PDA

View Full Version : Kak da se 4uvstvam



Bezimenniqt
11-16-2004, 18:00
zna4i problemyt e sledniq ..- az hodq s edno momi4e ot ve4e 4 meseca i...mnogo se obi4ame , tn...i az i bqh spodelil za edno momi4e ot na6ata gimnqziq koeto :roll: --> taka da se kaje nespodelena liubov, i moqta priqtelka si pomisli 4e az hodq s neq samo za da zabravq tova momi4e, mina mesec i az uspqh da i dokaja 4e ne6tata VYOB6te nestoqt taka i mnogo q obi4am...oba4e tq syvsem,...abe stana vypros dokato si spodelqhme ( v mIRC ) za pyrvata celuvka i tn.. i tq mi kaza 4e se e celunala dokato bila na selo s edno mom4e, i az syvsem spontanno popitah kak sa skysali i koga...pri koeto tq ne mi otgovori koga, no mi kaza 4e poneje sa v razli4ni gradove i neinite roditeli sa mnogo gadni i...nemojela da se vijda s nego, pri koeto az vednaga popitah dali o6te go haresva...i tq po4ti mi otgovori :roll: , samo deto az neiskah da razbera ( 6toto kakto se kazva s moite kamyni po moqta glava ), bqh siguren v otgovora i...i kogato se vidqhme na drugiq den , tq prosto tolkova milo, vliubeno i vyob6te hubavo se dyrje6e (pyk az sym psiholog po du6a) , 4e prosto si li4e6e 4e se opitva da mi pokaje 4e mnogo me obi4a , i v momenta zabravq nego, (vypreki 4e ot vreme na vreme hodi na selo , a tam neznam kakvo stava , 6tot tam se vijdat)...dori mi minahara rycete prez nqkoi neini ne6ta..ako se se6tate , samo 4e nikoga nesym bil perverzen ( tq e devstvena ) i nikoga ne sym iskal da stava po tozi na4in, imam nqkakvo 4uvstvo 4e iska da mi dade cqlata si liubov :roll: I az mnogo q obi4am razbirase , samo deto naisti se 4uvstvah mnogo gadno ( i o6te se 4uvstvam , a prosto nesmeq da povdigna temata otnovo, neiskam da razbera..Dori kogato neska se vry6tah ot daskalo bqh tolkova zamislen za tozi problem, 4e me blysna kola (bez posledici seriozni)...Sega moje bi razbiram kak tq se e 4uvstvala kogato az sym ikazal za tova momi4e ot moeto u4ili6te, samo deto moqta liubov nebe6e spodelena, a neinata, nqma kak da byde...

PLS daite syvetiiiii

BaT_GirL
11-16-2004, 18:08
Абе човек за какво се притесняваш?Ти не ходиш с тая(несподелената любов)нито пък тя с оня.И кво?Нали тя те обича пък като нещеш да знаеш недей!!!

bad_baby_girl
11-16-2004, 18:33
Spored men pogovori s neq ,za da moje da si opravite vzaimootno6eniqta i da nqma nedorazumeniq mejdu vas.Mnogo e gadno kogato imate taini edin ot drug :roll: Sigurno 6te e mnogo bolezneno da otvori6 taq tema ,ama nqma kak trqbva,ina4e vse 6te si ostane6 s tva gadno 4uvstvo, 4e moje da si haresva o6te toq ot selo!ili pak tq sa6to za onova momi4e ot gimnaziqta!Awe PO-POLEKA s mislite,vnimavai we 4ovek!da te blasne kola :wink: POGOVORI S NEQ ZA VSI4KO KOETO TE PRITESNQVA!Povqrvai mi deistva,pone 6te znae6 istinata:)Aidi uspeh i da razpravq6 posle kak e minalo! :lol:

Steff
11-16-2004, 22:04
много интересно... мислиш за това през цялото време... даже те блъска кола :cry: а ти не искаш да знаеш за какво става дума... може би трябва да и кажеш, че това те притеснява... от личен опит знам, че да премълчаваш нещата, които те тормозят не е особено добра тактика... така че кажи и, виж какво ще ти отговори, и си прецени. Според мен щом е била толкова миличка и, както сам казваш, се е опитвала да ти покаже, че те обича, значи е разбрала, че сигурно ще ревнуваш, и е искала да те успокои един вид. :)
айде, обичайте се там и бъдете много щастливи, родете си много деца и т.н. (май попрекалих малко... :oops: ) :P

Bezimenniqt
11-17-2004, 05:59
e nego kazah 4ak da se vyzzhitite "ehaa, toz go blynala kola i ni6to mu nqma" mi prosto da napravite asociaciq kolko e seriozno za men, i mislq si 4e nqma da govorq s neq, iskam , no...de da znam

Bubanata
04-08-2006, 12:49
Spored men pogovori s neq ,za da moje da si opravite vzaimootno6eniqta i da nqma nedorazumeniq mejdu vas.Mnogo e gadno kogato imate taini edin ot drug :roll: Sigurno 6te e mnogo bolezneno da otvori6 taq tema ,ama nqma kak trqbva,ina4e vse 6te si ostane6 s tva gadno 4uvstvo, 4e moje da si haresva o6te toq ot selo!ili pak tq sa6to za onova momi4e ot gimnaziqta!Awe PO-POLEKA s mislite,vnimavai we 4ovek!da te blasne kola :wink: POGOVORI S NEQ ZA VSI4KO KOETO TE PRITESNQVA!Povqrvai mi deistva,pone 6te znae6 istinata:)Aidi uspeh i da razpravq6 posle kak e minalo! :lol:
Suglasna um!

macka123
04-08-2006, 13:08
trqbva da pogovorite za6toto dr put moje da te blusne kola no s posledici
dori i da ima ne6to 6te si po spokoen 4e zn
a v momenta ti si predstavq6 nai lo6oto
taka 4e ni6to ne gubi6

teenkopele
04-08-2006, 14:23
Според мен няма от какво да се притесняваш. Както ти казваш, момичето се опитва да ти даде цялата си обич, което е много хубаво.
Да, първата и целувка е била с момчето от селото й, на което тя ходи от време на време. Това нищо не значи.
Трябва да й имаш доверие, защото в противен случай връзката ви е обречена. В смисъл...една нормална връзка не може да съществува ако няма доверие между партньорите. :)
Успех. :wink:

04-08-2006, 20:07
значи историята е такава.преди 4 месеца ходех с момчето което най-много обичах и още обичам.но поради лоши за момента обстоятелства се разделихме.като разбрах какво съм загубила направих опити да си го върна и нестана.тръгнах след това с най-добрия му приятел.и с бившия още толкова се сближавахме.накрая не издържах и си казах истината.всички реагираха доста спонтанно.скъсахме с най-добрия му приятел и сега в понеделник иска да говорим.ама доколкото разбрах иска да ме нарани толкова че да не издържа.незнам какво да правя.искам да си го върна.разбрах от общи приятели че и тои още изпитва чувства към мене.какво да му кажа за да си го върна.има голяма гордост как да я пречупя и да си го върна.ПЛС ПОМОГНЕТЕ МИ [-o< [-o< [-o< [/i]

04-08-2006, 20:08
опс пуснах я там където нетрябжа сори