PDA

View Full Version : PiErSiNg ?



flirtie
11-16-2004, 20:11
pls are daite malko info.
zna4i iskam da si praa piercing... na nosa ili na ustnata... be ne sum re6ila... no iskam da pitam tezi koito znaqt- kolko sredno struva dup4eneto+obicata i ako mo'e kajete nqkoe mestence za pravene na piercing??
mersi i peace out

11-16-2004, 20:19
Zavisi ot koi grad si v pld znam dobro mqsto - v kapana e - tragvash ot McDonalds kam stadiona (razkopkite) i ot tam na dolu po glavnata i tochno predi podleza ot dqsno trqbva da ima tabelka - na 3tiq etaj e studioto! tam si praih tattoo , izkluchitelno higienichno i profesionalno e! :wink: :wink:

Murderdoll
11-16-2004, 21:48
za sofiq samo 6e ti kaja nedei da hodi6 v O4Z
6tot na edna i bqha preebali nosa tam :shock: :shock: :?
v Gorgon ustnata e okolo 25-30 lv.,ina4e na vitosha ima
mn qko studio Mania se kazva,kato trygnesh ot NDK nadolu
ti se pada otdqsno..e tam e qko i pi4a deto probiva e
sladurski i si4ko nqkfo 4isti4ko i qki4ko...tam si probih ustnata,
gledah i snimki na nosove det sa probivali i bqha mn mn qki4ki
za ustnata mi tam v Mania mi zeha 32 leva- ne e mn za sofia,
v Gorgon e 25 mai s tqhna obica e nasqkyde:)
ari uspeh da kaji6 ko si si probila:}

Eternal^^
11-17-2004, 07:26
pyk za varna (az jiveq v varna) sym 4uval 4e e ot 5 do 15 lv...zavisi kyde otide6 mislq 4e tam nqkyde v kaisieva e nai evtino i hubavo..sama 6te go nameri6 ako se interesuva6 tolkova mnogo..

hormonalnata
11-17-2004, 12:16
Zna4iii pyrvo iskam da ti kaja moeto li4no mnenie.Ne si porazqvai liceto s piercing,znam 4e v na4aloto 6te ti se struva superqko,oba4e e opasno i sled vreme kogato 6te trqbva da mahne6 obicata 6te ti ostane beleg i...prosto togava 6te e istinskiq SHIT,a i zamisli se naprimer da ti se naloji nqkoga da ide6 na po-oficialno sybirane ili ne6to ot sorta kak pove4eto hora 6te sa vtren4eni v teb.Zaloji na po-diskretnoto.Az li4no predi vreme si probih vejdata,no stana taka 4e sled okolo 2 meseca kakto spokoino si se re6eh pred ogledaloto q zaka4ih i se otkysna i sa sym s beleg,ne e golqm,no ne e i krasiv.Sled kato si izpatih ot tva re6ih da izbera nai-sigurnoto,diskretno i sexy mqsto po tqloto mi za piercing i tva be6e pypaaa.V momenta imam piercing na pypa i e ot okolo polovin godina.Zasega si4ko e na 6,no trqbva da te predupredq,4e dosta 4esto trqbva po4istva6 mqstoto kydeto e piercinga,6toto ina4e ima opasnost da se infektira i da si ostane6 bez piercing.Po vyprosa za mqstoto,kydeto moje6 da si napravi6 sega 6te ti dam edin mnoo dobyr syvet,koito vaji za vsi4ki gradove.Moje6 da si napravi6 piercing pri hirurg,ama 6te razpita6 pyrvo koi sa nai-dobrite hirurzi v tvoq grad,za da ne se precaka ne6to posle.Da ti kaja tova e nai-sigurniq,bezboleznen i higieni4en na4in da si napravi6 piercing.6te go nakara6 da ti napravi mesna upoika i vyob6te nqma da po4uvstva6 bolka,dokato ako ide6 v nqkoe zabutano psevdostudio vyob6te ne moje6 da si sigurna kakvo da o4akva6.A i sym sigurna,4e nqma da ti vzeme mnogo pari,ako vyob6te ti vzeme nqkakvi ako popadne6 na to4en hirurg.Byrzo stava i posle efekta e qk.Po vyprosa za obicata,6te izleze6 predvaritelno po magazin4etata,6te kaje6 kakva obica to4no iska6,dali 6te e za pyp,vejda,ustna,ezik ili t.n. 6toto ima razlika v razli4nite vidove obici za razli4nite vidove probivaniq ti si re6ava6 i si izbira6 kato za na4alo vyzmojno nai-oprostenata i universalna obica,za da moje organizma ti da svikne s neq,dokato zarasne hubavo i da moje6 posle spokoino da si q smenq6 s drugi obici.Tova e ob6to vzeto.Blagodarq za vnimanieto
btw imam i qk tatus to4no nad dupeto :P~

RaDoSTiNKa
11-17-2004, 15:24
Ако си от Пловдив иди при Божо.
Студиото му се намира: Тръгваш по Кап.Райчо минаваш цялото пазарче и има една сграда,която я направиха скоро,свиваш в ляво и 20-30м. му е татус студиото,там има най-различни обеци за пиърсинги.
Не взима много скъпо.
За обица на носа взима 20 лв. някъде

LiNkiN4eTo
11-19-2004, 08:19
edin priqtel dup4i vsi4ko koeto se seti6 za 2 kinta :P

b3b3poHka
11-20-2004, 05:56
Em ako ti ot sf idi v "Tatoo stydio monica".:)Mnoy e hybafo i tam sa profesionalisti.Emi ako iskash na bradi4kata 6ti e sredno 20 leva a na nosa si nqqm i na ideq:)

kesinka
06-02-2010, 10:09
abe hvanii edna medicinka obica produpchii sa s neqq..natiskash silno da ti izlezi i ot drygata strana slagas vincheto totvatre sedish edin den teii na drygiq si slagash specialna obica i sa majish s Gentamicin Aktavis i si gotova ..kkoo she davash pari za edno elementarno neshto...az tei sa probixx i nqam nikaf problemm :D :D :grin: :-P

kalpazanka
06-02-2010, 10:12
kesinka- да се разберем с теб по два въпроса:
1. Ако смяташ да пишеш, нека е на кирилица
2. Не възкресявай стари теми.
Няма да е зле да прочетеш правилата на форума.