PDA

View Full Version : Нощни птици ли сте?



Frank
11-12-2004, 20:55
Нощни птици ли сте? В колко часа обичате да си лягате? Харесвате ли нощта като част от денонощието? Какво правите, когото не искате или не можете да заспите? На мен супер много ми харесва да се разхождам по центъра в 3-4 часа през нощта(стига да не е студено де) заедно с един приятел. Всичко е толкова спокойно, няма я тази забързаност на деня. Аз и на деня се кефя, ама по раличен начин го възприемам. А Вие?

Sunny_stz
11-12-2004, 20:58
po princip si lqgam kusno ne sega po rano mi se dospiva i t.n.:||

Murderdoll
11-12-2004, 21:07
определено съм нощна птица....само че докато
съм си в нас немога да излизам така докъм 3-4
щот майка ми се сърди :oops: :oops: ама като бях на
екскурзия в пловдив....аууууу излязохме в 1 през нощта
и се върнахме в 8 сутринта точно преди останалите
да се събудят :lol: :lol: :lol: :lol:

AvLee
11-12-2004, 21:12
http://www.geocities.jp/site513/2d/romantic-night-325-455.gif

LunaTriCk
11-12-2004, 21:40
Определено ноща повече ми харесва.
1. Защото през деня съм на даскалоо00о0о
2. Защото вечер се срещам със всички, докато през деня все някой има ангажименти ли пък аз нямам възможност.
3. Вечерта е по спокойна и тиха и.........ае по яко е.
Разхождал съм се вечер по града да яко е. Даже много често по това време просто си излизам на терасата и си гледам я звездите, я Варна как блести :))))

11-12-2004, 22:03
Sigurno shte sum weekendite lqgam v 7 ... sutrinta i stavam kam 3-4 sledobqd ... vecherqm i kam 12 - 1 sum pak online :) ili zapivam nqkade... :D

11-12-2004, 22:31
Няма смисъл да прекарваме времето си във сън , по добре да се занимавмае със по смислени неща




by EC

suzanna
11-12-2004, 23:11
obojavam noshtta i tumninata...nqma nishto po krasivo :)

aBeP4eTo
11-13-2004, 08:39
Аммм аз съм голяма нощна птичка :oops: Ако имаше възможност да не се прибирам всяка вечер...Мно ми е яко вечер да седя на тъмно и да ми е някво тихичко и си мисля за разни неща ! А особено вечер на морето...(е да не съм сама де) :lol:
Пък и вечерта ми е яко, защото се събираме и си виждам приятелчетата ! :wink:

Dance_princess
11-13-2004, 09:22
И аз много обичам нощта- много по-спокойна и някак по-вълнуваща е от деня. Въпреки това рядко седя до късно, защото напоследък наистина се изморявам и ми се доспива рано. Иначе, ако съм с приятели или съм на екскурзия, на някое яко място, мога да не спя цяла нощ. Просто ми е много по-приятно. Още повече ако си с яка компания няма смисъл да губиш това време, за да спиш.
Не ми се случва много често да се разхождам навън посред нощ, но когато стане съм много щастлива- наоколо е тихо и пусто, над теб е небето, на което са звездите и луната, виждат се светлините на града...

amy lee
11-13-2004, 11:04
opredeleno haresvam no6ta i mrazq da spq.prez vakanciqta predi 6 sutrinta ne zaspivam a ponqkoga izob6to ne si lqgam.mnogo obi4am da se razhojdam navun mnogo kusno prez no6ta

Josefinne
11-13-2004, 11:21
Нощтно пиле съм аз! 8)

Josefinne
11-13-2004, 11:22
Мен определено ноща по-ми допада като част от денонощието. Ако мога да си избера в коя част от денонощието да живея, то това ще е нощта определено. Сега може да се каже, че повечето от нас си живеем прз деня. Нощта е загадъчна, луда и много по-различна. Струва ми се, че всдичко изглежда много различно през нощта - не само града, но и хората в него са различни. Страхотно е. А колкото до това в колко си лягам - около 11.30 средно, защото сутрин ставам рано за училище, но обикновено не си лягам, защото ми се спи, а защото трябва 8)

techCandy
11-13-2004, 11:49
Нощни птици ли сте? b]
i o6te kak!
no6ta e moeto vreme, togava sym dosta po aktivna, misylta mi e po byrza i po 4ista, vyzduha mi haresva pove4e- studen i svej....osven tova 100 pyti pove4e predpo4itam da e tymno otkolkoto slynceto da mi gree pravo v o4ite...
az sy6to 4estno se motaq prez no6ta na vynka, obojavam
ami kakvo pravq....4eta kniga, u4a, pu6a, gledam filmi- tova ako sym sama
ako ne sym- lafq si, zaka4am se :lol:
kogato sym na daskalo gledam do 3-4 nai mnogo da si legna 6toto stava v 7 ina4e weekend-a karam do kym 6-7h
v prirodata mi e da buhlqsvam i vampirqsvam, kolkoto po-malko spq tolkova po-dobre

RaDoSTiNKa
11-13-2004, 14:12
По принцип да.
През деня си почивам,а през вечерта живея. :>

DiEsEl_GiRl4eTo
11-13-2004, 20:57
Ooooo noshta rulesssssssss mn po-qko e otkolkoto prez denq da ucha kat razprana :)

Dobrina
11-13-2004, 21:03
Май съм първата която ще каже че не е нощна птица :)
На мен доста рано ми се доспива, лягам най-късно към 11, после ставам в 7. Не е много рано, но без 8 часа сън просто не мога :)
Нощта не е лоша, но е хубаво когато има с кой да я споделиш (говоря за излизането из центъра ;) )

winnie_girl
11-14-2004, 09:53
ами и аз съм нощна птица:))
обичам да спинкам, но обожавам спокойствието на нощта.. да се разхождаш из града е супер:))
но повече от всичко обичам нощните купони :wink:

VeShti4kAta
11-15-2004, 17:53
Mi az obichkam noshtta i tymninata. Obicham da pravq vsichko noshtem, no za syjalenie si padam i pospalivo syshtestvo :cry:

11-15-2004, 19:14
По принцип да No`1

©@|)@|\/|@®73®1
11-15-2004, 19:23
Нощни птици ли сте? В колко часа обичате да си лягате? Харесвате ли нощта като част от денонощието? Какво правите, когото не искате или не можете да заспите? На мен супер много ми харесва да се разхождам по центъра в 3-4 часа през нощта(стига да не е студено де) заедно с един приятел. Всичко е толкова спокойно, няма я тази забързаност на деня. Аз и на деня се кефя, ама по раличен начин го възприемам. А Вие?

Да, определено. Оби4ам да съм навън до късно, да стоя по малките 4асове,защото това е доста предразполагащо време, живота тогава е друг, въобще си4ко е разли4но. Кефя се на нощта, но 4есто родителите ми са пре4ка да и се накефя,както трябва :( Ама и тва време 6е дойде да съм напълно свободен. айде със здраве!

eNigMaTic^
11-15-2004, 19:48
Определено ноща е по-яка.Обичам я.Струва ми се някак по-страшно по-загадъчо някак изпълнено с мистерии.Мразя да си лягам рано ама наще ме карат.Ама аз ест. не спя просто се взирам в тъмнината..

Baccara
11-16-2004, 06:09
Всичко зависи от това дали съм имал изморителен ден. Ако всичко е минало нормално може да постоя до към 2:00 примерно.

sexy_dizzy
06-14-2006, 18:56
Нощта за мен е идеалното време за излизане,някак си романтично,дискотечки,купо нчета,да се усамотиш някъде с гаджето.Тръпката е много по-голяма,чувството,че едва ли някой ще ви види,пък и да ви види едва ли ще ви разпознае.Нощтна птица съм определено.

Brrrrrrrrrrrrr
06-14-2006, 20:31
Ми аз не съм нощна птица. Особено щом ходя на училище. Лягам в 10-11 и ставам сутрин рано. Щом съм във ваканция си лягав към 12 и ставам в 9-10 най-късно в 11. Така съм си свикнала. :lol:

WILD__BOY
06-14-2006, 20:40
Ми аз не съм нощна птица. Особено щом ходя на училище. Лягам в 10-11 и ставам сутрин рано. Щом съм във ваканция си лягав към 12 и ставам в 9-10 най-късно в 11. Така съм си свикнала. :lol:
Ква нощтна птица ще си ти? На 10 с мания по Хари Потър.

FikyScHetOo
06-14-2006, 21:29
Нощни птици ли сте? В колко часа обичате да си лягате? Харесвате ли нощта като част от денонощието? Какво правите, когото не искате или не можете да заспите? На мен супер много ми харесва да се разхождам по центъра в 3-4 часа през нощта(стига да не е студено де) заедно с един приятел. Всичко е толкова спокойно, няма я тази забързаност на деня. Аз и на деня се кефя, ама по раличен начин го възприемам. А Вие?
напоследък немога да заспивам по нормално време. Когато бях болна спях само през деня. Принципно обичам да спинкам, но нямам време. Наистина е много приятно да се разхождаш рано сутрин или късно вечер по самотните улици с някой приятел. Иначе предпочитам денят, защото съм по-ведра личност и харесвам по-цветните неща...мрачните и тъжните неща не са ми фикс идея (правя си света цветен)...

honey_reflection
06-15-2006, 00:21
Az po princip si obicham noshta, a nai veche prez lqtoto =)) !! Inache kato sam na uchilishte ne si lqGam kusno zashtoto sam chovek, na koito mu trqbva poveche sum.. Inache moga da si seda do kusno.. ako nqmam nqkakvi vajni neshta za sutrinta..!! No sega spored men e opasno da se razhojdash nqkade po noshta iz centera na gradovete.. inache shteshe da si e interesno ;)

Labelle
06-15-2006, 01:27
По неволя съм нощна птица - от повече от година преди 3 (4) не си лягам.

InHell
06-15-2006, 16:22
Ами...бях. Да поясня - "Сутрин" означаваше 5-6 часа следобяд, лягах си към 7-8 сутринта.

В момента по-късно от 4 не си лягам (работа, изпити, ала бала).
Това не ми пречи към 2-3 да се поразходя до вълнолома, да постоя малко и да се върна(голям студ бе!).

Nekasa4a
06-15-2006, 17:01
Ми аз не съм нощна птица. Особено щом ходя на училище. Лягам в 10-11 и ставам сутрин рано. Щом съм във ваканция си лягав към 12 и ставам в 9-10 най-късно в 11. Така съм си свикнала. :lol:


Ти ако си нощна птица начи аз незнам какво сам сутрешна :twisted: че аз и когато бях на училище по рано от 1 не сам лягал а сега вече заварщил сам го обарнал наопаки или както се казва "Добър вечер сине, Добро Утро Тате" Само в сряда когато сам на урок лягам малко по рано кам 4 или 5 но няма как :smt012 :twisted:

white_chik
06-15-2006, 17:37
Определено не съм нощна птица.Почти винаги си лягам преди 12:00.Обичам нощта,но са ми необходими поне 9 часа сън,а сутрин ставам рано :smt015

just_a_kid
06-15-2006, 19:45
Аз по принцип не съм нощна птица, но напоследък си лягам към 12, ама не спя, а слушам музика. И така до към 3-4 нон стоп, докато накрая си заспивам с mp3ката и сутринта няма грам батерия....А иначе през лятото обикновено спя много по-малко, даже ми се случва понякога да се наспя след 2-3 часа сън.

Communist
06-16-2006, 14:35
Еми после какво се оплаквате че държавата ни е в това положение. Според мен най-правилното е да има вечерен час и да стрелят по всеки дето се "шляе" по улиците.
А лично аз не съм нощна птица. Най-обичам по време на ваканциите да си легна в 10 вечерта и да стана в 7-8 сутринта, понеже на мен ми трябват минимум 9 часа за сън. Аххх как обичам да спя......още само една седмица у-ще и ще се наспяяя. :smt015 :smt015 :smt015 :smt015 :smt015
П.С. Нощта е толкова страшна и потискаща бе хора, събудете се. ДЕНЯТ РУЛЗ

teenkopele
06-16-2006, 15:03
Нощни птици ли сте? Може да се каже.

В колко часа обичате да си лягате? Колкото по-късно, толкова по-добре. :wink:

Харесвате ли нощта като част от денонощието? Да, харесва ми. Има неща, които можеш да правиш само докато е тъмно. :wink:

Какво правите, когато не искате или не можете да заспите? Пускам телевизор, пия кафенце, цикъл пред компа. Много рядко, но се случва, излизам навън за малко. Може да полафя с някой френд. Различно. Зависи от настроението и от други неща. :wink:

fRaNkLy`girl
07-12-2006, 18:35
Разбира се че нощем е по-яко.През деня си изпълняваме задълженията-даслако,учене,уроци,това-онова.Вечер сме малко по-свободни-по-тихо,родителите :smt015 ,луната си грее......Как да не предпочетеш нощта пред деня?! \:D/ \:D/