PDA

View Full Version : kofti situaciq



hi6tnikut
11-15-2004, 11:26
Ami edva li 6te sum purviq s tiq problem, no pone nqma i da sum posledniq. A problema e sledniq:
Ima edno mimi4e s koeto sum u4il 4 godini v edno u4ili6te i prez vsi4kite tezi godini sum q use6ta samo kato priqtelka, no ve4e ne e taka. Az naistina q haresva i iskam da hodim, no ne i tq. Tq si pada po edin ot nai dobrite mi priqteli, a nai lo6oto e 4e mai i toi si pada po neq.
Kakvo da prava

Frank
11-15-2004, 11:34
Не, че ще ме послушаш, не че ти го желая, обаче да ти кажа според мен нямаш голям шанс - след като тя не те харесва :?

morsmordre
11-15-2004, 12:20
Не, че ще ме послушаш, не че ти го желая, обаче да ти кажа според мен нямаш голям шанс - след като тя не те харесва :?

да, така е, но нека да добавя:
след като и той май я харесва...по-добре се ориентирай към некое друго момиче!
П.П.>гледай да не направиш неква глупост, ако двамцата станат гаджета (не се обиждай ама ме плашат тъпотиите дето ги вършат приятелите един с друг напоследък...)

incheto
11-15-2004, 14:07
nai dobroto koeto mojesh da napravish e..da gi ostavish da badat shtastlivi zaedno!!!

Heart_Break_Kid
05-02-2006, 23:05
Хммм :-k бих те посъветвал да забравиш за нея,но ако бях на твое място .... :? щом я харесваш трудничко ще я превъзмогнеш.Най-добрият лек за бодобна ситуация е да си намериш друго момиче,което те харесва.Успех! :wink:

ProstoAz
05-02-2006, 23:06
Поглеждайте датите!