PDA

View Full Version : За ника



Frank
11-15-2004, 16:51
Как си избрахте ника и защо точно този използвате, а не друг?

11-15-2004, 16:55
1. vinagi nasqkade sum pisi.... i kat prvedoh ot bg na english stana kittie :)
2. bqh mn zapalena (i oshte sum) po edna grupa - kittie
ako iskate parcheta koit mogat da vi haresat
Kittie - Into the darkness, charlotte, spit, paper doll
Kittie & KoRn - this town :wink: velika pesen :)

amy lee
11-15-2004, 16:58
ami ujasna fenka sum na evanescense.a i edna ot lubimite mi pesni e amy lee ft. seether-broken.napravo e velika.

11-15-2004, 17:06
da pesenta broken ne e zle no amy lee ima mn po qki pesni s evanescence - lies naprimerno ili going under - geniqlni pesniverno evanescence sa malko komersiqlni no ne mogat da se sravqnvat s grupi kato limp bizkit ili busted po komerisialnost! muzikata im dobra i samo tova ima znachenie za men! sorey che sa otklonih ot temata!

amy lee
11-15-2004, 17:08
za going under si absolutno prava.na evanescense tq e THE BEST.za lb-predi gi haresvah ama ve4e... :? oba4e busted sa varhat.to i az malko se otklonih

Djursi
11-15-2004, 17:15
Ами от филма Грозна като смърта главната геройня и викаха джърси в бара и мен тва много ме кефи :)

11-15-2004, 17:15
Ami taka si se kazvam i poneje mi xaresva reshix tova da mi e i nick name :P

11-15-2004, 17:21
ako moje pak shte se oklonq malko
Amy Lee za busted sa bazikash!!! ne moje da bade tolkova sa ... malki i neopitni i komersialni - dovedenata mi sestra e CRAZY za busterd shte im hodi na koncert v machnester na 10 dekemvri - shte snima baq ako iskash kat iskara snimkite da skaniram hubavite i da ti gi pratq?

VeShti4kAta
11-15-2004, 17:37
Mi na men mi haresva ideqta za syshtestvata, koito mogat da pravqt vsichko, koeto pojelaqt. Vednyj popadnah na sait, koito beshe pisan sqkash ot takova magichesko obshtestvo i mnogo se vdyhnovih. Mnogo se kefq i na filmi za veshtici i taka.... A! I si imam hubavo dylgo noslence :roll:

Josefinne
11-15-2004, 18:09
Вещичката - готин аватар. Аз пък си избрах сега Жозефин, защото ми харесва как звучи. Другия ми ник - Лолита- защото не ми е присъщо да се именувам с подобни блондински имена и не исках никой да знае, че това съм аз. Но в крайна точна не се сдържах и им казах кое съм аз. Дргия ми официален ник е Клоди/Клодиа (В ИРК или АйСиКю ). Това името на главната героиня от един от любимите ми филми - "Интервю с Вампир" . :D

suzanna
11-15-2004, 18:23
ee samo kato stava vupros za evanescence...eh ne moga da se sdujra prostoo..na mn malko hora sa im izvestni po starite im pestni..ot 5-6 g primerno..az im imam cqlata diskografiq pochti..i ima prosto neveroqtni..a inache naposleduk sa si dosta komersialni...no pesni kato Give Unto Me, Exodus, Fields Of Innocence sa si prosto...nz trqbva da se chuqt :!:

e4o
11-15-2004, 18:25
mi as se kazvam Elica, i nqkoi mi vikat E4o, i za da ne e Eli(kakto pove4eto mi vikat), si vikam neka da e E4o, tva e ni6to pove4e :lol:

techCandy
11-15-2004, 18:27
naprimerno
Kittie- kazva se naprimer ili primerno, a ne mix-a m/u dvete :)
po temata....imah predi mnogo nickove i re6ih 4e trqbva da izmislq ne6to koeto naistina mnogo da mi haresva i pone malko da mi otiva, za da go napravq na oficialen nick
sega pak imam dva....no pone sa dva a ne 100
drugiq mi e Morti666a

SanDRo
11-15-2004, 18:31
Az moq go izbrah po sledniq nachin:
Togava nicka mi beshe SeRpEnT , obache igraeh Counter Strike i iskah da se izbazikam s shefa na kluba igo smenih na sAndOr [da sandor, ne sandro] ne znam ot kade mi hrumna, beshe neshto kato ot "sandal" :) ..I tam bazikah se s nego i toi posle razbra i na drugiq den reshih da si go smenq i se chudeh kak se bqh pisal snoshti i si pomislih che beshe SanDRo , ot edin geroi na edna druga igra Heroes 3 i taka si e sandro ot mnogo vreme... Mai dosta igri igraq ,a ? 8)

P1ra71nQ
11-15-2004, 18:55
Аз пък в БГ живеех в един малък квартал на Димитровград и почти всички се познават.Понеже на вуйчо ми му викат Пирата, та така и на мен "по наследство" Пиратката.Приятелите ми викат Пиратиня на галено и така P1ra71nQ :lol:

©@|)@|\/|@®73®1
11-15-2004, 19:00
еми Cadamarteri е английски футблосит и оттам идва ника ми,защото съм мн запален по футбола, а ина4е тоя ник ми е още от едно време, измислих го,когато влизах в 4ата на дир.бг, а сега просто го направих малко по-неразбираем :) Това е :)

eNigMaTic^
11-15-2004, 19:02
Ami moq nick ot IRC e tozi tuka :roll: Nz 6to se regnah tei 4esno kazano :wink: Ama e qko :lol:

DeaTHroW-ReC_F
11-15-2004, 19:28
тц тц..туй мраза на форумите..се се намира някой дет да оплесква темите(не споменавам никнейм-ове)....
сега по темата...DeaTHroW ReCoRDs- звукозаписно студио.....а ReCoRDs на кратко е ReC...F предполагам знаете...

Jamalska
11-15-2004, 19:35
Amm...speciqlno tozi...idwa ot Jamalski...ima edna negowa pesen-Raga Youht(nqkoga taka se pi6e6 w iRc)..i wednyj nekyw si zapo4na razgowora s "ooo jamalski ili po to4no jamalska..."
i na men mi haresa..i ot togawa e taka...tuk....

e4o
11-15-2004, 19:37
Аз пък в БГ живеех в един малък квартал на Димитровград и почти всички се познават.Понеже на вуйчо ми му викат Пирата, та така и на мен "по наследство" Пиратката.Приятелите ми викат Пиратиня на галено и така P1ra71nQ :lol:extra si ti e na teb nick4eto, pone men mnogo me kefi, dokato go izmislq kvo e to4no......ama go razbrah de, mnogo qko :wink: :wink:

AMG-to
11-15-2004, 19:39
amg=tuning=kola=mercedes

eNigMaTic^
11-15-2004, 19:39
ee samo kato stava vupros za evanescence...eh ne moga da se sdujra prostoo..na mn malko hora sa im izvestni po starite im pestni..ot 5-6 g primerno..az im imam cqlata diskografiq pochti..i ima prosto neveroqtni..a inache naposleduk sa si dosta komersialni...no pesni kato Give Unto Me, Exodus, Fields Of Innocence sa si prosto...nz trqbva da se chuqt :!:

Аз ги имам даже в момента слушам Exodus :wink: Нз ама на Evanescence имам 40 песни...

ReguLator
11-15-2004, 19:43
Moq nick idva ot edna pesen- Warren G & Nate Dog - Regulate. Prosto pesenta mnogo mi haresva , a i ne moga da si izmislq ni6to po-dobro :oops: Plus tova s tozi nick ve4e sam regnat navsqkade a i go izpolzvam v 4atovete

LunaTriCk
11-15-2004, 20:13
lunatrik е някакъв DJ. Хареса ми и сам си прибавих С за да е по ефектно и cool :roll: Ае направо funky freshhttp://www.tag-board.com/smilies/wink.gif

united_colors
11-15-2004, 20:14
mi kefja se na 6arenite raboti.
to horata sa go kazali- lud na 6areno se radva :)

P1ra71nQ
11-15-2004, 20:18
Аз пък в БГ живеех в един малък квартал на Димитровград и почти всички се познават.Понеже на вуйчо ми му викат Пирата, та така и на мен "по наследство" Пиратката.Приятелите ми викат Пиратиня на галено и така P1ra71nQ :lol:extra si ti e na teb nick4eto, pone men mnogo me kefi, dokato go izmislq kvo e to4no......ama go razbrah de, mnogo qko :wink: :wink:10х

BABY_SEXY_GIRL
11-15-2004, 20:28
Mi az moeto edin den za 2 minki go izmislih, iskah nai-setne da imam nick s koito da se pi6a navsqkade...mnogo e tupo da se pi6e6 razli4no :? Izmislih do predi 2-3 godini i ve4e mi se struva mnoo tup, no karai, svinkanala sam si s nego, nqma ottarvane :lol:

e4o
11-15-2004, 20:28
Аз пък в БГ живеех в един малък квартал на Димитровград и почти всички се познават.Понеже на вуйчо ми му викат Пирата, та така и на мен "по наследство" Пиратката.Приятелите ми викат Пиратиня на галено и така P1ra71nQ :lol:extra si ti e na teb nick4eto, pone men mnogo me kefi, dokato go izmislq kvo e to4no......ama go razbrah de, mnogo qko :wink: :wink:10хe nqma z ni6to :lol: :wink:

DiEsEl_GiRl4eTo
11-15-2004, 20:31
Mi mnogo se kefq na Vin Diesel zatva :)

Murderdoll
11-15-2004, 20:50
mi moq mi e ot liubimata grupa-Murderdolls
pyrvo misleh da e KORNgirl ama se otkazah re6ih
da ne e tolkowa komersialno:) :wink:

worldclass
11-15-2004, 20:59
worldclass :arrow: Svetovna Klasa
Nqmam predstava zashto,no mi haresva...

Liz
11-15-2004, 23:50
Blah az moq si go slojih za malko a to kvo stana.....Ostana si i ve4e ne moje da se mahne a ne me kefi vaov6te blah... :? :(
Ina4e idva ot imeto mi Elizabeth samo 4e vseki mi vika Betty a ne Liz i ne mi i haresva...pisah se za malko raznoobrazie..I iskam da go smenq ma ne moa tc,tc.. :o :(

Baccara
11-16-2004, 06:05
Харесва ми ретро музиката и една от любите ми песни е на Baccara и така взех тяхното име

RaDoSTiNKa
11-16-2004, 09:21
kittie,една малка поправка kittie идва не от английски,а от немски ;)

А иначе съм Радостина,ама не знам що РадостинКА,нещо ме е ударила лигата като съм се регвала.

Ralka
11-16-2004, 10:53
ami po princip mi vikat Ral4o,Ralka i zatova!a ina4e sam golqma fenka na Aishawarya Rai(biv6a miss svqt) :P ,a sa6to taka i na Paris Hilton! :D :D :D

raffy
11-16-2004, 11:12
ами съкратено от ника ми в IRC ( той е raffaelka, а доста приятели ми викат raffi,и аз просто промених последната буква). а в последствие се оказа, че има и такъв сладолед. и сега само се шегувам с това :lol:

CBobogeH
11-16-2004, 11:38
ами исках да си измисля някой по комерсиален ник за IRC. тъй като предишния ми е много ъндърграунд :)
та почнах да пробвам кои са свободни и... логично пробвах CBobogeH :D а пък по случайност съм и така в момента...
а иначе в канала съм bgeek560. bg от Bulgaria, geek значи нещо като човек който се интересува от много неща и голям фен на научаването на каквото и да е (какъвто съм аз) a 560 е най-хитрата част:
5 = Пе
6 = ш
0 = о
560 = Пешо
яко а 8)

bad4e
11-16-2004, 14:07
Еми аз по принцип дълго време бях BAD_GIRL7^ но на скоро една приятелка ме нарече bad4e и на мен много ми хареса и така и си остана:) Аз си го превеждам така: bad=лоша 4е-умалително и става нещо като лошотийка :) Въпреки че всеки един ми казва че съм много добър човек и само се прикривам под такива никове:) Но както и да е ;р \/

amy lee
11-16-2004, 18:56
ako moje pak shte se oklonq malko
Amy Lee za busted sa bazikash!!! ne moje da bade tolkova sa ... malki i neopitni i komersialni - dovedenata mi sestra e CRAZY za busterd shte im hodi na koncert v machnester na 10 dekemvri - shte snima baq ako iskash kat iskara snimkite da skaniram hubavite i da ti gi pratq?eiiiiii,super!6te mi prati6 li?aide,obe6tavam,pove4e nqma da se otklonqvam

Tiffany
11-16-2004, 19:40
Tiffany го видях в един магазин за дрехи и името просто много ми хареса :wink:

B_i_G
11-16-2004, 19:47
moq sigurno mnogo hora ne go razbirat i si mislqt 4e zna4i golqm ama idva ot Notorious B.i.G. i az da ne go kopiram cqloto se pi6a samo B_i_G

11-16-2004, 19:52
Murderdoll - imam samo 1 album na murderdolls - beyond the valley of the murderdolls i presi se krapvah dokat go slushah pesnite ot 2-9 sa super !
imat mn qki parcheta kat DEAD IN HOLLYWOOD, white wedding, twist my sister ;) i DIE MY BRIDE
NA DIE M BRIDE se kefq mAXimAlNo na `...and I dip my chips in the blood that drips....` polvin orgazam e taq chast ot texta :)

Murderdoll
11-16-2004, 20:00
Murderdoll - imam samo 1 album na murderdolls - beyond the valley of the murderdolls i presi se krapvah dokat go slushah pesnite ot 2-9 sa super !
imat mn qki parcheta kat DEAD IN HOLLYWOOD, white wedding, twist my sister ;) i DIE MY BRIDE
NA DIE M BRIDE se kefq mAXimAlNo na `...and I dip my chips in the blood that drips....` polvin orgazam e taq chast ot texta :)
aaa Murderdolls са страшни направо:))
то те си имат само един албум,и малко песни
тук-там.от песните им само lets fuck не ме кефи
щот е някфа тъпа,а то май я няма и в албума
от kazaa можеш да си изтеглиш и още тяхни песни

а и малко допълнение за ника ми- в IRC съм Murderdolly
c Y накрая,ама тук пък немога да го сменя :(
а murderdolly щот веднъж се бях разлигавила
и се писах ту мърдърче,ту мърдърдолче и по едно време
мърдърдоли и те сички някфи "йес е тоя ник е супер" и така
си останах...ако можеше да си добава една буквичка само и тука... :roll:

amy lee
11-16-2004, 20:10
a,ne ne go smenqi.taka si e super

bad4e
11-16-2004, 21:28
moq sigurno mnogo hora ne go razbirat i si mislqt 4e zna4i golqm ama idva ot Notorious B.i.G. i az da ne go kopiram cqloto se pi6a samo B_i_G

Мен пък последно бих се сетила за "голям" :) Първо свързвам с Biggie

bibonda
11-17-2004, 03:07
ami zashtoto tva mi e bil prqkorat izmislen ot bastha mi kato sum bila malka i edna golqma dundi4ka :P a i me kefi :)
v mirc sum PfUiRlItThY 8) :lol:

Eternal^^
11-17-2004, 06:27
Na..6tot taka mi haresva..6tot sym ve4en inat, 6tot vinagi 6a si ostana...

Sladinka
11-18-2004, 09:10
Моя ник вообще не ме кефи, даже мноооого ме дразни и искам да го сменя, ма не стаа! :x иначе историята му е савсем проста: исках само да пробвам една регистрация и го написах! и ся съм с него! Някой Мод меже ли да ми помогне и да ми го смени :roll:

Dance_princess
11-18-2004, 16:06
А си мислих, че само аз искам да си сменя ника :roll:
Иначе първо исках да се пиша Linda, както на другите места, но не успях. После измислих това, защото обичам да танцувам и тогава се чувствам много добре, като принцеса- такава ми беше асоциацията преди :roll:

vra4ka
11-19-2004, 07:25
hmmm
moq ve4e si e ot dosta vreme edna priqtelka go izmisli 6toto gledah na karti i takiva raboti
ta zatva :lol: :lol: :lol:

LiNkiN4eTo
11-19-2004, 07:58
moq nick proizliza ot stariq mi nick Linkin_{F}_Park
pove4eto mi priqteli mi vikaha Linki , Linkin4e i ot tam doide LiNkiN4eTo

Steff
11-19-2004, 11:44
Mi az se kazvam Stefina... i ottam Stefi, posle vsi4kite mi priqteli po4naha da mi vikat Stef i az reshih da go upgrade-na s oshte edno f :P
a v irc sym Morticia_Addams ili Benedict_Bitch

11-19-2004, 19:24
Nqmam predstava... btw predi vliza6 drug nick posle bqx IRC.0p is Ne-normal User (IRC OP) Hape, drashte i... kill-va ;-) i zatova sam toq nick
[B]aneD da ima :P<You> ! [ 1] *!*@83.97.67.118 (perm)
[B]aneD: spam (set by Emo on 14-11-2004@12:22)
Created 5 days ago, last used 1 day ago Nali sam lo6 :)
Losho Ima Po Losho Ot mEnE nIaMa Losh BaTkO :P :twisted:

Satanas_daughter
11-19-2004, 20:11
mi az moia si go izbrah sled kato vlizah v nai razlichni chatove s nicka Devil i vsichki me pitaha ti diavola li si,a az vse otgovariah mi ne az sum dushteria mu,ta ot tam doide i moia nick,samo che poneje ne sum diavolopoklonichka ne sum Devils daughter a sum prosto satanistka za tva sum si...satanas daughter

Iliqn4eto
11-19-2004, 20:27
Mi taka se kazvam iskah da bada s drug nick ama ve4e be6e zaet:Pp

shadygirl
04-12-2012, 12:35
фенка съм на Еминем и от там;р...

don't say anything.
04-12-2012, 17:26
фенка съм на Еминем и от там;р...

Би ли споделила защо ''съживи'' тема от 2004 година, млада госпожице?