PDA

View Full Version : Tattoo & Piercing



11-14-2004, 19:18
Imate li nqkaksi tatuirovki ili piercings? Bihte li si napravili i kade?
Az imam tattoo na prasta na desniq mi krak :) i shte si pravq piercing na papa (e imam i dupki v ushite de ;) )
Sled tova vikam da si napravq i edin piercing monroe - mislq che shte stoi dobre :) i imam planove za pshte tattoos ne kade i kakvi oshte :)

Linkin
11-14-2004, 19:22
Az ne bih napravil podobno ne6to 6toto nqma smisul.Predstavi si stava6 na 40 i ima6 tatiurovka peperuda na guza i ko kazva6 na decata si kato te vidqt na plaja?

aBeP4eTo
11-14-2004, 19:24
Имам си татуировка на крака и супер мнооооого ме кефи, а сега ще си правя и piercing :wink: Много харсвам такива неща само, че вече няма да си правя татуировки тази ми е достатъчна !

P1ra71nQ
11-14-2004, 19:26
Imate li nqkaksi tatuirovki ili piercings? Bihte li si napravili i kade?
Az imam tattoo na prasta na desniq mi krak :) i shte si pravq piercing na papa (e imam i dupki v ushite de ;) )
Sled tova vikam da si napravq i edin piercing monroe - mislq che shte stoi dobre :) i imam planove za pshte tattoos ne kade i kakvi oshte :)Ми аз скоро си продупчих още веднъж ухото и сега искам още веднъж. :D Преди исках обица на веждата, ама се разколебах щото с тая дълга коса ще ми се закача и нищо чудно да не стане няква авария.А пък що се отнася за таттоо много искам на кръстта някаква плетеница, ама още не ми дават пък и ме е страх. :roll: А м/у другото какво е piercing monroe :?: :roll:

P1ra71nQ
11-14-2004, 19:29
Az ne bih napravil podobno ne6to 6toto nqma smisul.Predstavi si stava6 na 40 i ima6 tatiurovka peperuda na guza i ko kazva6 na decata si kato te vidqt na plaja?Ще им кажеш, че това ти е един спомен от "младините".Пък и като си на 40 няма да носиш прашки че да ти гледат гъза :lol:

Murderdoll
11-14-2004, 19:30
иииииииииимаааааааааааааа ааммммммм
пиърсинг на устнатааааааааааааааааа :lol: :lol: :lol: :lol:
седи страхотно и много много много ме кефи
татуировките ме дразнят щото остават завинаги
и болят и много омръзват...а ако искам да я махна
става още по гадно :x също имам 3 дупки на едното ухо
и нито една на другото(щото не ми понася обици)
и утре ще си пробивам хрущяла.имам и планове за
пиърсинг на пъпа(в близките 3-4 месеца) и езика
(ама за него ше по4акам 2-3 годинки) :wink: :wink:

11-14-2004, 19:35
a piercing monroe e :

http://www.kissmytattoo.com/monroe.jpg

http://www.bmezine.com/pierce/05-lips/A40101/high/lizmonroe0.jpg

;) :) ;) dano da mojete da otvorite picz

aBeP4eTo
11-14-2004, 19:37
лелееее Kittie_ много ти е яка татуировката искам и аз такава :cry: Много ми хареса може лятото да си направя така ама каде :(

DiEsEl_GiRl4eTo
11-14-2004, 19:39
Az pyk nqmam :( Ama v sybota shte si dupcha uhoto :) Pyk tatoosi imala sym razni vremenni...za cql jivot ne bih si napravila

11-14-2004, 19:39
Koito ima daite pics da se radvame de :) moqta tattoo e mn krasiva spored men ne mi e omraznala i kakto nqkoi kaza - spomen ot mladinite... spored men do 26 sme mladi i do togava shte pravq neshto vsqka godina koeto da mi ostane za spomen ot mladinite kato tattoo, piercing.... nqkoi crazy pic ... primerno za playboy.... :P ;) ... i t.n.

P1ra71nQ
11-14-2004, 19:42
татуировките ме дразнят щото остават завинаги
и болят и много омръзват...а ако искам да я махна
става още по гадно
Ми ти можеш да си направиш татуйровка за 3 месеца или за 1 година.Аз искам за една година. :D

Murderdoll
11-14-2004, 19:48
татуировките ме дразнят щото остават завинаги
и болят и много омръзват...а ако искам да я махна
става още по гадно
Ми ти можеш да си направиш татуйровка за 3 месеца или за 1 година.Аз искам за една година. :D
да де ама пак някфо не ме кефи...
а тфа пиърсинг монро е сладичко малко...
ама вече не върви да си напрая щот си имам
на долната устна...ама немога да ви дам снимка
щото нямам такива на които да се вижда:( :cry: :cry:

Josefinne
11-14-2004, 19:50
Аз искам от няколко години да си направя поне временна татуировка (от тези, дето след 3 месеца или там колкото беше се махат, не лепенка). Първо мислех да е пепруда на глезена, но сега съм се спряла на дракон на плешката. Супер много ме кефи това и си го мисля от вече година и нещо да го направя, а пък, ако ми хареса ще си го направя за постоянно. А пиерсинг имам само на ушите (и то по едничко) , но сега като пуснат стипендийте мисля да си направя още 2-3-4 на едното ухо. И обички ще си купя (и стипендията ще свърши :lol: ) А на други места по тялото не мисля да си слагам обички (не ме кефи). Но постоянно тату ще си направя рано или късно. Може би ще е някакво мъничко и на скритичко, но ще изразява някаква част от мен. 8)

eNigMaTic^
11-14-2004, 19:56
Аз искам да си пробия още ушите ама наще не са навити :( А за тату искам временно щот кат родя кожата ще се разтегне и после татуто ще е сбръчкано...

ridin'spinnaz
11-14-2004, 20:01
tatoo na predmishnicata
kitaiski ieroglif koito ne mi se obqsnqva kvo zna4i sq .. :wink:

11-14-2004, 20:16
Josefinne mnogo MNOGO vnimavai kade gi pravish tiq vremenni tatuirovki ! nqmash predstava kva programa gledah za takiva vremenni tattoos - ako ne se napravi kakto trqbva moje za cql jivot da ti ostane beleg zashtoto shte ti razqde kojata! pak i za nevremennite tattoos - pak mn vnimavaite kade gi pravite!

black_heart
11-14-2004, 20:22
Mi nqmam i izpitvam nqkakav ujas ot tova.V smisal-mnogo me kefat i dvete ne6ta,no ne moga da si predstavq kak 6te si pri4ina tova.Mogat da mi napravqt injekciq no me e srah za drugo.A 6te kajete li kakvo predstavlqva tatoo za 1 godina i kak se slaga????

Satanas_daughter
11-14-2004, 20:32
mi az imam piercing na pupcheto:P

P1ra71nQ
11-14-2004, 20:38
http://www.rustybladen.com/photos/tattoo2_cheese703.jpg
http://www.butterfly-tattoo.com/main_bg.htm Мен тези ме кефят.

e4o
11-14-2004, 21:13
po prinzip na dqsnoto uho imam 3 dupku, na lqvoto 2(no gi imam ve4e ot dosta godini, i ve4e hi4 ne me kefi)i za tva si hodq sega samo s 2 obi4ki nqkvi po-golemi4ki, a ina4e i na pupa su6to imam obi4ka, tatuirovka moje bi ne bih si napravila, za6toto primerno predi 3 godini, tukmo kogato se bqh navila da si slagam i si bqh haresala edna stra6no mnogo, no sega kato se zamislq ho4 ama hi4 ne me kefi, i sa samo 6tqh da se qdosvam i da se 4udq kvo da q pravq, mnogo mnogo se radvam 4e ne si napravih togava, i za tva sega ve4e ne bih se pristra6ila, 6toto koi znae pak sled o6te 3 godini kvo 6te stane........... :roll: :roll: :lol:

11-14-2004, 21:19
Mn qka tattoo! brao! super e!ale sha zema absolutno sashtata i az da si napravq :)
bazikam se! ne bih napravila takova neshto!
no Pitaniq - tatuirovkata kefi! :wink: :wink:

bibonda
11-14-2004, 23:49
ot dosta vreme iskam na ezika ! i na ustnata me kefi no ne bih si napravila ( dosta hora tuk imat, dokato na ezikut imat pove4eto mom4eta)
a za tva monroe mi e basi tupoto shtoto tuka ako znaete super mnogo hora go imat!!! i to momi4eta ama izobshto ni nai mlko daje ne me kefi! kato se obarnesh vseki s takova.....blqh :roll:

bad4e
11-15-2004, 10:17
piercing monroe - много тъпо, много, и не ми харесва- грозно е някво, грубо... Аз нямам никъде обеци освен на ушите, 3 на ляво, 2 на дясно. Искам на веждата (лявата) да си направя. Татуировка искам много много, една лапичка на глезена на десния крак и един дракон отзад на рамото. Това ми е мечтата за сега :) Бих искала скоро да я осъществя.

united_colors
11-15-2004, 10:38
Az iskam da si taatuiram prilep4e kato na bacardi na krusta :lol:
Ina4e sa mi dup4eni samo u6ite, po princip drugade ne iskam :wink:

fuuuuuuuuuck
11-15-2004, 10:45
и аз искам таттоо и след няколко месеца ще си правя ама още незнам дали да е за постоянно или временно.
задължително искам да е с пеперуда,плетеници и цветчета на плетениците :) обаче още не съм си избрала студио :(
може би по-нататък и леко под коремчето някой анимационен герой :)
а пиърсинг искам на веждата...

tedi{P}{P}{P}
11-15-2004, 12:37
piercing monroe - много тъпо, много, и не ми харесва- грозно е някво, грубо... Аз нямам никъде обеци освен на ушите, 3 на ляво, 2 на дясно. Искам на веждата (лявата) да си направя. Татуировка искам много много, една лапичка на глезена на десния крак и един дракон отзад на рамото. Това ми е мечтата за сега :) Бих искала скоро да я осъществя.
absolutno sam saglasna s tfa...toq piercing ne me kefi izob6to! :evil:
az pyk tatoo nqmam,predi se bqx navila da si praq ama se otkazax...
za obeci...imam si na u6ite i to pove4e otkolkoto trqbva :wink:
imax i na pypa no se skasa predi sedmica :cry: adski mnogo boli!
mislq oba4e kato doide lqtoto pak da si probiq pypa!

©@|)@|\/|@®73®1
11-15-2004, 12:43
а ве това са пълни глупости. Да се продуп4и6 като градинска лейка и да се на6ари6 само заради някакво моменто хрумване, мода и пр не е мн хитро. Разбирам да бе6е нещо, което да те прави по-хубав, а то - най-мн да ти създаде някой проблем. Като поозреете ще се питате що сте го направили,ама сори бате. И все пак - тялото си е ва6е, избора си е ва6, секи има право на ли4но мнение, правете каквото искате. Айде със здраве!

Murderdoll
11-15-2004, 14:51
йееееееееееессссссс хораааа пробиха ми хрущяла!!!!

©@|)@|\/|@®73®1
11-15-2004, 14:52
ото4нявай се кой... 4е де да те знаем ти квото си животно къде има6 ;)

Murderdoll
11-15-2004, 15:01
koi koi gore na uhoto toq:)

©@|)@|\/|@®73®1
11-15-2004, 15:02
кое ухо? и какво горе? не овъртай ;)

11-15-2004, 16:07
йееееееееееессссссс хораааа пробиха ми хрущяла!!!!

Murderdoll goreem se sas teb :):) ;)

Djursi
11-15-2004, 16:36
Аз имам обици на ушите само ...
Имам три на едното , три на другото
и сега искам хрющяла ама казват, че боли ...
Вярно ли е??
До година , за Ч Н Г мисля да се явя на майка ми с обица на пъпа
Искам на езика и като снимките дето пусна :)
Искам татуировка на кръста ... така се едно прашките ми излизат ама казват че ако родиш се разтягала и се спрах на крака


Ама хехе само да се махна от наще :)

P1ra71nQ
11-15-2004, 19:03
Mn qka tattoo! brao! super e!ale sha zema absolutno sashtata i az da si napravq :)
bazikam se! ne bih napravila takova neshto!
no Pitaniq - tatuirovkata kefi! :wink: :wink:Аз нямам такава а ми се иска да си направя :D

Jojooo
11-16-2004, 07:57
Imam obici samo na uchite 3..:) iskam mno na ezika obache neshto mno me e strah. Tattoo nqmam obache strashno mno me kefi iskam obache predpochitam vremenno kato se mahne shte si napravq oshte..,no postoqnno neshto ne mi hareswa mnou.. :lol:

DeaTHroW-ReC_F
11-16-2004, 08:34
неее...нямам си нищо..само онея две дупки на ушите....дет даже и обици не слагам...
ма искам на езика;(( но ме е сттрах че ше боли...шреди исках и на веждаатааа ма...нещо се отказах..на езика по ме кефи....ма я кажете...много ли боли?ако някой има де...

RaDoSTiNKa
11-16-2004, 09:08
Имам две обеци на езика,на ушите имам малко и две татуировки :>
Фенка съм на тия истории,ся декември смятам да си направя още татуси :>

11-16-2004, 19:37
RaDoSTiNKa glei kak na draznish sq...dai gi vidim izgarqm ot jelanie da gi vidq :) mn se kefq na takiva raboti :)

mira_
11-16-2004, 19:42
ми аз съм скромна-имам трета дупка на лявото ухо и татус на рамото-две лапички :)

Murderdoll
11-16-2004, 19:51
Аз имам обици на ушите само ...
Имам три на едното , три на другото
и сега искам хрющяла ама казват, че боли ...
Вярно ли е??
..
аа ужасно много боли на хрущяла :shock: :shock:
и днеска сутринта напрао ми изтече кръвта от тая
тъпа дупка...страшно боли :x :cry: :cry:

RaDoSTiNKa
11-17-2004, 15:22
RaDoSTiNKa glei kak na draznish sq...dai gi vidim izgarqm ot jelanie da gi vidq :) mn se kefq na takiva raboti :)

Коте,ще си направя снимка и ще ги пусна ;)

fuuuuuuuuuck
11-18-2004, 10:35
и на хрущяла ще ти мине след около година...

FeitiCeiRa
11-18-2004, 15:44
Имам на дясното ухо 4 дупки на меката част,2 на хрущяла горе и една на тфа малкото триъгълно хрущялче,което всъщност е до основата на ухото,малко трудно за обяснение;а на лявото имам само 1 на меката част и една горе на хрущяла.Имах преди около 1 година и пиърсинг на веждата,но се инфектира и вече го няма :cry: :cry: Мисля след време да си правя лабрет :P ...А относно татусите-имах един временен на рамото(не се сещам как се казваше знака..прилича на 3-ка,индийски до колкото знам,и означава "начало";предполагам,че на феновете-растафари трябва да им е познат :wink: ),правен с къна..ама се отми доста бързо-за около 2 седмици,а кофтито е,че след тфа косъмчетата останаха по-тъмни там,където беше татуса и трябваше да си ги махна ае кофти работа.Временен татус засега няма да си правя,щото нз след години дали няма да ми се повръща като го видя..Като стана на около 20 години,бих си направила,но малък татус и да е на дискретно място :) 8)

Murderdoll
11-18-2004, 17:11
и на хрущяла ще ти мине след около година...
hahah e tfa we4e ne e vqrno..nai mnogo mesec..are dva
i e gotovo

jab4o
11-20-2004, 10:53
glupostiiiiiiiii, kvo lujete na hru6tqla hi4 ne boli, dokato se pravi, samo sled tova malko nabolva imah 3 obici na hru6tqla ... sega sum se navila da si napravq na ezika i 6te si napravq de ... ama kat subera kinti

SnoW_GiRl_
11-20-2004, 19:12
nqmam za sajelenie;(

11-20-2004, 19:27
Skoro shte si pravq na papa! aaa nqmam tarpenie! iskam i monroe ama nz dali sha mi otiva i dali nqma sled vreme da mi pisne! to sichko pisva v edin moment osven tattooa mi koito e tam ot 3 meseca i ne mi e pisnal :)

a da va pitam : kade NE BIHTE si napavili tattoo ili piercing? :)
ne bih si napravila na ezika - ima prekaleno mnogo meridiani i akopntirki tochki det minavat prez tam - moje mi zabie mozaka ako otcelqt nqkoq po varjna :) ne bih si napravila tattoo na krasta - seki ima tam - tapo e!
ne bih si napravila i piercing na nosa - pak ima meridian det minava prez tam i akopunskturnite tochki sa samo za lechenie tam...

Murderdoll
11-20-2004, 19:58
не бих си пробила пак хрущяла на ухото :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
и носа не бих,макар че би ми отивало:)
татуировка никъде не бих си направила-не ме кефят

BABY_SEXY_GIRL
11-20-2004, 21:20
Xm piersing na pupa imam, a tattoo s udovalstvie bih si napravila, no malka i na skrito mqsto, moje bi dve lapi4ki edna sled druga na svivkata na dupeto :D

11-21-2004, 10:56
Xm piersing na pupa imam, a tattoo s udovalstvie bih si napravila, no malka i na skrito mqsto, moje bi dve lapi4ki edna sled druga na svivkata na dupeto :D

hihi se edno izliza neshto ot tam li :):) sheguvam se - lapichkite sa sladki :)

aBeP4eTo
11-21-2004, 12:58
http://www.akira-tattoo.de/asiatic/asiatic2_8.jpg Аз искам такава да си направя или пък http://www.akira-tattoo.de/asiatic/asiatic2_9.jpg такава ! :wink:

amy lee
11-21-2004, 13:21
purvata :wink:

e4o
11-21-2004, 13:43
mi na men nito ednata ne me kefi, bez da se obijda6, ama nqkvi malki po me divat :wink:

BABY_SEXY_GIRL
11-21-2004, 14:18
I dvete sa ujasni :roll: Ogromni i bezvkusni sa mi...dori i stil nqma v tqh :?

amy lee
11-21-2004, 14:30
e,ako sa po malki po biva.ne 4e sa koi znae kolko dobri no po malki 6te e po qko

bad4e
11-21-2004, 15:52
Перфектни са!, но наистина би било по-хубаво червения дракон да е по-малък и да е на мойта ръка, или по-точно рамо и плешка :РрР

Ri4i^
11-21-2004, 16:42
Еми аз към нова година мисля да си правя татоировка на дупето :P едно супер яко цвете с кацнала на него пеперуда. Питайте Ренито колко е яка :wink:

Momchence
11-22-2004, 17:07
не бих си пробила пак хрущяла на ухото :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
и носа не бих,макар че би ми отивало:)
татуировка никъде не бих си направила-не ме кефят kat si naprai6 tatoos na mqsto koeto ne vijda6 nqma kak da ti pisne dori zabrqva6 4e ima6 i samo drugite hora ti se kefat ;) tfa e varqnt 8)

Momchence
11-22-2004, 17:09
Az iskam da si nadup4a a vejdata na nosa a u6ite ..... si4ko po malko iskam i tatoos ama ne mnogo :) 6e mu mislim sled godina dve :lol:

BABY_SEXY_GIRL
11-22-2004, 21:16
Еми аз към нова година мисля да си правя татоировка на дупето :P едно супер яко цвете с кацнала на него пеперуда. Питайте Ренито колко е яка :wink:

Nqma kakvo da me pitat - neveroqno savar6ena e, qdskata e :!: :!: :!: :P

fuuuuuuuuuck
11-23-2004, 13:25
дракуна е готин обаче няма да отива на всеки
ся ако можех да качвам снимки да видите кви яки татооз съм си избрала ама немога... 8) правя ви намек да ме научите

Murderdoll
11-23-2004, 13:54
дракуна е готин обаче няма да отива на всеки
ся ако можех да качвам снимки да видите кви яки татооз съм си избрала ама немога... 8) правя ви намек да ме научите
kato pi6e6 mnenie i otgore nali ima edin buton IMG..
e tfa e natiska6 go vednyj i ti se poqvqva pi6e6 url-to na
kartinkata i natiska6 pak butona i ti izliza
i si gotova

11-24-2004, 16:10
mEN MNOGO MA KEFI DRAKONA !MNOGO! no kakto kazahte ne otiva na seki - jenata na snimkata ima mn hubavi race tqlo i ramene i i otiva i nqkaksi na formata na liceto :)
...........pak drankam gluposti - I NEED HELP! :)

wispi
11-24-2004, 19:57
aveeee gluposti as iam na hrushtqla i vaubshte ne boli iam 2 dupki na ushite i obichka na nosleto ..inyche iam basi qkata priqtelka ima na vejdata na ezika na ohoto tam onova triygylnoto na pypa i dva tatoosa .. super mnoo i se kefq :) (btw as sym female taq priqtelka e prosto priqtelka ne gadje :)

11-25-2004, 07:57
Аз нямам за съжаление...:((( Но искам да попитам тези,които имат на пъпа обица:Къде сте се дупчили-в кое студио де(питам за софия)!!??И колко ще ми струва?!Моля ви оотговорете ми,за да мога да ходя да се продупча преди да съм се разколебала....
Мерси предварително...:Pp

luda^fenka
11-25-2004, 10:08
i az imam obi4ka na papa :lol:
mnoo i se kefq :mrgreen:

Momchence
11-25-2004, 10:14
Аз нямам за съжаление...:((( Но искам да попитам тези,които имат на пъпа обица:Къде сте се дупчили-в кое студио де(питам за софия)!!??И колко ще ми струва?!Моля ви оотговорете ми,за да мога да ходя да се продупча преди да съм се разколебала....
Мерси предварително...:Pp ima edno studio Monika na Graf Ignatief 34b saita im e Http://tattoo-monica.hit.bg moje da se obadi6 i na 981 80 03 az gi poznavam mnoo sa pe4eni az ti gi prepory4vam ;)

Lil^Miss
11-25-2004, 23:53
Az imah obi4ka na nosa, ama parvo i padna kama4eto, posle bez da iskam q izvadih i nemojah da q sloja pak , na drugiq den kat si kupih nova obeca vidqh golqqqqqm zor dokato q sloja i nakraq ze 4e sa razrani ne6to , ne znam ot kvo :shock: Ob6to vzeto samo problemi mi suzdade. Predi da se probiq i az imah merak za Tattosi, Piercing na ezika, ama q ve4e mi mina meraka. Omruzva, po4va6 da se pita6 dali si e struvalo i nakraq 4ak qd ta hva6ta :P

little_black_dress
11-26-2004, 21:14
Засега нямам нито татуировки,нито пирсинги!Но принципно искам да си направя пеперудка на глезена и пирсинг на пъпчето!!Много е сладко,според мен!! )) :wink:

Murderdoll
11-27-2004, 11:11
Аз нямам за съжаление...:((( Но искам да попитам тези,които имат на пъпа обица:Къде сте се дупчили-в кое студио де(питам за софия)!!??И колко ще ми струва?!Моля ви оотговорете ми,за да мога да ходя да се продупча преди да съм се разколебала....
Мерси предварително...:Pp ima edno studio Monika na Graf Ignatief 34b saita im e Http://tattoo-monica.hit.bg moje da se obadi6 i na 981 80 03 az gi poznavam mnoo sa pe4eni az ti gi prepory4vam ;)
да бе да..на една в студио моника и преебаха носа..
на витошка като тръгнеш от НДК надолу и отляво има
едно студио Мания..през него има една реклама с нарисуван
дявол..няма как да не го видиш,то е в една къща на 1я етаж.
или в Горгон-там 100% са най добрите :twisted: :twisted:

11-27-2004, 11:52
а ве това са пълни глупости. Да се продуп4и6 като градинска лейка и да се на6ари6 само заради някакво моменто хрумване, мода и пр не е мн хитро. Разбирам да бе6е нещо, което да те прави по-хубав, а то - най-мн да ти създаде някой проблем. Като поозреете ще се питате що сте го направили,ама сори бате. И все пак - тялото си е ва6е, избора си е ва6, секи има право на ли4но мнение, правете каквото искате. Айде със здраве!
prav si mnogo :)

Momchence
11-27-2004, 15:12
Аз нямам за съжаление...:((( Но искам да попитам тези,които имат на пъпа обица:Къде сте се дупчили-в кое студио де(питам за софия)!!??И колко ще ми струва?!Моля ви оотговорете ми,за да мога да ходя да се продупча преди да съм се разколебала....
Мерси предварително...:Pp ima edno studio Monika na Graf Ignatief 34b saita im e Http://tattoo-monica.hit.bg moje da se obadi6 i na 981 80 03 az gi poznavam mnoo sa pe4eni az ti gi prepory4vam ;)
да бе да..на една в студио моника и преебаха носа..
на витошка като тръгнеш от НДК надолу и отляво има
едно студио Мания..през него има една реклама с нарисуван
дявол..няма как да не го видиш,то е в една къща на 1я етаж.
или в Горгон-там 100% са най добрите :twisted: :twisted: eee slu4vat se i gafove xaxaxa

11-27-2004, 17:37
Аз нямам за съжаление...:((( Но искам да попитам тези,които имат на пъпа обица:Къде сте се дупчили-в кое студио де(питам за софия)!!??И колко ще ми струва?!Моля ви оотговорете ми,за да мога да ходя да се продупча преди да съм се разколебала....
Мерси предварително...:Pp ima edno studio Monika na Graf Ignatief 34b saita im e Http://tattoo-monica.hit.bg moje da se obadi6 i na 981 80 03 az gi poznavam mnoo sa pe4eni az ti gi prepory4vam ;)
да бе да..на една в студио моника и преебаха носа..
на витошка като тръгнеш от НДК надолу и отляво има
едно студио Мания..през него има една реклама с нарисуван
дявол..няма как да не го видиш,то е в една къща на 1я етаж.
или в Горгон-там 100% са най добрите :twisted: :twisted:
хм...колко пари взимат??!!!Има ли голям избор на обици..а слагат ли упойка?!

Murderdoll
11-27-2004, 18:02
mm ne sym sigurna za parite am upoika i
da slagat i da ne slagat pak she boli
mislq 4e slagat nqkfa oba4e...

Devilsplaymate
11-27-2004, 20:06
emi mnou i az se kefa na takiva ne6ta! :lol: napravo super mnou me kefat:) bix si napravila ama me e strax :oops: ina4e imam ob6to 3 dupki na 1to u6ence

11-27-2004, 20:12
Aleeeeeee e e e e nqmam tarpenie - oshte 2 sedmici i papcheto shte dupcha ne se li kefite za men :):):D:D:D:D:D:D:P:P:P

Devilsplaymate
11-27-2004, 21:05
kefa se razbirase ! :o posle 6e kaje6 kak si i kak isglejda6?:P

11-27-2004, 22:19
Sha pokaja razbira sa :) I ako si napravq oshte tattoo i tqh sha pokaja :)

Silver_Blade
11-28-2004, 00:07
МЪРЗЕШЕ МЕ ДА ЧЕТА ПОСТОВЕТЕ, НО ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ TATOO СЕ МАХА ! С ОПЕРАЦИЯ, СТРУВА КЪМ 300-500 ЛВ ОПЕРАЦИЯТА

12-01-2004, 20:54
Ave ne samo s operaciq sa maha - ne sum chuvala s operaciq da sa mahat tattoos no ti vqrvam.....
chuvala sum che se mahat s lazer - angelina jolie si e mahnala `billie bob` ot lqvoto ramo nad drakona s lazer....i to e baq skapo i zeleno i zelenikavo-sinio mastilo ne izlizat.....pochti nikoga....za vsichko ima izklucheniq....nai lesno sa izlizali cherno i kafqvo nz...

jimmbo
12-07-2004, 16:55
tatus ili si praish ili ne tova epolojenieto az imam edin no mislq celiq da se nadraskam

rosskata
12-07-2004, 18:25
:P Дам имам си пиърсинг на носа и много му се кефя... Само че много болеше и много се инфектира , напраих си го преди 3 месеца и ми се инфектира последно преди 1 седмица, от гнойта ми беше паднала обецата... Абе кофти история... Обаче много му си се кефя и много яко ми стои и изглежда много добре откакто се оправи.. 8) .

Сега искам да си направя и на пъпа, но ще поотслабна малко да направя як корем и тогава...
:wink:
За тату съм мислила, но ме притеснява, че когато отслабвам или дебелея се деформира, а пък аз постоянно си меня теглото... :x

02-05-2005, 20:36
Nqma li nqkoi da sa pohvali s neshto novo - q tattoo q piercing...

Bolid1
02-05-2005, 21:19
Mi az imam tri obici na ednoto uho i 1 na drugoto. Iskah tatoo ama kat znam bashta mi kak mi vika za obicite, ako si napaq tatoo she ma izselqt... :roll:

kurabiika
02-06-2005, 10:24
az imam na u6ite po edna dup4ica estestveno
predi nqkolko sedmici iskah mnogo da si sloja na ezika ama na6te ne mi davaha i mi mina meraka :(

tedo_davis
02-06-2005, 10:27
Mislq da si sloja LOGO TATOS4E na vrytleto ... nai veroqtno shte pishe "GROOVE COVERAGE" ili Satanas prince

e_l_i_z_a
02-06-2005, 11:46
3obici na dqsnoto uho,1 na drugoto,1 na ezika i iskam da si slagam na pupa...o6te ne sum se prestra6ila... :oops:

02-06-2005, 19:29
I az iskam na papa - stoi super...daje veche sum si zela obicite za tam samo chakam da polucha po solidna suma i da ida si napravq piercing na papa. I na uchite iskam oshte 1-2-3 :) ide mnogo , pari ne tolko mnogo i razreshenie - hich :)

kristy
02-06-2005, 19:33
az si imam piersing na pup4eto i na ezika. tozi na ezika mi e ot 1 sedmica i o6te me boli...imam i tatoos na krusta

02-06-2005, 19:39
ALll dai pic na tattoo-to :)

C-I-A-R-A
02-06-2005, 19:54
Az niama tatoo vse oshte,no mnogo bih iskala da si napravia okolo glezena edna zmia ama me e strah, piersing niamam :wink:

Li4iCe
02-06-2005, 20:25
az imam na pypa piercing i mnogo si go haresvam.re6ila sym po nqkoe vreme da si produp4a ezika i dolnata ustna(otnovo) ama ne znam koga 6te stane tova, nai-rano lqtoto 6toto ne iskam pak da si imam problemi s roditelskoto tqlo :roll: sy6to taka mi haresa i industrial-a no toi 6te po4aka malko :) za tatuirovki ne sym navita, ne me kefqt mislq 4e 6et mi omryzne byrzo i posle 6te syjalqvam :wink:

Мона
02-07-2005, 08:02
Моля някой да ми помогне. Имам проблем. Пробих си ушите преди 2 седмици. Пурво се подуха и ме боляха.После започнаха да ме сърбят,а сега постоянно тече някакъв секрет от тях и все още леко ме сърбят. Какво да правя? Промивам ги със спирт... незнам друго какво.

e_l_i_z_a
02-07-2005, 09:09
Моля някой да ми помогне. Имам проблем. Пробих си ушите преди 2 седмици. Пурво се подуха и ме боляха.После започнаха да ме сърбят,а сега постоянно тече някакъв секрет от тях и все още леко ме сърбят. Какво да правя? Промивам ги със спирт... незнам друго какво.
te4e ti Limfa,nosi samo zlato i gi maji s Gentamicin,ako ne pomogne se konsultirai s lekar!
Nai-vajnoto- NE NOSI RAZNI TUPI TENEKIIKI!!!!! :wink:

02-07-2005, 09:35
Ами те уж не са тенекии. Нали се водят медицински... А пък и уж трябва да ги нося 1 месец...

e_l_i_z_a
02-07-2005, 09:47
Ами те уж не са тенекии. Нали се водят медицински... А пък и уж трябва да ги нося 1 месец...
a,6tom e med zlato,zna4i maji s Gentamicin-taka se kazva lekarstvoto vij sigurno imate vku6ti.ako ne-na aptekata :wink:

Li4iCe
02-07-2005, 09:53
da, ako ima6 o6te uslojneniq bqgai v aptekata.prodavat razni antibakterialni spreiove no se nadqvam da ne se stigne do tam 6toto 6te trqa se izrysi6 dosta pari :lol: a ina4e gentamicina vyr6i dobra rabota :wink: sy6to ima edno ne6to koeto se kazva piercing gel ama nego moje6 da go nameri6 samo v nqkoe tattoo studio :D

monka
02-07-2005, 10:39
az si probih pyp4eto minalata godina i stoi mnoooog qko! iskah da si smenqm obecata,no ne6to ne moga da mahna taq :roll: . i sega katop se zatopli 6te hodq da si probivam ustnata,no se 4udq dali otstrani ili po sredata :roll: imam i dupki na ushite(po edna).
bih si napravil tatoos,no tova 6te e sled dosta vereme:)

THE_GANGSTA_GIRL
02-07-2005, 15:51
Ami az predi edin mesec si napravih piersing na ezika. Mnogo mu se kefq. Super qko e i postoqnno si igraq s obicata. Mislq da si sloja i na papa, a i na edno dugo mqsto ama malko me e strah. Mnogo mi haresvat na nekvi macki tatuirovki na krasta ama ne bih si napravila!

02-07-2005, 16:04
Are snimaite i prashtaite de :) az sum pratila....nqkade iz temata trqq da ima snimka :)

Li4iCe
02-07-2005, 16:08
imam edno pitane otnosno piercinga na ezika kym tezi koito ve4e imat :arrow: te4e li vi kryv kato vi go probivaha :?:

BaT_GirL
02-07-2005, 16:54
татуировка нямам но смятам да си направя(е догодина :lol: )а иначе искам да си продупча пъпчето(и на ушите имам дупки)

THE_GANGSTA_GIRL
02-07-2005, 17:36
imam edno pitane otnosno piercinga na ezika kym tezi koito ve4e imat :arrow: te4e li vi kryv kato vi go probivaha :?:

Emi da! To e normalno. Na nqkoi po4ti ne im te4e na drugi pove4e. Ama te posle 6e ti dadat Sandrin i s nego kato se jaburi6 kravta spira! :)

MyCuHkA
02-07-2005, 19:16
Амиии... имам 3 дупки на дясното ухо и една на лявото... Най накрая се наканих да си пробия носа и това ще стане тази седмица в четвъртък... да ми стискате палци плс... А тату... лятото си бях направила временна за 3 месеца... две лапички на гърдите и беше просто невероятно :wink:

aBeP4eTo
02-07-2005, 19:44
Аз имам мания за татуир0вки ! П0ст0янн0 съм татуирана ! Ама сега вече 0бещах на мама сам0 временни :(

`cannibal`girl
02-08-2005, 15:19
mi imam na vejdata ... am tiq dni mislq da si probivam i ezika..
po princip i na tatoo mnoogo se kefq am bih si napravila po kusno :wink:

Li4iCe
02-08-2005, 16:31
THE_GANGSTA_GIRL, a upoika slagat li? :lol:

THE_GANGSTA_GIRL
02-08-2005, 17:22
THE_GANGSTA_GIRL, a upoika slagat li? :lol:

E, kak ina4e! Ot neq ezika ti iztrapva i ne si go 4uvstva6! Use6ta se samo malka bolka, koqto e napalno ponosima! Edinstveniq problem e, 4e parvite 2 dni se qde mnogo trudno ama posle vsi4ko si e nared i izob6to ne ti pre4i!

DanGeR^F
02-08-2005, 18:02
za sega imam samo dvete dupki na u6ite no iskam da si napravq tatoo na kr1sta nqkoq pleteca :) a i mnogo me kefi obeca na ezika super qko ama nz dali 6te se prestra6a da si napravq :)

Li4iCe
02-08-2005, 20:39
mersi mnogo.ve4e sym spokoina :D

THE_GANGSTA_GIRL
02-08-2005, 21:36
mersi mnogo.ve4e sym spokoina :D

Spoko maco, nqma da se pritesnqva6. Nqma ni6to stra6no! Az po-rano ne sam si i predstavqla, 4e moga da si sloja obica na ezika, ama kvo tolkova kato ne boli! :D

MyCuHkA
02-09-2005, 07:10
Искам да ви попитам от коя страна на носа е по готино да имаш обица?Голяма е дилемата и не мога да си избера а имам само ден за да реша... плс... хелп :wink:

Murderdoll
02-09-2005, 08:09
Искам да ви попитам от коя страна на носа е по готино да имаш обица?Голяма е дилемата и не мога да си избера а имам само ден за да реша... плс... хелп :wink:
100% съм за лявата страна :wink:

Bolid1
02-09-2005, 09:27
Искам да ви попитам от коя страна на носа е по готино да имаш обица?Голяма е дилемата и не мога да си избера а имам само ден за да реша... плс... хелп :wink:
100% съм за лявата страна :wink:
I az :)

monka
02-09-2005, 10:08
Искам да ви попитам от коя страна на носа е по готино да имаш обица?Голяма е дилемата и не мога да си избера а имам само ден за да реша... плс... хелп :wink:
100% съм за лявата страна :wink:
I az :)

edin priatel ima obeca ot lqvata strana nanosa i stoi mnogo po-gotino ot kolkoto na dqsnata!

lover4e
02-09-2005, 10:27
Аз си нямам, но много бих искала да си сложа обеца на езика ама като си помисля какви усложнения може да има... Май не е за мен :)

bodil4e_f
02-09-2005, 11:27
ami....tattoo ne ix si napraila za cql jivot...nqkak si ne mi se iska....
ina4e imam piercing na p1p4eto.....i dve obi4ki na ednoto yxo i edna na drygoto tva e pri mene

MyCuHkA
02-09-2005, 12:48
10x на всички :wink: И да стискате палци за утре... мъничко ме е страх ... дано не боли :wink:

monka
02-09-2005, 14:38
10x на всички :wink: И да стискате палци за утре... мъничко ме е страх ... дано не боли :wink:

nqma na4in da ne te boli :roll: ama edvali 6te e bolka za umirane :wink: . uspeh!

MyCuHkA
02-10-2005, 17:55
Имам вече обица на носааааааааааа :) Много и се кефя и въобще не ме боли... някой да има да ми даде информация за това кога ще зарастне или някакъв сайт? :wink:
П.С От лявата страна е :wink: Както мепосъветвахте :wink:

Murderdoll
02-10-2005, 18:00
йее честито:)))))мажи го с гентамицин за да
зарасне по-бързо и го промивай с кислородна вода :wink:

Devilsplaymate
02-10-2005, 19:00
iskam mnou iskam... ama na6te ne sa mnou naviti

kitttie
07-02-2010, 02:25
m da wi kaja i az imam piercing pod dolnata ustna .. gotinko e i ne boli a tattos mnogo iskam na prusta na rukata mnogo me kefi mqstoto makar i da ne se wijda :) :grin:

maxXy
12-03-2011, 10:17
Имам обеца на устната от долната страна, не мисля да си правя други. Имам и татуйровка на половината гръб.
Много си ги обичам и двете :) :)

sky.of.lust
02-09-2013, 13:55
ее хора здрасти! :) имам едно питане и много ще ми помогне някой, който вече има такова нещо. Искам да си направя пиърсинг на хеликс ( хрущяла на ухото) и се чудех дали много боли, колко време зараства, имали ли сте проблеми и т.н. а и ако може да ми кажете някакво свястно пиърсинг студио в София ( аз си мислех да отида в На Тъмно) мерси много ;)

roufl
02-17-2013, 06:32
Отиди в Trip House и чети из http://www.piercing-bg.com/ . Хрущялът зараства бавно и ще те боли доста време.

ymna.i.krasiva
02-19-2013, 12:18
трябва ми малко помощ :) преди известно време в нета се появи една картинка ""Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници" но нещо не мога да я намеря никъде..бихте ли ми пратили линк ако знаете?? :)

tori
02-20-2013, 17:56
Отиди в Trip House и чети из http://www.piercing-bg.com/ . Хрущялът зараства бавно и ще те боли доста време.
Чак доста време... Недей да плашиш, боли си ама не е кой знае колко болезнено. Естествено, при всеки е различно, но повечето хора казват, че боли не много. Аз лично мойта като си я правих (не е точно хеликс, а малко по надолу) си ме поболя доста понеже направих грешката да се дупча с пистолет във съмнително студио и да сложа посребрена обеца. Поду се, забра, боля, минахме през смяна на обеци, през Гентамицин и сега е перфектна и се обичаме почти година. Даже мисля да и сложа другарче да си говорят.

sekvoev
03-15-2013, 09:05
az iskam da si pravq tattoo na predmishnicata she pishe faber est suae quisquae fortunae koeto oznachava vseki e kovash na sobstvenata si sadba obache me e sram da otida sam do studioto da pitam kolko pari she mi struva :D zatova iskam da popitam nqkoi dali moje da mi kaje nqkakva orientirovachna cena

Djara
03-15-2013, 09:42
Зависи при кой татуист си избрал да правиш, в кой град и т.н. Какво толкова те притеснява пък да питаш конкретно, нали трябва да кажеш размер най-малкото в твоя случай. Разбирате се и си решаваш, може да питаш при различни. Услуга като услуга - избираш по качество и цена ;)

Vɪᴄᴛᴏʀɪᴀ
07-31-2013, 19:17
Ей, някой да знае в Моника задълже ли е да имаш 18? :3

JusttMee_16
08-01-2013, 04:21
Imate li nqkaksi tatuirovki ili piercings? Bihte li si napravili i kade?
Az imam tattoo na prasta na desniq mi krak :) i shte si pravq piercing na papa (e imam i dupki v ushite de ;) )
Sled tova vikam da si napravq i edin piercing monroe - mislq che shte stoi dobre :) i imam planove za pshte tattoos ne kade i kakvi oshte :)

Честно казано, пиърсинг никога не бих си направил, където и да е! Но много искам да си направя tattoo на лявата китка, такова : http://indulgy.com/post/6R9gx0i3h1/infinity-tattoo, или такова (като на Деми Ловато) :http://hollywoodlife.com/2012/11/26/demi-lovato-birds-tattoo-kat-von-d-ink/

Yanakiewa
08-01-2013, 07:19
Еми аз имам татуси и преди имах обеца на пъпа, която свалям обаче щото нашите не знаят :Д Значи имам Victory (на китката, надписа означава Победа), Mirror is my best friend because when i cry it never laught (това ми е на ребрата), имам пеперуда ( тя символизира безсмъртието), също и ∞ (знака за безкрайност) също скоро си направих едно малко водно конче което пък символизира съвършенството, оу също така и Good things come in good time - W.K. Имам и още 1 но няма да споделя каква е.. И преди някой да каже не се хваля а давам идеи на тези които нямат идея какво искат. Защото има хора които са спечелили някоя много важна борба (говоря за болестите не дай боже) и може да си татуират Победа или Victory абе това е ваше решение аз споделям и давам идеи :)

skornex
08-02-2013, 14:44
Eyebrow piercing