PDA

View Full Version : Kak da postapq???



Vlubeniqt-M
11-15-2004, 10:59
Zdraveite sladuri!!!
Molq vi se kajete kakvo da pravq s tova momi4e,4e ve4e se pobarkvam
Predi 2 godini opredelih sre6ta na 1 momi4e no tq kaza ela tam i tam i az kato vluben glupak se saglasih otidoh tq se qvi edna takava sladuranka sas kasa kosi4ka slabi4ka s golqmi kafqvi o4i4ki abe sladurana otvsqkade a pa da ne govorim za usmivkata i glas4eto i ... no tq doide samo za 5 min,mai ne me haresa i kaza imam rabota 4ao 4ao i si tragna:( stana mi gadno,vidqhme se po slu4ainost otnovo q pokanih da se vidim no tq ne pojela i az iz4eznah ot pogleda i .. i drugata godina,toest tazi mart mesec otnovo i se qvih i tq ne me be zabravila sled cqla godina,za men be6e mnogo ne6to pokanih q naavan,no tq mai se strahuva6e ot men i vze sas neq edna priqtelka,pokanih q na 2-ra sre6ta i tq se saglasi sled dosta kolebaniq no otnovo se qvi s priqtelki i to 2 ,kaza 4e i bili gosti i nemogla sama da gi ostavi... otnovo prieh,kato se vidqhme 3-ti pat q zavedoh na disko pregarnah q vednaj i nekvi valni minaha prez men(az po princip na 1-va sre6ta predlagam na momi4e da mi stane gadje i q celuvam) no s neq ne be sa6toto.. tq si e cqlo angel4e Vidqhme se 4 pat kato 6etahme ku4eto mi i be6e mnogo veselo,no tq mai ne izpitva6e ni6to kam men:( popitah q iska6 li da sme gadjeta i tq kaza ima vreme...izpratih q i si tragnah mnoogo mislih za nas i nakraq re6ih da q ostavq,ta tq ne me obi4a:( no mai mesec zapo4na da mi govori nejno da me gleda po stranno ,no tq mnogo me uniji kato ne prie vednaga i sega da q pokanq ama q pak mi otse4e napalno 6te ruhna i az imam dostoinstvo.Hvanah si gadje koeto ne haresvah,samo i samo da q zabravq no tova momi4e vednaj na maitap v 4ata mi kaza Obi4am te,az se izsmqh,ne i govorih ve4e gledah da begam,no tq sqka6 se izma4va... sega mislq 4e tq me haresva samo me presledva za rojdeniqt den mi pisa sms(zapomnila e koga imam) za imeniqt abe vsi4ko [pomni za men... neznam na kakvo se dalji...no mislq 4e ve4e ne q haresvam tolkova kolkoto predi,ta spored vas da q pokanq li otnovo na sre6ta,ta moje da plamni otnovo lubovta,vapreki vsi4ki unijeniq...molq vi se kajete dali da riskuvam da se opitam da q spe4elq otnovo...10x

Frank
11-15-2004, 11:44
Опитай само ако мислиш, че си заслужава. Ако вече не я харесваш толкова много недей. Сигурен съм, дори да те отреже има начин да я сложиш на място и да излезеш с достойнство от ситуацията. Униженията идват, когато човек е много, ама много влюбен и се оставя да правят с него какво трябва и не трябва.

jvfk
11-15-2004, 12:00
ami pokani q o6te vednaj na van i ako tozi pat se opita da te napravi na glupak,zareji q napalno... tq ne e za tebe ili pa po dobre se vgledai v pogleda i moje o6te da ne e gotova za vrazka... da ima drugi problemi,iz4akai mallko

morsmordre
11-15-2004, 12:15
Хммм, това наистина е много интересна историйка!Слушай, пич, ти преди си я харесвал дяволски много, но тя постоянно ти е отказвала, а така на теб се повече и повече ти се е искало да станете гаджета.Така е станало, че ти си махнал завесата от очите си и си оставил любовта си към момичето на произвола на съдбата...А съдбата е решила и тя да започне да те харесва (можеш ли да се сетиш защо - по същата причина, поради, която "на теб се повече и повече ти се е искало да станете гаджета").Така тя започва да ти обръща внимание, опитва се да привлече и твоето.Моето мнение е, че трябва да й дадеш още един шанс, но САМО, ако изпитваш достатъчно силни чувства към нея!
Има и друг вариант - тя може тогава да е имала гадже и да ти е отказвала, защото се е страхувала, че приятеля й ще разбере (викала е приятелки, за да предотврати времето на предложението).

Така, да обобщим:
ако не я харесваш достатъчно - кажи й че си имаш гадже и по-добре да почака известно време :lol:
ако я харесваш достатъчно или ако ти се възвърнат чувствата - отдай се на най-хубавото!!!

УСПЕХ!!!!

11-15-2004, 13:50
Az li4no sym 4ovek, za koito edno ot nai-vajnite ne6ta e dostoinstvoto tyi4e ako se po4uvstvam unijen ot nqkogo ne bih go i poglednal daje, tyi4e v slu4aq bih i teglil 1 maina. No vse pak tva mn zavisi ti kakyv 4ovek si! Trqbva sam da re6i6!

incheto
11-15-2004, 13:56
emi az mislq 4e ako q pokanish pak..shte tragnesh s neq i sichko shte e chudesno!Uspeh

ABe
11-16-2004, 20:37
awe obqsni i se v LUBOv,kvo 4aka6 sa ti e padnalo...

Iliqn4eto
11-16-2004, 21:26
tctct tova naistina e kofti,no ako naistina q obi4a6 ili ai pone haresva6 vijte se,pogovorete s otkriti karti ne q prinujdavai za ni6to,ami q ako e sramejliva i ne si e ima gadje ne znae kakvo e kiss.... kak 6te ti kaji vednaga da ili q ako e po romanti4na natura i ne iska takva vrazka ot raz dva a ne6to po seriozno... taka 4e zamisli se!!!ai uspeh i kaji kakvo e stanalo ;)

beb4ety
07-20-2007, 13:57
mi nz

07-20-2007, 14:08
emi az mislq 4e ako q pokanish pak..shte tragnesh s neq i sichko shte e chudesno!Uspeh

бас ловя,че неможеш да го обясниш. :|


заеби я тая,направи и ити същите номера да види кво е,писна ми от такива маниполативни ...ти си решаваш де,но според мен не си струва.

koli_nikoli
07-20-2007, 14:25
хЪх :P ние моми4етата сме гадни. Не разбираш ли какфо става? преди като е била сигурна 4е те има не и е пукало, а сега като те е изгубила те исак отново и осъзнава за 4увствата си. Мен ако питаш ти нищу не прави, остави я тя да действа :wink: все пак така ша си сигурен 4е няма тя да е тази кояту 6те те одрежи :P

BaD_GiRl_mL2
07-20-2007, 14:37
Abe moito momche..kak moje da pitash..ne slushai nekfi saveti ot tuka, a se doveri na sarceto si..edinstveno to nqma da te predade..probvai shtom mislish che tq iska neshto a ako pak te precaka..togava shte znaesh che nqma smisal..zamisli se za malko i sam shte go usetish :)