PDA

View Full Version : obarkana i nenormalna tapa situaciq



sramejlivo kote
11-16-2004, 20:10
zdraveite all,iskam da vi pomolq za savet za6toto sam v mnogo kofti situacia.eto i istoriqta mi.zna4i mom4eto koeto obi4am me obi4a tolkova mnogo 4e go e straah da me vidi za6toto 6te po4ne da me celuva a toi ne iska da hodim za6toto ne iskal vrazka ili poto4no tolkova me obi4a 4e go e strah 4e ako tragnem 6te me zagubi i posle niamalo da moje da jivee bez men...(az napravih sumati nevazmojni ne6ta da se vlubi v men- i kvo kato stana niama polza ot ni6to.....)ta sega i dvamatase ma4im zatvorili sme se i samo na u4ili6te hodim i za kvo se ma4im neznam i ne moga da si obqsna!!!pitah go no toi sa6to neznae-iska da si ostanem super dobri priqtteli !!!abe naprao ne mi se jivee bez nego i ne moga da se primirq samo na priqtelstvo-znam 4e rano ili kasno 6te stane kubov no prekaleno mnogo 4akah-ne moga pove4e...kak da mu kaja 4e ne iskam da se ma4im i 4e iskam daprobvame da hodim i da vidim ako nie dobfre 6te prodaljim ako ne niama.....
kajete kvo mislite molqvi?
blagodarq predvaritelno i 4e pro4etohte tova tapo izkazvane!

sulzichka
11-16-2004, 20:44
абе звучи малко тъпо наистина ... много те обичам но не искам да тръгна с теб защото ще скъсаме и ще те загубя!... Задалжително ли е да късате...Ако и двамата толкова много се обичате и ако си имате доверие може да имате идеална връзка :)

Iliqn4eto
11-16-2004, 21:22
naistina kofti situaciq ,no ti pa mu kaja taka: ako me obi4a6 tragva6 s men ili az si namiram drug!!! i toi 6te se zamisli,verno zvu4i malko gadno ,ama kato ne razbira ot duma ,nameci i deistviq;)

iliqna
11-16-2004, 21:45
Не е никак глупаво,макар че това повече може човек да го чуе от едно момиче.Може би е по-чувствителен,но това е глупаво,вие няма да се жените все пак нали :!: :?: В един момент на теб или на него ще му писне от всичко и всичко ще свърши,а може и да не се разделите,просто пропускате прекрасни моменти прекарани заедно,по-добре му обясни,че на тази възраст е абсурдно да мисли,че всичко няма да приключи някой ден и да ти има доверие,че няма да го нараниш,поне не и съзнателно и се радвайте на живота си заедно :wink: .

faith girl
06-23-2006, 00:46
hvani go v nqkoi agal za da ne moje da izbqga gu6ni go i mu obqsni svoqta gledna to4ka i 4e ne iska6 da se ma4ite i 4e go obi4a6 i taka natatak... pojelavam ti kasmet :)

ziky
06-23-2006, 00:50
zdraveite all,iskam da vi pomolq za savet za6toto sam v mnogo kofti situacia.eto i istoriqta mi.zna4i mom4eto koeto obi4am me obi4a tolkova mnogo 4e go e straah da me vidi za6toto 6te po4ne da me celuva a toi ne iska da hodim za6toto ne iskal vrazka ili poto4no tolkova me obi4a 4e go e strah 4e ako tragnem 6te me zagubi i posle niamalo da moje da jivee bez men...(az napravih sumati nevazmojni ne6ta da se vlubi v men- i kvo kato stana niama polza ot ni6to.....)ta sega i dvamatase ma4im zatvorili sme se i samo na u4ili6te hodim i za kvo se ma4im neznam i ne moga da si obqsna!!!pitah go no toi sa6to neznae-iska da si ostanem super dobri priqtteli !!!abe naprao ne mi se jivee bez nego i ne moga da se primirq samo na priqtelstvo-znam 4e rano ili kasno 6te stane kubov no prekaleno mnogo 4akah-ne moga pove4e...kak da mu kaja 4e ne iskam da se ma4im i 4e iskam daprobvame da hodim i da vidim ako nie dobfre 6te prodaljim ako ne niama.....
kajete kvo mislite molqvi?
blagodarq predvaritelno i 4e pro4etohte tova tapo izkazvane!


Щом момчето така е прецинило така да е...и си е прав на тая възраст особенно момичетата как се залитат по яките батковци... :?

06-23-2006, 01:01
Ако сте били просто приятели мн дълго време и особено ако сте си били "супер добри приятели" ситуацията трябва да я прецениш ти - защото след това може да има доста неприятни моменти.

Медив
06-23-2006, 07:09
Направо си щастливка... за разлика от моята ситуация.

s3xy_d0ll
06-23-2006, 07:34
prosto mu go kaji taka kato go kazva6 na nas ili go izmoli da se vidite...a i ne e zadaljitelno kato se razdelite da pogubite priqtelstvoto.

koalka
06-23-2006, 08:39
Според мен много тъпо постъпва като наранява теб и самия него,защото се обичате,но въпреки това не сте заедно.Ако любовта ви е силна кой е казал,че трябва да се разделяте.Възможно най-скоро говори с него и му кажи,че го обичаш и че не издържаш вече в това положение.Гарантирам ти,че ако те обича и на него не му е лесно.Така,че действай!

NeSTa_86
06-23-2006, 11:44
Знаеш ли аз как тръгнах с една момиче преди време...супер много я харесвах и тя ме харесваше, но мен ме беше страх да направя първата крачка. Тя ме покани 3-4 пъти на кафе, но аз нищо не направих и накрая реши да ме покани на разходка...и както вървяхме, тя избърза да се качи по едни стълби и аз след нея...и изведнъж се обърна рязко и ме целуна. БЕШЕ НЕВЕРОЯТНо...може да направиш нещо подобно.

rali4ka91
06-24-2006, 00:14
hvani go v nqkoi agal za da ne moje da izbqga gu6ni go i mu obqsni svoqta gledna to4ka i 4e ne iska6 da se ma4ite i 4e go obi4a6 i taka natatak... pojelavam ti kasmet :)
Ухаа това ми харесва!:) Пробвай наистина

06-24-2006, 09:39
ami i na men taka mi kazvat,obache nasheto ne e tolkova golqma liubov.i az iskam da go nakaram malko da se porazmyrda,oache toi ne iska vryzka. :smt007