PDA

View Full Version : Obicham go, no sme na 150 km razstoqnie



baby947
11-13-2004, 10:22
Zdraveite.
Imam si priatel. S nego hodim veche tri meseca pochti, no sme ot razlichni gradove i se vijdame za po dva dni na dve sedmici i e mnogo machitelno.
Postoianno si mislia koq li go haresva ili toi da ne bi da haresva nqkoq, vapreki, che mu imam doverie. I toi po sashtia nachin vze da me revnuva (makar i da ne go priznava, to se vijda), ot priatelite mi.
Toi e super. Izprati mi cvetia, postoqnno, kato sme zaedno, pokazva, che me obicha.
Toi e mnogo razlichen, adski razlichen ot vsichki ostanali, i toi misli sashtoto za men i izobshto super si pasvame.
Chudia se dali toi shte me napusne skoro zashtoto az za parvi pat v jivota si naistina imam chuvstva kam niakogo i neznam, ne se chuvstvam sigurna v tova dali toi eventualno shte mi kaje" E, veche ne moje taka da prodaljava...".
Za sebe si sam sigurna, che moga da prodalja i taka a i v kraina smetka edva li vinagi shte badem razdeleni, no ne moga da bada sigurna dali toi shte izdarji?
Kakvo mislite?

Dobrina
11-13-2004, 10:39
Първото нещо което ми дойде на ум като прочетох това беше "а има ли шанс някога да сте заедно наистина, да живеете близо един до друг и да се виждате често?" Ако има, тогава предполагам че трябва да продължиш, и се надявам той да не прекрати връзката ви. Обаче ако ще е така за неопределено дълго време, замисли се дали си заслужава.
Това с ревността мисля че трябва да го разрешите, защото е глупаво ако си имате доверие и се обичате да си създавате такива неприятности. Не знам за теб, но аз не бих понесла някой да ме ревнува постоянно, а и аз не бих ревнувала толкова.
И не мога да разбера, защо се страхуваш че той ще те остави, не си ли сигурна за връзката ви?

svetla_88
11-13-2004, 14:07
dobre de 6tom se obi4ate kakvo vi pre4i ..6tom my ima6 doverie vs e lesno ..lubovta nqma granici..nito godini nito km..az sa6to imam takava vrazka ve4e 7 8 meseca ot raztoqnie ,no nie sme na mn po malko km nqma zna4enie tova sega....ako ti moje6 da izdarji6 ne se razdelqite za gluposti e verno e 4e 4esto 6te ti lipsva i 6te si misli6 ami ako sega e s dr ...tova ne trqabva da go pravi6 za6toto vse pak toi e s teb a ne s neq toi iska i obi4a teb...bez zna4enie kade ..nali taka????6tom te obi4a a i 3 meseca ne sa malko...VQRVAI MU I NE SE RAVNYVAITE..sedni pogovori s nego na tazi tema i taka 6te ste na qsno i 2 ta ..ne ste samo vie tezi koito se obi4at ot raztoqnie mn mn takiva slu4ai ima.. :wink:

bugi-bugi
11-13-2004, 15:02
mi ti leko si protivore4i6 ,ako ne zabelqzva6:/v smisul...nali toi te obi4a,nali te revnuva,nali edi -kakvo si..i tn...mi togava kakvo se pitisnqva6 kakvo 6te stane?!?nqma kakvo da stava...ako se obi4ate..jiveite,ako ne...

Frank
11-14-2004, 21:25
Zdraveite.
Toi e mnogo razlichen, adski razlichen ot vsichki ostanali, i toi misli sashtoto za men i izobshto super si pasvame.
Kakvo mislite?
Щом смята, че ти си момичето не виждам какви са ти притесненията. Какво мисля - няма ама абсолютно никакво значение. Вие движите нещата. Всичко е във ваши ръце и по-скоро негови. Както пишеш ми се струва, че ви предстоят щастливи дни заедно. Явно много, ама много го обичаш и се притесняваш да не го загубиш. Недей. Наслаждавай се на дните, в които сте заедно. Желая ти късмет и време да споделиш любовта си с това момче

BaT_GirL
11-15-2004, 09:31
Нз мила,
ако той те обича няма да каже не.Ако също те обича няма да допусне друга до себе си защото ще знае колко много после ще съжалява.Знам че е трудно далеко сте но в сърцето вие сте един до друг! :)

rowzz
01-05-2006, 22:31
иди при него бе :lol: 8) :twisted:

ziky
01-05-2006, 22:36
f0r3v3r]иди при него бе :lol: 8) :twisted:

Може и да заживеете заедно даже 8)

rowzz
01-06-2006, 00:49
f0r3v3r]иди при него бе :lol: 8) :twisted:

Може и да заживеете заедно даже 8)
муцка идея .. ;)

ziky
01-06-2006, 00:50
f0r3v3r]

f0r3v3r]иди при него бе :lol: 8) :twisted:

Може и да заживеете заедно даже 8)
муцка идея .. ;)

Великите умове мислят заедно :wink:

rowzz
01-06-2006, 01:33
f0r3v3r]

f0r3v3r]иди при него бе :lol: 8) :twisted:

Може и да заживеете заедно даже 8)
муцка идея .. ;)

Великите умове мислят заедно :wink:
Джони и Джоки.. добра идея..

RoSsY88
01-06-2006, 07:52
Важното е да има любов...се пак 150 км не са никак малко...ама нали се обичахте...с последната ми любов така бяхме от различни градове и се виждахме един -два пати на седмица...просто аз уча той работи...и се разделихме...ама разтоянието между градовете е само 1 км има няма...единствените градове в цяла България свързани с тротоар...се пак ъсм от малак грда и не мога да си харесам никой...Не го ревнувай без повод,обичкай си го мн...дано сте дълго време заедно :P