PDA

View Full Version : Daite mi savet,zashtoto shte se pobarkam!



Beyonce^^
11-15-2004, 11:35
Zdraveite tiincheta!Imam edin problem pred koito sam postavena i nemoga da go resha.Shte vi razkaja malko na kratko moqta istoriika.Znachi az si obicham edno momche ot mnogo mnogo otdavna...hodihme,vsichko beshe OKAY bqh mnogo shtastliva i mnogo se privarzah kam nego do takava stepen che bez nego sega napravo otkacham.Shte si kajete dobre,no toi mi e izneverqval i az nauchih i skasahme.I do den dneshen obache oshte mnogo go obicham dori poveche ot predi,no sam mu izgubila absoluto doverie ot kakto me izlaga.No sega toi iska pak da se opravim,i ot mnogo vreme se opitva da mi dokaje che i toi ne e bezrazlichen kam men.Moje da me smetnete za luda no az naistina my vqrvam.Mnogo negovir priqteli mi kazvat che toi postoqnno govorel za men i t.n.No ima i oshte edin problem,che vsichki i vsichko sa protiv nashata vrazka(nqma da izqsnqvam prichinite,zashtoto ne e neobhodimo).Ot edna strana iskam da sam s nego za vsichko na sveta,no prosto me spirat hilqdite prechki(roditelite mi brat mi i t.n.).Toi dnes doide da pogovori s men,no ostana i bez otgovor kazah my vsichko tova,che my nqmam veche doverie i t.n.,no toi me ubejdava che sega ne me lude i t.n. kajete kakvo da pravq!

11-15-2004, 11:49
Направил го е веднъж, възможно е отново да го е направил.Може обаче НАИСТИНА да е разбрал грешката си и да се е заклел пред себе си че никога няма да го направи отново. Ако наистина иска да е с теб отново защото държи на тебе толкова, колкото и ти на него, може и да му се довериш

Мария
11-15-2004, 11:55
Честно казано ми е малко трудно да те посъветвам.По-точно не знам дали съветът ми ще е правилен.Не съм се сблъсквала с изневяра но лично за себе си мисля,че не бих могла да се справя с такава ситуация.Може би да простя - да,но да забравя....едва ли.
Ти казваш,че обичаш това момче и му вярваш въпреки изневярата .Аз не мога да бъда сигурна доколко той е искрен с теб.Ти познаваш човека и ако си сигурна в него и в чувствата му...опитайте отново.Сама трябва да вземеш решение.Ако си простила и забравила наистина,ако желанието ти е да бъдете пак заедно няма от какво да се притесняваш.
Знаеш ли,недей да вярваш на приятели и познати.Искаш ли нещо и ако то е важно за теб по-добре си го свърши сама.Другото в повечето пъти се оказва празни приказки.
В една връзка винаги има пречки.Казваш,че родителите и брат ти са против това момче.Хубаво е да се замислиш и да прецениш каква е причината за това.Говори с тях и се опитай да изясниш нещата.
Бори се за чувствата и за любовта си само и едниствено ако си сигурна,че момчето те заслужава и няма отново да те нарани.
Народа е казал,че когато някой изневери не е задълтително да има 2-ри път.Но изневери ли два пъти,със сигурност ще има и 3-ти.Това май наистина доста често се оказва вярно.Казвам го просто за да си имаш едно на ум.
И все пак обмисли добре всичко и прецени как ще се чувстваш спокойна и най-щастлива.

e4o
11-15-2004, 14:56
mi ti sama trqbva v kraina smetka da si prezeni6, ako go obi4a6 i mu vqrva6-trugvaite i ako si sigurna 4e pak nqma da te izluje, bez da ti puka za mnenieto na okolnite, no ako se sumnqva6 po-dobre go ostavi, abe as ne moga da ti kaja, za6toto ti sama trqbva da si re6i6, ti go poznava6 a ne as, za tva deistvai, i dano vzeme6 pravilnoto re6enie :wink:

Beyonce^^
11-15-2004, 16:06
Blagodarq na vsichki vi!Naistina trqbva da go obmislq dobre!Otnovo 10x i celuvki!!!

eNigMaTic^
11-15-2004, 16:51
Ами значи то дявола да е щом го обичаш на всичко си готова :P Ама все пак като тръгнете си имай 1 наум :wink:

VeShti4kAta
11-15-2004, 19:18
Mi ako iskash da si s nego, prosto bydi! Ako pak ti prichini bolka - problemyt si e negov, toi shte te zagubi! Samo gledai da ne stavash prekaleno zavisima ot nego! Imai dostoinstvo! A za prechkite... ne ti preporychvam da se syobrazqvash s horata, koito sa protiv :wink:

nasty_f
03-27-2007, 18:42
Бих продължила да излизам с него.Дори да се криете,любовта преди всичко....

FiRe_LaDy
03-27-2007, 18:50
Kakvo li ne bih dala choveka,kogoto obicham i sym mu izgubila doverieto otnovo da iska da e s men. :? Mila shtom go obichash,a i toi tvyrdi syshtoto - dai mu shans.Vseki ima pravo na vtori shans.MOje pyk da ne te lyje tozi pyt i naistina da te obicha.Bydi s nego,dokato mojesh,za da ne syjelqvash sled vreme i da stradash.Jiveem edin jivot vse pak.Ne go propilqvai.Syvetvam te da bydesh s nego.

[Fr33land3R]
03-27-2007, 18:51
бъди с него :)

oshte mnogo go obicham dori poveche ot predi

PeAcH
03-27-2007, 18:53
Spored men macka,tragni pak s nego,6tom tolkova mnogo iska otnova da se saberete,sigurno darji na teb i iska da ste zaedno,a i ti 6tom tolkova mn go obi4a6,moqt savet e da se saberete,pak 6te vidi6 kakvo 6te satne.

koalka
03-27-2007, 18:53
Темата е стара!