PDA

View Full Version : Смятам да действам ! Какво по-точно да прая ?



Dobromir
11-11-2004, 15:37
Харесвам много едно момиче от моя клас , мисля и че тя ме харесва но не съм сигурен !
Много често ни се засичат погледите , лафим с нея но не съм сигурен че изпитва нешо към мене !
Аз съм срамежлив обаче най-много ме е срам от другите ми съученици
защото те мислят че не е хубава , а пък мен ме кефи ужасно много !
Кво да прая вече незнам , правя й намеци ама изглежда че и тя е срамежлива и затова нестава нищо ........... :cry:

Josefinne
11-11-2004, 15:46
Найш к'во? Хич да не ти пука за другите съученици - тяхното мнение си е за тях. Явно между вас се е получила химията, така че е естествено да я виждаш красива, дори да не е такава. Покани я на кафе, ако нещата потръгнат - хич да не ти пука какво казват другите - гаджосвайте се на момента. Не другите ще ходят с нея, а ти, така че е важно какво мислиш ти за нея, а не другите. това, което изпитваш му се вика конформизъм или нещо такова беше и е страшно тъпо чувство. не казвам, че не е човешко, даже напротив - много е човешко, но това не значи , че е глупаво. Трябва да се преодолява. :D

^BlackRose^
11-11-2004, 16:59
absoliutno saglasna sam s Josefinne! deistvai ! pokani q da izlezete nqkade: na kino na kafe ili romanti4na razhodka i ne ispuskai 6ansa ako q haresva6 naistina to si struva da opita6 za6toto ina4e ve4no 6te se pita6 "ami ako..."

Dobromir
11-11-2004, 17:58
И аз смятах така ама много не излиза тя от тях
това е много кофти

Dobromir
11-11-2004, 19:13
Ади ве хора кажете какво да правя , не съм се влюбвал никога така както сега , много съм хлътнал по това момиче ! :cry: Много ви моля във вас ми е надеждата :cry:

NeBeSeN_88
11-11-2004, 20:23
1) поканваш я на разходка или кафе - първия път да сте с приятели, а след това да я поканиш само двамата )
2) като се разделяте с аверите вече я питаш дали иска да излезете двамцата - и задължително зимаш телефона !!!
3) звъниш и питаш колко е часа :) хаха. Уговаряте се да излезете
4) водиш я на разходка - не носиш нищо да не тръгнеш да купуваш рози отсега
5)а) по някое време сядате някаде на някоя пейка, приказвате си, после я прегръщаш (може да кажеш че ти е студене хехе мн помага). След това я поглеждаш в очите и стоиш неподвижно за около 2 секунди(трябва погледите ви да се засекат де) и после и удряш една 5 минутна.
5)б) изпращаш я до входа и. Казваш и че ти е било много приятно после пак я поглеждаш дълбоко за около 2 секунди и следва 5 минутната.
6) след целувката я поглеждаш за кратко и я прегръщаш силно
7) после още малко мляс мляс и я питай кога да й се обадиш.

ПП: Само се дръж сериозно и не се прави на палячо

Тва е. Давай смело и пиши ко е станало

LP_girl_14
05-01-2006, 22:54
Пич,игнорирай останалите!Кво те интересува кво мислят те за нея?Ти ще си ходиш с нея,нали?Не те!Няма закво да плащаш данък общо мнение.Мацката те кефи-ми тогава се опитай да я спечелиш.Общувай повече с нея,покани я на кефе,на разходка в парка или на кино,намирай си поводи да бъдеш винаги до нея и да й помагаш,покажи й че може да разчита на теб и остави на държанието ти да говори за чувствата ти към нея :smt007

white_chik
05-02-2006, 10:07
6tom q haresva6 izob6to da ne ti puka kvo mislqt drugite.Vse pak tq 6te si e tvoito momi4e i tva 4e ne nai-krasivata nema nikvo zna4enie.6tom i dvamata ste tolko sramejlivi ti trq da opita6 da poeme6 iniaciativata i da q pokani6 ili na razjodka nekude ili an kefe i sled tva ako tq ti e navita da si vzimate. :wink:

^Pretty{}Girl^
05-02-2006, 12:08
apf da ne ti puka ot syo4enici te ti te qvnno sa nqkfi oligofren4eta !
a shtom macito e sramejliva a i tai kato gledam ti ne si ot nai otvorenite deistvai po smelo .... govori s neq

IKisseDAGirL
05-02-2006, 13:29
апфф то винаги ще се намери някой недоволен
ти ако си решил на всички да угодиш в крайна сметка ще си останеш с пръст в уста... кво, заради тва че еди-кой-си мислел еди-кво-си, цял живот ще си седиш самичък ли?!
ти не живееш заради другите, ами заради себе си :wink:
да няма те да ходят с тва момиче... кво им влиза тогава в работата :!:
забрави глупавите комплекси и я покани да излезете :) хич да не ти пука 8)

05-02-2006, 13:35
Pff ttva e kat moq slu4ai:( i az beh taka ama i kazah 4e q haresvam i tq mi otgovori sas sa6toto i stanahme .... samo 4e na moite priqteli ne im obra6tah vnimanie

05-02-2006, 14:54
Чет Ное 11, 2004 5:37 pm

dobromir_
05-02-2006, 21:11
xexe ,taq tema oshte li ne e iztrita , hodq s neq ot sumati vremi , ve4e ne ebavam , ne sym tolkoz pritesnitelen kato predi , xxexe ot 2 godini e tazi tema :)))

dAnnyb0y
05-02-2006, 21:53
ахахах :)
Стара тема драги ми приятели. Заключвам.