PDA

View Full Version : TeRrANoVa



Oliv3R_BaBy
11-13-2004, 17:33
zdraveite ne znam za vas oba4e men tazi marka mnooooogo me kefi nqkak tolkova sveji i tiineidjyrski neshta ima vytre prosto syper vlybena sym v tozi magazin:)kajete vie kakvo mislite i kakvo vi haresva vytre :)
ako ne ste go posetili vednaga ti4aite natam-strahotni popylneniq za zimniq ga5rderob:P :wink:

©@|)@|\/|@®73®1
11-13-2004, 17:38
въобще,ама въобще нз за какъв магазин става дума хихи тва сигурно е щото мн 4есто пазарувам, а и не държа на марка и съответно не помня имена на магазини :) моми4ета вие се оправяйте, мене само за футбол ме зака4айте ;)

Jamalska
11-13-2004, 18:44
Zawisi kwo hareswa6...az taq marka q nenawijdam ot dynoto na du6ata si...ne za drugo mi prosto e nekwo gyzarsko i wsqka 2ra 4algarka s kinti w djoba hoi s takiwa dre6ki...te nalagat modata...a az mrazq i modata...:P

Dharma
11-13-2004, 20:13
dam i men mn. me kefi :D ima mnogo gotini ne6ta

Josefinne
11-13-2004, 20:18
Аз не че споря, че нещата там може да са готини, но споделям мнението на ©@|)@|\/|@®73®1 ... Е, с изклщчение на тая част с футбола. не се заглеждам по марките, защото и без това тия неща са ми скъпи за портфейла, а пък и като гледам в магазините на Бенетон, например, където цените са надути до неузнаваемост няма ама нищичко оригинално, което да ми хване очото :P . Така че предпочитам да си купувам немаркови дрехи, които да харесвам един сезон и другата година, като ми омръзнат да си купя нови и хич да не ме е яд да изхвърля старите дрехи 8)

artbaby
11-13-2004, 20:32
i kakuv e smisula na taq tema :roll: ama aide kakto i da e
na men ne mi haresva shtoto e adski trivialno ... a na men mi haresvat izchanchenite neshta , ama ostavi tva 4e nqma nishtu originalno mi i ....
e vupros na vkus ;) na vseki mu stoi super si4ko koeto mu e kef da nosi

artbaby
11-13-2004, 20:32
i kakuv e smisula na taq tema :roll: ama aide kakto i da e
na men ne mi haresva shtoto e adski trivialno ... a na men mi haresvat izchanchenite neshta , ama ostavi tva 4e nqma nishtu originalno mi i...
e vupros na vkus ;) na vseki mu stoi super si4ko koeto mu e kef da nosi

blue_flower
11-13-2004, 21:58
Aide be tolkova li ti haresva Terranova. Na men pak mi haresva v ramkite na normalnoto, ima nqkoi ne6ta koito naistina sa hubavi, oba4e kat pogledne6, 4e celiq grad hodi s edni i sa6ti dre6ki ot edin i sa6ti magazin i ti stava lo6o. A pak i za6to da si kupuva6 drehi ot Terranova kato mn po evtino 6te ti izleze da si gi kupi6 ot drug magazin Az li4no specialno sam ubedena za Terranovata vav varna, 4e vsi4kite im drehi gi ima i po drugite magazini, samo deto ne sa im lepnali edna skapana marka. Ami adski e typo, i ne 4e iskam da te obidq, ama govori6 kato poslednata snobarka"Ah kolko hubavo magazin4e e Terranova, popylvaite si zimniq garderob"!!!!Ma vseki s vkusa si

Eclipse_bb
11-13-2004, 23:23
Ха, какъв е смисъла да носиш еди каква си марка, ако дрехите на въпросните дизайнери те правят да приличаш на клоун...
Според мен всеки трябва да носи това, което му харесва и отива... и което му е удобно (макар че последното невинаги го спазвам).

Ако ще говорим за марки - определено Дизел, Пепе, Кавали ме кефят...

А за Бенетон... хм, знаете ли, че в Италия това са възможно най-некачествените и ефтини маркови дрехи? Друг е въпросът,че колекциите им, внасяни в България не са реално отражение на колекциите им по света? При това не пиша това, за да се правя на интересен, а зная, че е точно така...

aBeP4eTo
11-14-2004, 09:20
Само мене ли ме кефи Terranova :?: Мен пък това ми е един от любимите магазини! Има хубави чанти и якенца :? Е все пак всеки с вкуса си мен ме кефи :wink: Но пък има многооо по-яки марки от Terranova :!: :wink:

DeaTHroW-ReC_F
11-14-2004, 09:45
мен ме кефат Sabotage-а и Boardshop-а.....ся да пусна две теми за тях ли...тц тц тц..

КиТаРа
11-14-2004, 09:51
харесваш теранова щот си тъпа смешна кифла

P1ra71nQ
11-14-2004, 10:52
въобще,ама въобще нз за какъв магазин става дума И аз нз къв е тоя магазин.За мен няма значение дали дрехите ми са от D&G , Miss Sixty и т.н.

fuuuuuuuuuck
11-19-2004, 18:05
и аз много харесвам дрехите на терранова,до скоро бях влюбена в тоя магазин обаче вече не ми е толкова любим защото купуваш си нещо скъпо и хубаво и на следващия ден виждаш някой в твойто даскало с това същото хубаво нещо и се дразниш 8)
би му майката

©@|)@|\/|@®73®1
11-19-2004, 18:42
Аз не че споря, че нещата там може да са готини, но споделям мнението на ©@|)@|\/|@®73®1 ... Е, с изклщчение на тая част с футбола. не се заглеждам по марките, защото и без това тия неща са ми скъпи за портфейла, а пък и като гледам в магазините на Бенетон, например, където цените са надути до неузнаваемост няма ама нищичко оригинално, което да ми хване очото :P . Така че предпочитам да си купувам немаркови дрехи, които да харесвам един сезон и другата година, като ми омръзнат да си купя нови и хич да не ме е яд да изхвърля старите дрехи 8)
да ве - един път се разхождах из Вито6ка,за да поразгледам за ризи и се хванах за.... главата. Най-обикновена риза, дето дядо ми я е носил като е пасял овцете,както вика един приятел - 85лв. Е, пикал съм ти на марката. За 40лв си взех 2 мн по-готини ризи, които още си ми стоят и ще ги ползвам и др лято,ако не ми писнат. Голяма работа,4е не са маркови мене, пък и на други хора, ги кефят. Мн ме дразнят такива ограни4ени хора, които робуват на дадена марка и само тва си купуват. От си4ко си има хубави и ло6и неща - за ко трее да се ограни4ава6? Ама техна си работа като имат да хар4ат ;) Айде със здраве и мир ;)

fuuuuuuuuuck
11-19-2004, 19:41
е виж ся то ги има и такива балами дето си робуват на дадената марка.и аз не бих си позволила да дам 40лв за една блузка или пък 35 за някаква си дамска чанта.... но джинсите им са много хубав модел,а и 65лв е долу горе нормално като цена.пък и ми стоят добре 8)
аз съм на принципа да си купувам неща,които ми стоят добре,независимо от каква марка са .

Iliqn4eto
11-19-2004, 19:56
Josefinne i az sam saglasna s tebe:) no obi4am i fytbola;P

©@|)@|\/|@®73®1
11-19-2004, 21:11
е виж ся то ги има и такива балами дето си робуват на дадената марка.и аз не бих си позволила да дам 40лв за една блузка или пък 35 за някаква си дамска чанта.... но джинсите им са много хубав модел,а и 65лв е долу горе нормално като цена.пък и ми стоят добре 8)
аз съм на принципа да си купувам неща,които ми стоят добре,независимо от каква марка са .
естествено,най-важно е да ти харесва, да ти стои добре и да е удобно,а не да е определена цена или марка. щото пък има и такива идиоти дето викат ей това ми е еди колко си пари, онова нз си колко... а ве сме6ници. Но виж, ако това което търси6 го няма на пазара,а само в марков магазин бих направил компромис, но според мен ни е рано да го правим, щото ще ни умалее и язък за парите. Като спрем да растем съм по-съгласен да събере6 праи да си купи6 маркови обувки или пр и да знае6 4е са стабилни. Ама не някои парцали да дадът фира бързо, бързо, ами нещо ка4ествено. Тва е, лека ве4ер!

Crazy*4_Usher
12-01-2004, 07:16
Кой знае от кой пазар ги ровят тия дрехи. Влизала съм и определено не ми харесва. Всичко е шарено като в евтините магазинчета. Не че терранова е скъп. Има някои хубави неща, но рядко се срещат. Всяко момиче дошло от село е с терранова, а пък и все пак на главната улица...еее айде моля ви се! Мразя да си купя нещо и след 2 дена целия град да се напълни с такова иначе нямам нищо против марката, но се купува масово! Нямам против и магазините, които не са маркови. Аз лично си купувам все маркови, защото така съм израстнала. Не са ме възпиали така, защото майка ми може да си купи и нещо за 5 лв. Просто съм странна. Иначе...бе купувайте си...щом ви харесва да не ви пукаааа!!! :P

monka
12-01-2004, 11:39
i az haresvam tazi marka. iamam 2 4ifta danki ot tam i niakolko bluzki.
liubimata mi marka :)

fostenkata:)
12-01-2004, 15:10
az sashto ne sam ot horata koito robuvam na razni marki nosq drehi koito sa mi udobni i mi haresvat ot tazi marka imam edna bluza samo ne darja drehite mi da sa nekvi super mega skypi ne e neobhodimo pri polujenie che gi ima sashtite mnogo po evtini ne mi e za parite spored mene povecheto go pravqt ot gazariq kato kajat"a pyk moite drehi sa ot Tedi ili ot Terranova ili ot D&G ili neshtu takova"az sashto ot vreme na vreme nosq takiva no ne namiram osoben smisal e tva ne znachi che nosq nekvi ot bitaka no ne darja da sa markovi!!!e tva si e moito mnenie de... :oops:

rosskata
12-01-2004, 15:24
:shock: Хм...Теранова... Аковидите мизерно изглеждаща изкукуригала рошава персона,гледаща жадно витрината, тва съм аз...
Ако събирам 156 години от закуски, ще си купя коланче... ама на Теранова..смешна работа...

Сега сериозно- не бих си купила маркови дрехи и не си купувам, щото според мен е излишно да се дават толкова много пари за дрехи , които я носиш следващия сезон, я не... Дори и когато имам пари за дънки Теранова или няква друга марка, ще предпочета да си взема два -три чифта немаркови и да имам повечко , макар и немаркови...Аве Битака RULES!!! :twisted:

Delancey
12-01-2004, 15:34
pff
i na predstawa si nqmam za kwo staa vupros
mugazinche s markovi parcaqlki
hahaha

amy lee
12-01-2004, 15:37
kefi me,oba4e ima marki koito haresvam mnogo pove4e ot terranova

incheto
12-02-2004, 15:46
na men sasht edna ot lubote marki!!

e4o
12-02-2004, 22:03
mi mene ne koi znae kolko, plus tva malko skupi4ko za nqkvi suvsem elementarni ne6ta, i samo za edno malko nadpi64e teranova :shock:

Murderdoll
12-02-2004, 22:42
Сега сериозно- не бих си купила маркови дрехи и не си купувам, щото според мен е излишно да се дават толкова много пари за дрехи , които я носиш следващия сезон, я не... Дори и когато имам пари за дънки Теранова или няква друга марка, ще предпочета да си взема два -три чифта немаркови и да имам повечко , макар и немаркови...Аве Битака RULES!!! :twisted:
ей затфа ме кефиш :wink:
съгласна съм с сяка една думичка написана там горе:)

Грахче
12-03-2004, 07:46
А пЪк и за6то да си купува6 дрехи от Терранова като мн по евтино 6те ти излезе да си ги купи6 от друг магазин. Аз ли4но специално сам убедена за Террановата във Варна, 4е вси4ките им дрехи ги има и по другите магазини, само дето не са им лепнали една скапана марка.

Да, да! И аз открих един магазин в Бургас, където лятната колекция я имаше абсолютно същата! С малката разлика,че всичко беше с 20-30 лв по-евтинко :) И на всичко отгоре дрехите и там другите джунджурии си бяха с етикети на Терранова :)