PDA

View Full Version : Ujasen e ba6ta mi



Cry
11-13-2004, 12:49
znam che vseki si ima problemi v kashti,no az nai veche s bashta si,ta toi me nareche KURVA :((( ta tova pravlilno li e no i takava da beh toi e dlajen da me podkrepa i naso4va kam pravilnoto a ne da me ubijda pred vsi4ki,kurva mi vika shtoto pri men idvali mnogo momcheta i az sam im pravila kefa sreshtu 10 lv,ima li akal a i taka sa mu kazali komshiite kak moje da vqrva na tqh a ne na men??? a i tezi momcheta koito idvat sa samo trima i to samo priqteli s nito edin ot tqh ne samse celuvala a kamo li sex a drugite koito sa idvali tova sa ot interneta.S nishto ne sam mu pokazala che sam takava ama az daje ne piq ne pusha ne izlizam navan tai kato chasa mi e 20.30 vecherta predstavqte li si na 18 godini do 21.00 nai kasno ta tova e sram i rezil ,ne me puska navan i zatova sam imala samo 2 gadjeta v kashti chista gotva no kakvo da napravq che v uchilishte ne vsichko mi e 6 a imam i 4-ki:( vednaj kogato otnovo sporihme mama se razplaka i mu kaza kak mojesh da mislih dashterq si za ulichnica tq e tolkova krotka idi i vij drugite deca kakvo pravqt -ne6tastnik toi togava udari mama razplakah se i poluchih kriza toi e sashto taka alkoholik i svarkadjiq,ne go ponqsam e obicham go no po drug nachin iskam da e v chujbina i chat pat samo po telefona da go slusham,govorili sme mnogo po tazi tema ama toi sled minuta dve zapocva da vika vednaj doide da mi se "izvini" dade mi 2 lv i vika sorry,a az az da ne sam prodajnica ta mi davash tezi 2 leva i toi kaza ako iskash... vinagi iska da mu sluguvam a mnoo mu puka che imam za uchene ili neshto drugo pisna mi kajete mi kakvo da pravq s nego,ne iskam da bqgam ot nas zashtoto shte mi e gadno za maika mi a toi e sposoben da q ubie i posle nego si da se samoubie dori mnogo pati ni go e pokazval kato e vadil noj za da zakoli mama i toi e zastaval do prozoreca gotov da se hvarli -nie sme na 8 etaj,kak li ne sme vikali sas brat mi ot strah:( chudq se mama kak go e iztarpqla a za razvod i duma da ne stava,i da izbqgame toi shte navredi na drugite blizki i baba koqto mu e maika i mnogo q obichame a i nqmame pari za vzimane na nikakvi merki... neznam mnogo sam obarkana ponqkoga sam mislila da se samoubiq no me e strah;(
zashto imam takav ujasen "BASHTA" ??? :(( molq vi kajete kakvo da pravq

DeaTHroW-ReC_F
11-13-2004, 13:00
защото нито аз..нито ти..нито никой е перфектен..........дори той..но някой са по зле от други..той е такъв..може би в стремежа си да ти осигори най доброто той пренебрегва нуждите ти....исканията ти......а относно курвата..просто го убеди че не си такава..за...4ките какво се притесняваш...това какви оценки имаш незначи колко си умна......може би просто когато те вдигнат се притесняваш..но явно ние разбираме нещо,което родителите ни немогат..искаме неща,които те не могат да си позволят...с времето сичко ще отмине;) бъде търпелива.

suzanna
11-13-2004, 13:08
lelee...skupa..kato go prochetoh tova i prosto...men me privleche temata shtoto i az si imah probs s moq...iznerven e ot rabotata..voenen s 20 g slujba..zaqjda se kato ne mu e na kef...rqdko mi posqga ama kato go napravi sled tova e strashno...i s maika mn chesto se zaqjda..ama vijdam che ima i super po zle...otnoshenieto mu kum vas e absurdno ... a i vijdam che si otgovorno momiche koeto e pulnoletno!vij..az sum na 16 i edva li sum pravilniqt chovek koito moje da ti dava suveti...ne znam dali maika ti raboti no te suvetvam..pone ti hvashtai nqkakva rabota..prodavachka servitiorka nqma znachenie, namiraite kvartira i taka..znam che shte e mn trudno a i tui kato ne znam detaili na vas moje i da vi e nevuzmnojno no taka prosto ne se jivee... :cry: mn sujalqvam che taka se poluchava...a shtom bashta ti e sposoben da navredi na sobstvenata si maika kakvo da kaja..
pishi kakvo stava plss..

Murderdoll
11-13-2004, 14:39
тц тц..немога да повярвам че наистина има такива
"бащи"..ако бях на твоето място досега да съм избягала..
опитай се да говориш с майка ти..тръгнете си двете...ако ли
не...обърни се към някой от вашия град за помощ..роднини
или някой там...едно време имаше едни телефони дето
се обаждаш и те хората ти помагат..и сичко анонимно
във всички случаи недей да се примиряваш с това
отношение към теб..това че тоя човек ти е баща не
означава че си негова собственост :evil: :evil: :evil:

Satanas_daughter
11-13-2004, 15:05
mi naposneto go s maika ti i brat ti,tova koeto toi pravi ne e choveshko,ta toi e opasen....a i nedei ti da se samoubivash niama smisul ti niamash vina,samo shte ti kaja che ot edno samoubiistvo niama kvo da te e strah no vse pak ne go pravi,prosto go naposnete s maika ti ne se seshtam za po dobur suvet idete pri lelia ili vuicho ako imash ili pri baba ti,nedeite da ostavate s nego

didito_1eg
11-13-2004, 20:21
:((((spored men se obadi na nqkoq organizaciq za pravata na 4oveka.tam 6te te posavetvat kakvo da pravi6.ako jivee6 vav varna ima takava na ulica ha6ove 2.tam sam sigurna 4e 6te ti pomognat.ako ne,potarsi nqkoq druga takava...uspeh!

blue_flower
11-13-2004, 20:51
Ujass, i az ne moga da povqrvam, 4e ima takiva "ba6ti". Ama qvno i takiva hora sy6testvuvat na tozi svqt. Ami nai -dobre e naistina da se posyvetva6 s nqkoi organizaciq, 4erveni telefoni, ne moje da se ostavi polojenieto taka. Nai vajnoto ne se predavai, zaradi maika si. Kaji si, 4e moje6 i 6te si opravi6 jivota i se hva6tai. Aide uspeh mnogo

emma marinova
11-14-2004, 09:05
za zajelenie s takiva nervaci kat ba6tati relno nemoje da se nameri izhod vinagi sa si takiva no ne ste li mislili s maikati i brat ti da potarsite pomo6t ima mn telefoni za semeinoto nasilie nqma smisal da tarpite no samoe dno 6te kaja bori se za maikati i brat ti te raz4itat na teb ako trebva davaite uspokoitelni taino na tatenceto no ne se predavai opitai da nameri6 na4in da ne ste u vas kat izbesnee ili se zatvarqite v nqkoq staq 3 mata i taka a otnosno tva koeto ti govori da ne ti puka nali vijda6 sama 4e e nekav nepostoqnen v edin moment pe4en v druk idiot taka e nqkoi ba6ti isperkvat neznaino za6to:( pi6i kvo e stanalo kvo si re6ila
P.S.ne pocenqvai telefonite za semeina pomo6t ima efekt

Nicole
11-16-2004, 08:51
Tova, koeto kazvash, e ujasno! NE SE PRIMIRIAVAI S NEGO! I moqt bashta me e narichal kurva, samo che po indirekten nachin. Az sym mnogo zatvoren chovek i toi neprekysnato me karashe da izlizam navyn, da si namerq priqtel...A sega, kogato si namerih, i mnogo go obicham, toi ne me puska da hodq nikyde s nego, kaza mi da se pribiram ot uchilishte napravo vkyshti i da ne hodq nikyde drugade, osven na uchilishte. Iska da zavyrsha s 6.00, drugo ne go interesuva. Obajda mi se i oshte edno momche, koeto ima nqkakvi chuvstva kym men, a bashta mi mi kaza, che predi sym bila "zadrystenqchka", a sega go bilo sram da kaje kakva sym stanala. Ne go razbiram, kakvo iska ot men?! Mai i toi samiqt ne znae... A taka mi se iska da imam roditeli, s koito da moga da spodelqm vsichko! Ta az poveche spodelqm s komshiikata, otkolkoto s maika mi. Tq pyk e ujasno konservativna i iska i az da sym kato neq. Haresva i tova, che ne izlizam nikyde, zashtoto nqma da se pritesnqva za men. Vednyj se opitah da pogovorq s neq za priqtelq mi, a tq kaza da ne q zanimavam s gluposti.
Otklonih se malko ot temata za bashtata... Iskam da ti kaja, che perfektni roditeli spored men nqma, vinagi sa ne takiva, kakvito iskame. No te go pravqt za nashe dobro, makar che po-skoro ni vredqt STRASHNO mnogo po tozi nachin.A TI NAISTINA NE TRQBVA DA SE PRIMIRQVASH S TOVA OTNOSHENIE KUM TEB. Uspeh, milichka! Bori se.

Iliqn4eto
11-16-2004, 20:33
malii tova naistina e ujasno,vqrno nqma idealni roditeli vinagi ediniqt roditel e po dobar ot drugiqt... mi mila obarni se kam nqkoq organizaciq za pomo6t... ili ako tam ne vi obarnat vnimanie(koeto ne mi se vqrva mnogo) vzemi nai blizkite si maika si ,brat si i baba si sas sebe si i otidete v drug grad,kolko za tolko moje da tarsite pari na zaem i posle da gi varnaete,ina4e s takav 4ovek prosto ne se jivee qzak 4e ti e BA6TA!!!

08-24-2006, 14:42
ohh mila :( tva e ujasno,stra6no syjalqvam, 4e na edin hubav 4ovek moje dA mu se slu4i takova ne6tastie.vij az na tvoe mqsto hi4 nqma6e da se 4udq.ama vyob6te.vmomenta znae6 li kvi zakoni ima za doma6noto nasilie?are pyk va6to moje da ne e to4no nasilie,ama kvi sa tiq izrod6tini.vednaga 6tqh da se opla4a ot nego.vednaga 6tqh da vzema nqkvi merki.a pyk s tiq zaplahi 4e 6tql da se samoubie,ami da se samoubiva kat iska,vinata ne e va6a.a ti si na 18 mahai se ottam,otivai da u4i6 v nqkoi drug grad kato zavyr6i6,nameri si rabota,jivei si tvoi jivot,no ne zarqzvai maika si i brat si napylno,pomogni im.az ako bqh do sq v zatvora da sym go tiknala.da znam,4e sega izglejdam stra6no gruba,ama izvinqvaite be hora nie imame prava.

cskamoni4ka
08-24-2006, 14:53
Поговорете с полицията,и там с някви служби и глупости,но не оставяйте нещата така.Просто се махнете от него!

maybelline
08-24-2006, 15:43
Моят също ме е наричал така,също пие и...абе всичко,само дето не е вадил нож да ни коли.Ами какво да ти кажа,такъв си е човекът.Вие с майка ти и брат ти се изнесете някъде,иначе спасение няма(знам го от опит).И ние се изнесохме с майка ми(не точно,просто се наложи да се преместим),той дойде и пак ни трови живота.Скоро може пак да се изнесем някъде,но този път той няма да дойде.Съветвам ви и вие да направите същото,но без после да се смилите над него(уж се очовечил) и да се върнете.Повярвай ми,няма да се очовечи повеч от сега.

nkostova
09-25-2010, 15:38
може да отидеш да живееш у някоя приятелка или нещо такова. също така си намери работа за да можеш да спечелиш пари и да заведеш дело срещу него(за домашен тозмоз и т.н.).надявам се да успееш да се справиш с проблема си!!! :)

ПП: много съжалявам че имаш такъв баща, защото изглежда си свястно момиче!

xoxi
09-25-2010, 15:43
nkostova, не е нужно да ровиш теми от 2004 година :x

xKiFlA
09-25-2010, 17:09
2004 :shock:

tanito007
12-26-2010, 17:05
Моя баща преди години също е бил такъв посягал е на сестрите ми и ги е биел до посиняване,но сестра ми голямата писа до прокурор за домашно насилие и сега не посяга на никого,аз съм на 17 и след 2 месеца прая 18.Имам приятел,с който се крием постоянно,защото баща ми ако научи просто незнам какво може да последва!Момчето е свясно има сериозни намерения към мен,познавам родителите му,но ме е страх да кажа на баща си,който ми прави проблем дори за това че спя на обяд и вечерям отделно.Аз съм до 20:00ч.навън,искам да се забавлявам,но не мога!Та аз съм в същото положение.Та ще те посъветвам да пишеш до прокурор че си насилвана,че са ти отнети човешките права и те ще му изпратят предупреждение,ако продължи влиза в затвора!Другия вариант е да позвъниш на номер 0800 19 100.Ако имаш нужда от помощ ме намери на скайп: anormalni_
Успех и не се предавай!

kalpazanka
12-27-2010, 07:30
СТАРА тема!