PDA

View Full Version : Незнам какво да правя!



BaT_GirL
11-14-2004, 20:09
Проблема ми е следния.То всъщност не е точно проблем.Та значи след като се скарах с момчето което харесвам( малко) се запознах с негов приятел но тъй като сме от различни градове не сме се виждали.Но всички ми казват че ме свалял.Питах един мой приятел(мноо добър)да ми каже нещо за него той не ми отговаря.Та въпросното момче(Сашо)започна да ми става мноо добър приятел но ме е страх да не се превърне в нещо повече.Нз може би искам да го видя и да стане нещо но няма ли да изглежда прекалено гадно(точно забравих единия и тръгвам с най-добрия му приятел)?Помогнете ми какво да правя?
Не харесвам Сашо но май той има чувтсва!

Linkin
11-14-2004, 20:12
Tova e mnogo gadno(imam malko opit v tazi oblast ).Az ti prepora4vam da iz4aka6 opredeleno vreme dokato zabravite 1 za drug. :wink:

Linkin
11-14-2004, 20:14
4akai malko Sa6o e mom4eto priqtel na biv6oto ti kadje taka li?Ili Sa60 e bov6oto ti gadje?

BaT_GirL
11-14-2004, 21:13
Не Сашо е приятеля на момчето с което се скарах защото го харесвах и стана дълго и широко с него та той ми се расарди и оттам се запознах
с тоя Сашо.И всички ми казваха че той ме сваля а аз го имам като приятел само и съм му казала всичко за Калоян (тоя дето съм скарана с него)и какви са чувствата ми към Калоян.Абе всичко и току що ми казаха че Сашо ме харесва.И ми е кофти щото нз какво си мисли.Аз му казах всичко за друг а той е влюбен в мен.Пък и ако тръгнем Калоян ще му наговори глупости за мен защото (поне малко)ще съжалява че Сашо ходи с мен а не той.И ме е страх дали ако тръгна с Сашо Калоян няма да ни раздели по някъв начин.Защото завистта е лошо нещо!

Грахче
11-15-2004, 08:35
а ти кой харесваш сега от цялата работа? Калоян знае ли,че Сашо те харесва?

BaT_GirL
11-15-2004, 09:27
Незнам в кой съм блюбен.Там е проблема Искам да опозная Сашо като човек но ако може нещо да стане ще съм стгласна.От друга страна вече почти нямам чувтсва към Калоян.И да Калоян със сигурност знае за Сашо(че ме харесва).

Грахче
11-15-2004, 10:39
Добре... значи :)

Помисли си кое има по-голямо значение за теб, защото е много важно! - приятелството ти с Калоян или една евентуална връзка със Сащо? Имай предвид,че всичко носи своите последици.

Да опознаеш Сашо и да тръгнеш с него, глей ся какво става :

Макар,че уж Калоян ще каже,че няма проблем и че иска да сте щастливи заедно, това ще отдалечи Сашо и Калоян и има възможност дори приятелството им да рухне, ако чувствата са много силни м/у вас със С. / ще пиша с инициали,че иначе много дълго/ Обаче на С. може да му стане много гадно по някое време и може да скъсате ,защото държи на Калоян и не иска да се кара с него - в този случай и двамата ти обръщат гръб и ти оставаш и без гадже и без приятел. Защото мъжете са такива,че ако много държат на приятелството си, загърбват момичето, колкото и да са го харесвали/колкото и да го харесват. СЪщото май е и при момичетата де. Хм..може малко всъщност да се поспори по въпроса. Както и да е. А пък същото горе-долу може да стане и ако само се опознавате със Сащо - на К. да му стане някво гадно, пък и отгоре на всичко сте скарани, само така го провокираш да те намрази. И ще те изкара някаква интригантка и кучка,че искаш да му правиш мръсно. Може и да не стане така ест., току-виж К. си хареса някое друго момиче и се занимава с нея, но това е,че самата случка ще си остане за него като обида, достойството му ще бъде наранено,че ти си избрала приятеля му,а не него. Такива ситуации завършват с разруха на приятеството на двете момчета. Поне аз на такива резултати все съм била свидетелка.

А ако оставиш С. и се опиташ да си харесаш друг -

По-добре да се отдалечиш и от двамата ,за да не им развалиш приятелството. Ще те боли и за двамата,ама ще ти мине. Пък и може да намериш някой по-готин и от двамата :)

Ако се върнеш при К. -

Със С. пак може да се скарат, защото той ще те харесва , ще се появи завист и пак отношенията им може да се развалят. И да стане нещо като в първата ситуация, която ти обяснявах. Но пък С. може да си намери някоя друга приятелка и да не ви се бърка в работите, да разбере,че не те харесва и всичко с К. да си върви страхотно. Само,че има опастност точно тогава ти да решиш,че много харесваш С. :) И стана пак кашата :)

Изобщо...манджа с грозде :)

morsmordre
11-15-2004, 12:27
така, гледай сега какво ти предлагам:
остави го Сашо сам да прецени дали те харесва.Ако наистина изпитва нещо към теб, на сяка цена ше ти предложи!Тъй като той е най-добрия приятел на бившото ти гадже, той сам си преценява дали е лошо или не да стане гадже с неговото бившо (говоря за теб of course).ако Сашко изчака и реши да разбере дали и ти имаш чувства към него...е....тука....вече е малко по кофти :lol: :roll: Ами остави го старото си гадже тогава - нали казваш, че не си го аресвала много!!!Ако С. предприеме нещо, остави му се, но само ако смяташ, че и ти изпитваш нещо към него!!!Айде УСПЕх!!!

incheto
11-15-2004, 14:05
tolkova slojno si go obqsnila 4e daje ne go razbiram!

Frank
11-15-2004, 16:10
tolkova slojno si go obqsnila 4e daje ne go razbiram!
То който иска ще разбере.
Иначе по темата - според мен трябва да изчакаш да мине известно време. Може би ще се случи нещо, което да те накара да избереш какво да правиш. Така ще разбереш по-точно какво чувстваш към всеки от двамата.

eNigMaTic^
11-15-2004, 16:46
Ами начи ако със тоя Сашо сте горе-долу пр. му обясни, че ти го имаш за приятел и че приятелстовот е по-важно за тебе и бля бля.Пък с Калоян нищо не прави.Както казват "остави се на течението" :twisted:

BaT_GirL
11-15-2004, 17:58
така, гледай сега какво ти предлагам:
остави го Сашо сам да прецени дали те харесва.Ако наистина изпитва нещо към теб, на сяка цена ше ти предложи!Тъй като той е най-добрия приятел на бившото ти гадже, той сам си преценява дали е лошо или не да стане гадже с неговото бившо (говоря за теб of course).ако Сашко изчака и реши да разбере дали и ти имаш чувства към него...е....тука....вече е малко по кофти :lol: :roll: Ами остави го старото си гадже тогава - нали казваш, че не си го аресвала много!!!Ако С. предприеме нещо, остави му се, но само ако смяташ, че и ти изпитваш нещо към него!!!Айде УСПЕх!!!
Калоян не ми е бивш а бивш най-добър приятел.И защото се скарахме се запознах с Сашо.Ама Калоян е сърдита мравка и ако тъгна с Сашо ще му наговори едни...

BaT_GirL
11-16-2004, 17:58
Става все по зле защото Сашо иска да ходиме...

bad_baby_girl
11-16-2004, 19:39
dobre de hem ne ste hodili s Kaloqn ,a se pritesnqva6 kvo 6te kaje toi,nali vse pak ste se skarali za6toto toi ne e odvarnal na 4uvstvata ti ili se laja :wink: Taka 4e ti ima6 palnoto pravo da hodi6 i da haresva6 koito si iska6!kvo kat sa priqteli,ako toi Kaloqn ne te haresva,za6to da se drazni ot fakta 4e hodite,naprotiv trq se radva 4e si namerila podhodq6tiq!Ako ne6to ne sam razbrala kakto trq me popravi :wink:

sulzichka
11-16-2004, 21:06
Имала сьм сьщия проблем...И те съветвам ако държиш да имаш приятелство и с двамата по-добре обясни на Сашо как седят нещата и че си объркана а колкото до Калоян почакай известно време... :)

BaT_GirL
11-17-2004, 08:55
Сега вече чашата преля.Точно да тръгна със Сашо и нашите най добри приятели ни скараха.Моята приятелка се опитала да го пита ма той наистина ли чувствал нещо към мен.А неговият(не Калоян) му обяснявал че не било редно че аз съм от Пловдив че само щяла да го използвам и така нататък.И двамата се нахвърлихме един към друг.И нз май стигнахме дотам че се разбрахме как ще завърши всичко и че неможем да сме заедно!И ми е кофти защото сега няма да сме толкова добри приятели като преди пък няма и да сме заедно! :cry:

gothic_angel
10-06-2007, 15:24
Изчакай определен период от време и тогава не се притеснявай :)

GregoryHouse
10-06-2007, 15:28
Ооо бившия ти ще намрази и теб и него...по добре недей все пак само той може би има чувства към теб ти нямаш...а и чувствата му може да идват от 3 педи под устата...