PDA

View Full Version : Егаси работата :(



teenbg
11-15-2004, 21:45
Вече не знам какво да правя , да се променям ли да си бъда пак ли такъв какъвто със си бил досега...... не знам :( . Значи аз повече харесвам във една връзка най вече да се обичаме и да не се лъжем един към друг и да не ни пука от другите.Но тук в моя шибан град не мога да намеря нито едно такова момиче , с което да имаме взаимни чуства , всичките са едни кучки , интересува ги само коя с по важен ходи колко свирки там му е направила и нищо друго.Даже пред познатите ако почна да говоря че ми харесва това , че в една връзка да има любов ,чуства и да се обичаме истински от колкото да правиме
само секс и разни первезни щуртии .Те почват едва ли не да се чудат що за човек съм , казват че момичето е само за ебане и свирки и нищо друго.А момичетата са и те както вече казах големи кучки само гледат да се прават на важни , и те казват "абе каква обич бе , само секс и пари тва е " , и вече се чуствам много отчаян че може да има любов :(.Целия град е такъв.А това да бъда много важен и да се права на големата работа и да мисла само за секс хич не ми пречи , но не ми харесва никак такова държание :( , но както вървят нещата друг начин няма :(.

11-15-2004, 21:49
о не се притесняваи ще намериш и такова момиче :)
а тея които казват че всичко е секс и пари просто ги е праснал хормона и си мислят че живота се върти около тях и никога няма да се влюбят...да ама не :)

DiEsEl_GiRl4eTo
11-15-2004, 21:50
Pitash dali da se promenish :arrow: TVYRDO NE!!! Znaesh li za momche kato teb kakvo davat momichetata s malko poveche umstven bagaj ot tezi, koito opisa? Sigurna sym, che shte namerish svoqta polovinka. A tezi, koito razsyjdavat po tozi nachin, emi tva sa strashno ogranicheni hora, chak gi syjalqvam. Ti si prodyljavai v syshtiq duh i nqkoi den shte bydesh strashno shtastliv, ubedena sym.

LunaTriCk
11-15-2004, 21:52
Целия град се съмнявам да е така...Кой град всъщност е това? Спред мен трябва да си смениш компанията, средата в която си...

Frank
11-15-2004, 21:57
Такава промяна е невъзможна - досега съм виждал само обратния процес. Все трябва да има някое момиче, което да мисли като теб.

united_colors
11-15-2004, 22:34
6te kaja jalko 4e mom4etata kato tebe sa tolkova malko, no ne se pritesnjavai!
Az edno vreme si misleh 4e njama da sre6na mom4e koeto da ne gleda na mene kato na ne6to, a kato na 4ovek.I nai posle go namerih ,t.e. toi sam doide!Vsi4ko se slu4va slu4aino, taka pone momi4eto koeto tursi6 naistina 6te si siguren 4e go obi4a6 kato go sre6ne6 i nepremenno 6te go poznae6.A za teja tapa4ki zaradi koito smjata si4ki momi4eta za k**vi ne mi se i govori daje :evil:

deaznam
11-16-2004, 06:25
pich samo ne budi DRUGITE budi SEBE SI !!

tralalala
11-16-2004, 20:58
А ти от кой град си и на колко си години?

Bam
11-16-2004, 21:13
Ti luda li si ma :shock:

11-17-2004, 14:10
Вече не знам какво да правя , да се променям ли да си бъда пак ли такъв какъвто със си бил досега...... не знам :( . Значи аз повече харесвам във една връзка най вече да се обичаме и да не се лъжем един към друг и да не ни пука от другите.Но тук в моя шибан град не мога да намеря нито едно такова момиче , с което да имаме взаимни чуства , всичките са едни кучки , интересува ги само коя с по важен ходи колко свирки там му е направила и нищо друго.Даже пред познатите ако почна да говоря че ми харесва това , че в една връзка да има любов ,чуства и да се обичаме истински от колкото да правиме
само секс и разни первезни щуртии .Те почват едва ли не да се чудат що за човек съм , казват че момичето е само за ебане и свирки и нищо друго.А момичетата са и те както вече казах големи кучки само гледат да се прават на важни , и те казват "абе каква обич бе , само секс и пари тва е " , и вече се чуствам много отчаян че може да има любов :(.Целия град е такъв.А това да бъда много важен и да се права на големата работа и да мисла само за секс хич не ми пречи , но не ми харесва никак такова държание :( , но както вървят нещата друг начин няма :(.



ot koi grad si?na kolko godini si dee?i az si tursa nqkoe gotini4ko mom4e koeto ne iska samo sex

eNigMaTic^
11-17-2004, 14:28
SpoX.100% има такова момиче просто го потърси :wink: Може да е не е няква супер готина, но важното е да цени любовта нали :?:

teenbg
11-20-2004, 00:43
Със всеки изминал ден се отчайвам все повече и повече , все си мисля че може и да има някоя по различна но......където и да ида , колкото
и време да се е минало все същата работа всички са си същите кучки и се непроменят :cry: .
А от кой град съм няма да кажа , щото май ще направя лоша реклама на града :roll: Лол туко що паднах от стола (наистина) :)

Eagle
11-20-2004, 13:09
не се предавай пич. Сигурен съм, че не всички са кучки. Продължавай да търсиш

paco
11-20-2004, 13:25
Brao moi 4ovek .V nikakyv slu4ai ne se promenqi .istinskite momi4eta haresvat to4no takiva mom4eta.I ti prepory4vam da si smeni6 kompaniqta ili po dobre idi da u4i6 v golqm grat(v golemite gradowe momi4etatat ne sa takiva), a ti qvni si ot 6umen ili stra zagora (ne iskama da obidq nikoi).Ae i v sy6tiq duh :)

^HoT^KisS^m^
11-21-2004, 21:07
И аз горе долу съм кат тоя пич. Немое е разминеш от курви. АКо им говориш за любов , те те мислят за смотан, и ако им каеш да си ебат майката те плачат.Еми боли ме хуя (с извинение към модераторите и посетителит на сайта)* но ми писна!! Или да се осъзнаят или да вървят подяволите.Какво толкова ми има ве? Искам любов /жалкото е че малко на наща възраст (14/15) знаят кфо е НАИСТИНА любов , казват любов ей така... ;(/ искам женска ласка , искам да има кого да си гушна , да има с кого да прекарвам времето , а не с компютъра. Нормалните , свестени момичета са или заети (рядко с свестни момчета , тръгват с най-големите келеши в града (т.нар. "газари") и стават едни развалини , машини за свирки*, или просто са много срамежливи.Сега петък , събота и неделя бях в село Екзарх Йосиф където бях ДиДжей за събота и неделя. И двете вечери бях с момичето мечта за мен но е от Русе , а аз от Свищов .. и поне 1 час сме се разделяли ;(( беше ми мноо гадно , и все още мисля за нея. И ми е болно че в свищов няма такива момичета като нея . То... има обаче са или заети или са ми само приятелки... Кофти тръпка , но такъф е живота.Аз продължавам да чакам момичето , което да ме направи щастлив.

Snow_Angel
11-22-2004, 15:09
Spored men horata,koito te zaobikalqt,ne sa nai-podhodqshtata kompaniq za momiche,kakvoto ti iskash.Po dobre smeni obkrujenieto i se opitai da gledash malko po-optimistichno na neshtata i jenite!

^HoT^KisS^m^
11-22-2004, 15:29
Гост-а (явно гостенка..)
Регни се и ми прати едно ЛС ;)

ot4aqnata{}
11-22-2004, 18:15
spoko pi4! moje bi prosto ne si sre6tnal podhodq6toto momi4e. sigurna sam 4e v tvoq grad vse 6te se nameri nqkoq koqtoda ne e kato ostanalite.vapros na vreme e . ne se ot4aivai! 6te sre6tne6 4oveka!!! P.S. samo ot lubopitstvo: ot koi grad si? :)

manq4kata{P}
11-22-2004, 18:31
Вече не знам какво да правя , да се променям ли да си бъда пак ли такъв какъвто със си бил досега...... не знам :( . Значи аз повече харесвам във една връзка най вече да се обичаме и да не се лъжем един към друг и да не ни пука от другите.Но тук в моя шибан град не мога да намеря нито едно такова момиче , с което да имаме взаимни чуства , всичките са едни кучки , интересува ги само коя с по важен ходи колко свирки там му е направила и нищо друго.Даже пред познатите ако почна да говоря че ми харесва това , че в една връзка да има любов ,чуства и да се обичаме истински от колкото да правиме
само секс и разни первезни щуртии .Те почват едва ли не да се чудат що за човек съм , казват че момичето е само за ебане и свирки и нищо друго.А момичетата са и те както вече казах големи кучки само гледат да се прават на важни , и те казват "абе каква обич бе , само секс и пари тва е " , и вече се чуствам много отчаян че може да има любов :(.Целия град е такъв.А това да бъда много важен и да се права на големата работа и да мисла само за секс хич не ми пречи , но не ми харесва никак такова държание :( , но както вървят нещата друг начин няма :(.

ami az 6te te posavetvam da ne se promenq6,badi takav,kakavto si.povqrvai mi,4e vse nqkoga 6te sre6tne6 takova momi4e,kakvoto ti se iska.vqrno,4e pove4eto momi4eta se praqt na golemi gazarki,s kolko sa hodeli,kvo praqt i t.n.sqka6 mu dreme na nqkoi.az razsajdavam kato teb.i vaob6te i ne mislq da se promenqm.badi siguren,4e ako ne se promeni6,a ostane6 takav,kakavto si,6te sre6tne6 edin den momi4e,koeto 6te se vlubi v teb imenno zaradi tva,koeto ti si v deistvitelnost :!: uspeh :!:

manq4kata{P}
11-22-2004, 18:36
i o6te ne6to iskam da ti kaja.edin den teq,s koito sq se dviji6 moje i da ostanat sami,bez da gi obi4a nikoi.i 6te se pitat za6to li ne sa razsajdavali kato teb,dokato e bilo rano.tva si e moito li4no mnenie.dano da sam ti pomognala pone mani4ko. :wink:

Kiss From A Rose
11-22-2004, 18:37
И аз ще те посъветвам да не се променяш .. така като слушам ти си единствения свястен човек в твоя град .. и какво значи щом всички са прости и ти трябва да станеш като тях?! в никакъв случай ти си нещо повече не се разваляй заради тях .. апък любовта ще дойде .. няма да те подмине

e4o
11-24-2004, 10:50
spoks 6te se nameri dobro i sladko momi4e za teb, edva li vsi4ki sa ku4ki :roll: :wink:

{IzidA}
11-24-2004, 13:27
E kak pyk 6te stane taq rabota 4e v cql grad da ne nameri6... ne se ot4aivai 4ak tolkova de.. samo gledai vsi4kite 'ku4ki' v grada ti da ne te promenqt ne6to.. takiva kato tebe sa rqdka poroda pyk i gledai kyv interes predizivika ve4e :)

06-21-2007, 18:37
Толкова готини потребители, а къде отидоха...

MaLkO_bIjU
06-21-2007, 21:57
еи пи4 не се променяи!!!!!в никакъв слу4аи 6тото няма смисъл и само 6е събалява6 после,мом4ета като теб имам 4уството 4е само по форумите се сре6тат :(

BAYO
06-21-2007, 23:47
Начи съм изцяло съгласен с автора. То и в моя шибан град е такова положението с момичетата, ако могат да се нарекат така. То за тях тва ш' си е истински комплимент. Повечето са к**ви а останалата част тъпи кучки. Ем и аз така... търсих , търсих и накрая се озовах на друго място, с други хора, по-различни от тия, с които съм се срещал. Абе тъпо, ма кфо ... така ти се е случило пич. И още нещо казано от 1 момиче на скоро в диското, на въпроса, кфо иска от едно момче . Отговорът и беше : Яко секс и мноо кинти !!! Я неа кфо да добавим поече [-o<

jane_17
06-21-2007, 23:52
А ти от кой град си и на колко си години?

\:D/