PDA

View Full Version : za tezi koito hodqt na pluvane...



^BellisiMa^
11-12-2004, 09:41
ta v1proa mi e kratak i qsen t.e. te sa nqkolko de...
:arrow: sled kolko trenirovki se zabelqzva nqkkava promqna makar i malka v figurata???
:arrow: i kakva po to4no?
:arrow: po kolko kalorii gore dolo se izgarqt ot edno4asova trenirovka???


misi predvaritelny...kissezZz

^BellisiMa^
11-12-2004, 09:50
sorry mnogo 4e pusnah temata kadeto ne i e mqstoto oba4e bez da iskam go napravih... :oops: prosto se ob1rkah
izvinete me! :oops: :oops: :oops:

NeBeSeN_88
11-12-2004, 10:06
мии по принцип отначалото ще е само пличкане ама като почнеш вече здрави тренировки (като те научат да плуваш четирите стила - след около 2,3 месеца) се забелязва резултат. Абе грубо казано като почнеш да праиш тренировки над 3км (за маратона мойта тренировка беше около 11 км така че отначало може да ти изглеждат много ама споко). Иначе почнеш ли да плуваш здраво изведнъж ще забележиш много големи резултати - няма да усетиш кога си го направила тва тяло. Отначало ще си оформиш фигурата - задник корем ... после почват рамената, ръцете, гърдите, краката. При момчетата се оформят страшно бързо коремната и гръдната област. Иначе много бързо ще забележиш малко кръстче и красиво тяло. Много калории се горят на тренировки ама много. Отначало след тренировката ще си умряла от глад. Но тва да не те притеснява можеш да ядеш колкото искаш, защото после всичко изгаряш и даже ще се мъчиш да ги качваш килограмите. Чесно да си призная отчаяно се мъча да кача 4-5 кила ама НЕМОГА просто НЕМОГА. Ям като луд - за 3ма и пак нищо. А и аз да ва питам как подяволите да ги кача тея кила щото от 2 месеца немога и грам да кача - всичко което изям, после го изгарям и го правя на мускули ?

Maverick
11-12-2004, 10:07
ami toi 4oveka si kaza vsi4ko, ne vijdam dali ne6to moje da se dopalni

^BellisiMa^
11-12-2004, 10:35
mi na4i az poprincip si mojeh da pluvam[mnogo dobre spored treniora kogato mu pokazah].sega sam na 15 gosini a moga da pluvam bez poqsi i takiva ne6ta ot parvi klas o6te i si pluvam mn dobre .ve4e gi nau4ih stilovete prosto gi praktikuvam,sorry 4e ne q dadoh po rano taq informaciq ama naposledah sam mn sduhana i v1ob6te....
ta...i tva go imaite v predvid deto vi go kazah....

doomer
08-20-2006, 15:30
ami toi 4oveka si kaza vsi4ko, ne vijdam dali ne6to moje da se dopalni