PDA

View Full Version : Serioznata VraZka?



bad_baby_girl
11-11-2004, 20:32
kakvo 6te kajete?Spored vas hubavo li e ili ne za6toto tolkova ne6ta se promenqt v na4ina vi na jivot!No ot druga strana si sas 4oveka koito obi4a6 i znae6 4e va6ta vrazka e ne6to po-osobeno i po-spesialno!!Spored vas na kolko moje da ima6 takava po seriozna vrazka, i smqtate li 4e 14-15 godi6ni momi4eta i mom4eta mogat da imat takava?!? :roll: I ne smqtate li 4e takiva dalgi vrazki ponqkoga prosto se krepqt na tova 4e si sviknal taka, toest navik :shock: a ne na 4uvstva :wink:

11-11-2004, 20:56
ами за момента съм загърбила всичко заради...НЕГО
обичам го и прекарвам цялото си време с него
за почти година не е имало ден в които да не се видим поне за малко
и се чувствам ОК не знам как е на 14-15 защото аз съм на 19
и странното е че не спирам да изпитвам желание да го виждам
....................................... :?: :!:

RaDoSTiNKa
11-12-2004, 03:43
Ми аз съм имала само една сериозна връзка и в момента съм омъжена за него ;)
Така,че кво да ти кажа? :lol:

TSecret
11-12-2004, 08:00
hm....seriozna vrazka na 14-15 ne mislia 4e moje da ima no ne otri4am 4e ima i veroqtnost da stane vse pak horata sa razli4ni.no obiknoveno na tazi vazrast ti gleda6 da gi smenq6 pove4e-kato nosni karpi4ki{pone do kolkoto gledam po malkite okolo men}e to4no taka
az mislia 4e serioznata vrazka promenia jivota ti izcqlo,za6toto vinagi se saobrazqva6 s 4oveka do teb.tva e prekrasno da znae6 4e toi te obi4a i 4e darji na teb...no ot druga strana ako po edna ili druga pri4ina skasate stava mnnnnnnnnnogo zle 6toto ti ve4e si sviknal/a s 4oveka do teb-i ne samo ediniq mi spored men i dvamata 6te straddaat...
mnogo e otnositelno da se govori za serioznost pri polojenie 4e vseki 4ovek e razli4en i po razi4en na4in priema ne6tata...no spored men si struva da se opita!!!
aide bye

sladkish4e
11-12-2004, 08:43
разбира се че тинейджъри на 14-15 години може да имат дълга и пълноценна връзка.Мои мн добри приятели вече ходят от 2 години и адски много се обичат :!:

BaT_GirL
11-12-2004, 09:21
Миличка и на 8 години да си можеш да имаш стига да знаеш какво искаш от човека до себе си.Аз съм на 13 но до сега нз какво искам от него затова всички връзки бяха супер кратки!

Allicia
11-12-2004, 13:32
Разбира се че може на 14-15г. да започнеш сериозна връзка.И аз имам такава връзка, която започнах на 15г. и не е нещо лошо. За мен даже е нещо като подготовка за самия живот, защото дори да не останеш завинаги с момчето с което някога си имала сериозна връзка, все някога ще се омъжиш, а тази връзка до голяма степен ще ти е помогнала, да мислиш не само за себе си, а и за човека с когото си, да се съобразяваш с него, да не очакваш от него да е съвършен. За мен сериозната връзка наистина подготвя за живота, а ако е с човек, когото наистина обичаш, те кара да забравиш за всичко....Аз също нямам ден в който да не се виждам с приятеля ми, обаче не ми е омръзнал, и не смятам че сме заедно само заради това че сме свикнали заедно, напротив, с всеки ден го обичам все повече и повече, той ми е е дничкото щастие.

stasenceto^
11-12-2004, 14:12
az samata imam seriozna vruzka,ot po4ti 2 godini sum s edno mom4e(sega sum po4ti na 17),na6ata vruzka ne se krepi na tova 4e sme sviknali taka,a na 4uvstva
smqtam 4e i tineijderi na 15-16 godini mogat da imat dulga vruzka

BABY_SEXY_GIRL
11-12-2004, 15:23
Az imam seriozna vrazka (godina i 2meseca), a sam na 16! Mislq, 4e ne moje da se krepi samo na svikvane, ako nqma 4uvstva prosto e proval i ne moje da izleje traina vrazka!

Delio_MaN
11-12-2004, 16:40
Awe drugo si e...prosto trqbwa 4owek da go po4uwstwa....kak 2-ma 4oweka bawno se promenqt...kak bawno se napaswat edin kam drug......

Ina4e w momenta s1kwartiranta mi e s priqtelkata si ot 3 godini...togawa e bil na 17, a tq na 16...ej sega predi okolo mesec naprawiha 3 godini :P

towa zna4i, 4e wse pak e ponqkoga w1zmojno, makar i spored mene tw1rde raqko...

eNigMaTic^
11-12-2004, 20:05
Ами аз съм на 13 и съм нямала много гаджета досега и това за мен не е загуба.Но имам едни пр. които са заедно вече около година и имат истинска връзка.Ще ми се и аз да имах... :(

Tvoeto_Momi4e
11-12-2004, 20:12
a e zavisi ot horata ako imat silni 4ustva 6to da ne sa zaedno i vraskata im da prosa6testvuva dalgo.a ako sa nqkoi deto nemogat da badat dalgo s mom4e ili momi4e samo nqkolko meseka spored men te ne sa gotovi o6te za seriozna vraska :?

11-12-2004, 20:21
Az imam seriozna vrazka (godina i 2meseca), a sam na 16! Mislq, 4e ne moje da se krepi samo na svikvane, ako nqma 4uvstva prosto e proval i ne moje da izleje traina vrazka! Taka e Reni :) {}

He3HauKa
01-26-2006, 04:08
Ami seriozna vrazka oznachava da si se otdal/a izcqlo na choveka do teb ,da cenish tova koeto imate ,da go obichash..obshto vzeto da si izpalnen s priqtni emocii ,no i da poemash otgovornost i t.n. Az licho imah seriozna vrazka i da bqh na 14 no vapreki vsi4ko se poluchi neshto naistina prekrasno i pojelavam na vseki da go izjivee :wink:

belluci
01-26-2006, 06:53
Istina e 4e mnogo ne6ta v jivota ti se promenqt i tuk vuprosa e ve4e kakvo iska6 samiqt ti i kak se 4uvstva6 po-dobre.Az sum na 18,v momenta imam takava vruzka i vupreki,4e vseki ot nas napravi dosta kompromisi s na4ina si na jivot taka se 4uvstvame po-dobre.Polu4avame vsi4ko edin ot durg.Li4no na men ni6to ne mi lipsva i se radvam.V jivota vinagi za da ima6 ne6to,se li6ava6 ot drugo,ne moje da ima6 vsi4ko.
A kolkoto do vruzki na po-ranna vuzrast,tova mi e vtorata seriozna vruzka,purvata be6e dve godini i zapo4na kogato bqh na 14.No ne zavur6i mnogo dobre,poslednata godina be6e ad,prosto 4oveka be6e nepodhodq6t.I tova razo4arovanie moje bi se dulji imenno na tova,4e tazi vruzka zapo4na na tvurde ranna vuzrast za takiva ne6ta,kogato 4ovek ne e tolkova suzrql i ne moje da precenqva i o4akvaniqta mu i vuzpriqtiqta sa mu drugi,si4ko deto hvur4i se qde i v edin moment se okazva,4e ni6to ne e takova kakvoto si mislil.Za tova smqtam,4e ne e redno na 14 ili na 15 da zapo4va6 takava vruzka,prosto vse o6te,ne znae6 ni6to,ne moje6 da precenqva6 to4no horata i mnogo lesno se luje6.Estestveno ima izkliu4eniq,zavisi na kakuv 4ovek popada6,no svestnite hora v dne6no vreme sa rqdkost i ako na 14 godini ne sum mogla da precenqvam to4no i qsno horata,to sega na 18 moga i e suvsem drugo.Po suvsem drug na4in vuzpriemam i otno6eniqta si i vsi4ko!:)

`w8inK`f0r`y0u`
01-26-2006, 09:46
Off tiq serioznite vryzki sa mi mnoy stranni..mi ne znam na men nai serioznata mi vryzka e bila 1 mesec i 1 sedmica, prosto ne izdurjah pove4e, pisna mi, iskah i s drygi da se svalqm ili da si namerq po qk pi4;)ne znam i az ...ama pisva opredeleno:)osven ako mom4eto ili momi4eto, s koeto si, ti haresva stra6no mnooogo i ako nqma6 tarpenie da se vidi6 s neq, na4i si4ko e okay:>za navika sam ZA..prosto svikva6 s toq 4ovek i ne ti e interesno, oba4e kat si pomislish da skysash s nego, ti se precakva si4ko, 6ot toi za tebe e stanal nqkqk si ejednevie, ot koeto ne mojeh da se razdelish prosto taka..

gia_bs
01-26-2006, 09:52
Оффф само като чуя "сериозна връзка" и ми се изправя косата... а и особено на 14-15 години...забога..неее моята най-дълга връзка беше 6 месеца..толкова..повече не издървам имам чувството че ми взимат от въздуха... а относно свикването ами да ..лбовта е до време, после идва друго чувство..което според мен е по силно, макар че аз все бягам от това чувство...

хора пишете на кирилица де.. ето това мнение над моето дори не си направих труда да го прочета, мега изнервящо е... и не се оправдавайте с кирилизатора... и аз нямам в момента ама си превеждам постовете през сайтове


P.С извинявам се за отклонението от темата!

Dr. Kazimbutt
01-26-2006, 10:30
kakvo 6te kajete?Spored vas hubavo li e ili ne za6toto tolkova ne6ta se promenqt v na4ina vi na jivot!No ot druga strana si sas 4oveka koito obi4a6 i znae6 4e va6ta vrazka e ne6to po-osobeno i po-spesialno!!Spored vas na kolko moje da ima6 takava po seriozna vrazka, i smqtate li 4e 14-15 godi6ni momi4eta i mom4eta mogat da imat takava?!? :roll: I ne smqtate li 4e takiva dalgi vrazki ponqkoga prosto se krepqt na tova 4e si sviknal taka, toest navik :shock: a ne na 4uvstva :wink:
Хубаво е, защо да не е? Само че 14-15 годишните, които се кефят на такива връзки са рядкост.
Връзките не се крепят на навици, а на чувства. В момента, в който чувствата се изпарят, връзката изчезва заедно с тях.

Jony|R
01-26-2006, 18:38
miiiii seriozno vruzka nad 17 godini !