PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Какво гледате в едно момче ?!



edin ot selo...
11-13-2004, 00:50
миий момичета я кажете какво гледате в едно момче ама си кажете честно външният вид ли или парите или.... моля кажете ?

sladkish4e
11-13-2004, 01:12
ами външен вид,характер,отношение към моми4етата!Аз никога до ся не сам тръгвала с мом4е само защото има много пари :!:

Sunny_stz
11-13-2004, 09:22
Ami i az purvo vun6niq vid,posle haraktera i otno6enieto mu kum momi4etata da ne e nqkav jenkar ili grubiqn i t.n.

eNigMaTic^
11-13-2004, 17:16
Ами за мен лично е важен харектера и отношението му към околните... :wink:

Lyubeto
11-13-2004, 21:19
Ами и аз първо гледам външния вид при първото запознанство за мен е много важен може би защото по този начин проверявам дали това момче се е погрижило за себе си за външния си вид като излиза и като знае че ще се среща с мен, дали му пука какво ще си помисля аз или напротив .След това гледам характера дали е курвар и как разсъждава.Аз попрнцип не харесвам момчета който приличат на мен, а и плюс тва в една връзка не трябва да са еднакви по характер партиорите , а да се допълват ако ме разбирате :lol:

Josefinne
11-13-2004, 21:28
Аз като гледам едно момче от къде да знам колко е богат?! Ама знам дали има сини очи или неее :wink:

Iliqn4eto
11-13-2004, 21:45
[b] e az mislq 4e vseki kazva 4e ne gleda parite,no vatre6no se nadqvat dano tozi da ima debel portfeil-tva sme nie jenite s edna duma,e ne vsi4ki nali znaete vsqko pravilo siima izklu4enie a pa mom4etata nai ve4e gledat kak da 4...t nqkoq hubavelka,taka 4e ;)) e sega ne kazvam za vas a govorq po pricnip :) no ina4e e verno 4e parvo se gleda van6tniqt vid posle haraktera i nakraq parite.2ri tip jeni parvo razu4avat dali e bogato vaprosnoto mom4e i posle ostanalite 4erti:) a az ot koi tip sam..hm :)

[Big`Sister]
11-14-2004, 07:30
Ami spored men nqkoi momi4eta parvo se interesuvat kak e s parite dadenoto mom4e,a drugi dali e krasiv,majestven i dr. oslepitelni ka4estva....no mislq 4e kato stanat po golqmi nito ednoto,nito drugoto nqma da gi interesuva :) Nai vajnoto e da gleda6 haraktera,za6toto po nego se gradi edna zdrava vrazka!Za men si kazvam 4e do edna dve godini gledah samo KRASOTATA na mom4etata no posle osyznah 4e tova e izli6tno...i kato gledah po KRASOTATA vsi4kite, mi gadjeta sled 2-3 dena gi nqma6e.....A ima i momi4eta,koito imat i po nqkolko gadjeta...za men tova prosto e naglost ot tqhna strana...E mislq 4e tova e vsi4ko i dano spored vas da sam prava....Bye-Bye :)

11-14-2004, 08:37
li4no spored men momi4etata do 18 vinagi gledat van6niq vid obleklo i nai ve4e kolko kinti ima pi4a ste6tu neq razbirase za vseki vlak si ima patnici no povqrvai mi momi4etata nad 22 cenqt harakteri cenosti i drugi takiva ne6ta
az li4no haresah v gajeto mi van6niq mu vid :D

nadeto_nn
11-14-2004, 14:36
Ami po princip kato vidq edno mom4e-parvoto ne6to koeto zabelqzvam v nego e o4ite mu(jelatelno e da sa svetli) i usmivkata mu.I sled tova ve4e haraktera mu,dali ima 4uvstvo za humor i tn.

KeiTh
11-14-2004, 14:52
Аз гледам в едно момче ВСИЧКО! ... За да си го харесам (в началото) трябва ми е симпатичен ... но това не значи,че трябва да е красив ..а да отговаря на моя вкус .. После след няколко срещи го разбирам що за човек е всъщност ..Дали е ..забавен...искрен..веселяк ...бла бла .. Всяко момче е индивидуално само по себе си ... Примерно може да е симпатяга ... ама ако е неква надувка ... ведната си стажа нетелепатичен ...И накрая ... ако тръгне да става по-сериозна вразката ... най-важното е да ми е верен ... Искам да бъда обичана ... :)

^HoT^KisS^m^
11-14-2004, 16:13
Един въпрос МОМИЧЕТА :

Защо гледате външния вид??????

Някоя от вас каза , че от това се определяло дали се грижи за себе си и прочее...

А ако е грозен по рождение? То не че може... ами смисъл ако просто не е привлекателен , а иначе има страхотен характер , зряло мислене и е добър с момичета?!

Много се дразня от това как момичетата казват че някой е готин или сладък само по външния вид! Защо? Другите нямат ли шанс.. еми не вски може да е красиф м** му с*а*а.

Момичетата трябва да са красиви , момчетата естествени !

baby947
11-14-2004, 17:03
Абе зависи. Според мен повечето момичета гледат кой кво носи( ако разбират от марки, разбира се) и гледат външния вид и парите и след това всичко останало, което е не само тъпо, ами и смешно.
Аз лично гледам човека до мен да ме разбира и подкрепя и аз него също. Гаджето ми не е Брад Пит, обаче е много сладък ( по мое мнение) и не ми пука кво мислят останалите за него:)

incheto
11-14-2004, 17:28
mi mnogo ne6ta..ne samo vanshniq vid!!Interesuva me dali e dobar..nai ve4e

little_black_dress
11-14-2004, 17:30
Ami gledam nai veche haraktera!
Naprimer,ako e mnogo krasiv,no adski glupav ne se zanimavam s nego!
Obache,ako e gotin po harakter,no inache ne e kato maneken ,shte mu obarna vnimanie!
A nai-dobre krasiv i umen! Hahaha!! :lol:

BaT_GirL
11-14-2004, 19:38
За мен никога не сам имали значение парите и няма да имат!Аз си ги имам и неочаквам момчетата да бъдат заради тях с мен както и не трябва да очакват аз да бъда с тях заради това.Ми честно гледам първо очите и дупето.После ги опознавам-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

iliqna
11-15-2004, 07:31
За съжаление май - характерът.Честно казано сегашния ми приятел като го срещнах за първи път не ми направи почти никакво впечатление,но като го опознах започнах да си мисля,че той е най-прекрасния човек на света.Някак си не мога да видя някое момче и да кажа:"Брей,колко е хубав!",според мен трябва да излъчва някакъв чар,който се вижда чак след като опознаеш някой.Иначе на мен момчетата ми се виждат горе долу еднакви на външен вид :) .

cveteto
04-24-2006, 17:35
Kakto se kazva po drehite(v slu4eq po vun6nostta) posre6tat po akula izpra6tat. V smisal ako vidi6 nqkoi 4ovek(mom4e) po otdale4e prosto nqma kak da razbere6 kakuv e haraketra mu. Taka 4e purvona4alno e vun6nostta,no estestveno po-natatuka moje da posledva razo4arovanie v smisal zad hubavata vun6nost da se okaje edin idiot,Taka 4e haraktera i povedenieto e nai-vajno. Ndaqvam se da me razbere6.
USPEH!!!

Sabrina27
04-24-2006, 17:39
O4ite i usmivkata :smt007 :smt007 :smt007

Krem4eto
04-24-2006, 17:55
Ами първо външния вид и после характера ;)!!!Пък за пари и те са важни ама засега не гледам това ;)!!!

POLA^_^
04-24-2006, 20:23
определено номер 1 е външния вид(нека не се лъжем),след това за мен е характера.А парите,които са повечко при някои момчета честно казано ме отблъскват,смисъл няма нещо на света,което да ме дразни повече от едно момче,хвалещо се с парите си или изтъкващо се по някакъв начин заради кинтите си.

black_dimond
04-24-2006, 20:38
za men principno ne sa tolkova vajni i dvete no ako trqbva da izbiram ot dvete 6e izbera krasotata moje bi 6oto da si izbira6 mom4e po parite mu e tupo

He3HauKa
04-24-2006, 20:40
Za momenta gledam vanshtinq vid->haraktera ... No mislq che kato doide vreme da sazdavam semeistvo bih predpochela i az i decata mi da imame dostata4no sredstva za po dobar jivot ( heh kolko sam gi razbirala neshtata samo :mrgreen: )

L_i_z_I
04-24-2006, 20:41
Първото нещо,което забеялзвам в момчето е външния вид,а след като го опозная и характера му ми хареса нали ..образуват се чувства и така...външния вид не е най-важното,но е от значение все пак :P :wink:

648541
04-24-2006, 21:27
emi 1-vo gledam vun6niq vid (nikoi ne moje dami kaje 4e ne gleda dali e sladuk ili dali se e oblqkul hubavo)posle gledam harakter i otno6enie kum edno momi4e da ne e nqkoi prostak.Kolkoto i sladuk da e kolkoto i hubav da e nqma li vuzpitanie za ni6to ne e!!!!!!

honey_reflection
04-24-2006, 21:50
ChEsTnO, vsqko momiche gleda 1-vo na vunshniq vid (nqma kakvo da se lujem).. !!

Emi purvo igrae vunshniq vid, a posle haraktera.. e to ne vinagi, ponqkoga gledam poveche na haraktera.. no inache gledam mn na ochite !!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-24-2006, 22:45
миий момичета я кажете какво гледате в едно момче ама си кажете честно външният вид ли или парите или.... моля кажете ?

vynshniq vid est. az da ne sam prosq4e 4e da gledam samo nekfi jaltici ... =P~

ii P.P. v temata se pita vynshniq vid ili parite koeto zna4i ednoto ili drugoto ne ostanalite neshta :) 8-[

terry
04-25-2006, 08:06
Ne gledam nito vun6niq vid nito parite , a otno6enieto.dali e mil i vnimatlen kum men,dali me obi4a i dali me podkrepq ,drugoto nqma zna4enie

naia
04-25-2006, 09:01
аз не гледам матерялно на мъжете,ако ме привлича действам

black_lady999
04-25-2006, 09:51
Амииии...сбора от всичко-външност,характер,очи,усми ка.....тяло може би и т.н.
То няма перфектно момче де,ама много се дразня като някой тръгне с някое богато момче(или още повече-момиче).
И КАКВО ще ги правите тези пари бее?
Ще се жените ли?Ще ви ги даде?Или ще ви черпи в кафенето?Е ако за това сте тръгнали с някой човек...
Ами не се ли сещате,че той може истински да ви харесва?Като разбере че сте с нега заради тъпите пари няма ли да му стане кофти според вас?
Чак сега разбрах какво е най-важното-ДА ГО ХАРЕСВАШ!

Krem4eto
04-25-2006, 11:36
Един въпрос МОМИЧЕТА :

Защо гледате външния вид??????

Някоя от вас каза , че от това се определяло дали се грижи за себе си и прочее...

А ако е грозен по рождение? То не че може... ами смисъл ако просто не е привлекателен , а иначе има страхотен характер , зряло мислене и е добър с момичета?!

Много се дразня от това как момичетата казват че някой е готин или сладък само по външния вид! Защо? Другите нямат ли шанс.. еми не вски може да е красиф м** му с*а*а.

Момичетата трябва да са красиви , момчетата естествени !

Ами човек и външния вид е важен!!!Поне за мен!!!Но нали знаеш "За всеки влак си има пътници".Но специялно ако той има хубав характер,зависи как изглежда.

akademika
04-25-2006, 11:43
Ами и аз първо гледам външния вид при първото запознанство за мен е много важен може би защото по този начин проверявам дали това момче се е погрижило за себе си за външния си вид като излиза и като знае че ще се среща с мен, дали му пука какво ще си помисля аз или напротив .След това гледам характера дали е курвар и как разсъждава.Аз попрнцип не харесвам момчета който приличат на мен, а и плюс тва в една връзка не трябва да са еднакви по характер партиорите , а да се допълват ако ме разбирате :lol:
Ако всички карате по комплементарната май ще трябва да се излиза само с тъпи курви, или ти искаш да кажеш че си такава.

04-25-2006, 11:45
Е много лъжи тука бе много

Всички гледат парите после външния вид и накрая характера тъй де после ние се учим от вас и що сме били толкова гадни ахахахха.

^Pretty{}Girl^
04-25-2006, 11:48
ами външен вид,характер,отношение към моми4етата!Аз никога до ся не сам тръгвала с мом4е само защото има много пари :!: m da 8)

white_chik
04-25-2006, 12:10
az gledam samo edno ne6to vuv vun6niq vid i tva sa kecovete.za men e super vajno edno mom4e da e s kecove.ina4e mnoo me interesuva haraktera i da ima 4uvstvo za humor i da ne e nekuv sduhan estestveno,a kokoto do parite-na tozi etap o6te sum amlka i ne mi puka kolko pari ima.daje mnoo mrazq nakoi da mi pla6ta smetkite v kafetata.

crazy_in_love_in_kris
04-25-2006, 19:42
ami az vinagi gledam parvo van6nq vid,vqrno moje da ne e koi znae kolko privlekatelen ama vse pak van6niq vid govori kolko se griji za sebe si i za vatre6noto mu zdrave.Sled tova gledam haraktera.Trqbva da e mil,nejen sa6tevremeno ne nqkoi jenstven tip i da e lo6o mom4e nal se se6tate.Az do sega ne sam hodila s mom4e zaradi parite mu.

..........
04-25-2006, 20:40
mi az li4no gledam v edno mom4e:lice,dupe,muskuli i kak se otnasq kum men

ycMuBkaTa
04-25-2006, 20:54
На едно момче му гледам основно приказките.
Няма значение как изглежда.
Важното е кво ще ми каже, как ще го каже.
И излъчването гледам, и характера.
Пари слабо ме интересуват.

Lifeless Vampire
05-01-2006, 08:38
...интересно...стискам си палци,дано да успея някъде...