PDA

View Full Version : Mn mi e tyjno pls pomognete mi!



Yo yo
11-12-2004, 16:35
Zdraveite!Zna4i zapoznah se s edno momi4e ,koeto e mn milo dobro i t.n.No e na 300 km dale4e ot men i nemoga da napravq koi znae kolko za neq!:{ Zna4i tq ima anoreksiq,na neinite roditeli vyobshte ne im puka-kato razbrali samo q pitali kak shte i izvinqt otcystviqta,naskoro pripadnala v rycete na neina priqtelka,govorila s neina u4itelka,no i tq ne pomognala koi znae kolko.Momi4eto nqma jelanie da jivee,4uvstva se debela,povryshta i se samo pri misylta za hrana(simptomi na anoreksiq) kazva 4e nqma priqteli i nikoi ne q obi4a,no az naisitna mn se privyrzah kym neq i mn iskam da i pomogna zashtoto tq e tolkova dobra,tq e oshte dete,a umira...:{ za tova se obyrnah kym vas molq vi opitaite se da mi pomognete -stava duma za 4oveshki jivot!

11-12-2004, 16:39
[quote="Yo yo"]zapoznah se s edno momi4e ,koeto e mn milo dobro i t.n.No e na 300 km dale4e ot men i nemoga da napravq koi znae kolko za neq!:{

.................................................. ......................... :cry:

^cristin^
11-12-2004, 17:17
Това е много тъжно, анорексията е една много коварна болест, която наистина е адски трудно да се преодолее.Невиждам с какво точно ти можеш да и помогнеш, тя трябва да отиде на лекар и да започне лечение докато не е станало прекалено късно.Ами ти познаваш ли някакви неини близки като изключим майка и баща и тъй като по твоите думи съдя, че тях не ги е грижа за нея :( И тези близки да и помогнат да я заведът на лекар.Или пък някой трябва да поговори с родителите и.За да им обянсят състояниети и да предприемат мерки.За друго не мога да се сетя.Дано успееш да и помогнеш :(

techCandy
11-12-2004, 18:14
slojna rabota naistina
i ne sym mnogo sigurna kak 6te i pomogne6 no 6te opitam da izmislq ne6to...primerno i zvynkai po telefona pone vednyj sedmi4no, verno 4e 6te se nabuta6, no pyk si zaslujava, ako trqbva govori s va6te
ako ima telefon pra6tai i sms-i, pokazvai i 4e se interesuva6 ot neq i 4e q obi4a6....moje da probva7 i da se svyrje6 s nai dobrata i priqtelka i da govori6 s neq i tq da deistva po vyprosa
osven tova ako polzva e-net pra6tai i ejednevno karti4ki, maili i izob6to kakvoto se seti6
a sy6to moje6 da kaje6 na nai dobrata i priqtelka da kaje na drugi hora, koito sa i priqteli sy6to da napravqt ne6to
da q hvanat nqkoi slyn4ev den i da q zavedat na lekar i t.n. a daje ako nqkoi ot tqh ima smelost da govori s roditelite na tova momi4e, moje pyk da ima efekt....
za tova samo mai se se6tam

hahavteen
11-12-2004, 19:02
Кажи й да се обади на д-р Емилова. Телефона не го знам но в сайта й би трябвало да го има (www.emilova.com). Жената има много добра клиника във Варна. Аз също ще ходя там през януари тъй като имам същия проблем. Ще се опитам да ти помогна както мога тъй като и аз без една бивша потребителка нямаше да се справя.Ако искаш пиши ми на slun4evka@gbg.bg и ще ти кажа подробности.

UltraViolet`Man
11-12-2004, 19:15
брат, разбрах, че обичаш това момиче. затова направи всичко по силите си и тя да се привърже силно към теб (ако все още не е). после искам да проведете един наистина сериозен разговор за състоянието, в което е тя. кажи й че можеш да и помогнеш, знаеш как да й помогнеш, ще направиш всичко за да й помогнеш, но искаш и тя да се опита да пооправи нещата(дори и ако това е само оптимизъмът в нея). тя няма да откаже ако наистина си важен за нея...
схващаш ми мисълта, нали?

успех, братле!

suzanna
11-12-2004, 20:20
naistina ne q ostavqi!!!obajdai i se vinagi kogato mojesh kazvai i po chestichko kolko ti e tujno che stava taka i che e vajna za teb..tova e neshto koeto vinagi pomaga..ne mn no ponqkoga lipsata na razbiranemai e glavniqt prob...a inache...prosto nz kak moje da ima takiva roditeli..vse pak e tqhno dete! no tova che ti si zagrijen za neq e super!uspeh!!!

Yo yo
11-13-2004, 20:26
Mnogo vi blagodarq za dadenite mneniq!Nadqvam se naistina da se polu4i neshto i da i pomogna po nqkakav na4in ,naistina edno golqmo BLAGODARQ za dadenite syveti i nasoki!

TSecret
11-25-2004, 20:07
hei moje da izglejda sme6no no za6to ne prati6 edno pismo na roditelite i v koeto si printiral ili napisal na komputar razni fakti ,snimki,simptomi na anoreksiqta-sigurna sam 4e 6te se zamisliat varhu tova i 6te ima efekt i niama da ti izlezne koi znae kolko no 6tom q obi4a6 tova 6te e nai malkoto koeto 6te napravi6 s dosta golqm efekt-pone taka mislia!uspeh i na teb i na neq-dano se opravi!!

baby947
11-27-2004, 14:22
...
Predi izvestno vreme More ot lubov pomognaha adski mnogo na edno momiche s anorexia...
Moje bi triabva da se svarjesh s tiah i da i kajesh vsashtnost kolko mnogo darjish na neq.
Spomniam si, che kogato bolnoto ot anorexia momiche otide tam, i nameriha rabota, pomognaha i s pari, napraviha i operacia..
Nai-dobre da se obarnesh kam tiah spored men.

_SilveR_MooN_
07-10-2007, 19:12
Това наистина е много тъжно :( Според мен трябва някак си да я убедиш,че трябва да живее.А с родителите наистина не знам как ще се оправиш.Не знам какви са тия родители дето не им пука за детето им,дори когато е болно от толкова сериозна болест... :( Пиши на zai@mail.bg защото в момента нямам време да напиша всичко,което искам. :( :( :(

krem4et0
07-11-2007, 07:00
Mnogo vi blagodarq za dadenite mneniq!Nadqvam se naistina da se polu4i neshto i da i pomogna po nqkakav na4in ,naistina edno golqmo BLAGODARQ za dadenite syveti i nasoki!
С това считам темата за приключена!