PDA

View Full Version : черни момичета



black bird
11-14-2004, 15:11
kakvo mislite za chernite?/
sporet men te sa super hora daze az imam 4 v moito uchili6te i te sa super. bihte li hodili s cheren?/

Murderdoll
11-14-2004, 15:15
хмм ако говорим за негри,много им се кефя:))
ако говорим за роми..не особено,но се пак зависи от човека
а не от цвета на кожата :wink:

11-14-2004, 15:21
Ne sum rasistka - bih tragnala s negar ..... za romite..... m... ne bih samo zashtoto cqloto semeistvo sigurno shte se obarne s/u men i shte zagubq prekaleno mn hora ot krajenieto mi....
Az iskam da pitam 1 vapros - rasisti li ste???

black bird
11-14-2004, 15:22
za negrite imam predvit ne romite
ne az licno ne sam rasska i chernte me kefat

Murderdoll
11-14-2004, 15:33
da ne sym luda da sym rasistka...
mrazq sqkvi proqvi na rasizym!

suzanna
11-14-2004, 15:43
eh..az mn se kefq na negrite oshte poveche che sa hora kato ostanalite..no vednuj mama se izkaza tvurdo protiv tqh i az kato i izpraskah jelezniq vupros..shto mamo ne sa li i te hora kato ostanalite...i tq...ami daa..prava si ama..ne moga da gi vuzpriema...no ako se vliubq ne mislq che bi imalo problem :)

air_J
11-14-2004, 16:08
emi kvo da ti kaja imat golemi patki i tiq shokoladovite gi traq ama tiq bash 4ernite gi mrazq
P.S.> rasist sym :twisted:

KeiTh
11-14-2004, 16:20
Що пък не ... :)

worldclass
11-14-2004, 16:26
Ti si lyd be batence.Rasizmat ne e hubavo neshto...omrazata ne e gradivno chuvstvo.
SPored men negrite sa golemi pichove.Tyka v stara zagora ima nqkolko futbolista koito sa mnogo stabilni.Az lichno im se kefq shtoto se dyrjat adski neprinudeno i vinagi gledat da stava veseloto.

AMG-to
11-14-2004, 16:47
ami az poznavam kofe - malko e typ no ina4e e pi4... az li4no nebih hodil s negurka,,,no i te sa hora.......

air_J
11-14-2004, 16:57
:twisted:

hahavteen
11-14-2004, 18:41
Az bih trugnala s negur. Ne,ne sum rasistka. :roll:

BAD_DREAM
11-14-2004, 18:42
Mene negrite sa6to me kefiat, ne sam rasist!!

DeaTHroW-ReC_F
11-14-2004, 19:09
Az bih trugnala s negur. Ne,ne sum rasistka. :roll:
да..и аз тей..харесвам негри;)

DiEsEl_GiRl4eTo
11-14-2004, 19:10
AAaaaaaaaAaaaaa mn se kefq na negri ma strashno mnogo :) Ne sym rasistka! Samo che negrite naistina sa mi golqma strast ... mnogo im se kefq :) E, ne na sichki...samo na nqkoi :)

P1ra71nQ
11-14-2004, 19:24
Не не съм расистка.И аз нямям нищо против негрите и бих ходила с такъв.

aBeP4eTo
11-14-2004, 20:10
Ааа и аз много харесвам негри някви с яки телца стегнатички пичове са няма да откажа 1-2-3 :oops:

eNigMaTic^
11-14-2004, 20:47
Ами има и хубави негри.Ама от наще има по-убави :lol: Иначе не съм расистка.Даже много яки песни имат...Мноо се кефя на Destiny's Child :P

Sunny_stz
11-14-2004, 21:00
Ami az li4no nikoga ne bih trugnala s ciganin[samo ako ne mu li4i i e gazar]NE SUM RASISTKA!!!

black_heart
11-14-2004, 21:05
mmm mai nqma zna4enie cveta,a tova ot koeto si...a kakto ima grozni i krasivi negri,taka i ima grozni i krasivi hora .hm s po-svetla koja!!!
Ima gotini hora i i kofti tipove,zavisi do 4oveka.Hm,a za6to ne naistina?

CBobogeH
11-15-2004, 00:37
не мога да мразя така че е лгично да не съм расист
а с негър не бих тръгнал, но виж с негърка няма порблем :)

bibonda
11-15-2004, 00:44
ummm...jiveq v usa i te sa navsqkude to4no kato nas :) ami purvoto mom4e koeto si haresah tuk beshe cherno...ama kakto vseki otdelen individ ima i nqkoi prosto ujasni.... i ne izobstho ne sum sreshtu tqh i bih trugnala s takuf no opredeleno trqbva da me kefi super mnogo!

11-15-2004, 07:31
Ааа и аз много харесвам негри някви с яки телца стегнатички пичове са няма да откажа 1-2-3 :oops:
ELa v Stara Zagora :) ima6 go :) btw imam 3 priqteli neguri !

bad4e
11-15-2004, 11:44
My Sweet Black Niggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz Обожавам ги тея хорааааа :) Невероятни са!:) Негърчетаата на кака :)

©@|)@|\/|@®73®1
11-15-2004, 13:54
по принцип не съм расист и нямам нищо против негрите,напротив-стра6но яки хора има сред тях, пък и положението в БГ е горе-долу такова,каквото е било за негрите в Америка. Беднотия, опасност, несигурност и пр, така 4е не виждам защо заради цвета на кожата трябва да се пренебрегват. Вижте оба4е за циганите просто само и единствено СМЪРТ! Просто се погнусявам,когато 4уя за това племе (а не съм гнуслив)... Толкова мързеливи, не4истоплътни и лъжливи хора няма. Разбира се сред тях има изклю4ения, но са мн рядко и като цяло съм ЗА унищожението на тая раса. Айде със здраве!

air_J
11-15-2004, 17:06
:twisted:

11-15-2004, 17:15
air_J rasist si shtoto si slab - omrazata kam nqkoi neshto ili nqkoga e priznak na slabost kakto i bolkata - tq e priznak na slabost :?

VeShti4kAta
11-15-2004, 17:39
Mi i az ne sym rasistka. Kofti e da delish horata na beli, cherni, jylti i .... to oshte malko i tziklameni shte izmislqt .... Az sym hodila s mulat. Nego mnogo hora ne go haresvat kato chovek, men togava me kefeshe. Beshe sladur, makar che sega ne si govorim mnogo. Pyk da bqhte vidqli kakyv udar shteshe da poluchi baba mi kato razbra........

amy lee
11-15-2004, 17:47
mi 6to da ne trugna.ima i gadnqri ima i du6i4ki.ima grozni,ima i krasivi.kato belite.samo deto sa 4erni.ne sum rasistka i nqma da mi puka dali gajeto mi e 4eren ili bql

air_J
11-15-2004, 20:02
:twisted:

amy lee
11-16-2004, 14:35
по принцип не съм расист и нямам нищо против негрите,напротив-стра6но яки хора има сред тях, пък и положението в БГ е горе-долу такова,каквото е било за негрите в Америка. Беднотия, опасност, несигурност и пр, така 4е не виждам защо заради цвета на кожата трябва да се пренебрегват. Вижте оба4е за циганите просто само и единствено СМЪРТ! Просто се погнусявам,когато 4уя за това племе (а не съм гнуслив)... Толкова мързеливи, не4истоплътни и лъжливи хора няма. Разбира се сред тях има изклю4ения, но са мн рядко и като цяло съм ЗА унищожението на тая раса. Айде със здраве!za negrite si prav.i za ciganite su6to.prosto ot ciganite po gadni nqma :roll:

bad4e
11-16-2004, 14:53
Mi i az ne sym rasistka. Kofti e da delish horata na beli, cherni, jylti i .... to oshte malko i tziklameni shte izmislqt .... Az sym hodila s mulat. Nego mnogo hora ne go haresvat kato chovek, men togava me kefeshe. Beshe sladur, makar che sega ne si govorim mnogo. Pyk da bqhte vidqli kakyv udar shteshe da poluchi baba mi kato razbra........

Нее ееее честноо. Искам и аз да ходя със мулат пък :))))))))))))))))))) ;]

Тед:)
11-16-2004, 14:59
Не,не мисля че съм расистка..Намирам негрите за много секси..Особенно някой от тях,но виж с циганин..Никога не бих могла да бъда..Към тях изпитвам съжаление...

12-10-2004, 14:33
OHHHHHHHH,SUPER SA!!!!!!!!!v moeto daskalo ima nqkolko negri a predi 2 godini hodih s 1din negur , koito be6e super qk!!!!!!mnogo krasiv,sexy,s plo4ki i adski naduren !!! :lol: :lol:dosta se pozabavlqh s nego,prosto po harakter sa super qki hora,prosto sa super ,nqmam dumi,samo ,4e ima6e 1din maluk problem ,penisut my be6e malko golemi4uk(okolo 10 incha)i prosto purvite nqkolko puti kato spah s nego dokato svikna ,napravo be6e adskoto mu4enie i bolka ,bez maitap!!!!1din put daje se razplakah ot bolka,6toto kato go vkara celiq i imah 4yvstvoto ,4e me razcepiha na 2polovini i nikoga nqma da stana cqla otnovo ,oba4e sexa snego be6e supe,oba4e boleznen!!!!Imah 4yvstvoto ,4e pravq sex sus kon ili pone 2ma mi go rugat v su6tatat dupka ednovremmeno ,a toi si ymira6e ot kef ,kato me gleda6e kak se viq ot bolka i ydovolstvie!!!!!!! :wink: :wink:

artbaby
12-10-2004, 15:16
mi ne sum rasistka ;) i ne bih otkaza ako e nqkuv gotin ;)
btw az sum hodila s takova mom4e ...ama ne beshe takuv 4isto 4eren mi nqkuv mnogo qk shokoladov takuv ;) ....... ( hehe az kakvato sum blichka i sineoka puk toi edno shokolad4e.... prosto jestoka kombinaciq :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
aBeP4eTo ;) mi ela mi na gosti i shti namerim nqkoi ;) hehe edin mistar mokri bokserki nqma da otkajesh nali ;) :lol:

bulgarche
12-10-2004, 16:23
Да расит съм, няма да пиша нищо повече защото няма да ви харесат редовете които мога да начаткам...


П.П. Онуй... ЦСКА-рчето е много право

Тед:)
12-10-2004, 20:45
Не се имам за расистка...но не бих тръгнала с черен:)

fostenkata:)
12-10-2004, 20:50
az syshto ne sym rasistka kakto nqkoi dr.or fotuma i sashto mn se kefq na negrite mn sa gotini..adskite sa... :wink:

tItEufFf
01-01-2008, 18:10
Обожавам негрите...Страшно са сладки..Пък и ми изглеждат по мъжествени...Аз кат0 видя негър и полудявам..Тука във Варна се срещат честичко, защото идват тука да учат медицина. :) :) :) Да, бих тръгнала с негър... :-)

Jamalska
01-01-2008, 18:37
Ъ...ми не,не съм расистка що се отнася до негри.Имам близки приятели мулати,изпадам в екстаз когато на сцената разни негри ми пеят,текат ми лигите като видя някой красив мулат...еми да...не съм расистка хах

st1ka
01-01-2008, 22:23
Ами аз не съм расистка по отношение на турците,за негрите също,но честно казано никога не бих тръгнала с такова момче!

st1ka
01-01-2008, 22:31
Ами аз не съм расистка по отношение на турците,за негрите също,но честно казано никога не бих тръгнала с такова момче!

`Death`Whore``
01-01-2008, 22:32
Негрите са яки, но би ме било малко страх заради размера :neutral:

Blacklisted
01-02-2008, 10:00
Негрите са яки, но би ме било малко страх заради размера :neutral:

Бъзла :-P

Decu
01-02-2008, 10:11
Харесвам ги, да (:
Само че може би и мен ще ме е страх да тръгна с негър.. O:)

kakaomen
01-02-2008, 10:34
Ами освен че са тъпи като манастирска джапанка друго не се сещам...

Disrespect
01-02-2008, 10:41
голям процент от белите също са прости :) даже повече от негрите

Blacklisted
01-02-2008, 10:45
90% от хората са прости.

DisciplineAndOrder
01-02-2008, 10:50
има си и готини,и прости негри...
същото,катко е и при останалите раси...

kakaomen
01-02-2008, 13:18
Не съм расист, но негрите са кръстоска между човек и шимпанзе. O:)
Прав си :-o

DisciplineAndOrder
01-02-2008, 13:26
голям процент от белите също са прости :) даже повече от негритеЗа теб знаем.

за теб сега научихме :)

zloto
01-02-2008, 14:27
Хората могат да бъдат тъпи без значение от расата им. Има тъпи българи, американци, англичани, африканци и т.н. Който и професор да се опитва да ми докаже, че негрите (или който и да било) е по-тъп или по-умен, няма да му повярвам.
По темата - не бих тръгнала с негър, не защото съм расистка, а защото просто не са мой тип [-o<

DisciplineAndOrder
01-02-2008, 14:44
ако негрите са ниско интелигентни,то това е в резултат на слабото развитие на африканските държави.
не им е заложено генетично,както,струва ми се,мисли булшинството.

kakaomen
01-02-2008, 14:51
Научно доказано е, че предствител на арийската раса е средно 3 пъти по-интелигентен от представител на негроидната раса. :-o Опровергайте ме като ми кажете някой негър, който е/бил/ по-умен от Айнщайн. :wink:

zloto
01-02-2008, 14:51
Хората могат да бъдат тъпи без значение от расата им. Има тъпи българи, американци, англичани, африканци и т.н. Който и професор да се опитва да ми докаже, че негрите (или който и да било) е по-тъп или по-умен, няма да му повярвам.
По темата - не бих тръгнала с негър, не защото съм расистка, а защото просто не са мой тип [-o<
к***во, има ли велик учен или откривател, който да е негър?
Чернилките са най-примитивната и нисша раса, всички тестове за интелигентност и генетични проучвания го доказват. Те са и расата, която е генетично най-близка до маймуните. На обратния полюс са етническите българи, които превъзхождат умствено всички останали етноси и раси.
Това е защото много малко от тях имат достъп до образование, не защото генетично са си тъпи. А и българите не сме кой знае колко умни - виж в каква мизерия живеем и какви неща вършим. Простотията е навсякъде по света :|
Да, вярно е че няма негри които са станали велики учени. Също няма и кой знае колко жени които са велики учени, но това не значи че сме по-тъпи :)

kakaomen
01-02-2008, 14:55
Хората могат да бъдат тъпи без значение от расата им. Има тъпи българи, американци, англичани, африканци и т.н. Който и професор да се опитва да ми докаже, че негрите (или който и да било) е по-тъп или по-умен, няма да му повярвам.
По темата - не бих тръгнала с негър, не защото съм расистка, а защото просто не са мой тип [-o<
к***во, има ли велик учен или откривател, който да е негър?
Чернилките са най-примитивната и нисша раса, всички тестове за интелигентност и генетични проучвания го доказват. Те са и расата, която е генетично най-близка до маймуните. На обратния полюс са етническите българи, които превъзхождат умствено всички останали етноси и раси.
Това е защото много малко от тях имат достъп до образование, не защото генетично са си тъпи. А и българите не сме кой знае колко умни - виж в каква мизерия живеем и какви неща вършим. Простотията е навсякъде по света :|
Българите,германците,итали анците и тн. са арийци. Научно доказано е, че най-развит мозък имаме ние. Това че част от днешното поколение пропада не значи, че всички са глупави. :x

zloto
01-02-2008, 15:00
Хората могат да бъдат тъпи без значение от расата им. Има тъпи българи, американци, англичани, африканци и т.н. Който и професор да се опитва да ми докаже, че негрите (или който и да било) е по-тъп или по-умен, няма да му повярвам.
По темата - не бих тръгнала с негър, не защото съм расистка, а защото просто не са мой тип [-o<
к***во, има ли велик учен или откривател, който да е негър?
Чернилките са най-примитивната и нисша раса, всички тестове за интелигентност и генетични проучвания го доказват. Те са и расата, която е генетично най-близка до маймуните. На обратния полюс са етническите българи, които превъзхождат умствено всички останали етноси и раси.
Това е защото много малко от тях имат достъп до образование, не защото генетично са си тъпи. А и българите не сме кой знае колко умни - виж в каква мизерия живеем и какви неща вършим. Простотията е навсякъде по света :|
Българите,германците,итали анците и тн. са арийци. Научно доказано е, че най-развит мозък имаме ние. Това че част от днешното поколение пропада не значи, че всички са глупави. :x
Е да, може би имаме по-голям мозъчен капацитет, просто не го използваме както трябва. Което пак не ни прави по-умни :(

Special K
01-02-2008, 15:58
Това са абсолютни глупости......Българите не са с нищо повече от който и да е друг народ с малки изключения......самото твърдение че българите са нещо повече е признак на въпиюща простотия.....

zloto
01-02-2008, 16:08
zloto написа:
Това е защото много малко от тях имат достъп до образование, не защото генетично са си тъпи.

Напротив, това оправдание не минава, тъй като негрите в САЩ, Англия, Франция и Холандия, които вече неколко поколения живеят там, са поставени в абсолютно същите условия като европейците, но резултатите им са също така отчайващи като на африканските им събратя от Камерун, Уганда и т.н.
тъпи са, защото нямат достъп до добро образование, живеят в гета и т.н.
Има много негри, които работят нещо престижно, образовани са и водят нормален начин на живот.


Цитат:
А и българите не сме кой знае колко умни - виж в каква мизерия живеем и какви неща вършим.

Ние българите сме най-умни, това е доказано чрез множество тестове. Нашите математици и физици са в челната тройка по резултати на международни олимпиади, през последните десетилетия, като само Китай, Русия и САЩ са с много малко точки пред нас, но ние сме само 6 милиона а образованието ни е най-слабо в Европа, а тия държави са с по неколко стотин милиона население (а Китай над 1 милиард) и отделят много повече средства за образование. Това че сме в икономическа криза е заради комунистическия период и последвалата псевдо-демократична "реформа", която доунищожи държавата ни.
Е да, но хората които печелят такива олимпиади са 1 на 1000, не са всички такива. Иначе да, донякъде съм съгласна. Но да кажеш че българите са най-умни е абсурд. Не може всички да се поставят под общ знаменател.


Цитат:
Да, вярно е че няма негри които са станали велики учени. Също няма и кой знае колко жени които са велики учени, но това не значи че сме по-тъпи Smile

Напротив, по-тъпи сте, това също е доказано. Но не ми се сърди, това е самата истина. Mr. Green
аз пък си мислех че е доказано точно обратното :)

Special K
01-02-2008, 16:31
Защо като българите са толкова умни България е толкова изостанала държава ? Заради комунизма ? ХахаХ да бе...... :D
Или пък сигурно заради гнусния еврейско-турски заговор имащ за цел да експлоатира задкулисно българския народ ? :D :D :razz:
От гъза ли черпиш с пълни шепи фактите си или ще ми предоставиш източници, българофилски ми приятелю ?

DisciplineAndOrder
01-02-2008, 17:09
тъпи са, защото нямат достъп до добро образование, живеят в гета и т.н.
Има много негри, които работят нещо престижно, образовани са и водят нормален начин на живот.
Ами ето, ти самата се опровергаваш. Доста чернилки посещават нормални училища, получават същото образование, каквото и белите, но просто резултатите им от тестове и изследвания са по-ниски от тия на европеидите.

Да не би да казваш,че всички бели учат,а масата негри-не? :shock:
Зависи от самия човек: учи ли му се-учи,пък цвета на кожата не е от значение.

Special K
01-02-2008, 17:22
Пак не показа никакви факти кататоничен зародиш недоомазан..... :D
Не ме интересува как върви държавата защото аз съм паразит и само я използвам....как ти харесва този сценарии а недъгава лайнарска брантия ? Само наблюдавам отстрани и дискутирам....Не се правя на националист, защото в това няма смисъл..... :D
:-D
Виждам че можеш да обиждаш, бастун увехнал, но не виждам да си защитаваш тезата....Хайде отговори на въпроса защо след като са българите най-умни държавата е толкова назад ? :D

Special K
01-02-2008, 17:29
Източника ти е само един така ли да разбирам ?
Този твои НАЙ-ГОЛЯМ учен споменава ли колко велика нация са българите ?
Разкажи ми повече......

DisciplineAndOrder
01-02-2008, 17:37
Да не би да казваш,че всички бели учат,а масата негри-не? :shock:
Зависи от самия човек: учи ли му се-учи,пък цвета на кожата не е от значение.
Не, искам да кажа, че негрите и да учат файда нема и това е ДОКАЗАНО, откривателят на ДНК и най-големия учен в САЩ го казва. Както и хилядите тестове и проучвания. Негрите са много по-назад в еволюционното си развитие. Но не само негрите са на ниско умствено ниво, но и децата от смесени бракове. Дори мелезите са още по-назад, тъй като при тех се получават и много странични ефекти.

Обучението им не е добро,за това.
Аз се опитвам да ти обясня,че не им е генетично заложено да са ниско интелигентни...И не говоря за всички негри,а за такива в определени райони на света (Африка например)

Special K
01-02-2008, 17:40
Защо тогава икономическият подем в другите държави е по-бърз ?
Защото българите са най-умни пък и най-работливи, нали келеме простодушно.....
Ако са били умни защо строиха комунизъм а, абнормална ректална хламидия ?
:D
Малко ми звучиш като Тодор Живков с тия многобройни тестове и олимпиади...... :D
"България надмина 10 пъти САЩ по производство на авотмобили и кораби" а ? :D :D :D

Special K
01-02-2008, 17:48
Има лека разлика в това собствените ти мечти и желания да се представят като факти(комунистическите лидери) и самите факти, дори и такъв дървен черпак като теб ще се съгласи...... :D
Това малко петънце на картата наречено България отдавна не е великата сила която е била а сега съществува само в главата ти.....и никога няма да бъде проумей го......

Special K
01-02-2008, 17:57
Затова ако излезеш навън и попиташ някой възрастен човек, ще ти каже че му е било хубаво по време на комунизма.....На хората им е харесвало това е истината кривомъд малформиран дрисък......Много са се чувствали добре......
Единици са били тези на които не им е харесвало.....Много много хора си имали изгода да бъде комунизъм.....ти се опитваш да кажеш че едва ли не всичко е било против волята на народа.....Смехотворно.....

Special K
01-02-2008, 18:27
ХАХАха хайде пак започваме......
:D
Не се опитвай да прокарваш идеята че комунизма е виновен че хората са мързеливи......Това си е само тяхна вина.....Ако искаш да си мързелив ще си такъв и при комунизъм и при демокрация същото се отнася и ако искаш да се трудиш......
Това че си надъхан националист почти напълно оправдава простотията ти, затова няма повече да давам гласност на обидната ми жлеза.....Дори обидите са ти еднакви,беанални и безинтересни, точно като измислените от теб "факти" че българите са доказано най-великия народ.....Сигурно си от хората на които за всичко комунизма и чужденците са им виновни.... :D

Special K
01-02-2008, 18:45
Ехехе след като на премного изстрадалият ти и промит мозък не му е ясно, ще ти поясня първо че съм момиче.....После ще ти кажа че е много лесно да обвиняваш всичко друго но не и себе си за собствените си грешки....
Ако кажа че комунизма е виновен че си тъп......няма да бъдя права, защото виновни са родителите ти(страдащи от фронтотемпорална деменция), създали те в пристъп на маниакална шизофрения,докато похапват пилешки хапки от разпрания корем на отдавна разложената ти и окачена на бесило на тавана умряла баба......

Special K
01-02-2008, 19:06
Кой е казал че е грешка......казвам че народа си е мързелив а не комунизма го е направил такъв......Също така ти сам каза че другите държави също са били в икономическа криза но те никой не обвиняват а работят по въпроса да се измъкнат.....Тук само знаят да се оплакват.... :D

Blacklisted
01-02-2008, 19:14
Този разговор си го сейвам, някой ден ще стане прекрасен сит ком от него :lol:

Special K
01-02-2008, 19:22
ХАха има нещо такова...... :D

Special K
01-02-2008, 20:04
Това не доказва че комунизма е направил българите мързеливи....това показва че преди българите са били трудолюбиви......Времената се менят, начина на мислене също, дори жаждата за мързел.....

DisciplineAndOrder
01-02-2008, 20:14
Обучението им не е добро,за това.
Аз се опитвам да ти обясня,че не им е генетично заложено да са ниско интелигентни...И не говоря за всички негри,а за такива в определени райони на света (Африка например)
А аз се опитвам да ти обясня, че им е генетично заложено да са тъпи (казва го човекът, открил гените и ДНК), тъй като в Америка и Англия обучението им е еднакво с това на белите, но пак са си тъпи. Тука не говорим за африканските негри, които живеят в джунглата и още не са открили огъня, а за ония чернилки, които са израстнали в нормални цивилизовани страни и получават нормално образование като белите.


не са по-тъпи от някои бели.

DisciplineAndOrder
01-02-2008, 20:32
не са по-тъпи от някои бели.
Тука не говорим за "някои", а за негрите и белите като цяло. Разбира се, че има и тъпи европеиди. Но катоцяло закономерностите са такива - най-ниско са негрите, над тех са всички останали, а българите са върхо на пирамидата. :D

не можеш да поставяш представителите на една цяла раса под общ знаменател.

не знам на какво се дължи ненавистта ти към негрите,но много грешиш в преценките си.

умни тъмнокожи има.
има и тъпи червенокожи,бели,жълти,бен ени...

01-02-2008, 21:24
Научно доказано е, че предствител на арийската раса е средно 3 пъти по-интелигентен от представител на негроидната раса. :-o Опровергайте ме като ми кажете някой негър, който е/бил/ по-умен от Айнщайн. :wink:
До тук четох темата и спрях.
Много е смешна!
Айщайн е еврейн бе кух ;(
Специално Аспарух, не познавам по-глупава от него нигга ;>
Ако бях жена, схтях да намирам някой висок и силен негър, за доста по сексапилен от някой слаб и мършав арийец :lol:

01-02-2008, 21:26
Научно доказано е, че предствител на арийската раса е средно 3 пъти по-интелигентен от представител на негроидната раса. :-o Опровергайте ме като ми кажете някой негър, който е/бил/ по-умен от Айнщайн. :wink:
До тук четох темата и спрях.
Много е смешна!
Айщайн е еврейн бе кух ;(
Специално Аспарух, не познавам по-глупава от него нигга ;>
Ако бях жена, схтях да намирам някой висок и силен негър, за доста по сексапилен от някой слаб и мършав арийец :lol:

01-02-2008, 21:30
Само 1 нещо ще питам Аспарух.
Как така сме по виши от всички останали, а сме така изостанали?
Ако бяхме толкова умни, нямаше да оставим еврей,мавританци,римляни,с кви да ни манипулират.
При всеки народ има "нихилистични антиХнарод".
Смешен си много.
Специал К, мразя те!
Така и не ми отговори на ЛСто и не направих нито едно от двете за нова годин.
Хайййтттееее!

Special K
01-02-2008, 21:41
Трябва да е станала грешка защото ти отговорих.....Така или иначе вече е късно но все пак си провери личните да видим дали сега си получил нещо....
Дори си бях помислила че си последвал предложението ми и нещо се е объркало и затова не пишеш......

Sashakiss
01-02-2008, 22:41
Кефят ме чернокожите. Тях даже ги толерирам повече, отколкото назе. Не съм ходил в С.А.Щ но брат ми е бил там и ми каза че тамошните Афро-Американци са точно като във филмите - говорят като картечници и са окичени с ланци.

Една случка от училище:
Имам една съученичка(Реджина), която е мулат. Много е печена. Веднъж двама съученици ми свиха учебниците и аз им викам" Ей, негри, върнете ги бе", без да се усетя, че тя е зад мене. Естествено и се извиних. Даже два пъти. И ми прости. Всъщност тя не се засегна, но въпреки това Аз бях длъжен да и се извиня.

Madness
01-03-2008, 08:28
Негриии....оооо негриииии.....
А циганетата...нямам против...определено имам известни предубеждения,но напоследък и те съвсем си отидоха.Някой бели са много по-големи шибаняци от някой цигани,ебаси...
Опира си до човека.

kakaomen
01-03-2008, 10:52
Вие не разбрахте ли, че не става дума за определни индивиди, а за цялата раса ?!

Decu
01-03-2008, 11:05
Вие не разбрахте ли, че не става дума за определни индивиди, а за цялата раса ?!
По-тъпи от негрите са само антирасистите, така че е напълно нормално да не разбират... :D

Супер, аз съм най-тъпа! :::

DisciplineAndOrder
01-03-2008, 12:04
Вие не разбрахте ли, че не става дума за определни индивиди, а за цялата раса ?!

не можеш да слагаш цяла раса по общ знаменател.

ако ти кажат,че всички бели са тъпи,кво ще стане тогава?

освен това негрите имат пълно основание да мразят белите,докато ние нямаме такова.

RoyTheReaper
01-03-2008, 12:50
Вие не разбрахте ли, че не става дума за определни индивиди, а за цялата раса ?!
По-тъпи от негрите са само антирасистите, така че е напълно нормално да не разбират... :D

Най-тъп би бил негър-антирасист. :razz:

DisciplineAndOrder
01-03-2008, 13:54
Вие не разбрахте ли, че не става дума за определни индивиди, а за цялата раса ?!

не можеш да слагаш цяла раса по общ знаменател.

ако ти кажат,че всички бели са тъпи,кво ще стане тогава?

освен това негрите имат пълно основание да мразят белите,докато ние нямаме такова.
Аз лично не мразя негрите (освен тия, които идват в България), но силно мразя българките, които ги харесват. Просто не мога да си представя, че мога да eба момиче, което преди това е било с чернилка.http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/at.gif Не мога да целувам момиче, което е лапало негърски кyр.http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/at.gif А и да не забравяме, че над 80% от негрите са носители на СПИН и други заразни болести. Нека не вървим срещу природата! Добрият негър е тоя, който стои по-далеко от България и българските жени! Иначе в Африка нека правят каквото искат, давам им пълна свобода да се самоизяждат и да оплождат антилопи и маймуни. :razz:

А това което казваме, че "негрите са тъпи", не е защото ги мразим, а защото е самата истина. Това го казва науката, а в науката нема емоции, "харесване" и "мразене", има само факти. :razz:

пак говорим за негрите в Африка.

Продължавам да твърдя, че американските негри не са с нищо по-тъпи от белите.

разбира се,ако обучението им е на едно ниво.

01-04-2008, 00:28
Хората, които харесват негри са най-долната прослойка от обществото. Те са генетично увредени, болни хора, у които липсват основни човешки инстинкти. Към същата група на негрофилите се отнасят и зоофилите, педофилите, некрофилите, педерасите, лудите, наркоманите, сектантите и т.н. Медицината требва да измисли медикаменти, с които тия генноувредени хора да лекуват болните си инстинкти, но това требва да става в специализирани здравни заведения, за да немат никакъв достъп до нормалното общество, преди да са напълно излекувани. Ако науката не успее да изобрети подобно лекарство, тогава требва да се изградят специални трудови лагери, където да бъдат подложени на трудолечение и гладолечение. :smt003

:razz: :razz: :razz:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Чакам момента, някой да те срещне на улицате и да те пребие ;>
Жалко, че няма да мога да гледам ;(

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
01-04-2008, 00:45
Хората, които харесват негри са най-долната прослойка от обществото. Те са генетично увредени, болни хора, у които липсват основни човешки инстинкти. Към същата група на негрофилите се отнасят и зоофилите, педофилите, некрофилите, педерасите, лудите, наркоманите, сектантите и т.н. Медицината требва да измисли медикаменти, с които тия генноувредени хора да лекуват болните си инстинкти, но това требва да става в специализирани здравни заведения, за да немат никакъв достъп до нормалното общество, преди да са напълно излекувани. Ако науката не успее да изобрети подобно лекарство, тогава требва да се изградят специални трудови лагери, където да бъдат подложени на трудолечение и гладолечение. :smt003

:razz: :razz: :razz:

P.S. Ти си един от тях. Като махнем първото изречение ;)

Негрите те са хора като всички останали:)Освен това са мн сладки :smt007

И нека се замислим как се отнасяме с хората, какви сме като личности, дали сме добри... Нека по това съдим, не по цвета на кожата.. Всичко добро :-$

Freeminded
01-04-2008, 02:27
Малките путки, дето казват, че биха тръгнали с неъг, но не и с циганин са просто жертва на телевизията. Защото не циганите, а негрите по MTV са показвани с луксозни коли и къщи. Малките пиклички тук са си толкова расистки колкото и всички останали, само дето представата им е малко изкривена благодарение на всичката тази анти бяла пропаганда на MTV.
Ако негрите бяха изкарани в лоша светлина, нямаше да има начин те да се прехласват така по черните си идоли. Ако нещата се показваха обективно, даже щяха да са отвратени.

DisciplineAndOrder
01-04-2008, 10:28
Малките п****, дето казват, че биха тръгнали с неъг, но не и с циганин са просто жертва на телевизията. Защото не циганите, а негрите по MTV са показвани с луксозни коли и къщи. Малките пиклички тук са си толкова расистки колкото и всички останали, само дето представата им е малко изкривена благодарение на всичката тази анти бяла пропаганда на MTV.
Ако негрите бяха изкарани в лоша светлина, нямаше да има начин те да се прехласват така по черните си идоли. Ако нещата се показваха обективно, даже щяха да са отвратени.

повечето,писали в темата точно това мислят,че представляват черните... 50 cent,Akon и не знам си кви още... богати,облечени добре,с коли,слава...

в действителност това няма много общо с истината...и въпреки това,те не са по-малко хора от останалите раси.

може Айнщайн да е по-умен от Майкъл Джордан,но това не го прави по-малко талантлив от него-просто е по-добър в различна сфера.

Blacklisted
01-04-2008, 11:00
Интересно ми е тия малки п*тки,които биха тръгнали с негър,що не биха тръгнали с циганин? Как така хем не сте расисти,хем сте предубедени срещу мангалите и не бихте тръгнали с мангал?
Нещо сами си противоречите 8)
И все пак сте расисти.


Защото повечето черни в България са деца на посланици и дипломати, ако гетата бяха пълни с негри вместо с цигани ефекта щеше да е обратния :) Циганите в Америка сигурно са секси и сладки... :D









повечето,писали в темата точно това мислят,че представляват черните... 50 cent,Akon и не знам си кви още... богати,облечени добре,с коли,слава... Това е заради PR-ите им главно :D


Не обичам расисти, но негрофили направо мразя.

InitialD
01-04-2008, 23:50
anaLRial обича да го поема анално от негри!

Btw не съм расист но не съм и чак някъв луд фен на черните..зависи от човека!

Но това да си няква малка пикла която пише с 5 различни нюанса на розовото постовете си..е това вече е простотия!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
01-05-2008, 17:31
ОМГ, вие нещо не сте наред #-o Какво съм казала, че не трябва да се съди за хората по цвета на кожата и тем подобни неща.. :? Че всички сме хора, независимо какви и от къде сме.. За какви се мислите, че да казвате кой какъв е , като ясно личи, че не сте се видяли отстрани :? По тая тема писах, защото беше за това дали харесвате такива момчета, е? ако се интересувате, няма значение какъв ше е цвета на кожата на човека, стига самия човек да ми допадне. А с такива долни същества като вас (тези, които се изказаха по мой адрес) няма нужда да си хабя думите. То си личи колко ви е акъла, недорасляци.... :?
П.П. - Земете се погледнете първо себе си и тогава си преценете дали трябва да казвате кой какъв е.

InitialD
01-05-2008, 22:56
Готово!Погледнах се и ... прецених че мога да казвам кой какъв е!
LOSER

Shenkito
01-05-2008, 23:42
Мен ме кефят негърките ама не тея дето са черни като катран ами по такива шоколадови и съм много навит на такава :D :wink:

IRRIDUCIBILI
01-05-2008, 23:54
:shock: tyka mn negrofilki mn ne6to kyr za tqh,kyr za mtv

EarthShaker
02-24-2008, 12:21
какво значение има кожата...

Blacklisted
02-24-2008, 12:25
Каквото и цвета на очите... някои не хресват синеоки и това е! :o

s1NNer
02-24-2008, 12:33
Ми и те са хора :] и нямам нищо против тях :]]

special_girl_SS
02-24-2008, 12:59
Ох става въпрос за манталитет! Не мисля, че някой може да твърди колко "готини" са негрите при положение, че не познава такива. Както някой беше споменал, като познаваш няколко негъра, които са синове на дипломати, не можеш да направиш реалната си преценка за тях, така че тази тема е напълно безмислена.

hottie
02-24-2008, 12:59
emi kvo da ti kaja imat golemi patki i tiq shokoladovite gi traq ama tiq bash 4ernite gi mrazq
P.S.> rasist sym :twisted:

не на всички са им толкова големи колкото си мислите :-D българите са къде къде по-надарени и добри в леглото ;) лично мое мнение :oops:

GreenFairy
02-24-2008, 18:22
Нищо против тях, само да не се има предвид под черните-> ромите... Че против тях имам доста...

denitsapetkanska
02-25-2008, 10:13
mi negrite sa super gotini i mn veseli horica pone po moi nabludeniq iam si susedi negri jivurkat pod mene super sa ama sa vijdala i takiva deto sa super mn naduti hi4 ne mi haresvat teq negri deto se pravqt na rapuri s proviseni dunki do koleneto i dulgi teniski kato no6tnicite na baba mi mn sa zle teq sa tipi4ni za amerika ama ko da se prai vseki e razli4en sam po sebe si

hooliganka89
02-25-2008, 10:41
Аз нямам нищо против негрите,имам много приятели и приятелки от черната раса,но не мисля,че бих имала интимна връзка с тях,не съм расистка,но така мисля.Не искам да налагам мнението си на никой,в днешно време са останали малко хора расисти.Както казват манекенките"Да живее световния мир"

nowitzki
03-12-2008, 07:45
голям процент от белите също са прости :) даже повече от негрите хаха кво защитаваш негри не знам,ама си яко тъп.Като те кефят ходи им върти свирки и си трай

rakiQ
03-12-2008, 07:46
защо бихте ходили с "черен" за да сте по-различни от другите девойки ли?

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-12-2008, 12:40
ДАА бих ходила разбира се :) ама ест ако момчето е с ДОСТА ПРИЛИЧЕН вид :)

NSDAP
03-12-2008, 13:41
Аз пък съм расист и мястото на черните мангали е в африка при маимуните!
БЪЛГАРИЯ за българите,тея дето харесват неграта са дегенерати!

necropolis
03-12-2008, 14:17
emmmm ako e nqkoq gotina negurka moje ama ina4e ne

SuNsEt
03-12-2008, 15:49
Нормални хора.Какво име необичайното???Ако държите на цвета на кожата... :? :? :? Ами за БЕЛИТЕ хора?Какво мислите? :-D :D :P :lol: :lol: :lol: :grin: 8) :lol: :razz:

GLeZoRanA
03-12-2008, 16:50
Не на смесените връзки! :x И НЕ на черните връзки , че от тях пак черно се ражда хххххххххххххххх

summergir1
03-12-2008, 18:23
Не на смесените връзки! :x И НЕ на черните връзки , че от тях пак черно се ражда хххххххххххххххх
е добре, не съм била само аз расистка :twisted:

03-12-2008, 19:51
Nigga soap!

summergir1
03-12-2008, 20:20
прости като столове сте...

расистка измет
аре ве всезнаещия, не може да не се обадиш(и то все не на място), всеки си има свое виждане по въпроса :-x

5StaR
03-12-2008, 20:34
Нз за черните, но мен ме кефат мулатки, жалко че не съм срещал ИРЛ :(

brain_stew
03-12-2008, 20:52
прости като столове сте...

расистка измет
аре ве всезнаещия, не може да не се обадиш(и то все не на място), всеки си има свое виждане по въпроса :-x

Не те знам ква си....ама пък виждането ти по въпроса едно такова...



Аз пък съм расист и мястото на черните мангали е в африка при маимуните!
БЪЛГАРИЯ за българите,тея дето харесват неграта са дегенерати!


Мухахахахахаха!


Лелеее!От 3 месеца не съм влизала тук и знаех, че все ми липсва нещо! :razz:

LiLGrizzly
03-13-2008, 19:06
kEfqt me.... no ne bih hodil s 4erni girLs..
4e kato stane tymno ne mojej gi nameri6 ... razbira6 li :D

eblio
03-13-2008, 19:20
Аз съм мислил по въпроса дали бих си легнал с негърка. Много зависи от самата нея като жена, иначе да ;) Поставил съм си за цел да спя с жени от всеки един континент на земята :)

И други цели имам с по-различни критерии ;)

mhmhmhmhm
03-13-2008, 19:21
Аз съм мислил по въпроса дали бих си легнал с негърка. Много зависи от самата нея като жена, иначе да ;) Поставил съм си за цел да спя с жени от всеки един континент на земята :)

И други цели имам с по-различни критерии ;)
ти май доста гледаш ОКНА,а? 8-)

eblio
03-13-2008, 19:22
Аз съм мислил по въпроса дали бих си легнал с негърка. Много зависи от самата нея като жена, иначе да ;) Поставил съм си за цел да спя с жени от всеки един континент на земята :)

И други цели имам с по-различни критерии ;)
ти май доста гледаш ОКНА,а? 8-)

Какво гледам, че не разбрах?

PollyPoi
03-15-2008, 19:43
(циганки)
ми нямам особено мнение за тях...хора

mhmhmhmhm
03-15-2008, 19:53
Аз съм мислил по въпроса дали бих си легнал с негърка. Много зависи от самата нея като жена, иначе да ;) Поставил съм си за цел да спя с жени от всеки един континент на земята :)

И други цели имам с по-различни критерии ;)
ти май доста гледаш ОКНА,а? 8-)

Какво гледам, че не разбрах?
Нвм,явно не го гледаш 8-)

prettyIdeath
03-15-2008, 20:05
Има много сладки негри ;)

bub4eto_933
03-15-2008, 21:30
Super са! :grin:

chocoleptic
05-22-2008, 22:56
Има много сладки негри ;)
+1

psychopath
05-23-2008, 00:07
мразим негри :D
много са...черни 8-)

SexY_BiTcH
05-24-2008, 16:12
Нямам нищо против негрите даже мн си ме кефят. Ходила сам с негар и си беше яко. :)

SexualHealing
12-17-2008, 06:44
Представете си сега някой чернокож да чете тая тема в момента.. какво ли си би помислил.. :?

preichetoy
12-17-2008, 07:09
Представете си сега някой чернокож да чете тая тема в момента.. какво ли си би помислил.. :? Мда...

Някво, все едно сме нечовеци. Аз съм мулатка, даже не съм толкова черна де, пък и понякога забравям, че въобще съм, но къв е смисъла да се прай тема, за.... абе, заеби... :-o

kAdrOkoSkA
12-17-2008, 11:26
Какво да мисля ... Отстрани не са лоши , и аз им се кефя, обаче не бих тръгнала с негър просто защото не са мои тип мъже :?

hardball
12-17-2008, 11:34
Най- тъпата тема във форума :o

Swinkenhoffer
12-17-2008, 11:49
Ебахти.. ходила съм с мулат и беше страшно готин. :smt007
Ама баш с негър - не.

voodoodoll1
12-17-2008, 17:51
Не бих ходила с негър.

SexualHealing
12-17-2008, 18:39
И аз съм мулат! Именно затова зададох въпроса да видя дали само аз съм единствения (леко) чернокож който я чете тая тема...

machoka
12-17-2008, 18:50
Гледайте датите на стартиране на темите.