PDA

View Full Version : Дайте някакъв съвет по този въпрос...



11-11-2004, 17:31
Zna4i sega za kvo stava na vupros:
Haresvam si edno momi4e koeto NE poznavam, dori q vijdam dosta rqdko i za malko po koridora na u4ili6teto.
Kak da i namekna po nqkakuv na4in 4e q haresvam, i kak da q svalq?
No ne moga da ida pri neq i da i kaja vsi4ko 6tot taka malko kofti.
Iskam da i podskaja 4e q haresvam po nqkakuv na4in no iskam da 4uq va6eto mnenie kakvo 6te predlojite.

Devilkin
11-11-2004, 17:43
Ми най-лесно е чрез някой ваш общ познат. Искай й номера на телефона и оттам нататък е лесно. пращаш и един sms и така тя няма начин да не се усети за намеренията ти. тва при положение че си по-рамежлив и притеснителен.
иначе я поздравявай като я видиш нищо че не я познаваш. заговаряй я като я видиш и няма начин да не се запознаете накрая...

sladkish4e
11-11-2004, 19:14
ami zapoznai se s neq!vse shte se nameri nqkoi vash obsht poznat.sled tova zapo4ni da se spriqtelqvash s neq.i tq ako te haresa shte i proli4i.
Az bqh taka s edno mom4e i sq hodq s nego!

NeBeSeN_88
11-11-2004, 20:39
ееееееее тез теми зеха много да се повтарят ве вие не четете ли кво пише в другите теми. По 1000 пъти тряаа да повтарям едно и също нещо. Бтв едно намигване докато се разминавате по коридорите ще свърши работа ако искаш само да я накараш да разбере че я харесваш

BaT_GirL
11-12-2004, 09:26
Миличък помисли малко ако имате ли час заедно ако да може да я засечеш на някоч бутка до даскалото и да я черпиш това което си копува!Може на коридора да се блъснеш леко и да и се извиниш с усмивка,може да и пратиш валентинка за Свети Валентин макар е далече или да й кажеш че е много сладка!

11-12-2004, 10:46
ei hora razbirate li polojenieto e mnogo gadno-mnogo rqdko q vijdam i to ot dale4e pri tova!
Ob6ti poznati nqmame
To dori i da imahme nqma6e da sa mi ot polza sas sigurnost
Problema e na4ini mnogo ima ama nema kak da stane
Pone iskam da zabeleji 4e sam i hvurlil oko a po natam 6te vidime kvo 6te se prai...

11-12-2004, 10:52
ei hora razbirate li polojenieto e mnogo gadno-mnogo rqdko q vijdam i to ot dale4e pri tova!
Ob6ti poznati nqmame
To dori i da imahme nqma6e da sa mi ot polza sas sigurnost
Problema e na4ini mnogo ima ama nema kak da stane
Pone iskam da zabeleji 4e sam i hvurlil oko a po natam 6te vidime kvo 6te se prai...


haha az ako sum na tva momi4e 6tqh da te kickna vednaga, haha tolkoz li nqmate kapka vuobrajenie.ako momi4eto e kato men 6te iska ne6to po interesno, a ne obi4ainoto, pa ti daje i da q zagovori6 ne moje6 ujas ujas

Tvoeto_Momi4e
11-12-2004, 21:06
ami kato zana4alo ne e zle da se zapoznaete i posle da potarsi6 nqkoi ob6t poznat koito da i razkajeza 4ustvata ti taka e nai lesno :wink:

08-04-2007, 17:28
Я да изровиме една тема от миналата година...точка. :mrgreen:

simba007
08-04-2007, 17:35
razbiram te napulno az taka s mi6o no rano ili mu kazah 4e go obi4am i toi me obi4al taka4e znam 4e i ti 6te nameri6 sili i smelost da i priznae6 za svoite 4ustva a i predi tova sum go prejivqvala tva s edin naum to4no takava be6e i moita istoriq razminavah me se po koridora