PDA

View Full Version : kak si pravite kosata da



Ralka
11-16-2004, 10:21
,nito s lak nito s pqna vse taka si sponeje kosata mi e dalga i kato q kadrq mi e mn trudno da q zadarja buhnala i sled 1 4as se zalepq za glavata mi! :x kajete mi kak da q zadarjatava! :(

black_heart
11-16-2004, 18:11
mi za na4alo q izmii staratelno,sloji i maska i q ostavi bez da q klepa6 skakvoto i da e,izsu6i q vnimatelno s 4etka,bi trqbvalo da stane.Imai predvid 4e pqni lakove i t. q skapvat i spleskvat!

Twista
11-16-2004, 18:16
Ми аз постигам още повече обем на косата си, като след баня я сресвам старателно назад и я оставям така да изсъхне.

11-16-2004, 19:13
Bix ti predlojila da polzvash Volumising Active Creme-Sunsilk!!!{volume+} :wink:

flirty_girl
11-16-2004, 19:25
Bix ti predlojila da polzvash Volumising Active Creme-Sunsilk!!!{volume+} :wink:

Да,наистина е добър,а също така може да пробваш да "размачкаш" косата си с вакса за коса

sladyrana_88
11-26-2004, 07:58
i na men prdi mi stava6e taka , ama si vzemi na panten za obem , ili nqkakuv serym ot avon i nqma da ima6 problemi

az_sam_Alicia_Keys
11-29-2004, 14:27
e...az sam kadrava po princip i izpolzvam pantene za kadrici i maskata na sunsilk za kadrici... ina4e 6e e ujas za men... no probvai s lilavata seriq na pantene ili na sunsil... maika mi go izpolzva i ima obem.. a tq se kudri izkustveno => 6te ti podeistva;)

artbaby
11-29-2004, 17:52
zabravi za lakove pqni gelove i taka natatuk
izmii si kosata staratelno ...kato izlezesh ot banqta q izturkai s havlia za da q podsushish malko i (ima edni fiksatori za kosa , koito i pridavat forma bez da q splastqvat - popitai v nqkoe friziorsko studio ako ne gi znaish ) ta s fiksatora i s difuzer ..i prosto sum 100% sigurna 4e shte ti se poluchi perfektno i nqma da ti se slegne ;)

06-22-2007, 11:52
А можете ли да ми препоръчате маска за коса защото косата ми е доста бухнала хвърчаща и искам като си и изправям с чека и сешуар да не е такава

Friend_witH_Benefit
06-22-2007, 15:11
Bix ti predlojila da polzvash Volumising Active Creme-Sunsilk!!!{volume+} :wink:

Да,наистина е добър,а също така може да пробваш да "размачкаш" косата си с вакса за коса

Ооо не, вакса не ! Ваксата сплесква косата ! Когато се къдриш не е лошо ако имаш дифузер да се изсушиш с него и все пак преценявай мокротата на косата, която се опитваш да начупиш, ако е много мокра не очаквай продължителен ефект! Пробвай с ролки, може и с маша - в момента те са по-модерни от начупената коса :) А най-важното е докато я чупиш да сушиш със сешуар! Накрая сложи едно топиране в корените или една преса, напръскай с малко, а не със солидно количество лак и си готова :)

ProstoAz
06-23-2007, 08:50
Темата е стара!