PDA

View Full Version : KaM`MoM4eTeTa`&`MoMi4eTaTa !d3 :))



SisTeR`oN`MaXa
11-14-2004, 10:36
Ae q KaJeTe KaKvo O4aKvaTe Vie MoM4eTaTa oT edNa DaLga I SeRioZna VraZka s MoMi4e :?: Na KaKvo ZaLaGaTe v Neq i Do KaKva StePeN Ste s Neq Za6toTo q Obi4aTe i Do KaKva ZaRaDi SeXa :?: :roll: :lol:
BiHte Li Se Iku6iLi 0t PreDizViKaTeLsTvoTo da BaDeTe s NqKoq DruGa I Da IzNEVeRiTe Na PriQTeLkaTa Si KoLkoTo i Da q Obi4aTe ak0 Ste SiGuReN 4e NqMA Da RaZbeRe :?:
AaAa MiMi4eTaTa KaK MisLiTe Po TaQ TeMa MoJeTe Li Da ImaTe DoVeRie Na SvoQ PriqTeL :?: :lol: :) :oops: xaXAxax
PreDi6NaTa TeMa q ZaBraVeRe Sq Taq :wink: :mrgreen:

KeiTh
11-14-2004, 15:18
Ами ко да ти кажа ... То момчето може в началото наистина да е имал някакви чувства ... ама като е видял,че си имаш гадже да се е отказал ... Защо не си поговорите ... и не си изясните всичко ! ... Попитай го ... дали има някакви чувства ...Ако има ... Нека да забравите миналото ... и да се опитате да си дадете шанс ... Може пък да излезе нещо ... както ти каза ... прекарвали сте си много яко ... защо и да в бъдеще да не е така ... Пък и ако наистина има някакви чувства ... 32 км ... ще му са най-малкия проблем .. А ако отговорът е отрицателен ... Опитай се да го забравиш ... няма смисал да се сдухваш за някой си ... на когото не му пука за тебе ... Тва е ... Успех ! :)

^HoT^KisS^m^
11-14-2004, 16:07
Споко котенце , шса опраят нещата. Кфото и да е ний момчетата не се сърдим за дълго. И наистина не вярвам че КМ са му проблема (любовта няма граници :twisted: ), но ще попитам едно : Щом не си обичала сегашното си гадже , 2-я те е харесвал , както и ти , защо му каза че имаш гадже? Не мисля че чак толкова щеше да се оправдава с разстоянието. Просто трябваше повече да настояваш , любовта е борба! А това че си е напила , въобще не е похвално. Даже ако не беше го обиждала и кфото там си му писала , то сам сигурен че щяхте сега да сте заедно! Затова казвам на приятелите си да не пият и да не пушат трева , само и само да се изгазарят , щот някой дет тфа ше ги прецака

11-15-2004, 07:45
Da ne si priqtelkata na Die--f ot 4irpan vliza6 v kanali #dunki pre da ne kodi6 toq Milko ?!

SisTeR`oN`MaXa
11-15-2004, 08:07
aneD]Da ne si priqtelkata na Die--f ot 4irpan vliza6 v kanali #dunki pre da ne kodi6 toq Milko ?!
amMm.. da Bongo 4e sam priqtelkata na die--f e vqrno no 4e hodq s Milko ne!!ve4e nqmam ni6to ob6to s nego :)) Za6to e :wink: :)

11-15-2004, 09:48
aneD]Da ne si priqtelkata na Die--f ot 4irpan vliza6 v kanali #dunki pre da ne kodi6 toq Milko ?!
amMm.. da Bongo 4e sam priqtelkata na die--f e vqrno no 4e hodq s Milko ne!!ve4e nqmam ni6to ob6to s nego :)) Za6to e :wink: :)
Iskam da znam de ne moje li! Bez tova milko ne iska da e teb.....

SisTeR`oN`MaXa
11-15-2004, 09:59
aneD]

aneD]Da ne si priqtelkata na Die--f ot 4irpan vliza6 v kanali #dunki pre da ne kodi6 toq Milko ?!
amMm.. da Bongo 4e sam priqtelkata na die--f e vqrno no 4e hodq s Milko ne!!ve4e nqmam ni6to ob6to s nego :)) Za6to e :wink: :)
Iskam da znam de ne moje li! Bez tova milko ne iska da e teb.....
amMm moje moje.. lo6o nqma :) :D aa do kolkoto za MiLko ne me zasqga vajnoto e 4e az go zarqzah i se radvam 4e go napravih tai kato nikoga ne sam go bi4kala :P :wink: :twisted: :)

11-15-2004, 10:44
aneD]

aneD]Da ne si priqtelkata na Die--f ot 4irpan vliza6 v kanali #dunki pre da ne kodi6 toq Milko ?!
amMm.. da Bongo 4e sam priqtelkata na die--f e vqrno no 4e hodq s Milko ne!!ve4e nqmam ni6to ob6to s nego :)) Za6to e :wink: :)
Iskam da znam de ne moje li! Bez tova milko ne iska da e teb.....
amMm moje moje.. lo6o nqma :) :D aa do kolkoto za MiLko ne me zasqga vajnoto e 4e az go zarqzah i se radvam 4e go napravih tai kato nikoga ne sam go bi4kala :P :wink: :twisted: :)
color=red][/color] D0ne!

SisTeR`oN`MaXa
11-16-2004, 11:07
aneD]

aneD]

aneD]Da ne si priqtelkata na Die--f ot 4irpan vliza6 v kanali #dunki pre da ne kodi6 toq Milko ?!
amMm.. da Bongo 4e sam priqtelkata na die--f e vqrno no 4e hodq s Milko ne!!ve4e nqmam ni6to ob6to s nego :)) Za6to e :wink: :)
Iskam da znam de ne moje li! Bez tova milko ne iska da e teb.....
amMm moje moje.. lo6o nqma :) :D aa do kolkoto za MiLko ne me zasqga vajnoto e 4e az go zarqzah i se radvam 4e go napravih tai kato nikoga ne sam go bi4kala :P :wink: :twisted: :)
color=red][/color] D0ne!
amMm.. daMm.. kakto i da e!!ae NqMa Ve4e Ko Da KaJa..

11-16-2004, 21:16
Ti luda li si ma :shock:

SisTeR`oN`MaXa
11-17-2004, 06:09
[quote="Анонимко"]Ti luda li si ma :shock:[/quote
shh.. weEe ei.. koi e lud e.. ae q po spoko samo ko se zaqjda6 s seki ot foruma nemoga razbera :!: :?: :evil: ne me zanimavai 6toto ne mi se razpravq s takiva prostotii ae.. :twisted: :evil: :!:

HiP-HoP-MaX
11-18-2004, 17:28
hahahhhahahhaa ami kato sa vidim togava sha ti kaja sestra mi ina4e nqma da ti kajq hahaha trqbva da ti gadno sq lqlq

SisTeR`oN`MaXa
11-18-2004, 17:30
xaXAxAXax.. lud brat :) 6e 4akam togava da mi kaje6 xXExeXexEx.. :wink: :roll: :)

worldclass
11-18-2004, 18:11
Tova nqkakav chat kanal li e :?: :?: :?

a inache :arrow: spored mene e adski typo da izneverish na choveka kogoto obichash i na kogoto darjish ( bez znachenie dali toi shte razbere za tova).

aBeP4eTo
11-18-2004, 20:01
Имам доверие на приятеля си ако го е спечелил :!:

Tiffany
11-19-2004, 09:09
Доверието между двама партньори и много важно за дадена връзка!То се гради с времето,с опознаването на човека до себе си!Ако обичаш даден човек,ако държиш на него,и той ти дава нужната сигурност тогава и доверието между вас ще го има :!:

DeaTHroW-ReC_F
11-19-2004, 09:35
Tova nqkakav chat kanal li e :?: :?: :?

a inache :arrow: spored mene e adski typo da izneverish na choveka kogoto obichash i na kogoto darjish ( bez znachenie dali toi shte razbere za tova).
лелеее брат колко си прав....а ти......
SisTeR`oN`MaXa що сама си преебаваш темата,,туй супер тъпо........ ше ме извинявате ма тука не е да си лафите...а да пишете свестни мнения..... Ba[N]eD и ти моля..не можа ли на ЛС да я питаш тва...
ух ко ли и аз се вживявам кат няма смисъл......
иначее по темата....ами иам му доверие...да

LunaTriCk
11-19-2004, 10:19
Дълга връзка на по 15-16 години :?: Вий сте някви мазохисти...Най-много 2-3 години да сте заедно, после като се разделите ще ви дойде "голямата депресия" която трае месеци...Просто са излишни такива усложнения, сега ви се е паднало да живеете. Не го изпускайте !

Грахче
11-19-2004, 11:39
Имам доверие на приятеля си ако го е спечелил :!:

И аз до едно време говорех като теб :) Доверието се печели.. дрън дрън. И всички ми казваха - глупости не си права. Но аз като упорите магаре си продължавах да си приказвам фглупостите. И сега наистина "прогледнах". Доверието не е нещо, което човек тепърва трябва да си печели, когато се запознаеш с него. То е нещо, което си съществува . Все едно уважението. Като се запознаеш с един човек го уважаваш. Впоследствие може да се окаже,че е пълен простак/чка и да промени мнението ти изцяло за него/нея. Що за нетолерантно отношение ще е ако още не го познаваш и му нямаш доверие/не го уважаваш?

Искам нещо да уточня за сериозните връзки... Нито една връзка като се започва не се събират двамата и да почнат да умуват - "сега...нашата връзка каква ще бъде? - сериозна, повъхностна или...?" просто нещата постепенно се развиват, дори не се усещаш кога са минали вече 4-5 месеца, после изведнъж зад гърба ти е минала дори година. Всичко става неусетно и непреднамерено. :D

LunaTriCk
11-19-2004, 14:38
Искам нещо да уточня за сериозните връзки... Нито една връзка като се започва не се събират двамата и да почнат да умуват - "сега...нашата връзка каква ще бъде? - сериозна, повъхностна или...?" просто нещата постепенно се развиват, дори не се усещаш кога са минали вече 4-5 месеца, после изведнъж зад гърба ти е минала дори година. Всичко става неусетно и непреднамерено. [/b][/color] :D

И аз исках да кажа нещо подобно. Като се харесате, хващате се пък каквото ще да става. Да не би като тръгнете с някой полсе да си кажете о00о0 аз с тоз/тази ще имам дълга връзка и драскате на календара 5 месеца. И след 5 месеца късате. Просто не трябва да си имате за цел определено време...като не се е получило, голяма работа...има и други...стига да искаш да ги намериш...:roll:

aBeP4eTo
11-19-2004, 16:53
А спокоино Грахче и аз не съм убедена в това което казвам ! Но пък не мислиш ли, че наистина се печели по един или по друг начин ? Доверието се печели с много време и различни постъпки ! Аз определено имам доверие на много малко хора с които съм от много години аи да не се изсилвам толкокова ама от доста време ! Не мога примерно да имам приятел и на 3-тия ден да почна да му споделям някакви лични неща ! Аз съм такава много трдуно се сприятелявам и после ми е много трдуно да се разделя с тях !

А за сериозните връзки никой незнае какво ще стане колко време ще бъдат заедно... Всичко зависи от много неща главно от хората ! Тръгваш с някой и какво почваш да прогнозираш след колко време ще се разделите :lol: Ама LunaTriCk не виждам нищо лошо да имаш сериозна възка щом си намерил човек с който ти е добре ! НЕ се чувствам мазохистка, защото съм ходила с някoй 1 година ! Ок хубаво беше сега грам не ми пука ! :P Няма по-хубаво от това да си свободен :!: :!: :!:

DJay
04-02-2007, 13:48
Зависи какво разбира6 под дълга...Аз с моита приятелка сам затова за6тото я обичам и никога не и се налагам да правим секс...Никога не бих и изневерил дори и да знам че никога няма да разбере за6тото наистина я обичам...

JoeBanana
04-02-2007, 15:07
Зависи какво разбира6 под дълга...Аз с моита приятелка сам затова за6тото я обичам и никога не и се налагам да правим секс...Никога не бих и изневерил дори и да знам че никога няма да разбере за6тото наистина я обичам...
благодарим ти, че се сети да отговориш след 3 години :mrgreen:

gPa3HuTeJl
04-02-2007, 15:13
Ам..аз " мойто мило " го обичам много... да с1м с нея.. не става много често.. не че разстоянието на което живеем е голямо... аз на единия край на София тя на другия :-D просто неможе ... на работа е ... аз като с1м на даскало и ако искам да стигна до работата и или бягам от даскало или ако остана до края на часовете не я хващам.. иначе когато може да се видим.. ми се обажда по телефона и зарязвам всичко и отивам.. :)

Да и изневеря дори и тя да не знае..

НИКОГА..

Просто когато обичаш един човек ти не мислиш как да му изневеряваш а просто мислиш непрек1снато за него... за начина по който те целува.. за прекрасния и поглед, който погледне ли те се разтапяш.. за прегр1дката и, която може да те стопли винаги..

Понякога преувеличам и се вживявам, но пиша това което ми дойде наум когато се сетя за нея.. просто с1м хл1тнал яко.. :smt007

Омг и аз се подведох по тоя... там.. и написах пост.. нишо.. :smt005 :smt005 :smt005

koalka
04-02-2007, 19:05
Темата е стара!