PDA

View Full Version : help me



chuchi_f
11-14-2004, 09:59
hi na vsi4ki teen4eta
iskam da spodelq s vas neshto i vi molq da mi otgovorite.hodq s edno mom4e ot 7 meseca imam silni 4uvstva i nemoga da go zareja,no kogato sym bez nego ne spiram da flirtuvam.naskoro se zapoznah s edno mom4e v edna diskoteka i trygnahme.sega hodq i s dvamata tova ne e pravilno znam no nemoga da razkaram staroto gadje zashtoto mnogo dyrja na nego ,no pyk drugoto mom4e mnogo mi haresva i e neshto novo.znam 4e nepostypvam dobre no prosto nemoga da resha.mom4eto s koeto hodq ot 7 meseca mnogo me obi4a znae 4e sym mu izneverqvala.posledniq pyt razbra 4e sym se celuvala s negov priqtel i mi kaza 4e ako razbere za oshte neshto nikoga nqma da mi prosti i sega ako razbere za tova mom4e shte me zareje,a az neiskam tova.dokato drugoto mom4e mnogo mi haresva i ne spiram da mislq za nego.Ot edna strana e dylgata vryzka a ot drugata strana e neshto novo koeto neznam kolko ste iskara.znam 4e sigurno ste 4uvali mnogo takiva istorij,no vi molq da mi pishete.predvaritelno vi blagodarq :!: 8) :roll:

poison_rose
11-14-2004, 14:11
Hi ami kato pro4etoh tova koeto si napisala stignah do izvoda 4e si s mom4eto s koeto hodi6 ot meseca za6toto to ti dava sigurnost i si sviknla s nego no tova ne e lubov .Kato 4eto tova koeto si napisala si mislq 4e si m/u 16 i 22 ili ne6to takova i na tazi vuzrast e vajno da izjivee6 momenta da si 6tastliva a ne da tursi6 ulegnalost i sigurnost.vse pak kato stane6 na 27-8 tva 6te ti e rabotata.Taka 4e sled kato prez cqloto vreme misli6 za novoto is gadje zna4i toi vladee tvoite 4uvstva i budi s nego.Vqrno 4e e risk no sega ti e vremeto da riskuva6 puk i nali znae6 koito ne tursi toi ne namira.No spored men sloji krai na tva dvoinstveno hodene i izberi 1 tozi koito vladee surceto ti a ne razuma! Kusmet! :wink:

FaTDoG
11-14-2004, 14:15
poison_rose ti da ne si na 50 godini 4e taka govori6.

KeiTh
11-14-2004, 14:41
А бе ... много внимавай ...така от 2 стола да останеш на земята ... Както приятеля ти (от 7 месеца) може да те зареже заради изневярата...така и другото момче...може да те зареже ..като разбере че си имаш приятел и си се хваланала с него ... незнам колко го обичаш гаджето ти ... ама ако бях аз ... щеше да си остана сас стария ... Все пак той ти е доказал любовта си ... А за другия не си сигурна ... :) Стискам палци...всичко да мине добре ..!!!

BaT_GirL
11-14-2004, 20:01
Има един спомен:Ако откъснеш една роза не кусай другата защото и двете ще овяхнат Ако обичаш едно момче не обичай друго защото ще изгубиш и двамата.Ако искаш това бъди и с двамата Ако не реши кой от тях.А ако неможеш да избереш напусни и двамата!

Frank
11-14-2004, 20:54
Просто съжалявам за момчето, с което ходиш от 7 месеца. Явно доста държи на теб, е и ти казваш, че си привързана към него обаче... Аз все се сещам за едно момиче от моя клас, дето ходеше едновременно с трима. Сега е с един от тях и е супер щастлива. (тя не е някаква к**ва, даже всичките и връзки са продължителни, обаче тогава се случи така че трябваше да избира) А на теб ще кажа - рано или късно ще трябва да решиш. Все отлагаш, за да направиш по-правилния избор - нещата не могат да продължават вечно така. Кофти :?

Bubanata
04-08-2006, 20:00
А бе ... много внимавай ...така от 2 стола да останеш на земята ... Както приятеля ти (от 7 месеца) може да те зареже заради изневярата...така и другото момче...може да те зареже ..като разбере че си имаш приятел и си се хваланала с него ... незнам колко го обичаш гаджето ти ... ама ако бях аз ... щеше да си остана сас стария ... Все пак той ти е доказал любовта си ... А за другия не си сигурна ... :) Стискам палци...всичко да мине добре ..!!!
Suglasna sum

dinkisa
04-08-2006, 20:55
ti si edna k...a deto neznae kakwo iska i se swala s si`ko nared mrazq takwis kat teb :smt013

ProstoAz
04-08-2006, 23:07
Темата е от преди 2 години и от одавна вече не е актуална!!!