PDA

View Full Version : Нещо хубаво за любовта.



{}Slanchiceto{}
11-11-2004, 22:18
:) Zdraveyte.
Povecheto temi v tozi forum sa za problemi v lubovta,zatova pusnah tazi tema.Ako nqkoi iska neka spodeli nai-strahotniq si moment v lubovta,za da dokaje na horata,koito ne sa prejiveli vse oshte tozi moment,che toi sashtestvuva.
Uvajavam vsichki hora,koito pishat tuk.tqh i problemite im.No mi se iska i da kajem nehsto hubavo za tova prekrasno nehsto-LUBOVTA :D .Ne mislite li,che tova nai-strahotno nehsto zaslujava i nqkakvi hubavi dumichki v negova polza :)
Nadqvam se,che tazi tema ne vi se struva tapa,ili pak se dublira s nqkoq.Izvinqvam se ako se poluchi taka,no mnogo mi se iskashe da q pusna. :wink:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

TSecret
11-12-2004, 07:51
nai strahotniq moment li...mi......
tva be6e mnooogo skoro-celuvahme se s mom4eto koeto nai-mnogo obi4am i ako ne be6e toi prosto niama6e da sam tuk sega!{za men tva e nai-qkoto 6toto do sega ne biah celuvaLA 4ovek koito obi4am,vsi4kis koito sam hodila ne sam izpitvala niakvi po solni 4uvstvaa i za tova to4no tezi celuvki mi se storiha kato san i bqha nai-qkite do sega}
ei tva e ne6toto kowto me pravi 6tastliva -moje bi 6te kajete 4e e e malko ili 4e vi se slu4va vseki den no za men e mnogo i mi se slu4i 1 pat v jivota{zas ega}
tva be6e ot men -dano ne vi e dosko4alo mnogo-aide bye

sladkish4e
11-12-2004, 07:55
Ами аз за съжаление още не съм изпитала толкова силна любов :( Но и за това има време и се надявам то да дойде скоро!

{}Slanchiceto{}
11-12-2004, 08:04
Taina{},tazi tolkova valshebna celuvka s edinstveniq chovek,koito si obichala,izobshto ne e neshto malko.Ot tova se zapochva.Po natam te chakat oshte i oshte po-hubavi neshta.Pomisli si samo,che tova koeto chuvstvash sega e strahotno.A predstavqsh li si kakvo shte stane po-natatak :D
A ti sladkish4e ne se otchaivai.Ne si izjivqla do sega tozi moment,no kato ti sama kazvash IMA VREME.Shte bade skoro.Sigurna sam :D

sladkish4e
11-12-2004, 08:41
да знам няма да се отчайвам,защото моят "любовен"(ако може така да се изразя) живот сега започва :!:

©@|)@|\/|@®73®1
11-12-2004, 09:33
:) Zdraveyte.
Povecheto temi v tozi forum sa za problemi v lubovta,zatova pusnah tazi tema.Ako nqkoi iska neka spodeli nai-strahotniq si moment v lubovta,za da dokaje na horata,koito ne sa prejiveli vse oshte tozi moment,che toi sashtestvuva.
Uvajavam vsichki hora,koito pishat tuk.tqh i problemite im.No mi se iska i da kajem nehsto hubavo za tova prekrasno nehsto-LUBOVTA :D .Ne mislite li,che tova nai-strahotno nehsto zaslujava i nqkakvi hubavi dumichki v negova polza :)
Nadqvam se,che tazi tema ne vi se struva tapa,ili pak se dublira s nqkoq.Izvinqvam se ako se poluchi taka,no mnogo mi se iskashe da q pusna. :wink:

Еми мисля,4е това са ли4ни неща и няма да ги напи6а тук не толкова,защото аз не искам,колкото защото според мен не е ети4но за другия 4овек да разправя6 на ляво и на дясно за отно6енията ви. Това се пи6е най-малко на ли4но ;) Все пак съгласете се - това е форум и каквото и да е, тук никой не знае кой е другия. Той може да се представя за друго лице, да играе роли, а ве въобще това са неща за пред приятели. И дори да се разкаже нещо не би трябвало да е с подробности,защото нз в кой ще попадне :) Сори, ако на някой не му хареса мойта предпазливост, но това е мнението ми, а нали затова сме разли4ни :) Айде със здраве! :)

GD
11-11-2007, 16:04
Аз лично мога да споделя че по хубаво от това да изпиташ любов и то истинската няма това е толкова прекрасно чувство че просто неможе да се опише. Ами момент да ви опиша те са много както каза една авторка тука за целувката ами аз огато се целувам с моята приятелка е толкова хубаво и истински и това е някаква магия :smt008 :smt007 :smt008 :smt008 :smt008 :smt007 :smt007 :smt007

MiMcHeToOo
11-11-2007, 16:07
:) Zdraveyte.
Povecheto temi v tozi forum sa za problemi v lubovta,zatova pusnah tazi tema.Ako nqkoi iska neka spodeli nai-strahotniq si moment v lubovta,za da dokaje na horata,koito ne sa prejiveli vse oshte tozi moment,che toi sashtestvuva.
Uvajavam vsichki hora,koito pishat tuk.tqh i problemite im.No mi se iska i da kajem nehsto hubavo za tova prekrasno nehsto-LUBOVTA :D .Ne mislite li,che tova nai-strahotno nehsto zaslujava i nqkakvi hubavi dumichki v negova polza :)
Nadqvam se,che tazi tema ne vi se struva tapa,ili pak se dublira s nqkoq.Izvinqvam se ako se poluchi taka,no mnogo mi se iskashe da q pusna. :wink:

Еми мисля,4е това са ли4ни неща и няма да ги напи6а тук не толкова,защото аз не искам,колкото защото според мен не е ети4но за другия 4овек да разправя6 на ляво и на дясно за отно6енията ви. Това се пи6е най-малко на ли4но ;) Все пак съгласете се - това е форум и каквото и да е, тук никой не знае кой е другия. Той може да се представя за друго лице, да играе роли, а ве въобще това са неща за пред приятели. И дори да се разкаже нещо не би трябвало да е с подробности,защото нз в кой ще попадне :) Сори, ако на някой не му хареса мойта предпазливост, но това е мнението ми, а нали затова сме разли4ни :) Айде със здраве! :)

подкрепям..

pisenceto90
11-11-2007, 16:20
mmmmmm ne bih kazala che tozi moment eeee edin az go opredelqm kato period koi behse naistina nai velichestvenoto prejivqvane do sega za men :grin: tva beshe tva lqto.Prekrasno lqto moga da kaja az momenti v koito naistina istrapvah pri vsqka sleshta pri vseki pogled privsqko dokovane.No razbirase kato vsqko hubavo neshto predi izvestno vreme i na tva mu doide kraq mno plakah mno se izmachvah ne mojeh da povqrvam no se radvam che ve4e sa ostanali v glavata mi samo hubavite spomeni ta tai che to lubovta si e mai nai hubavoto prejivqvane:}: :mrgreen: :oops:

pisenceto90
11-11-2007, 16:22
mmmmmm ne bih kazala che tozi moment eeee edin az go opredelqm kato period koi behse naistina nai velichestvenoto prejivqvane do sega za men :grin: tva beshe tva lqto.Prekrasno lqto moga da kaja az momenti v koito naistina istrapvah pri vsqka sleshta pri vseki pogled privsqko dokovane.No razbirase kato vsqko hubavo neshto predi izvestno vreme i na tva mu doide kraq mno plakah mno se izmachvah ne mojeh da povqrvam no se radvam che ve4e sa ostanali v glavata mi samo hubavite spomeni ta tai che to lubovta si e mai nai hubavoto prejivqvane:}: :mrgreen: :oops:

koalka
11-11-2007, 18:14
Имало е много страхотни моменти, не е само един...

ChoCoLAte_
11-11-2007, 18:53
Любовта определено е нещо много важно и голямо за мен. :) Дори.. за най-страхотен любовен така да се каже момент, незнам, но определено дори само една прегръдка ме стопля толкова много, че ми се е случвало да осмисли целият ми ден. :) Особено когато е от подходящия човек - бил той момче или момиче. Една целувка дори само по бузката може да ме сгрее наистина много. :) Така, че основавайки се на горните думи, аз съм имала много ама много най-прекрасни моменти, защотото гледам почти винаги да имам такъв контакт с обичаните от мен хора. :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-11-2007, 19:11
:) Zdraveyte.
Povecheto temi v tozi forum sa za problemi v lubovta,zatova pusnah tazi tema.Ako nqkoi iska neka spodeli nai-strahotniq si moment v lubovta,za da dokaje na horata,koito ne sa prejiveli vse oshte tozi moment,che toi sashtestvuva.
Uvajavam vsichki hora,koito pishat tuk.tqh i problemite im.No mi se iska i da kajem nehsto hubavo za tova prekrasno nehsto-LUBOVTA :D .Ne mislite li,che tova nai-strahotno nehsto zaslujava i nqkakvi hubavi dumichki v negova polza :)
Nadqvam se,che tazi tema ne vi se struva tapa,ili pak se dublira s nqkoq.Izvinqvam se ako se poluchi taka,no mnogo mi se iskashe da q pusna. :wink:

Еми мисля,4е това са ли4ни неща и няма да ги напи6а тук не толкова,защото аз не искам,колкото защото според мен не е ети4но за другия 4овек да разправя6 на ляво и на дясно за отно6енията ви. Това се пи6е най-малко на ли4но ;) Все пак съгласете се - това е форум и каквото и да е, тук никой не знае кой е другия. Той може да се представя за друго лице, да играе роли, а ве въобще това са неща за пред приятели. И дори да се разкаже нещо не би трябвало да е с подробности,защото нз в кой ще попадне :) Сори, ако на някой не му хареса мойта предпазливост, но това е мнението ми, а нали затова сме разли4ни :) Айде със здраве! :)

подкрепям..
Аз също. Само ще кажа, че именно защото имам човека, с когото сме сега заедно, до себе си, знам, че щастието и любовта могат да съществуват, колкото и да бях скептично настроена преди това :) :smt008 :smt007

Dark_Angel_F
11-11-2007, 19:21
Любовта има много хубави страни ..... Например , че имаш някой на чието рамо можеш да поплачеш , някой с който да се смееш и най-вече да гушкаш .... И колкото и да гушкаш този някой и да го целуваш ти не му се насищаш и искаш още и още именно това прави всичко много вълнуващо ... Да нямаш търпение да прегърнеш половинката и да не искаш да го /я пуснеш...Да збаеш , че винаги той ще застане зад тед и ще те подкрепи и в най - тежките начинания..
Като цяло любовта има толкова положителни черти , че цяла вечер не мога да ги изредя ... За това спирам до тук ..

mickelangelo
11-11-2007, 20:57
На скоро бяхме на концерт .. там беше и момичето в което съм влюбен ... то седеше точно до мен .. и от някъде долетя балон с хелии ... докато се усетя .. всички дишахме хелии и говорехме някъкви пълни глупости .. и всички се смяхме ( бяхме много хора .. ) и к0гат0 дойде моят ред да дишам хелии .. аз глътнах от газа и се обърнах към нея и и каза " 0бичам те " .... в последствие и тя .. това е може би наи хубавото нещо случило ми се от много време на сам :---) :---) :)

BeboP
11-11-2007, 22:01
На скоро бяхме на концерт .. там беше и момичето в което съм влюбен ... то седеше точно до мен .. и от някъде долетя балон с хелии ... докато се усетя .. всички дишахме хелии и говорехме някъкви пълни глупости .. и всички се смяхме ( бяхме много хора .. ) и к0гат0 дойде моят ред да дишам хелии .. аз глътнах от газа и се обърнах към нея и и каза " 0бичам те " .... в последствие и тя .. това е може би наи хубавото нещо случило ми се от много време на сам :---) :---) :)
ХАха...представям си, сладко е :oops: :smt007
Най-хубавият момент....ами това, което се случва вече година :-| :smt008

lLady_MooN_RaiN
11-12-2007, 04:19
Истинската и силна любов носи и болка със себе си. Както животът не е изцяло хубав, така и любовта не е. Боли, когато другия те предаде, двойно повече боли когато ти сипреда другия. Разкъсваш се и незнаеш какво да сториш.

mickelangelo
11-12-2007, 12:03
На скоро бяхме на концерт .. там беше и момичето в което съм влюбен ... то седеше точно до мен .. и от някъде долетя балон с хелии ... докато се усетя .. всички дишахме хелии и говорехме някъкви пълни глупости .. и всички се смяхме ( бяхме много хора .. ) и к0гат0 дойде моят ред да дишам хелии .. аз глътнах от газа и се обърнах към нея и и каза " 0бичам те " .... в последствие и тя .. това е може би наи хубавото нещо случило ми се от много време на сам :---) :---) :)
ХАха...представям си, сладко е :oops: :smt007
Най-хубавият момент....ами това, което се случва вече година :-| :smt008 Ами това ми хрумна просто бях спонтанен ... но ... после чак аз се изкефих на постъпката си :)