PDA

View Full Version : MUSIC question !



LISICHKA
11-14-2004, 08:27
Здрасти на всички форумци ! Хора,искам да питам за някои песни и мн ще се радвам ако можете да ми отговорите поне за едно нещо...И така:
1 - Знае ли някой от къде мога да си сваля песента на Georgos Mazonakis - To gucci forema,така че файлът да не е по-голям от 6МВ (да може да я пращам по mail-ите :D )
2 - Ако може да ми кажете името на една сръбска песен,напоследък доста я въртят по дискотеките,пее се от мъж и жена,бавна е и се пее нещо от рода на "Как хочеш ти без мене,как хочу я без тебе..." или поне така го чувам :roll: .А,да ще е супер ако някой ми каже и кой пее сръбското "Шуми,шуми яворе"
3 - Да ми кажете имената на някои по-често пускани индийски песнички,които и да са , без това сега никои не знам :P
Иии...мерси предварително,много ще се радвам ако някой може да ми помогне поне малко :wink:

kurabiika
11-14-2004, 08:46
moga da ti pomogna samo za gucci forema no ne znam dali 6te ti e ot polza - zna4i az si q izteglih ot edna programa deto se nari4a Kazaa i pesenta e malko nad 5mb

reality_girl{}
11-14-2004, 09:08
Emi az pak 6te ti pomohna za indiiskite pesni4ki
1.ty-so u want more;
2. panjabi touch[mislq 4e taka se kazva ama ne sam mno sigyrna]
3.panjabi mc-knightrider rmx
za drugi sega ne se se6tam ama ako pi prosvetne 6te ti napi6a nqkoi adi bye i dano sam ti pomognala

Jamalska
11-14-2004, 10:20
ami...1woto...ima q w data.bg...

LISICHKA
11-14-2004, 12:28
Благодаря на всички! :D До kurabiika,къде да си намеря тази програма? Знам,че по-рано от kazaa.com можеше да се свалят безплатни mp3-kи,но от известно време насам вече не може...Reality girl,мерси много за индийските песнички,ще си ги изтегля ! И Jamalska,пробвах в data.bg,но mp3 файловете са над 7 МВ ,a по-малките са в midi формат...Ама сега ще пробвам с каzaa все пак :mrgreen: