PDA

View Full Version : aborta i cuvstvata vi slet tova



angel face
11-14-2004, 14:09
niakoi ot vas pravil li e abort? na men 6te mi se nalozi da naprava abort za6toto sam samo na 17 i niamam vazmoznost da se griza za dete v momenta.izop6to neiskam da prava abort no mi se nalaga ta iskah da vi pitam tocno kakvo stasva po vreme na aborta i kak se chuvtvate sled tova?/ gadno li vi be6e za sluchilioto se?

11-14-2004, 14:49
Imam poznati koito sa pravili abort....
sled aborta se chuvstvaha kato liketa - mojesh da imash kravotecheniq ili da ti se gadi i da te boli kogato hodish do toaletnata...
aborta ne e tolkova lo6o za fizikata kolkoto za psihikata... shtom znaesh che tova e kakvoto iskash da napravish i znaesh s kakvo razpolagash i s kakvo ne na toq svqt, znaesh che ne mojesh da dadesh dobar jivot na dete v momenta - ne se priqtesnqvai pravish pravilnoto neshto!
sled aborta shtr ti trqbva pone sedmica da se vastanovish fizicheski... pak i lekarite shte ti kajat kakvo trqbva da pravish i kakvo ne!

e4o
11-14-2004, 15:22
:wink: izbira6 si den , v koito iska6 da otide6, vikat te kum 8i polvina, subirat vi po nqkolko momi4eta v edna staq i vi nastanqvat po no6ni4kite v legloto, posle kum 9 po4vat da vi vikat edna po edna, otiva6 tam v edna staq sqda6 na stola biqt ti upoika i sled okolo 10 min se subujda6 v legloto kudeto sa te nastanili, vie ti se malko svqt i se 4ustva6 vse edno si se napu6ila, i si lafite s momi4etata, taka posle sedi6 o6te edin 2 4asa, otiva6 do toaletna da pi6ka6 i tva e, posle si trugva6 i vse edno ni6to ne e bilo, predpisvat ti edni hap4enza, koito te predpazvat ot infekzii, moje malko da se 4ustva6 ptpadnala, no na drugiq den ti nqma absolutno ni6to, tva e i uspeh nqma stra6no

emma marinova
11-14-2004, 19:19
ami ne sam pravila i se molq da ne mi se nalaga no mama e pravila i e ujasno samoq abort ni6to ne use6ta6 no sled aborta fizi4eski neznam mn e gadno mn e bolqha vatre6nostite a kaza 4e psihi4eskata bolka e mn po ujasna i nqma s kvo da se sravni no vi6 az te potkrepqm i e se obvinqvai na tazi vazrast osven da si precaka6 bade6teto drugo nqma da napravi6 taka 4e 6tom se nalaga deistvai mn mn uspeh i smelost

flirty_girl
11-15-2004, 16:07
Ами да ти кажа честно незнам абсолютно нищо за същината на аборта,но искам най-искренно да ти пожелая късмет и да ти кажа колко уважавам това,че си запазила самообладание, защото аз (както и повечето момичета според мен) бих изпаднала в паника ако нещо такова ми се случи.
Късмет и нека всичко да мине "като по вода" :wink: :arrow:

Ipolit
04-29-2006, 17:40
Не ми се е налагало за щастие. http://www.websmileys.com/sm/cool/653.gif

ProstoAz
04-29-2006, 17:40
Ipolit, гледай датите на темите преди да пишеш по тях!