PDA

View Full Version : Простотийчице



Frank
11-15-2004, 12:26
Защо бе? От къде се пръкнаха толкова много простаци? Не стига дето са толкова задръстени и ограничени, ами на всичкото отгоре са много, ама много неграмотни.
1) Първа задача е петък вечер ни е да се напием - с какво да е - вино, ракия, водка, мастика, бира, чист спирт, бензин - на нищо не прощаваме.
2)След това тръгваме по центъра и пеем колко сме горди, че сме българи.
3)Героизъм - да опраскам някоя шибана к**вица на 15-16 години в кенефите на някоя дискотека.
Нека не позволяваме на шибаните копеленца да си мислят, че света се върти около тях. Успех в борбата с вредителите. :evil: :evil: :evil:

Sunny_stz
11-15-2004, 12:36
mmmm mnogo vqrno:)))

©@|)@|\/|@®73®1
11-15-2004, 13:15
няма нужда да ми повтаря6 репертуара, знам си го ;) не ве тва е пълна простотия ;)

united_colors
11-15-2004, 13:18
HAHAHAHAH vjarno e tva ma i mnogo im e kef na teja hora da se pokazvat :lol: :lol:
Super sme6ni sa mi ma kvo da gi pravi6.... i bez takiva ne moje :?

©@|)@|\/|@®73®1
11-15-2004, 13:35
HAHAHAHAH vjarno e tva ma i mnogo im e kef na teja hora da se pokazvat :lol: :lol:
Super sme6ni sa mi ma kvo da gi pravi6.... i bez takiva ne moje :?

въпроса е,4е те са пове4е,отколкото другите,това е жалкото. Ина4е никъде не може без тях. Просто в БГ са с яка концентрация,ама то не е слу4айно...

11-15-2004, 17:25
HAHAHAHAH vjarno e tva ma i mnogo im e kef na teja hora da se pokazvat :lol: :lol:
Super sme6ni sa mi ma kvo da gi pravi6.... i bez takiva ne moje :?

въпроса е,4е те са пове4е,отколкото другите,това е жалкото. Ина4е никъде не може без тях. Просто в БГ са с яка концентрация,ама то не е слу4айно...

xaxa a ela tuka i sha vidish che koncentraciqta tuka e dvoina! tuka se misli samo za cigari alkohol treva i sex!horata nqmat jivot a sashtestvuvane! jal mi e za povecheto! :?

one_touch
11-15-2004, 17:38
za jalsot mnogo ot podrastva6tite ot moq grad si go mislqt tova i deistvat po tozi plan :!:

SanDRo
11-15-2004, 18:01
E kvo losho ima v tva da vurvish v centura i da peesh ?!

amy lee
11-15-2004, 18:05
problema e 4e si neveroqtno prav

suzanna
11-15-2004, 18:42
jalko che ne osuznavat kak sveta im se smee :lol:

Frank
11-15-2004, 18:54
E kvo losho ima v tva da vurvish v centura i da peesh ?!
Нищо лошо няма, стига да не се пречиш на някого. Между другото тая тема я пуснах, защото преди няколко дена се разхожах към 10.30 - 11 вечерта с един приятел и едни напушени копеленца ни се напрайха на велики. Ние много добре ги знаем кои са (с 2-3 години са по-малки келешите от нас)и решим ли ще си изядат перадха, обаче проблема е в това, че не вярвам ако не бяха толкова high да ни закачат. От това се дразня - не от друго

LiNkiN4eTo
11-15-2004, 18:59
basi kefa :lol:

Josefinne
11-15-2004, 19:01
УУУУ дайте РАЙТ! :D

SanDRo
11-15-2004, 19:06
E kvo losho ima v tva da vurvish v centura i da peesh ?!
Нищо лошо няма, стига да не се пречиш на някого. Между другото тая тема я пуснах, защото преди няколко дена се разхожах към 10.30 - 11 вечерта с един приятел и едни напушени копеленца ни се напрайха на велики. Ние много добре ги знаем кои са (с 2-3 години са по-малки келешите от нас)и решим ли ще си изядат перадха, обаче проблема е в това, че не вярвам ако не бяха толкова high да ни закачат. От това се дразня - не от друго
Dobre, zavijdash li im? Ne che ima za kakvo, shtom pushat treva, ama taka izglejda... Horata si jiveqt jivota, a ti pravi kvoto si iskash!!! Puk i razbiram da pravqt neshto koeto da ti "vredi", a malko peene edva li ti vredi, puk za tva che sa vi zakachali tvoi problem e che ne si gi prechukal...

Frank
11-15-2004, 19:52
E kvo losho ima v tva da vurvish v centura i da peesh ?!
Нищо лошо няма, стига да не се пречиш на някого. Между другото тая тема я пуснах, защото преди няколко дена се разхожах към 10.30 - 11 вечерта с един приятел и едни напушени копеленца ни се напрайха на велики. Ние много добре ги знаем кои са (с 2-3 години са по-малки келешите от нас)и решим ли ще си изядат перадха, обаче проблема е в това, че не вярвам ако не бяха толкова high да ни закачат. От това се дразня - не от друго
Dobre, zavijdash li im? Ne che ima za kakvo, shtom pushat treva, ama taka izglejda... Horata si jiveqt jivota, a ti pravi kvoto si iskash!!! Puk i razbiram da pravqt neshto koeto da ti "vredi", a malko peene edva li ti vredi, puk za tva che sa vi zakachali tvoi problem e che ne si gi prechukal...
Съгласен съм с теб. Просто не искам да се занимавам с някакви чукундури. Жал ми е за това колко са безмозъчни - дори не осъзнават какво може да им се случи - колко хора са ги дърмонили с повод и без повод - и ква полза - да си кажа ее пребихме ги тия идиоти. Не ми се занимава с лайна

eNigMaTic^
11-15-2004, 20:11
Ужас Ужас.За жалост всякакви ги има :x

Baccara
11-16-2004, 07:12
Споко. Благодарение на алкохола и наркотиците светът ще се отърве от ненужните хора. Жалко, че понякога покрай ненужните изгарят и добри хора.

ridin'spinnaz
11-16-2004, 18:47
nasilieto ne vredi!!
hahah

Steff
11-16-2004, 22:53
простотията по хората ходи... така че не се ядосвай, тегли една майна на всички лайньовци и тва е :wink:

SunnyG
11-17-2004, 08:27
Ужас Ужас.За жалост всякакви ги има :x
taka e da!samo 4e nqma ni6to lo6o i v tova da si pravi6 kupona ponqkoga,makar i po 6umno!estestveno pod4ertavam PONQKOGA!

Грахче
11-17-2004, 10:30
Защо бе? От къде се пръкнаха толкова много простаци?

Защото се поощряват един другиму и едва ли не се състезават кой може да каже/направи повече глупости/простотии в минута.

Иначе простаци винаги си е имало и ще има. Проблема е там,че понятията на хората за дързост,нахалство,глупост, ростотия,лиготия и куп други се размиха и се обезличиха, така бройката им скочи до небето.

Има и една думичка, която също дава обяснение - свободия

Satanas_daughter
11-17-2004, 14:00
УУУУ дайте РАЙТ! :D


hahahaha ....zapoviadai!!!!!

Тед:)
11-17-2004, 14:34
Мисля е всички се срещаме с простотията ежедневно...Това естествено ме дразни но се опитвам да игнорирам присъствието на такива личности в живота ми...Лошо те е че срещайки подобни индивиди чужденците заключават :"Българска работа!"...и заклеймяват всички ни с един печат..Не мисля че е честно!!!

Eagle
11-17-2004, 23:52
:"Българска работа!"
Този израз ми звучи супер кухо и според мен не е измислен от чужденците, а от някой "дълбоко" уважаващ себе си и родината си българин. :x :x :x Положението е такова каквото сме го оставили да бъде. Стига с тези оправдания.