги избуташ назад в съзнанието си. Колкото до това, че си все уморен - като си гаджето,само факта че си с нея изисква много енергия. Не знам как точно да го обясня, но тялото ти просто изразходва повече енргия. И на мен ми се случва понякога. А и сега е един такъв сезон на настинки и прочие. Тялото се изморява по-лесно. хапвай силна харана - яйца, месо, мляко и спинкай повечко - 10ч. Мисля, че тези неща , които изредих досега , трябва да са ти отполза поне, ако не да свършат работата :D

worldclass
11-11-2004, 16:47
Spored men si se pritesnil poradi golqmoto si jelanie da pravish sex.
A i ne razbrah... v kakav smisal vsichko se e "skapalo" v teb sled kato si tragnal s neq.Spored men nqmash nqkakav seriozen problem,osven ako postoqnno ne go "vdigash"....

11-11-2004, 16:56
To kato se slu4i edin pat, tova ne zna4i 4e 6te se slu4va i zanapred. Ako dsta vreme si bil v erekciq i ne e stanalo togava, sled tova kato izleze6 ot erekciq e trudno da ti stane pak. Sorry, 4e ne mislq mn kato pi6a i dano shvane6 :oops: :oops:

ali g
11-11-2004, 18:13
sportuvai, qj pove4e, ne se pritesnqvai
a siguren li si 4e haresva6 momi4eto i 4e to naistina te vle4e seksualno

AMG-to
11-11-2004, 18:51
qj 6okolad da vid6 kuv palur dava

LiNkiN4eTo
11-11-2004, 21:44
egati palura :shock:
:wink:

NeBeSeN_88
11-12-2004, 08:58
Бооожееее аве кво ви става ве хора ??? Ко са шашкаш ся мой човек няма се косиш. Спокойно ся не е дошъл кря на света. Отпусни се. А за дето се чувстваш зле - тренирай и спи повече и гледай да не мислиш за нея през цялото време. Първо помисли за своето състояние тя няма да избяга. Неможе едно момиче да те прай на парцал просто няма логика !!!

bepcho
11-12-2004, 11:39
do kat q pompash razglejdai PLAYBOY.....

Satanas_daughter
11-12-2004, 12:31
do kat q pompash razglejdai PLAYBOY.....

da ve momicheto shte se chuvsta strahotno ako gajeto i ziapa playboy

Momchence
11-13-2004, 14:19
To4no tfa e 4e si se bil sredoto4il pekaleno mnogo trqbva da se otpusne6 i da si kaje6 "e sq si4ko koeto sam si mislil,me4tal,vijdal 6e mi selu4i" az iam obratniq problem mnoo lesno go digam :D aide i kasmet

dido_en
11-13-2004, 14:40
Хехе Momchence на това проблем ли му казваш...
По темата....не знам и не съм чувал за хора които да изсмукват енергията на други но мога да ти кажа че и при мен беше горе-долу така. Аз тръдно приемам промени, и трудно се приспособявам към нови неща. Затова първият път си мислех "защо ми е да го правя..." и някакви такива но не се отказах де и не съжалявам. В такива моменти в който си изпаднал ти пич може да ти помогне приятелката ти. Няма какво да се срамуваш. Аз съм така. Все пак нямам компресор в гърдите си че да е камак 1-2 часа...да не говорим за повече...Аз в началото когато ми паднеше си мислех че няма да стане повече и така с тия мисли още повече не се получаваше. Не се притеснявай човек. Не мисли за това ами си мисли "как изкам да я изчукаааамммм" - малко грубо но точно това ще те възбуди. Иначе...хапвай си добре, а и преди секс може да изядеш някое шоколадче а сигурно може и енергиина напитка. Не съм пробвал но...знам ли.. Главното е приятелката ти да те разбере и да ти помогне или със свирка или с ръчичка... Успех! :wink:

NeBeSeN_88
11-13-2004, 16:43
To4no tfa e 4e si se bil sredoto4il pekaleno mnogo trqbva da se otpusne6 i da si kaje6 "e sq si4ko koeto sam si mislil,me4tal,vijdal 6e mi selu4i" az iam obratniq problem mnoo lesno go digam :D aide i kasmet
чесно казано и аз имам същия проблем. Мляскаме се нии с аверката в кафенето и мноо лесно го дигам ве чак ма е срам(е нии сме правили секс с нея ама пак ма е срам тай). Незнам ко да прая. Тай го дървя че после като се разделим ме боли около 2 часа !!!! Дайте съвет.

Momchence
11-14-2004, 10:29
E 4ak da boli ne, pri mene pada sled polovin edin 4as ako mislq za ne6to drugo i po byrzo ma vajnoto e 4e go digam lesno i verno po nqkoga e kofti :oops:

shtraker
11-15-2004, 08:29
brao na vas .. az puk daje kat stana sutrin i sum se odurvil do prusvane i posle pak me nabolqva ot taq rabota :> ama az predpochitam da stava otkolkoto da e obratnoto takache .. ;> neka staava :>

freestyler
04-28-2006, 19:36
ako ne darji6 mnoo a na mackata q zareji,probvai s druga i predi da se sable4ete se uveri 4e si go nadurvil,ako ne stava se uspokoi i probvai da q mine6 ru4nata - pak ti si umen 4ovek - za sledva6tiq put 6e izmisli6 ne6to

girlka
04-28-2006, 21:10
Я ходи виж на 106 страница може да има още някоя "актуална" тема ;-)

BeZ^BikiNi
04-28-2006, 21:50
Maleee tva za "Dushevnite Vampiri" na shega li go kazahte ili ima neshto takova,zashtoto i na men mise sluchi s bivshiq mi pr da izgubq jelanie za vsichko i postoqnno mi se speshe i ne mi beshe izobshto dobre :-k :?

TeroglisT4o
04-28-2006, 21:53
k1sai i az bqh taka k1sai 4e stava po lo6o 6tot 6tom taka te preebava nastruenieto 100% ne q haresva6 a za dr spoko si nameri6 dr da r1ga6 ako iska6 nakarai q tam da ti duha pak e ne6to

Neuken
04-29-2006, 09:13
Osven tova v posledni dni qm mnogo malko, ve4no mi se spi - vupreki spa pone po 8 - 10 4asa.
това прилича на депресия, също така когато едно момче е в депресия по-трудно му става. сигурен ли си че си така откакто си я срещнал?

това за душевните вампири са пълни простотии

sometimes_
04-29-2006, 11:13
Абе не, че нещо, ама само да ви кажа - темата е пусната на Чет Ное 11, 2004 .
Обърнете малко внимание...
](*,)

ProstoAz
04-29-2006, 11:40
Абе не, че нещо, ама само да ви кажа - темата е пусната на Чет Ное 11, 2004 .
Обърнете малко внимание...
](*,)

!!!