PDA

View Full Version : Ba6ta vi :)



Iliqn4eto
11-13-2004, 15:44
Hora ,nai ve4e momi4etata ba6ta vi revnuva li vi ot drugite mom4eta-ot gadjeta,priqteli i t.n:) Moq da,vika mi ti si moita hubavelka,ne te davam na drug i ako me vidi s mom4e naprao otka4a i mi vika tozi ne e za teebe i t.n:) a pri vas kak e :P

Satanas_daughter
11-13-2004, 15:55
i moia taka prai,vse mi vika che sum bila malka za gajeta(a ne sum) i vse kato mu kaja che ste izlizam s niakoi priatel i ne moga da ida niakude s nego i toi me se obijda

hahavteen
11-13-2004, 16:24
Вие се благодарете че имате само един баща! :roll: Аз като съм в Германия пaстрока ми ме ревнyва а в България баща ми! Абе ужас! И странното е че мене повече ме пазят от сестра ми а уж съм по-отговорна!
:roll:

Suzito
11-13-2004, 16:40
moqt tati puk e super pechen i vaobshte ne revnuva....e osven ako vijda 4e mom4eto e neseriozno..togava stava strashno:P

Dobrina
11-13-2004, 16:40
Абе благодарете се че имате бащи...

DiEsEl_GiRl4eTo
11-13-2004, 23:01
Az sym mn blagodarna, che imam bashta chestno kazano. I to tochno takyv, kakuvto e moq, makar che e strashno revniv! Ama po-skoro izbiva mu revnostta na cheren humor :> Na vsqko momche izmislq kusuri, a nameri li snimka, to sled 3 minuti momcheto veche ima mustachki, ochilca, bradichka ... Ama da mi zabrani da izlqza s momche ili neshto takova, tva nikoga nqma da go napravi :)

DeaTHroW-ReC_F
11-14-2004, 11:29
оооо цитирам"ти...!като станеш на 16 ше видиш! само ще ти рова из джиесема...Добре че сега си малка за гаджета...(само на 14 съм...ахаххаха)...бе простотии пълни....той си мисли че съм едно малко невинно момиченце дет сигурно до ся не се е целувало само е тей {} освен с него..ахахаххахахаххахаха

Momchence
11-14-2004, 14:35
Xex sladuranki.....az ni6to 4e sam mom4e da se izkaja ..... az nqmam ba6ta i ne znam kakvo e koito e po lubopiten po4inal e..... taka 4e ne moga da vi razbrea ma sigurno e qko ;) Kakto kazaha po gore radvaite se 34e imate ba6ti :)

aBeP4eTo
11-14-2004, 20:18
Да бе и моя понякога ме ревнува като почне "Гаджето ти да не е някои чики**ия" не тря да е дебел не тря да е такъф онакъф ! блях като исках да ходя на един купон на една вила ме пусна до супер рано, а попринцип няма проблем за часа обаче тогава предтекста беше "да не правите ор*ии ! " :lol: :lol: :P

BABY_SEXY_GIRL
11-15-2004, 21:15
Mi ne...toi si me haresva, vinagi e na moq strana, po4ti nikoga ne mi otkazva da me glezi kato mi dava pari da si kupq ne6to qko :D Ne me revnuva, to ako be6e taka nqma6e da se trae :lol:

Allicia
11-27-2004, 15:13
Моят баща пък все ми опява че прекарвам повече време с приятеля ми отколкото с него...и все за това се караме вкъщи.Все вика ти вече порасна ще ме оставиш....а пък аз винаги ще го обичам повече от всички момчета на света. А пък на сестра ми като й клипва някое момче и все я разпитва:"Кой е тоя?","Защо ти звъни","Той друга работа освен да ти звъни няма ли?" и такивка малко смешни работи, ама какво да прави човека...не може да се примири че растем и скоро ще ставаме самостоятелни.Просто много ни обича!Почти всички бащи са така!:)Обаче както каза Dobrina...Бъдете благодарни че ги имате:)...И много ги обичайте защото те от това се нуждаят!:)

LiNkiN4eTo
11-27-2004, 20:52
moq ba6ta ne me revnuva ot nikoi 8)

iv4e_f
12-05-2004, 00:28
samo ponqkoga no ina4e si e revniv za nego o6te sam na 7! :P :P :P

monka
12-10-2004, 14:38
moqt ba6ta ne me revnuva(pone taka si mislia)
4estno da si kaja naistina triabva da se radvame,4e imame ba6ti,za6toto i az sakoro za malko da ostana bez takav :(

C-I-A-R-A
12-10-2004, 15:26
i moia me revnuva no sega sam daleche ot nego i oshte poveche ohh triabva da se radvame che imame bashti da sa ni jivi i zdravi tva e nai vajnoto

monka
12-11-2004, 13:13
i moia me revnuva no sega sam daleche ot nego i oshte poveche ohh triabva da se radvame che imame bashti da sa ni jivi i zdravi tva e nai vajnoto

napalno si prava

vasi_z
12-29-2004, 21:08
Vtoriq mi ba6ta kazva 4e 6e go prebii dori kogato spomenavam prosto ime na nqkoe si mom4e,no samo se ebava :lol: A istinskiq mi ba6ta mnogo se kefi kato mu spomena za nqkoe gaje i samo me razpitva kude me obarval,kak se celuval,dali sme praili sex i t.n.

Lubov_f
12-30-2004, 11:58
pri men,taka govori maika mi,a ne ba6ta mi

BaT_GirL
12-30-2004, 15:35
Не не мисля аз често съм с компанията си и ме изпращат но баща ми не ме ревнува все пак съм голяма и имам право да съм с момчета ако тръгне да ме ревнува и незнам все ще си бъда неговото момиче и той го знае! :P

honey_reflection
12-30-2004, 21:13
moq ba6ta ne me refnuva. poledno me pita6e za6to nqmam gadje i 4e trqbava da imam :)

desperate girl
01-01-2005, 00:18
Amm..s ba6ta mi izob6to ne govorq na takiva temi..vyob6te az rqdko govorq s nego..nqmam jelanie..ne go razbiram..toi jivee v drug svqt..abe polojenieto e ot4aiva6to..nikoga ne me razbira..pisna mi ot nego :evil:

angelski_o4i
01-01-2005, 02:15
e moq 100%me revnuva,no pone ne go pokazva tolkova qbno!predi ne se interesuva6e mn ot moite''sarde4ni prejivqvaniq''ili po to4no qvno ne mu be6e udobno da pita i za tva nau4ava6e ot maika mi,no ot okolo 2 godini mn se interesuva!i kato se varna ot sre6ta pita:''i sa kvo?celuvahte li se?haide de kaji?''i taka na tatak!no ba6tite sa neobhodimoto zlo taka4e po dobre 4e gi ima!:)

sladkish4e
01-02-2005, 00:44
Moq bashta e mn qk!S nego moga da si govorq za zbsolutno vsi4ko i nikoga ne me e revnuval.Daje se e zapoznaval s 2-3 ot gadjetata mi!Prosto mn si go obi4kam :)

svetla_88
01-02-2005, 22:30
moq ba6ta i toi ne go kazva no si li4i naprimer ti si malaka obarni sega vnimanie na y4ili6teto ima vr mn 6te gi varti6 sega ne ..ili pak kakvi gadjeta nqma gadjeta ..sa6tata rabota s tel koi ti zvani za6to kakvo iska...ei takiva ...maika znae vs mi taini i s neq mislim 4e toi mn me revnyva ot pr mi 6tot ne iska da se vijdame a toi e syper mili i dobar kam men a i ne go poznavam ot malko a celi 9 mes..maika vze da go priema za sega razbra 4e go obi4am no toi ne iska i da 4yva ...

rosskata
01-06-2005, 15:37
:? Моя пък дори и да ме е ревнувал някога, никога не го е показвал и се прави на пълна нее*авка...Винаги той е бил "добрто ченге" и ни е пускал със сестра ми наляво-надясно да скиторим... 8)

stariq koiot
01-06-2005, 15:59
М да е нормално повечето от вас са все още малките дъщерички на бащите си.
Пък и не е зле ако ходите по сериозно с даденото момче да го запознаете с баща си.

fostenkata:)
01-06-2005, 21:02
mi moq ne mi dava da si imam gadje...adski mn revnuva da de ne mi go e kazval "ne moje da si imash gadje"obache nemi dava ne moa vi obesnq(haha ama az sam imala de bez toy da znae)pochva da syzdava problemi na maika mi vika i che sym bila mn malka (ne kazvam che sym golqma lape sym si az sam na 13god.)ama kolkoto i da e vse pak shot te sa razvdeni nali..i takia rauti chesno kazano naprao me e strah da izlqza v centyra s nqkoe momche imam chuvstvoto che she me vii nqkyde i she mi vdigne skandal..naprao imam strah... :?

SweeT^Puppy
01-06-2005, 22:10
На баща ми не му дреме за мен... :cry: За последно го видях преди половин година на поредното дело, в което майка ми го съдеше за неизплащане на издръжки. Не му пука какво правя, с кого съм и т.н... :cry: :cry: :cry:

stariq koiot
01-09-2005, 17:52
На баща ми не му дреме за мен... :cry: За последно го видях преди половин година на поредното дело, в което майка ми го съдеше за неизплащане на издръжки. Не му пука какво правя, с кого съм и т.н... :cry: :cry: :cry:
Леле на къде отива света сега и ако кажеш че си 87 - 90 набор и просто няма да е истина, защото голяма част от познатите ми им са разведени родителите и в сем. си имап поне един член който е набр 87 - 90

SweeT^Puppy
01-09-2005, 21:25
На баща ми не му дреме за мен... :cry: За последно го видях преди половин година на поредното дело, в което майка ми го съдеше за неизплащане на издръжки. Не му пука какво правя, с кого съм и т.н... :cry: :cry: :cry:
Леле на къде отива света сега и ако кажеш че си 87 - 90 набор и просто няма да е истина, защото голяма част от познатите ми им са разведени родителите и в сем. си имап поне един член който е набр 87 - 90

88 съм, но какво значение има ?! :roll:

stariq koiot
01-09-2005, 22:38
На баща ми не му дреме за мен... :cry: За последно го видях преди половин година на поредното дело, в което майка ми го съдеше за неизплащане на издръжки. Не му пука какво правя, с кого съм и т.н... :cry: :cry: :cry:
Леле на къде отива света сега и ако кажеш че си 87 - 90 набор и просто няма да е истина, защото голяма част от познатите ми им са разведени родителите и в сем. си имап поне един член който е набр 87 - 90

88 съм, но какво значение има ?! :roll:
Бе не чи има значение но просто тея набори направо цепят мрака можеби ние сме покуление което .....

SweeT^Puppy
01-09-2005, 22:51
На баща ми не му дреме за мен... :cry: За последно го видях преди половин година на поредното дело, в което майка ми го съдеше за неизплащане на издръжки. Не му пука какво правя, с кого съм и т.н... :cry: :cry: :cry:
Леле на къде отива света сега и ако кажеш че си 87 - 90 набор и просто няма да е истина, защото голяма част от познатите ми им са разведени родителите и в сем. си имап поне един член който е набр 87 - 90

88 съм, но какво значение има ?! :roll:
Бе не чи има значение но просто тея набори направо цепят мрака можеби ние сме покуление което .....

Може и така да е, но т'ва дали 2-ма души ще се разделят си е лично техен избор а не примерно от поколенията и т.н. Това не значи обаче да не потърсват повече децата си нали? Още повече, когато имаш близначки (имам сестра-близначка)... абе де да знам, тва не мога да го разбера... :roll:

KISSKA_
01-17-2005, 22:31
Ami moq ba6ta ne me revnuva,nito mi marmori,4e imam gadje..primerno gadjeto me vika da izlizam i ba6ta mi:"kade otiva6,pri gadjeto li?"vikam "da".i toi ni6to ne mi kazva,daje mi pojelava priqtno prekarvane :D taka de,ne mi sa kara,makar,4e sam na 13

lady_miss
01-27-2005, 15:17
Emi as ne jiveq s ba6ta mi,ama kat otida za po-dulgo vreme i kat sa ponapie vika ne6to ot roda na:Ti si moito momi4e,mn ta obi4am,ti 6e ma gleda6 ili nqkfi takfiz prostotii,no sq ve4e si ima druga jena i ne mi e govoril takiva...:)Inu4e nqma ni6to protiv da imam gadje :lol:

01-28-2005, 22:42
ami na men maika mi e i maika i ba6ta i se spravq dosta dobre.razveli sa se kato sum bila na 2 a na nego ne mu i puka za men . nikoga ne sum go vijdala sq skoro razbrah 4e imal jena i 2 deca a maika mi taka i ne se ojeni povtorno.vsi4ko koeto go imam go dylja na neq i nikoga ne mi e lipsvalo ni6to-vkliu4itelno i ba6ta.....e da ponqkoga se 4udq kakvo li e da ima6 ba6ta i kakvo e da ti se razhojda muj v ky6tata ama kvo da napravq kato mi se e padnal nqkakyv tapanar za ba6ta...
a ina4e maika mi e mnoo pe4ena i ne mi prai problemi za mom4etata ,e,razbira se vinagi razpitva za nego , pa maika mu i ba6ta mku kakvo raboteli,pa kade jiveel,razni e takiva.a sega6niq mi priqtel mn go haresva i sa golemi priqteli daje dvamata a nie s nego sme ve4e godina zaedno i maika mi daje kato q gledam mai e dovolna ot izbora mi i vinagi e po-spokoina ako znae 4e 6te hodq nqkade s moq pr a ne sama i nai mi e qko 4e tq samata mu ima doverie

korn___
02-11-2005, 05:54
mene taka me revnuva maika mi ama ve4e ne i obru6tam vnimanie da se opravq sama tq samo me gleda kat nqkva elha da ne me butne nqkoi da se s4upq.... :lol: skoro vreme 6te i razbiq predstavite za men :twisted: kat me vidi s pove4e ot edno momi4e :lol:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Малката червена шапчица
02-11-2005, 18:31
Абе с баща ми имам по-сериозни проблеми от ревността.Често ме малтретираше и се заричаше да ме направи инвалид.Не съм го виждала от година (слава богу) и да ви призная,бих се зарадвала ако бяхме още заедно и вместо агресия проявяваше интерес и внимание към мен.

Nekasa4a
02-12-2005, 18:36
Ba6tati e pedofillll :D

korn___
03-24-2005, 05:15
pri mene taka e maika mi postoqno me revnuva no as ne i obru6tam vnimanie puk i tq 6te svikne s fak4a 4e sum ne4ii :P

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Immortality_
03-24-2005, 11:39
buah... :lol: ba6ta mi postoyanno mi povtarya 4e si e kupil pu6ka i ya darji pod legloto si :lol: ako lsu4aino me dobliji nyakoi :lol: :lol: :lol: :lol:

Eliiiiiiiiii sexsito
04-06-2005, 13:21
Mi ne...toi si me haresva, vinagi e na moq strana, po4ti nikoga ne mi otkazva da me glezi kato mi dava pari da si kupq ne6to qko :D Ne me revnuva, to ako be6e taka nqma6e da se trae :lol: I az sam taka,ne ngo po4ti ne go interesuva s koi sam i kade sam-po4ti de :roll: :)

karamel4eto`m
04-07-2005, 00:55
ba6tite poprincip revnuvat du6terite si i sa mno pozagrijeni za tqh ot kolkoto kum sinovete si se pak momi4eto e po zastra6eno otsqka gledna to4ka pogledantoo i e normalno da te revnuva i izob6to da ti se kara pove4e i nqkvi takiva raoti !

____ROZI4KA____
04-07-2005, 21:10
E revnuva ama po -princip tova e normalno,no ina4e ako sum si haresala nqkoe mom4e i sum kazala"toi e"-to ba6ta mi 6te se saglasi s men

sladkish4e
04-07-2005, 21:28
Ами моя сигурно ме ревнува,ама не го показва!Даже съм го запознавала с някои мои гаджета и много ги хареса така че нямам такъв проблем с него!:)[/i]

sladkoto_mime_
04-07-2005, 22:58
Абе благодарете се че имате бащи...
taka e ... a ina4e ...bashtata me vidq onq den da slizam ot kolata na edin fr , lele samo det ne me izqde s parcalite,oshte me tormozi : koi e toq , kaf e , a dr e vaprosa 4e toq moq fr i bashtata se poznavat i bashta mi pak prodaljava...abe ujas

ZaRa_Is_ThE_BesT
04-08-2005, 19:00
Moq se vika 4e sam bila malka i sam trqqlo da u4a i nqkvi ei takia i ako me vidi s mom4e po ulicite (dori i samo fr naistina) po4vat daaaaaaalgi lekcii i unas (ne 4e go slusham de, gleam tv s krai4eca na okot) hihihiik

Bimper-ska
04-13-2005, 13:13
Ba6ta mi napravo po6turqva da se pritesnqva za mene, oba4e nikoga ne go e pokazval. Mama mi e kazvala, 4e kato ne sum v ku6ti ve4er, toi sqka6 sedi na truni, ne go svurta. A mom4etata napravo taka gi gleda... A hem ve4e sum na 20 i se podrazbira, 4e sum dostatu4no golqma. Oba4e ako ste gledali Ba6tata na mladojenkata... ei takiva sa tatkovcite.

THE_GANGSTA_GIRL
04-15-2005, 11:40
Еми к'во да кажа не съм го виждала почти от 12 години! Нямам представа какво би било ако беше до мен!

~*~HoLd_YoU~*~
04-18-2005, 20:37
моя тати е много добричък,много го обичам
е понякога си ме ядосва
за него съм ~малкото му мишленце~ :wink: :roll:

dj_mix_pro
04-18-2005, 22:39
Хах..Вижте сега моя баща от време на време е много ама адски печен ама пък някой път се излага направо не мога да го трая и имам чуството че го прави нарочно за да ме дрази не че съм цвете за мирисане :oops: ама все пак то се улива!Понякога ми позволява да правя някой неща да ходя на Дискотека да излизам с прятели и т.н. а друг път е категоричен Не могааа да го разбера тоя човек!

dj_mix_pro™

~*~HoLd_YoU~*~
04-19-2005, 15:49
Хах..Вижте сега моя баща от време на време е много ама адски печен ама пък някой път се излага направо не мога да го трая и имам чуството че го прави нарочно за да ме дрази не че съм цвете за мирисане :oops: ама все пак то се улива!Понякога ми позволява да правя някой неща да ходя на Дискотека да излизам с прятели и т.н. а друг път е категоричен Не могааа да го разбера тоя човек!

dj_mix_pro™
никога не са ми налагали такива ограничения :shock:

grafinka
04-23-2005, 09:51
Не, баща ми е пекан човек и не ме ревнува от момчетата :)

Jenata-VoiN
05-22-2005, 21:20
ами моя да Преди много ме ревнуваше сега по малко :)
та когато му сервирах че ще се омъжа той"ама ти детето ми добре ли си,вие не се познавате добре",а ние с приятеля ми ходехме от доста време;)но сега е най-щастливият дядо,толкова много глези бебчето ни :)

ycMuBkaTa
05-22-2005, 23:19
Ми истинския ми баща ме ревнува от време навреме но не чак маниакално а втория ми баща май хич даже не се сеща за това абе с 2 думи с бащи проблеми нямам

e_l_i_z_a
05-23-2005, 10:50
Az sym mn blagodarna, che imam bashta chestno kazano. I to tochno takyv, kakuvto e moq, makar che e strashno revniv! Ama po-skoro izbiva mu revnostta na cheren humor :> Na vsqko momche izmislq kusuri, a nameri li snimka, to sled 3 minuti momcheto veche ima mustachki, ochilca, bradichka ... Ama da mi zabrani da izlqza s momche ili neshto takova, tva nikoga nqma da go napravi :)
:lol: :lol: :lol: SUSHTOTO :lol: :lol: :lol:

flirty_girl
05-23-2005, 14:27
Ами аз не съм имала подочни проблеми! Но по принцип държа баща ми и гаджетата ми на разстояние за всеки случай

Dorianchety
05-27-2005, 11:26
mi ba6tami e golqm pe4enqk,no ponqkoga i toi pravi komentari za nqkoi moi priqtel,4e e...,a pak onzi e...nqkvi takiz :!:

CRaZy_IKT
06-22-2005, 14:51
Mnogo rqdko go vijdam :( Za po liubopitnite(kakto se izkaza nqkoi po-gore) raboti v provinciqta i si idva za 3-4 dena i izobshto ne se zanimava s takiva typotii-da ne govorim che i tuk ima rabota :evil: PISNALO MI E!!!VSE RABOTA!!!NQMA POCHIVKA ZA NEGO

Ollas
06-23-2005, 18:37
Моят баща не се вълнува особено много от личния ми живот и съответно не знам как би реагирал като ме види с някое момче, но винаги се отнася към мен много грижовно и няма да ме даде лесно :wink:

пипс
06-23-2005, 18:39
ооо и моя баща е така ама е направо трагичен слушай хахах!ревнува ме от всичко и всеки хаха

Kate
06-25-2005, 15:52
Не ме ревнува,защото съм го запознала с приятеля ми и съм му дала възможността сам да се убеди,че е серозен,както и връзката ни.Баща ми много го харесва и се радва,че сме заедно. :)

favichka
07-09-2005, 08:20
ami da,revnuva me.dori 1 p1t se bqhme skarali zaradi moeto gadje.zna4i toi(tati)izob6to ne go haresva6e i ne mi dava6e da izlizam sz nego,oba4e az napuk izlqzoh.i posle ima6e nakazanie,ama za 1 den :)
a m-u dr ima6e za ko da ne me puska,ko da vi kaja toi(biv6oto mi gadje) e mn izvesten v policiata,ako me razbirate :roll:
ina4e e pe4en

LP_girl_14
07-10-2005, 20:08
моя баща пък почти целия ден е на работа и прекарваме малко време заедно.Ама иначе е некав такъв печен и не ми създава много много проблемация!

TaStEy
07-10-2005, 20:33
Of..neznam az s moq ba6ta ne govorq za mom4eta toi ponqkoi pyt samo me bazika ama mislq 4e me misli za malka toi ne znae za nitoedno ot gdjetata mi nito pyk maikami te sa dosta konsrvativni..

desika_pst
07-11-2005, 20:19
ami toi vse pak ti e bashta pak i vse pak toi te obicha poveche ot vsi4ko i mu e malko nepriatno da te vidi s gaje misli si 4e ve4e ne go obichash i taka natatak opitai se da mu dokajesh 4e liubovta e razli4na moq bashta kato me vidi s gajeto samo se smee i nishto ne kazva a parviq pat napravo prevartq 4ak zaplaka 4e dashterq mu e ve4e vliubena tova sa si bashtite revnivi sa ne ni dvat na vsekigo

az_slunceto
09-02-2006, 07:29
emi moq ne me revnuva ;-) [-X e mnogo e gotin + tova. :-D

cS_LaMeRkA
09-02-2006, 13:26
:roll: Еми... не мой не прави така.. знае, че си имам приятел... дава ми да го виждам :-) , но не ревнува, или поне не го показва :smt016

cMeTaHka
09-02-2006, 14:30
moje i da me revnuva no ni6to ne mi e kazal do sega,toi ne e ot horata koito 6te sednat da mi zabranqvat

MartiSSima
09-02-2006, 21:42
И аз си имам вкъщи един ревнивко - моя тати.Хехехе, при нас нещата са малко по различни, защото сме огледални образи, еднакви характери и т.н а лошото иде от това, че той много пътува и доста неща е пропуснал за 18 години, но сега се опитва да ги навакса и стават доста кумични ситуации, още повече като си показва ревността, в смисъл, той си мисли, че не я усещам и виждам а всъщност всичко се вижда и стават смешни ситуации.Ама все пак моя тати си е моя мечо \:D/ \:D/ \:D/ Абе номер 1 си е той хехехе

TikvenaElhichka
09-02-2006, 22:11
Абе благодарете се че имате бащи...
Абсолютно вярно.

П.П.Моят малко ми се присмива, че все си ходя без гадже ...

cskamoni4ka
09-02-2006, 22:15
Адски много ме ревнува!!!

strange__
09-02-2006, 22:18
Обожавам баща си!Невероятен човек е и дава всичко за мен...караме се понякога,виждам че в някои моменти проявява и ревност,но го обичам безумно много :!:

ista
09-02-2006, 22:29
ми, не... даже скоро ми каза, че трябва да си намеря приятел само за секс... и го послушах :lol: :lol: :lol:

macka123
09-03-2006, 12:03
а моят тате само ме бъзика
като разбере че ходя с някой или че харесвам някой и той почва да ме ебава
мн е пич

CrazyWitch
09-03-2006, 19:21
Не ревнува. Дори с приятеля ми си спим у нас или аз у тях. Не прави поблеми. От време на време пита как върви връзката и дали се караме често и такива ти работи :)

648541
09-03-2006, 20:13
emi nz dali me revnuva za6toto ne me e vijdal s mom4e do sega a samo na dumi kakto vseki ba6ta...... nikoi ne e dostoen za du6terq mu i t.n. :-)

Sarabi
09-04-2006, 09:04
Абе благодарете се че имате бащи...

Мдааа,така е.Мен няма кой да ме ревнува :twisted:

Lorraine
09-05-2006, 08:25
moq ba6ta ne me revnuva ot nikoi 8)

i moq

macy_day_parade
09-09-2006, 13:43
moq ba6ta rulezzzzzzzz :smt012
e,pone v tva otno6enie-rqdko mu puka za men

koalka
09-10-2006, 13:26
Баща ми нищо не ми е казвал по този въпрос.Не знам дали ревнува.

GLeZoRanA
09-10-2006, 13:49
Не , нямам такъв проблем :)

alkobalko
09-10-2006, 13:52
В началото на сегашната ми връзка ме ревнуваше много. Разбра, че това е нещо сериозно и му беше доста криво. С времето обаче разбра, че това е нещо, което не може да промени.