PDA

View Full Version : Ami Sega!?!?!?!?!?!?!?



obarkanata:(
11-16-2004, 09:38
hora helppp mi plsplsplspls,PROBLEMA mi e adski gaden ,v4era kato se celuvahme s gadjeto izvednaj toi po4na da mi pravi nqkakvi nameci ,a ne we ostavi namese direktno mi kaza da go ''stoplq'' malko pod krasta,se6tate se,Po prinsip si hodim ot baq vreme ve4e 4-5 meseca stavat oba4e az ne sam gotova za tova :cry: :cry: :cry: pak i sam vse o6te na 14 godini, a toi na 18 po4ti!Tva ne e za parvi pat zna4i toi ot dosta vreme sigurno 1 mesec i ne6to mi pravi takiva nameci i az ne znam kvo da pravq,v4era stra6no mnogo mi se mole6e,vika6e mi az kolko mnogo te obi4am, i pravq vsi4ko za teb , a ti ne iska6 da me stopli6(ina4e dosta studeni4ko si be6e de :wink: )
Nie s nego mnoggoooooooooooo se obi4ame , osobeno toi li4i si mu 4e e pove4e i bi napravil vsi4ko za men,postoqnno mi povtarq 4e sam edinstvena i pro4ie.predniq den dori se bqhme skarali jestoko za6toto az napravih golqma glupost ,a toi mi povqrva,makar 4e az ne bih ako bqh na negovo mqsto! :cry: I drug pat se e slu4valo da go qdosvam no toi vse mi pro6tava za6toto prosto ne moje da mi se razsardi :oops:
Taka 4e hora trq mi spe6en savet,nz kvo da pravq,MNOGO GO OBI4AM ,TOI SA6TO!No ne mislq 4e iskam sex vse o6te,pak i sam malka za tva,ne mislite li?!?!?!?!?no v sa6toto vreme neiskam da go naranq!Nali ne sam razbrala pogre6no tva e direkten namek za ''sex''!!Ai molq vi savet4e,blagodarq PrEdVAritelno :roll:

^BlackRose^
11-16-2004, 12:23
to tuk edva li nqkoi moje da mu go kaje vmesto teb trqbva da mu go kaje6 i da se uto4note ako naistina tolkova mn te obi4a trqbva da te razbere tova 6te e i edin vid test taka 4e davai kaji mu vsi4ko tova i vij negovata reakciq

SisTeR`oN`MaXa
11-16-2004, 13:52
ami i az sam na mnenieto na ^BlackRose^ 6tom ne si gotova za tova prosto mu go kaji pogovori si s nego i 6tom toi te obi4a tolkova kolkoto kazva6 ne bi trqbvalo da ti se surdi a 6te te razbere a ako ne togava si pravi izvodi sama kolko te obi4a i kvo iska ot teb!!!prosto sama preceni gotova li si ili ne i spodeli s priqtelq si!! :!: :wink: :)

deaznam
11-16-2004, 17:34
mdaa obache vikas 4-5 meseca ee che i za napred da te chaka btw prava si malka si no vse pak polovin godina bez seks za normalen 18 godishen mlades si e malko mnojko neznm dali znaete ...puk i tova bi go tlasnalo kum ... nechiq druga toplina kolkoto i da te obicha chovesko si e ste e hubavo da se nameri nqkakuf kompromisen variant koito i dvamata da obmislite ....

Myrcheto
11-16-2004, 17:41
Ako toi te obicha istonski nqma da ti se razsyrdi ako reshish che ne si gotova i ne iskash da pravish sex s nego.A ti ako naistina ne go iskash nqma smisyl da go pravish tyi che napravi kakto shte e dobre za teb :?

eNigMaTic^
11-16-2004, 17:49
Ако наистина държи на теб и ти си "единствената" няма да те кара да правите секс...

obarkanata:(
11-16-2004, 18:07
e da hubavi saveti mi davate oba4e,az mai zabravih da vi kaja 4e toi ne me e pital direktno dali iskame da pravim sex,prosto kakto vi pisah po-gore iska6e da go ''stoplq''\!I 6e mi e stra6no kofti sq bez da e kazval ni6to az da mu kaja ne iskam da go napravq s teb:(
Ina4e toi si e devstven....

Bam
11-16-2004, 21:07
ti luda li si ma :shock:

Ivs Jonas
01-02-2008, 19:49
ako naistina te obi4a6e nqma6e da te kara. zna4i prosto si e takuv i ne e za teb

Ch0c0la73
01-02-2008, 22:59
mdaa obache vikas 4-5 meseca ee che i za napred da te chaka btw prava si malka si no vse pak polovin godina bez seks za normalen 18 godishen mlades si e malko mnojko neznm dali znaete ...puk i tova bi go tlasnalo kum ... nechiq druga toplina kolkoto i da te obicha chovesko si e ste e hubavo da se nameri nqkakuf kompromisen variant koito i dvamata da obmislite .... mdamzz \:D/

Blab
01-02-2008, 23:10
Хаха... дано авторката си види темата.
Колко са минали, нек'ви си 3-4 години, ей ги къде са. :D

Invisible'Paladin
01-03-2008, 04:58
hora helppp mi plsplsplspls,PROBLEMA mi e adski gaden ,v4era kato se celuvahme s gadjeto izvednaj toi po4na da mi pravi nqkakvi nameci ,a ne we ostavi namese direktno mi kaza da go ''stoplq'' malko pod krasta,se6tate se,Po prinsip si hodim ot baq vreme ve4e 4-5 meseca stavat oba4e az ne sam gotova za tova :cry: :cry: :cry: pak i sam vse o6te na 14 godini, a toi na 18 po4ti!Tva ne e za parvi pat zna4i toi ot dosta vreme sigurno 1 mesec i ne6to mi pravi takiva nameci i az ne znam kvo da pravq,v4era stra6no mnogo mi se mole6e,vika6e mi az kolko mnogo te obi4am, i pravq vsi4ko za teb , a ti ne iska6 da me stopli6(ina4e dosta studeni4ko si be6e de :wink: )
Nie s nego mnoggoooooooooooo se obi4ame , osobeno toi li4i si mu 4e e pove4e i bi napravil vsi4ko za men,postoqnno mi povtarq 4e sam edinstvena i pro4ie.predniq den dori se bqhme skarali jestoko za6toto az napravih golqma glupost ,a toi mi povqrva,makar 4e az ne bih ako bqh na negovo mqsto! :cry: I drug pat se e slu4valo da go qdosvam no toi vse mi pro6tava za6toto prosto ne moje da mi se razsardi :oops:
Taka 4e hora trq mi spe6en savet,nz kvo da pravq,MNOGO GO OBI4AM ,TOI SA6TO!No ne mislq 4e iskam sex vse o6te,pak i sam malka za tva,ne mislite li?!?!?!?!?no v sa6toto vreme neiskam da go naranq!Nali ne sam razbrala pogre6no tva e direkten namek za ''sex''!!Ai molq vi savet4e,blagodarq PrEdVAritelno :roll:

Постарай се другия път да пишеш на Кирилица моля!...
а за твоето момче....ми сладурано чесно да ти кажа ..извинявай ,че съм откровен , но със сигурност твойто момче едва ли е само твое....
а относно секса... ти викаш 3/4 месеца.......едно нормално момче 1 седмица е трудно без секс ,а ти го държиш на сухо толкова време.... :shock: .........

Harum_Scarum
01-03-2008, 06:57
Щом го обичаш и мислиш че тои може да ти е парвият?

trittico
01-03-2008, 07:51
Еми кажи му де.... все пак ти си го познаваш...обичате се....би трябвало да те разбере...

fernando_f1
01-03-2008, 07:56
Просто му кажи като не си готова.Ако те обича, ще те разбере. :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-03-2008, 08:04
Откъде я изкопахте тази тема?! :shock: Някой забеляза ли, че е на повече от 3 години?!