PDA

View Full Version : Съвет!!!



BaT_GirL
11-12-2004, 09:34
Една моя много добра приятелка се нуждае от съвет но я срам да ви пише и помоли аз да пусна темата.Та става въпрос за едно момче с което тя е доста близка. Виждат се често аз също го познавам и много пъти ми е казвал че тя е сладурана.Но онзи ден свалял неината най-добра приятелка Ива.Тази Ива не и пука и се правила пред него много флиртувала абе такива.Та Ива знае какво и е на моята приятека и какви са чувтвата и към това момче но нищо.Затова момичето се чуди дали да скъса отношенията си с двамата и да им тегли по една маина или само с тая(Ива)!Знам че е банално но тя иска много съвет,плачи мощ и ден как може най добра приятелка! :cry:

{}Slanchiceto{}
11-12-2004, 09:44
tova e mnogo kofti. :( Napravo ujasno.Ne znam,no spored men momcheto nishto ne e napravilo.Te ne hodqt nali?Imam predvid s tvoqt priqtelka.Taka che smqtam che toi ne e vinoven.Ima pravo da flirtuva s kogoto iska.No veche tazi Iva ne e prava.Tova e gadno ot neina strana.Osobeno kato znae za chuvstvata na nai-dobrata si priqtelka.Az lichno smqtam che trqbva dvete da si pogovorqt mnogo dobre.Da si izqsnqt otnosheniqta i togava da reshava kakvo da pravi.No ako ne iska da govori s neq po-dobre izobshto da premine na ZDRAVEY-ZDRASTI s neq.Dori smqtam che ti si i po-dobra priqtelka shtom si zagrijena za neq.Tazi Iva ne mislq che dori znae kakvo e priqtelstvo.
POjelavam uspeh i na dvete vi.Dano na priqtelkata ti i mine i si nameri po-svestno momche i po-dobra priqtelka :)

BABY_SEXY_GIRL
11-12-2004, 15:29
Xm...i dvamata moje bi sa vinovni, no zavisi ot svalkata, moje i da e bilo nevinen razgovor, ne znam za kakvo sa si govoreli, no ako mom4eto q e svalqlo o4evidno, zna4i priqtelkata e po-vinova, za6toto e otkliknala :roll: Neka ne ostavq i dvamata o6te, za divi dali 6te se razviqt ne6tata kum po-zle i togava da gi zaebe! A moje sa6to da zareje priqtelkata i da zabiva mom4eto, dokato ne e stanalo kusno :roll: Slojno mi e da dam to4en otgovor :?

11-12-2004, 16:03
S mom4eto trqbva da si skysa otno6eniqta samo ako hodqt, a s momi4eto samo ako znae za 4uvstvata i. Az razbarah 4e i dvamata ni6to neznaqt => nqma vinvoni. A tq opredeleno trqbva da pogovori s priqtelkata si

Tvoeto_Momi4e
11-12-2004, 20:45
ami nz mislq 4e i 2mata sa vinovni 1vo za6toto toi i dava nadejdi na priqtelkata ti a 2-ro 4e tazi iva znae kakvo 4ustva priqtelkata ti kam tova mom4e i vapreki si4ko ..............sajalqvam ma ebati priqtelkata razbira6 li nai dobre da im bie 6uta i na 2-mata i da si nameri drug i druga priqtelka :?

11-12-2004, 20:52
Ми според мен най-добре е да си поговори с 2мата поотделно за да види как стоят работите..... :roll:
според мен е тъпо да къса с пича :roll: :wink:

LunaTriCk
11-12-2004, 20:58
Според мен тая Ива е кучка. По-добре само на нея да й тегли майната пък за този. Според мен няма вина. Какво като е казал, че е сладурана ? Може пък да харесва повече тази Ива. Най-добре да му каже, че изпитва нещо повече. А за Ива, да ходи да си *******

BaT_GirL
11-13-2004, 08:10
Аз и казах да не се отегчава да не и пука но тя продължава да плаче че той не и говорил и знаете ли защо не и говори.Защото докато били на кафе тя ива и той тя се лигавила малко.А аз я знам как се лигави най вероятно просто е казала нещо защото тя за лигла нестава!

morsmordre
11-13-2004, 09:46
Че каква пряителка е тая Ива, след като много добре знае за чувствата на най-добрата си пирятелка и нарочно я униижава?!?Така е много гадно!Според мен тази Ива по-скоро трябва да си оправи приоритетите, щото...Абе гадничко си е. :cry: Кажи й на приятелката си първо да говори с момчето, което харесва.ама аз не разбрах дали и той я харесва, т.е. дали са гаджета?щото ако са, начи той не се държи като гадже и е виновен!Но най-добрата ти приятелка да флиртува с човека, на който държиш...тва си е доста обидничко!

eNigMaTic^
11-13-2004, 17:22
Според мен приятелката ти и тази Ива трябва хубавичко да си поговорят :!: Ако Ива й е истинска пр. ще я разбере и ще остваи момчето, а ако не е да й *** майката :twisted:

little_black_dress
11-14-2004, 18:19
Absoluitno sam saglasna s LunaTriCk . ))

BaT_GirL
11-14-2004, 19:31
Че каква пряителка е тая Ива, след като много добре знае за чувствата на най-добрата си пирятелка и нарочно я униижава?!?Така е много гадно!Според мен тази Ива по-скоро трябва да си оправи приоритетите, щото...Абе гадничко си е. :cry: Кажи й на приятелката си първо да говори с момчето, което харесва.ама аз не разбрах дали и той я харесва, т.е. дали са гаджета?щото ако са, начи той не се държи като гадже и е виновен!Но най-добрата ти приятелка да флиртува с човека, на който държиш...тва си е доста обидничко!
Тя с момчето говори.Сашност аз му се развиках много здраво.Ем те двамата се сдобриха но тя неиска да повярва че Ива я използва и ще си изпати пак казах и го но...

11-15-2004, 07:53
Xm...i dvamata moje bi sa vinovni, no zavisi ot svalkata, moje i da e bilo nevinen razgovor, ne znam za kakvo sa si govoreli, no ako mom4eto q e svalqlo o4evidno, zna4i priqtelkata e po-vinova, za6toto e otkliknala :roll: Neka ne ostavq i dvamata o6te, za divi dali 6te se razviqt ne6tata kum po-zle i togava da gi zaebe! A moje sa6to da zareje priqtelkata i da zabiva mom4eto, dokato ne e stanalo kusno :roll: Slojno mi e da dam to4en otgovor :?
Absoluitno sam saglasn..........

VseznaiKo
01-09-2006, 15:27
ami taq Iva spored men dosta ebava ne6ata ama 6om tvoqta ptiqtelka ne hodi s nego nz za ko trqbva da se kara i s 2-ta

teenkopele
01-09-2006, 15:31
Xm...i dvamata moje bi sa vinovni, no zavisi ot svalkata, moje i da e bilo nevinen razgovor, ne znam za kakvo sa si govoreli, no ako mom4eto q e svalqlo o4evidno, zna4i priqtelkata e po-vinova, za6toto e otkliknala :roll: Neka ne ostavq i dvamata o6te, za divi dali 6te se razviqt ne6tata kum po-zle i togava da gi zaebe! A moje sa6to da zareje priqtelkata i da zabiva mom4eto, dokato ne e stanalo kusno :roll:

И аз така мисля.

ZAZZZI
01-09-2006, 15:33
i kva e taq priqtelka kato "krade" mom4etata na svoite priqtelki??????? kaji i da stoi po dale4 ot takiva momi4eta!!!!!!!!!