PDA

View Full Version : Trqbva li da se promenq



11-11-2004, 15:45
Spored vas trqbva li da se promenq za6toto si padam dobrqga po harakter i vsi4ki se vazpolzvat ot tova i ma iurkat 6toto az ne im otvra6tam 6toto posle mi stava gadno.Vinagi mi e mn savesno kogato navikam ili ubidq nqkoi nezavisimo 4e si go e zaslujil 200% i kvo v kraina smetka nqmam priqteli zaradi tova.Mislite li 4e cql jivot 6a se otnasqt taka s men(na 17 sam) ili trqbva da stana lo6 i da mislq samo za sebesi kato okolnite :?:

10x predvaritelno 8)

gostenka
11-11-2004, 16:14
na 15 godini s1m i s1m na s16toto mnenie!razli4na s1m ot drugite i moje bi tova e pri4inata da dvuli4ni4at!vsi4ki momi4eta me mrazqt za6toto gadjetata im me zqpat i ne samo a i pove4eto mom4eta!vinovna li sum za tova-NE!no kolkoto si po dob1r tolkova po zle povqrvaite mi!jivota e gaden vsi4ki umirame!no az ne mislq 4e trqbva da se promenqme k1m lo6o za da sme na mqsto!celta v jivota e da si razli4en ot drugite,da se otkroqva6 da izp1kva6!!!
za kakvo trqbva da pada6 na nivoto na drugite bokluci koito nqmat gram v1zpitanie!b1di razli4en i nai vajnoto b1di sebe si!be yourself!

Satanas_daughter
11-11-2004, 16:19
kolkoto po dobur e chovek tolkova poveche mu se kachvat drugite na glavata...i az sum dobra po proncip ama naposleduk ne si popliuvam mnogo mnogo

AvLee
11-11-2004, 17:01
Такъв е шибания живот,колкото си по-добър,толкова по-зле!А така ли трябва да е?Хората вече имат някакви разбирания...то дори и не може да се нарече така...да използват другите,да не зачитат това което правят,да са пълни егоисти,да се сливат с другите,да си вървят със стадото..дори и то да отива в пропастта!Нямат морални ценности...храни кучето,пък то да те лае!Доставя им удоволствие да унижават другите,да се държат лошо,грубо.Защо ли?И те не знаят...просто така са си свикнали!Които не им отговаря,нямат намерение да престанат,но има и друга страна...може да им писне като видят че не ти пука!Но какво ти дреме за тях..да си правят квото искат за тяхна сметка си е.Някой ден ще разберат грешката си!А сега като са ученици...хората се променят!Като попаднат в истинският живот,сигурно ще видят какво е и че по този начин нищо не се постига!

rezniaka
11-11-2004, 17:01
brato az teia ot moia klas gi biem nared i nikoi nemise surdi i imam mnoo priateli tui4e ndavai i ti taka

_Jessy_
11-11-2004, 17:48
Ami spored men trqbva da se promeni6, i az do syvsem skoro bqh takava - gledah nikoi da ne naranq, ama vidqh 4e taka ne stava i stanah gadna ku4ka, interesuvat me mn malko hora, a vsi4ki ostanali... ne me greqt... i da ti kaja taka se 4uvstvam MNOGO po-dobre !

ali g
11-11-2004, 18:10
malko pove4e egoisum mu e maikata
su6to mn 6te si ulesni6 jivota ako spre6 da ti puka za 4ustvata, mnenieto, iskaniqta na drugite

hahavteen
11-11-2004, 18:31
Ами според мен не трябва да се променяш.Аз също съм много добричка и винаги услужлива но не оставям никoй да ми се качи на главата. Просто трябва да намериш златната среда и всичко ще се оправи!
:roll: :wink:

pinK_Baby
11-11-2004, 18:38
ami....mai ve4e e lo6o da si dobrodu6en mai i az sym tvyrde dobra ama rqdko se davam da me iurkat ...v smisyl vinagi vinagi 6te napravq usluga na nqkoi no vse pak az si precenqm struva li si ili ne...a za teb...za6to trqbva da se promenq6 v tova nqma ni6to lo6o ama trqbva da otsee6 stoinostnite ot tezi za koito nqma smisyl da se habi6...a pyk prosto trqbva da se nau4i6 da precenqva6 situaciqta za6toto ina4e e 100 % sigurno 4e 6te te typ4at...a za tova 4e si vikal na nqkoi HI4 DA NE TI PUKA ...o6te pove4e ako si go zaslyjava a ako ne moje posle da se izvini6...vseki ima nyjda da izkara emociite si nanqkyde... :oops: Don`t worry :)

LiNkiN4eTo
11-11-2004, 20:35
spored men trqq MALKO da se promeni6 ne moje vsi4ki da te tup4at kakto si iskat :!: :!: :!: nali znae6 4e gadnite ocelqvat :wink:

Frank
11-11-2004, 23:12
Така като пишеш едва ли си способен да станеш лош :)
Това, което трябва да направиш според мен е да се уважаваш повече. Какво означава да станеш лош. Покажи малко самоуважение да видим как ще се ебават с теб. Когото някой те обиди му затвори устата, то иначе всеки си прави каквото си иска с теб. Помисли си как се отнасят другите с теб в момента и ако ти харесва продължавай в същия дух. Това, че се защитаваш от нападките на останалите не означава, че си лош. Направи нещо за себе си докато не е станало късно. Няма да съжаляваш. УСПЕХ!!!

sladkish4e
11-12-2004, 07:47
Такъв е шибания живот,колкото си по-добър,толкова по-зле!А така ли трябва да е?Хората вече имат някакви разбирания...то дори и не може да се нарече така...да използват другите,да не зачитат това което правят,да са пълни егоисти,да се сливат с другите,да си вървят със стадото..дори и то да отива в пропастта!Нямат морални ценности...храни кучето,пък то да те лае!Доставя им удоволствие да унижават другите,да се държат лошо,грубо.Защо ли?И те не знаят...просто така са си свикнали!Които не им отговаря,нямат намерение да престанат,но има и друга страна...може да им писне като видят че не ти пука!Но какво ти дреме за тях..да си правят квото искат за тяхна сметка си е.Някой ден ще разберат грешката си!А сега като са ученици...хората се променят!Като попаднат в истинският живот,сигурно ще видят какво е и че по този начин нищо не се постига!

aham :!: syglasna sym s tova!

SunnyG
11-12-2004, 20:39
Mnogo 4esto tova 4e nqkoi e prekaleno dobyr s okolnite mu pre4i!Zatova pyrvoto koeto trqbva da se nau4i6 e da kazva6 NE i da si povdigne6 samo4ustvieto!6tom kato drugite mogat da narejdat i da obijdat zna4i i ti moje6!nai vajnoto e da si dovolen ot sebe si!Bydi po kurnaz i vsi4ko 6te e ok!

g-n Potrebitel!!!
11-12-2004, 21:09
Zashto nie horata postoqnno postavqme neshtata v eticheski kategorii i prevryshtame cqloto si syznanie vyv vmestilishte na uslovnosti... Na men horata syshto mi se kachvat na glavata, no kogato oznaqt, che e tvyrde golqma i se okajat bezsilni da se vyzkachat na neq se puskat nqkyde okolo nosa ili ushite... :lol:

Josefinne
11-12-2004, 21:43
Не мисля, че трябва да се променяш. Не мисля, че въобще можеш да се промениш ей така - по каманда, щото искаш само. Това идва отвътре, но...Аз да ти кажа моята историйка , за да ти илщстрирам, защо мисля така - имаше едно момче в училище, по което бях много луда. Мислех си, че съм безумно влюбена в него и може би наистина бях. Той беше добър и внимателен и това ми харесваше най-най-най много от всичко в него. не беше кой знае какъв красавец, но бях готова и гаджето си да зарежа заради него(А, това не стана, защото той нямаше интерес към мен, пък аз така и така скъсах с това гадже, но заради друг. тва като малко отклонение). Обаче какво стана и аз не знам , но той се промени. Взе да отговаря на другите, да се сърди...просто с поведението му и излъчването му, а скоро и външният му вид се промениха. Говоря обективно, не само защото ме е отблъснал го казвам. и други хора са го забелязали и ако дори те не бяха го казали, аз щях да реша, че си измислям. Сега той не ме интересува, защото сегашното ми гадже е много готино, но...просто преди беше прекрасен човек именно защото беше добър, мил и внимателен, а сега ми се вижда като всички останали, та даже малко по-лош, защото изглежда на хиляди километри от това, което беше... :( Така че , мило момче, моля те не се променяй. Остани добър човек, защотото хора като вас са толкова малко и толкова ценни за света. Ако "приятелите" ти те прецакват - не си намерил истинските приятели. Истинските приятели ще те обичат заради това, че си добър и ще ти се отбагодаряват с доброта, а няма да те прецакват. не търси вината в себе си, защото да си добър не е лошо :D

11-13-2004, 12:43
Vsi4ki deto mi pishte 4e trqbva da se promenq - PRAVI STE!!! Naskoro govorih s 1 "priqtel" i mu kazah kolko mi e gadno i t.n a toi poznaite kvo mi kaza :"Ne mi puka ako o4akva6 4e 6a ta ote6avam gre6i6" :twisted: Ta kakto vijdate horata s dobri sarca sa na iz4ezvan e pone az ve4e ne sam 1 ot tqh :twisted: :twisted: :twisted: Blagodarq na vsi4ki koito mi pisahte naistina mi pomognahte da stigna do istinata 8)

egipetska_princesa
02-11-2006, 00:09
ne moga da izloja kategori4no stanovi6te.no mislq 4e e dobre da se promeni6 v nqkoi otno6eniq-v ramkite na dipustimoto.su6to taka iskam da ti napomnq 4e promenite ne stavat otvednyj.za6toto syvkupnostta ti ot reakcii v otgovor povedenieto na drugite sprqmo teb na psihologi4na gledna to4ka e tvoiat harakter,izgrajdan s godinite ot rajdaneto ti i vyrvi usporedno s murogledite ti za jivota.eto za6to ako deistvitelno iska6 da nastypqt promeni v li4nostta ti trqbva malko po malko,stypka po stypka da si syzdava6 novi navici i novi modeli na povedenie i ednovremenno s tova da promeni6 nqkoi fragmenti ot razbiraniqta si za jivota i sveta.no ne si postavqi kraini celi,opitvaiki se da byde6 korenno razli4en ot tova,koeto si sega.za6toto ako deistvitelno sega si 4ovek,koito bi pomognal na 4oveka do sebe si,spored men ne bi mogyl da zagyrbi6 izcqlo 'starata' si sy6tnost.za6toto do izvestna stepen(az taka smqtam) se rajdame dobri ili lo6i.pyk i da ne e taka vse pak DOBROTATA se izgrajda s godinite.i 6te ti e nujno izvestno vreme da vgradi6 v sebe si pove4eEGOIZYM.i ako naistina si tvyrdo(kato diamant) re6en da poeme6 po dylgiq i truden(zavisi ti kak go vyzpriema6) pyt kym novoto v jivota ti ti pojelavam USPEH :D

sh3_1s_7h3_0n3
02-11-2006, 01:00
kolkoto po dobur e chovek tolkova poveche mu se kachvat drugite na glavata...i az sum dobra po proncip ama naposleduk ne si popliuvam mnogo mnogo

az sym syshtata. moje b ne trqbva da ti puka 4ak tolkova mn. opitai se da se dyrjish malko po-studeno i visokomerno kym 'draznitelite' no s priqtelite si bydi dobyr. ot prekalena dobrota syshto se izprostqva....

white_chik
02-11-2006, 09:24
dobra sum s horata koito uvajavam i koito sa mi friends.s drugite se durja dosta gadno 6toto naistina si go zaslujavat.Nameri si priqteli koito da te ocenqvat takuv,kakuvto si.Ne trq da se promenq6-zapazi svoqta unikalnost i edin den 6te se nameri nqkoi da q oceni. :wink:

Стеси
02-11-2006, 09:49
Чааакай малко, да бъдеш добър и да бъдеш БАЛЪК са две различни неща. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dr. Kazimbutt
02-11-2006, 10:10
Spored vas trqbva li da se promenq za6toto si padam dobrqga po harakter i vsi4ki se vazpolzvat ot tova i ma iurkat 6toto az ne im otvra6tam 6toto posle mi stava gadno.Vinagi mi e mn savesno kogato navikam ili ubidq nqkoi nezavisimo 4e si go e zaslujil 200% i kvo v kraina smetka nqmam priqteli zaradi tova.Mislite li 4e cql jivot 6a se otnasqt taka s men(na 17 sam) ili trqbva da stana lo6 i da mislq samo za sebesi kato okolnite :?:

10x predvaritelno 8)
Не трябва да станеш гаден егоист. Трябва да се държиш с хората така, както те са си заслужили.

Dharma
02-11-2006, 18:01
4ovek ne moje da izbqga ot prirodata si;no i kakto kazaha po-nagore da si dobur i baluk sa 2 razli4ni ne6ta... budi sebe si, no ne pozvolqvai na drugite da potupkvat me4tite ti, da te pravqt na fool :!:

02-11-2006, 19:05
budi takuv kakuvto si!no po dobre da ne si tolkova losh!i da nagribqva6 drugite!

Sapphir
02-11-2006, 21:27
az sym ot tipa hora kakto se otnasqt s men i az se otnasqm taka s tiah :P ama ti shtom si dobrichyk se nqkoga shte se natuknesh na hora koito da te ocenqt.. i zashti trqa da se promenqsh zaradi nikoi tapak or tapachka.. prosto ne davai da te izpolzvat i tva e .. nedei da stavash niakoi doktor zlobil ;P

hmmmm
02-12-2006, 00:35
zse edno az sam ja zapochnal taka tema 8-[ :? ](*,)

Master_88
02-12-2006, 12:33
Доброто за разлика от злото не се наказва. Човек се чувства по-добре когато знае че е извършил добро дело или е помогнал на някой.

Sour_Kiss
02-13-2006, 08:44
Vsi4ki deto mi pishte 4e trqbva da se promenq - PRAVI STE!!! Naskoro govorih s 1 "priqtel" i mu kazah kolko mi e gadno i t.n a toi poznaite kvo mi kaza :"Ne mi puka ako o4akva6 4e 6a ta ote6avam gre6i6" :twisted: Ta kakto vijdate horata s dobri sarca sa na iz4ezvan e pone az ve4e ne sam 1 ot tqh :twisted: :twisted: :twisted: Blagodarq na vsi4ki koito mi pisahte naistina mi pomognahte da stigna do istinata 8)
Та ти сам каза че си говорил с 1 <"приятел">!Помисли за хората които те обичат, такъв какъвто наистина си!Които са готови, да ти помогнат или да ти върнат услугата, след като ти си им помогнал!Ако мислиш че няма такива..По-добре си отвори очите по-широко, защото, въпреки че не те познавам, съм 100% сигурна че има такива, но ти просто не ги виждаш..Може да са малко, но те обичат истински!!
Да те накарат да се промениш.. това е целта на всички, които не те подкрепят и те нараняват..Не им давай това удоволствие!Покажи им, че каквото и да направят, ти няма да се промениш и мисля че ще те оставят на мира!Моля те, не избързвай с решението си, за да не съжаляваш после!
Успех :smt006

veselka
02-13-2006, 16:33
Zashto nie horata postoqnno postavqme neshtata v eticheski kategorii i prevryshtame cqloto si syznanie vyv vmestilishte na uslovnosti... Na men horata syshto mi se kachvat na glavata, no kogato oznaqt, che e tvyrde golqma i se okajat bezsilni da se vyzkachat na neq se puskat nqkyde okolo nosa ili ushite... :lol:

Кефиш!

Аз пък се чудя къде избягаха сички лоши хора...Май никой не е склонен да се самоопредели като лош!!! На мен ми се струва че си балък и комплексар,а също и че преиграваш!
Ся ше ви кажа нещо-АЗ СЪМ ЛОША!!! Много при това (ако не сте го забелязали)...обаче не ми пука,и ми е 100 пъти по яко така! Хората около мен са по-отбрани и те са преценили че има за кво да са ми приятели вече 12 години!Останалите********...нал и?! Няма смисъл от тълпи използвачи около теб!
П.п.:сигурна съм че по повд изказванет ми ся сички лицемери ще се бадят и ще се напраят на интересни! :smt016

sisonka
02-15-2006, 21:40
az bqh predi takava,no sled golqmo predatelstvo razbrah 4e trqbva da se promenq i se promenih korenno.sega ve4e nqma ni6to ostanalo ot predi6noto mi az. :evil:

killing_loneliness
02-19-2006, 13:10
Spored vas trqbva li da se promenq za6toto si padam dobrqga po harakter i vsi4ki se vazpolzvat ot tova i ma iurkat 6toto az ne im otvra6tam 6toto posle mi stava gadno.Vinagi mi e mn savesno kogato navikam ili ubidq nqkoi nezavisimo 4e si go e zaslujil 200% i kvo v kraina smetka nqmam priqteli zaradi tova.Mislite li 4e cql jivot 6a se otnasqt taka s men(na 17 sam) ili trqbva da stana lo6 i da mislq samo za sebesi kato okolnite :?:

10x predvaritelno 8)
Ami ne bih kazala, 4e trqbwa da se promenqsh kym losh i da stawash nekyw egoist.Wizh sega- az ne sym dobra wyobshte i mozhe bi ne sym i naj-dobriqt sywetnik, no taka kato te slusham, mislq 4e wse pak trqq malko da se promenish. Naprimer wmesto da si dobrodushen i da ostawqsh drugite da ti se ka4wat na glawata, mozhesh da stanesh dobyr i da pomagash samo na horata, koito naistina se nuzhdaqt, a i zaslushawat pomoshta ti!Ubedena sym, 4e ako si izgradish prawilno mnenie za okolnite i mozhesh da precenish na kogo trqbwa da pomognesh i na kogo ne.Predpolagam, 4e tezi koito sa dobri i mili hora, bi trqbwalo da te haresat kato 4owek i nqkoi ot tqh mogat i priqteli da ti stanat dazhe...No ti sam si reshawaj...