PDA

View Full Version : kakvo mislite za zapoznanstvaa po internet



human
11-15-2004, 15:21
Po princip ne sum osobenno golqm privurjenik na tozi vid zapoznanstva, no vse pak tva se dosta se praktikuva i bih iskal da pitam za va6eto otno6enie kum tazi tema???

e4o
11-15-2004, 15:31
mi kvo nqma lo6o, zabavno e, flirt4eta tva ti onova ti :lol: :lol: :lol:

tedi{P}{P}{P}
11-15-2004, 16:23
ae az sam malko protiv 6toto vsqkakfi se sre6tat i neta...
pyk i vseki moje da izlaje na kolko e kakfo predstavlqva~!

eNigMaTic^
11-15-2004, 16:30
В нета е малко нереално ама може и да стане нещо... :wink:

StormCrusher
11-15-2004, 19:41
препоръчвам на тези , които се запознават с някой в интернет и му нямат снимката ... ХОРА НЕ СЕ СРЕЩАЙТЕ НА ЖИВО :lol: останал съм много разочарован...
Иначе няма нищо лошо , ако се харесвате разменили сте си снимки и и си лафите за инетересни неща. Няма лошо купон да става ;)

Dobrina
11-15-2004, 19:50
Аз съм за, само да внимаваш с кой се срещаш ;)

Josefinne
11-15-2004, 20:16
Аз винаги внимавам с кой се запознавам и мога да кажа, че само съм спечелиал и нищо ен съм загубила от тях. Но наистина не се знае кой е отсреща и колко са верни тия работи дет ти ги разправя.

flirty_girl
11-15-2004, 20:40
Ами мисля че ако поддържаш контакт в интернет с даден човек е нормарно след известно време да се срещнете,но за мен е пълна глупост да си чатиш с някой 1-2 часа и после да се срещнете а той да се окаже някаква откачалка,абе знам ли,аз до сега не съм ходила на срещи от нета,но смея да твърдя че имам няколко много добри приятелчета,с който контактувам само в нета и то от няколко месеца и единственото което ми пречи да се срещна с тях е голямото разстояние помежду ни
:arrow: Нито съм ЗА нито ПРОТИВ срещите от интернет

DiEsEl_GiRl4eTo
11-15-2004, 21:44
Mi za priqtelcheta, mogat da se namerqt, za gadje syshto, obache e mnogo riskovano. I az sym nito za, nito protiv. Vsichko e vyzmojno na toz svqt vse pak.

NeBeSeN_88
11-15-2004, 21:56
големият ми брат така се запозна със сегашната си съпруга ..... повече няма да коментирам

StormCrusher
11-16-2004, 12:09
големият ми брат така се запозна със сегашната си съпруга ..... повече няма да коментирам

Много яко :wink:

М/у другото имам доста приятели които познавам в чата и с тях ми е много по лесно да си споделям проблемите :) Но както казах , за да се видите трябва да сте си чатили достатъчно време и да имате представа за какъв човек става на въпрос. Както каза някой по наогре не 2 часа си чатиш и аре да се срещнем

SisTeR`oN`MaXa
11-16-2004, 13:29
amMm.. 4esno kazano az sam Za za6toto kvo lo6o ima da se zapoznae6 s nqkoi taka pe4eli6 priqteli pak ako ne ti haresa prosto prekratqva6 vsqkakv kontakt s tozi 4ovek i tova e nemislq 4e bi ti navredil s ne6to za6toto sre6ta s nepoznat se opredelq v nekoe kafe a v kafe ni6to nemoje da stane!!1 :D :twisted: Pak ot druga trana az kakto i moqta nai dobra priqtelka to4no po neta si namerihme priqtelite ii sega priqtela na moqta priqtelka mi e kato brat vijdame se 4esto a s moq dalga istoriq no da vi kaja ne sajalqvame nikak :) :wink: amMm az sam na tva mnenie!1

BaT_GirL
11-16-2004, 17:57
mi kvo nqma lo6o, zabavno e, flirt4eta tva ti onova ti :lol: :lol: :lol:
Аз дори накарах момче да се влюби в мен с един флирт...

sulzichka
11-17-2004, 09:39
ами не ги обичам много тез запознанства защото аз съм крайно разочарована от разминаването на представите ми и действителноста а и не ме оставят намира после! :D

Грахче
11-17-2004, 10:04
добре де, защо задължително трябва като си чатите с някой да го сваляте/да се зарибявате/да флиртувате?! Толкова е някакси.. безсмислено. Ако ти е за веднъж,два пъти да се забавляваш - да, понякога става голямо шоу, но на някой това им е система!

Аз винаги съм използвала чата, за да общувам с приятели и ако ще завързвам някое ново запознанство със сигурност няма да започна с асл/плс и няма да е с цел среща/връзка/евентуално гадже

aBeP4eTo
11-17-2004, 10:43
Ами запознанствата по интеренет не значи, че само тря се свалят всички ами аз имам много приятели които си намерих от нет-а само, че вече ми е мноооого убитичко да влизам в UniBG и за това влизам само в БгIRC пък и там влизат всичките ми приятелки и приятели и ми е по-яко няма ги обичайните зарибявки ! :wink:
Въпреки, че преди мислех, че от зарибявки в нет-а не може да излезе никаква по-сериозна връзка обаче от както една приятелка на майка ми се омъжи за един с който се запозна в чата .... :? :lol:

PRECIOUS^f
03-12-2006, 21:56
Laja i izmama,tova mislq za tqh.Drygiqt 4ovek moje da si te laje kolkoto si iska za vsi4ko-kak izglejda,kade y4i...it.n..Mnogo kofti :|

TiA_MaRiA
03-12-2006, 22:10
Ako si kontaktuval dostatu4no s nqkoi 4ovek mislq 4e 6te e zabavno da se vidite o4i v o4i, puk i moq priqtelka hode6e 2 godini s 4ovek, s koito se zapoznaha v 4ata taka 4e... lo6o nqma :-D

bugnat
03-12-2006, 22:14
interesno vypros4e ..... ae moa ti kaja samo 4e s tiq interenet zapoznanstva sym se zabavlqval mn ... pa i nekoi ot nai golenmite mi priqteli sa ot tam

_Nightmare_
03-12-2006, 22:25
по принцип мисля това за пълна тъпня... и винаги съм мислела че не можеш да намериш свястен приятел така, затова и използвам повече чатовете за връзка с хора които познавам...
но откакто се запознах от нета с едно момче и той ми стана доста добър приятел с който все още си подържаме връзка...
ами кво да ви кажа всичко е възможно
дори и невъзможното е възможно в границите на невъзможното ;)

piFka_LP
03-13-2006, 09:56
Da oba4e...trqa vnimava6 s kogo izliza6

bilka
03-13-2006, 09:59
mi kvo nqma lo6o, zabavno e, flirt4eta tva ti onova ti :lol: :lol: :lol:
Мхмм :lol:

_Nightmare_
03-13-2006, 16:21
mi kvo nqma lo6o, zabavno e, flirt4eta tva ti onova ti :lol: :lol: :lol:
Мхмм :lol:
da de no ako flirt4etata ti stanat na4in na jivot i ob6tuvane e stra6no glupavo...ina4e otvreme navreme nqma lo6o-vdiga samo4uvstvieto ti

SLaDkO_Mi6Le
03-14-2006, 16:28
оооо аз съм също за тези вразки няма лошо!!:) стига да има снимка ако няма не се срещайте 98% ще бъдете разочаровани случвало ми се е поне 3 пъти,т.е не точно на мене но на най-добрата ми приятелка която 4 пати се срещаше с момчета така без снимки и 4-те пати бях с нея и беше простооо ужас какво да ви говоря он вапреки това съм за!!:) :-k :lol:

ScooTeR
03-14-2006, 16:37
аз пък 3 пъти съм се срещал с момиче от чата и трите пъти е било хубавичко :) ( извадил съм късмет май )

cold_kiss
03-14-2006, 18:18
ami to lo6o nqma sedi6 si v 4ata govori6 si s nqkoj,izliva6 si mykata na absolutno nepoznat za tebe 4ovek koito moje nikoga da ne vidi6 i tova e hubavoto za6toto moje bi po-lesno e imenno na takyv 4ovek da otkrie6 svoite strahove,svoqta du6a ,svoite misli za6toto vse pak ne te e grija do takava stepen za mnenieto mu za tebe i lesno moje6 da spodeli6 gre6kite ot koito se sramjuva6 no ti e trudno da tai6 v sebe si za6toto use6ta6 4e 6te te razqdat ot vytre...
a za sre6ta s takyv 4ovek..ami ako si govorel s nego mn vreme i si opoznal mn dobre,dopadnali sa vi vijdaniqta,interesite,mislite ne vijdam i az lo6o da se sre6tne6 s nego(kazvam ako ste pisali dosta vreme i si siguren 4e ne e nqkoj absoluten psihopat :lol: )
a tova kak izglejda ne mislq 4e e ot takova zna4enie stiga da si te kefi kato harakter za6toto..vse pak ne e neobhodimjo samo gadje da si tyrsi6 ami dori i prosto edin priqtel...ne mislq 4e vyn6nostta igrae vajna rolq..
taka 4e za mene 4ata si e prosto edin na4in na razvle4enie,na4in po kojto da si povi6i6 samo4uvstvieto(ot tam 4esto upotrebqvanite"milo","sladur4e",i tam dr takiva)
no ne moga da kaja 4e sym i tvyrd privyrjenik na tova za6toto naistina sa malko horata koito razkrivat sebe si tam i se opisvat takiva kakvito sa taka 4e kakto se kazva "nqma ni6to savyr6enno"