PDA

View Full Version : da pla4a li ili da se smeq?



sulzichka
11-16-2004, 01:18
Ami...towa e prosto edna tupa istoriq hareswah edno mom4e i trugnahme mnogo se privurzah kum nego i mi beshe trudno kogato se razdelihme toi trugna s druga i skusaha no skoro na edin kupon s nego bqhme v otdelna staq i se celuvahme mojeshe da se sluchi vse neshto no az provalih vsichko ostavih go sam v staqta i toi otide pri drugata s neq obache stana i sega hodqt "obi4at se mnogo" e ne znam kolko se obi4at no ne znam kak da postupq sled kato se durji mnogo stranno s men a prividno si obi4ka neq!vsi4ki mi kazwat 4e tq e vtora ruka no tova
ne mi e dostatu4no za da sum sigurna ... kakwo e washto mnenie?

deaznam
11-16-2004, 06:19
ami mnogo dobre si postupila kato si go ostavila v staqta sam fakti4eski si go ostavila sam da izbira i toi e napravil svoq izbor ... vse pak da ne zabravqme 4e ako e iskal e mojel da doide i pri tebe ... nali .. ? taka 4e po hubavo go ostavi malko ste ti e kofti no edva li e lubovta na jivota ti 4e 4ak tolkoz da go mislis .. ima oste mnogo gotini pi4ove .. :)

BaT_GirL
11-16-2004, 08:02
Виж мила,момчетата обиат някой да ревнува за тях.Но в този свят истината е трудна и изпълнена с болка но ти не плачи за него нито се радвай че е с няква пикла.Живей си живота Ако той види че ти не ревнуваш ще скъса с оная!!!

^BlackRose^
11-16-2004, 12:34
6tom iska samo sex i zatova si e nameril druga qvno ne te zaslujava da ne ti puka za nego prosti ne si struva 8)

flirty_girl
11-16-2004, 12:58
Ами ако ме питаш мен му тегли една майна и продължи живота си и без него. Знам че е лесно до се каже,а трудно да се направи,но не не невъзможно :!: И на мен ми се е случвало,така че ти казвам че отнема време,но със сигурност си заслужава,за да забрвиш неподходящия

Тед:)
11-16-2004, 14:41
Съгласявам се с две ръце с flirty_girl...Не мога да разбера защотрябва все нас-моми4етата да ни боли..и защо трябва вечно ние да прощаваме..Глупаво е от наша страна да пренебрегваме собствените си интереси и чуства само и само Той да е доволен..Ще кажеш че като е "мъж" е нещо повече..Поискал секс..На ти секс..А в момента,в който му го откажеш или кажеш че не си готова...той просто те сменя..Все едно си вещ...И на всичкото отгоре после страдаш заради него...Ама то ние жените сме си виновни...Такива глупачки сме!!!Имай малко гордост и го остави да си троши главата с тази...Имай малко самоуважение и не се самообвинявай заради неговите постъпки...Ако искал е щял да бъде с теб...Сега той може само да сажалява че те е изпуснал (с извинение) "заради едното ебане"...

Josefinne
11-16-2004, 15:21
Тоя само ви разиграва и двете - уж обича едната, пък после обича другата. Но пък и ти не можеш съвсем да го виниш - вие не сте ходели на онзи купон, а те са били скарани. Ти не си направила това, което той е искал (не че е трябвало да спиш с него, за да те "заобича") и той е отишъл при онази, която му пуска. Не мисля, че някоя от вас е втора цигулка, най-малко тя, защото ти просто не си в оркестъра, мила.

incheto
11-16-2004, 17:46
ve4e si se preebala kato si go ostavila na kupona!!!

Тед:)
11-16-2004, 18:51
ve4e si se preebala kato si go ostavila na kupona!!!
Не съм съгласна..Нима е преебаване да кажеш на някого "НЕ!"По соро е спечелила защото е успяла на време да го види що за стока е..

SnoW_GiRl_
11-16-2004, 19:50
radvai se!
toi tarsi kade 6te my mine nomera.... ti takav li iska6?

flirty_girl
11-16-2004, 19:54
ve4e si se preebala kato si go ostavila na kupona!!!
Не съм съгласна..Нима е преебаване да кажеш на някого "НЕ!"По соро е спечелила защото е успяла на време да го види що за стока е..

ОПРЕДЕЛЕНО СМЕ НА ЕДНО МНЕНИЕ :wink: 8) :arrow:

sulzichka
11-16-2004, 20:22
purvo joseffin toi ne hodeshe s nito edna ot dvete i probwa purvo s men i sled kat0 go otrqzah , za koeto ve4e sum sigurna 4e ne sum se "preebala" izob6to incheto , otide pri neq :)

марианкааа
11-16-2004, 21:39
хаха много интересна история... :))) според мен наистина тя е "втора ръка" както са ти казали приятелите ти! В крайна сметка той не е ходил с нито една от двете не знам какво точно е станало,но може би той се е почувствал отрязан и затова е отишъл при по-лесната ! е ... във всеки случай недей да му се даваш това е моя съвет дори и да го харесваш той не е стока и си търси само бройки !!!

Steff
11-16-2004, 21:54
аха, така е, не трябва да жертваш самоуважението си заради някакъв глупак, който не знае какво иска :) не си се преебала, просто той не струва :P

f_4e`za`kef_4e
11-17-2004, 00:15
nap1lno s1m s1glasna ne trqbva da ti e kofti ti izliza6 kato pobeditelka i 100% trqbva da se smee6 a NE da pla4e6 :D :twisted:

08-01-2006, 14:17
Слушай кво бе маце-не си заслужава да страдаш за него,разбира се какво е искал той от теб.Уважавай себе си и продължавай напред!!!!!!!А него го остави да си "обичка" Дулсинеята

love_all
08-01-2006, 14:21
ne znam, mila. kak da ti kaja koia obicha momche, koeto ne poznavam... za koeto ne znam absoliutno nishto... mojesh prosto da go popitash... i bez tova otnosheniata vi ne sa osobeno priatelski
a moje i da se durji stranno, zashtoto da ne znae kak tochno triabva da se durji

addictedtou
08-01-2006, 14:25
Не обича нито една от двете...играе си и с двете.Определено не си заслужава да плачеш!

iiirish
08-01-2006, 15:37
ami mnogo dobre si postupila kato si go ostavila v staqta sam fakti4eski si go ostavila sam da izbira i toi e napravil svoq izbor ... vse pak da ne zabravqme 4e ako e iskal e mojel da doide i pri tebe ... nali .. ? taka 4e po hubavo go ostavi malko ste ti e kofti no edva li e lubovta na jivota ti 4e 4ak tolkoz da go mislis .. ima oste mnogo gotini pi4ove .. :)

имаш право :-k

HeDa
08-01-2006, 15:42
Ако го искаш иди и си го вземи.. тва е моя съвет , ако искаш да си с него направи всичко възможно те да скъсат и той да доиде при теб... но ако мислиш , че с теб няма да е щастлив както с нея по - добре ги остави да се радват двамата с нея .. ти ще си решиш... зависи какво искаш :-#

sladkata zori
08-01-2006, 15:46
awe vii nqmate li si druga rabota....kak da si go vurne6 li?emi duha6 6peka i gotovo........erektiraliq penis nqma suvest.... :smt005 :smt005 kvo se ligavite sq golemi ste putki...... :-& :-& e6 q pa taq-popiti sa iz mejduvejdieto zaradi edin gol gurbav prav i kurav UI :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 hahah 6a pukna.... :lol: :lol: :lol:

sladkata zori
08-01-2006, 15:47
NQMA LIUBOV IMA SAMO INTERESI! [-X

yo-ma-nigga
08-01-2006, 15:50
ne trqbva da sajalqvash za nishto !

Сънчо
08-01-2006, 15:55
Моето мнение е че всичките там имате някви психични отклонения... Толкова ли неможете да си изясните 3мата всичко по между си ми трябва да занимаваш и другите с плоските си проблеми... Махай го тоя, щом не е искрен с теб, ами само загатва с отношението си някви си чувства... Де да знам вече и аз... Такива интриги най-ги мразя...

nasty_f
08-01-2006, 16:48
Според мен той те харесва,ако съдя само по това което си писала.Щом се държи така с теб,но явно иска да те накара да го ревнуваш,защото сигурно още има чувства към теб.
П.П.:Пред него се дръж така сякаш не те интересува и дори и се натискай с друго момче.
Айде чао от мен и УСПЕХ!!!

sladkata zori
08-01-2006, 21:38
e s men ne ste li suglasni weeeee????????/ za 6peka sq nme e li vqrno