PDA

View Full Version : Ако времето спре..



eNigMaTic^
11-11-2004, 19:39
Какво бихте направили ако времето спре :?: Искате ли вие да му казвате кога да спре :?:

11-11-2004, 19:41
Shto da spira... to maiche beshe....7moto prostranstvo - ako to spre spirame i nie...
p.s. temata sux! :!:

©@|)@|\/|@®73®1
11-11-2004, 20:06
ми би ми било по-ску4но,щото оби4ам динамиката, движението, живота на бързи обороти и пр :) а като времето спре как да определя дали живея на бързи обороти? :) айде лека нощ и със здраве!

P1ra71nQ
11-11-2004, 20:42
Бих обрала няква швейцарска банка или пощата(и пощата е бая богата тук) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LunaTriCk
11-11-2004, 21:00
И аз бих се възползвал от липсата на органи на реда и бих обрал някой(няколко) магазини. Амм за колко време да спре времето :roll: Щот да си направя сметката кой магазин по-точно...

aBeP4eTo
11-11-2004, 21:03
Ами смятам да обера целия "Цум" в Сф главно магазините на Miss Sixty :lol: По0осле... незнам какво ще напрая ама ще е някой голяма простотия !

(glazunov)
11-11-2004, 21:45
Ама чакай сега...времето ако спре??? или целият живот....щото ако само времето?Какво ще се промени?Няма да знам кога да ида на даскало ХАХА....и нямада се отброяват вече дните и рождения миден никога няма да дойде :roll: Виж ако живота около мен спре за 1 ден и всички хора и въобще всичко замръзне....не знам какво бих направил....може би и аз като другите ще навестя някое магазинче(като случайно си забравя парите вкъщи)...също бих отишъл до летището да се кача на хеликоптер и бих обиколил цяла София....много ми се иска да го направя някой ден...

RaDoSTiNKa
11-12-2004, 02:30
Не искам да му казвам,защото така може би няма да е чак толкова интересно.
Е,като изключим,че ми се иска на моменти,когато става напечено да му казвам просто да спира,ама не става така ;)

Baccara
11-12-2004, 09:11
АКо времето спре, няма ли да спра и аз както всички друго ?

amy lee
11-12-2004, 10:43
daaaaaaaaaaa iskam vremeto da spre.osoveno kogato si govorq s nqkoi po telefona ili si pi6a li4ni 6toto izob6to ne iskam i da pomislq da se mrudna ot komputara.i o6te mn ne6ta bih napravila,naprimer ako sum samo za 2 h navun vremeto da spre i da sedq navun 10 4asa.dosta sa no ne se se6tam v momenta

The Goodbye Girl...
11-12-2004, 11:03
Аз пък понякога съм искала времето да спре. Не за друго, а за да мога да се оправя и да свърша всичко, което имам. Например като знам, че трябва да се къпя, да гледам филма, да излизам и на всичкото отгоре да се наспя, ми се иска да спре времето поне, докато си взема душ. Така че ако можеше да спира за около половин час, нямаше да е много лошо. Ама иначе не. :wink:

hahavteen
11-12-2004, 11:08
Ами аз бих обиколила всичко магазини на "Just Cavalli","New Yorker" и "H&М" които има в околноста и бих си взела всички дрешки и обувки които ми харесат! 8) (то аз и попринцип от тея магазини си пазарувам ама не с килограми! :wink: )

Satanas_daughter
11-12-2004, 11:26
mi ako spre vremeto mi shte ograbia niakoia banka:P i niakoi goth magazin:P

SanDRo
11-12-2004, 14:19
Ako spre otivam v nai-blizkata banka.

eNigMaTic^
11-12-2004, 19:28
Аз пък най-мно искам времето да спре, когато имам контролни за да препиша или пък да направя някоя щуротия и ще ограбя мноо магазини :twisted:

SnoW_GiRl_
11-12-2004, 19:36
mhh ne opredeleno ne iskam da spira vremeto!iskam vsi4ko da si varvi i varvi...

DeaTHroW-ReC_F
11-13-2004, 11:58
АКо времето спре, няма ли да спра и аз както всички друго ?
ми много ясно....и не само ти и аз ще спра...което значи че ше спреме да дишеме иии ше умреме(ма мноу позитивно гледам на нещата)..
по темата:за кво ми е да спира времето?! тва е супер глупаво няма никъв смисъл.......ако спре...........бе ше обирам да не съм крадла я.........по добре да можех да върна назад времето..за да поправя някои не мои а чужди грешки..от които само аз страдах...

DiEsEl_GiRl4eTo
11-13-2004, 20:40
Az pyk ne iskam da spira ... Neshto nqma mnogo mnogo logika v taz rabota

Josefinne
11-13-2004, 20:49
А, не не бих искала да спре. Мен и сега като тече понякога ми омръзва еднообразието, а пък какво ще стане, ако съвсем спре. Това им е хубавото на хубавите моменти - че са веднъж в живота и от минават, това им е хубавтото на лочите - че отминават и след тях идват хубавите. Не искам времето да спре. Ако трябва да избирам обаче кога трябва да спре - то бих искала да спре в един отрязък от време, преди да загубя някой близък човек. Бих направила това само и само да запазя този човек. Бих се жертвала за него така :(

Dobrina
11-13-2004, 20:53
И аз нямам голямо желание да спира времето :)
Само понякога в някои хубави моменти искам да спра до там, да не виждам болката, която ще последва, но няма как ;)

united_colors
11-14-2004, 00:22
V momenta mi se iska vremeto da spe ili pone ponedelnik da e sled meseci 6toto pak njama da si vijdam mi6leto 2 sedmici :cry: :cry: :cry: :cry:

anonimen
01-29-2006, 17:09
Какво бихте направили ако времето спре :?: Искате ли вие да му казвате кога да спре :?:
Бих се възползвал по най-добрия начин! Бих поспал на спокойствие! :smt015

rusalkata_
01-29-2006, 17:15
да спира?!ами да,на най-хубавите ми моменти за да не спират и на най-лошите за да не ми е толкова трудно да ги изживея...но може би повече ми иска да връщам времето назад,за да не правя същите грешки...

Death^Forever
01-29-2006, 17:45
Че какъв е смисълът? Спре ли времето, спира и животът ми, а това със сигурност не го искам...Обичам да има някаква динамичност, емоция, но това не може да стане, ако времето спре...А дали искам да се случва по мое желание...Пак не...Както казаха някои преди мен, доста по-добре ще е ако може да се връща назад...Но това си остават абсолютни илюзии.

lina15
01-29-2006, 21:42
bih oti6la v "paradise" bih si nabrala milioni 4uvala s 4adel,bih pu6ila dokato ne moga pove4e.Posle bih oti6la v nqkuv zakrit zavot,v koito se e turkuvalo s narkotici.bih si vzela dovolno bonboni ,amfeti...OO sa kato se zamislq tam 6te ima i ha6i6,taka4e bih si vzela i nqkolko golemi plo4ki.Ot amfetite 6tqh da si napravq nai dulgata liniq su6testvuvala nqkoga i 6te 6murkam dokuto ne mi pote4e kruv ot nosa,6te se naqm s bonboni dokuto ot stiskane na zubite ne mi opadut.Bih si nabrala gubi,6tqh da izqm nai malko 3 porciiki.i posle 6te se razhojdam nadrusana s biri4ka v ruka pokrai ulicite na Las Vegas(kato 6te nosq s men i vsi4kite narkotici)bih vlenala v edno kazino i bih vzela pari i edna-dve karte4nici.Posle 6tqh da otida v policiqta,da nareda edna naistina dulga liniq ot vsi4kite policai na sveta i da gi obivam-centur v 4erepa-pulna Anarchiq.BAM BAM BAM xaxaxaxaxa
ooooo tva 6te6e da e nai qkiq den v jivota mi,lele ve4e po4nah da si go predstavqm.mojebi e 6toto predi 10 minuti pu6ih xaxaxaxaxaxa

machoka
01-29-2006, 22:21
'Що си блъскате главичките с подобни размишления :D Мислете практично 8)

anonimen
01-29-2006, 22:23
'Що си блъскате главичките с подобни размишления :D Мислете практично 8)

А ти видя ли колко практично мисли Lina_15? :? :smt116

korn___
01-29-2006, 22:28
iskam da spre vremeto ba6 kogato vurvq ustremeno kum momi4eto koeto obi4am i to4no kogato go gu6vam i zapo4vam da go celuvam da spre i da ne pomrudne nikoga pove4e :!: :!: :!:

anonimen
01-29-2006, 22:30
'Що си блъскате главичките с подобни размишления :D Мислете практично 8)

А ти видя ли колко практично мисли Lina_15? :? :smt116

Не бях, ама прочетох.. нещо за анархия говори май :twisted: :-D


6tqh da si napravq nai dulgata liniq su6testvuvala nqkoga i 6te 6murkam dokuto ne mi pote4e kruv ot nosa...
Да бе! И аз смятам, че е похвално момиче на 15 да мечтае за подобни неща... :?

miracul
01-29-2006, 23:28
ше изчукам азис ! :twisted:

01-30-2006, 13:56
Az pyk mnogo sym mislila po toq vypros...ili po skoro poneje imam razvita fantaziq,ama nekva sbyrkana i kato ostana sama,po skoro kato se opitvam da zaspa po4vam da si gi fantaziram edni....:D stavam ne6o kato SUPERGEROI sys stranni sili.Naprimer da spiram vremeto :) oba4e da moga da se dvija i si4ko da si praa normalno,no da nqma nikoi drug(taka nqma da ima opasnost ot ni6tu(ku4eta :P ubiistva katastrofi i t.n.))Mislila sym i da moga da ostavq "jiv" taka da se kaje o6te nqkoi(naprimer pr mi)w0w tva 6e e super.moe da si praime si4ko kydeto ni skimne i nikoi nqma da moe da ni spre ili vidi.huh i ideqta za otbivane v nqkoe magazin4e za dre6ka ili ne6o drugo i supersko(m/u drugoto ne se bqh se6tala za tva :D )a zn li...6e moe da otide6 v nqkoi restorant ili kafe i da si zeme6 hapvane :):) ehaaaaa..........
lele kak se razme4tah....tva e 4ovek da ima RAZVITA fantaziq :D:D:D:D:D nqma da se u4uda ako nqkoi kaje 4e sym luda :) O:)

DeSiTo0o
01-31-2006, 12:09
Ami bih iskala da moga da kaja na vremeto da spira v nqkoi momenti.No pove4e iskam da moga da vru6tam vremeto nazad... :?

Sad_eyes_f
01-31-2006, 18:27
Аз пък най-мно искам времето да спре, когато имам контролни за да препиша или пък да направя някоя щуротия и ще ограбя мноо магазини :twisted:
Ха, това да спре времето по време на някое гадно контролно, никак не е лоша идея...
Аз също бих си взела нещо от някое и друго магазинче :oops: а и което е по-подло според мен, бих влязла в на някои хора къщите просто за да разгледам, няма да си открадна, но все пак с удоволствие ще надникна в личните им неща.

02-04-2006, 13:12
хамм.. Щях да изпоизрисувам с психеделини графити по-централните места.. щях да изпозасея вси4ки паркове и градинки с коноп Mr. Green
щях да спукам гумите на вси4ки полицейски коли и да закоп4ая вси4ки куки, които видя със собствните им белезници за катерушките и въртележките по двама един зад друг и със свалени гащи Laughing
щах да пусна по4ти вси4ки от лудниците и някои от затвора..
щах да пусна 4 литра попърс и 20 куби4ески метра райски газ във вентилацията на парламента Laughing Laughing
щях да нахраня безплатно вси4ки бездомни ку4ета след като конфискувам за целта салам от магазините и преди вси4ко щяхда търся себеподобни, будни ли4ности, способни да действат в един застинал във времето свят...
ама харе стига, 4е много се развилнях нещо Wink
п.с. по този повод се сещам за едно мъдро прозрение:
"4овек като спи и не прави глупости "