PDA

View Full Version : USA



bibonda
11-17-2004, 04:12
az puk iskam da si namerq hora deto sa v usa...shtoto okolo mene nqma mnogo bulgari, ama i malkoto koito sa tuk si pravime super kuponi :) ta prosto mi e interesno...toku vij nqkoi otgovori :) 8)

11-17-2004, 22:41
ми аз съм в чикаго и тук е голям shit...
ти къде си?

bibonda
11-19-2004, 06:15
az sum v CA ama tuka ne e 4ak tolko shit :) zavisi ama v pove4eto vreme e super. po to4no az sum v Sacramento:) ako imash YIM pishi na bibonda :)) :wink:

ЕС
11-20-2004, 01:05
New York City Rulzzz , tuk kupona e super qk i NON STOP , kato i vav San Francisko
koito pravi kupon pravi obqvi v internet v 4ata i kade nameri horata koito minavat slu4aino pokrai
apartamenta ili ka6tata vlizat bez pokana , abe ob6to vzeto vhod svoboden za vseki

dope_boy
11-20-2004, 16:42
BOSTON, BABY FOR LIFE
no mn skoro 6te se mestq v Miami

Momchence
12-19-2004, 13:33
Hamerika SuXxXx

dope_boy
12-19-2004, 14:15
Hamerika SuXxXx skru u, nigga

FeitiCeiRa
12-19-2004, 14:57
Hamerika SuXxXx skru u, nigga
dope_boy,и та кфо викаш..голям кеф,вече за "американец" ли се броиш!?Да не би да си забравил и как се говори и по-точно пише на БГ..?Просто изглежда много тъпо отстрани,като се изживявяш в ролята на "дъ куул гай фром дъ гето маафака"
И аз съм на мнението на Момченце.Америка е баси роботизацията.Ама щом толкова си я обичкаш и се гордееш с нея..Rammstein - Amerika -поздравче :twisted:

FeitiCeiRa
12-19-2004, 14:58
Hamerika SuXxXx skru u, nigga
dope_boy,и та кфо викаш..голям кеф,вече за "американец" ли се броиш!?Да не би да си забравил и как се говори и по-точно пише на БГ..?Просто изглежда много тъпо отстрани,като се изживявяш в ролята на "дъ куул гай фром дъ гето маафака"
И аз съм на мнението на Момченце.Америка е баси роботизацията.Ама щом толкова си я обичкаш и се гордееш с нея..Rammstein - Amerika -поздравче :twisted:

FeitiCeiRa
12-19-2004, 15:03
Hamerika SuXxXx skru u, nigga
dope_boy,и та кфо викаш..голям кеф,вече за "американец" ли се броиш!?Да не би да си забравил и как се говори и по-точно пише на БГ..?Просто изглежда много тъпо отстрани,като се изживявяш в ролята на "дъ куул гай фром дъ гето маафака"
И аз съм на мнението на Момченце.Америка е баси роботизацията.Ама щом толкова си я обичкаш и се гордееш с нея..Rammstein - Amerika -поздравче :twisted:

FeitiCeiRa
12-19-2004, 15:04
Hamerika SuXxXx skru u, nigga
dope_boy,и та кфо викаш..голям кеф,вече за "американец" ли се броиш!?Да не би да си забравил и как се говори и по-точно пише на БГ..?Просто изглежда много тъпо отстрани,като се изживявяш в ролята на "дъ куул гай фром дъ гето маафака"
И аз съм на мнението на Момченце.Америка е баси роботизацията.Ама щом толкова си я обичкаш и се гордееш с нея..Rammstein - Amerika -поздравче :twisted:

FeitiCeiRa
12-19-2004, 15:05
Hamerika SuXxXx skru u, nigga
dope_boy,и та кфо викаш..голям кеф,вече за "американец" ли се броиш!?Да не би да си забравил и как се говори и по-точно пише на БГ..?Просто изглежда много тъпо отстрани,като се изживявяш в ролята на "дъ куул гай фром дъ гето маафака"
И аз съм на мнението на Момченце.Америка е баси роботизацията.Ама щом толкова си я обичкаш и се гордееш с нея..Rammstein - Amerika -поздравче :twisted:

FeitiCeiRa
12-19-2004, 15:12
Hamerika SuXxXx skru u, nigga


Hamerika SuXxXx skru u, nigga
dope_boy,и та кфо викаш..голям кеф,вече за "американец" ли се броиш!?Да не би да си забравил и как се говори и по-точно пише на БГ..?Просто изглежда много тъпо отстрани,като се изживявяш в ролята на "дъ куул гай фром дъ гето маафака"
И аз съм на мнението на Момченце.Америка е баси роботизацията.Ама щом толкова си я обичкаш и се гордееш с нея..Rammstein - Amerika -поздравче :twisted:

12-19-2004, 15:19
Hamerika SuXxXx skru u, nigga


Hamerika SuXxXx skru u, nigga
dope_boy,и та кфо викаш..голям кеф,вече за "американец" ли се броиш!?Да не би да си забравил и как се говори и по-точно пише на БГ..?Просто изглежда много тъпо отстрани,като се изживявяш в ролята на "дъ куул гай фром дъ гето маафака"
И аз съм на мнението на Момченце.Америка е баси роботизацията.Ама щом толкова си я обичкаш и се гордееш с нея..Rammstein - Amerika -поздравче :twisted: Rammstein - Amerika RulZZzzZZzzz brau brau dobre go kaza :P

Crazy*4_Usher
12-19-2004, 15:24
Hamerika SuXxXx skru u, nigga


Hamerika SuXxXx skru u, nigga
dope_boy,и та кфо викаш..голям кеф,вече за "американец" ли се броиш!?Да не би да си забравил и как се говори и по-точно пише на БГ..?Просто изглежда много тъпо отстрани,като се изживявяш в ролята на "дъ куул гай фром дъ гето маафака"
И аз съм на мнението на Момченце.Америка е баси роботизацията.Ама щом толкова си я обичкаш и се гордееш с нея..Rammstein - Amerika -поздравче :twisted:
Още един път ако го кажеш ще ти е за първи път. :lol:

FeitiCeiRa
12-19-2004, 15:26
Съжалявам,че толкова пъти се е постнала темата,но нетът беше много задръстен и затова се е изпратила няколко пъти.
Гост,песента на Рамщайн наистина цепи мрака :D Всичко,което казват в нея си е истина...абе въобще американците като цяло ми създават впечатление на много тъпо племе :evil:

dope_boy
12-21-2004, 22:49
ot nikvo geto sam, be zabat
ti hodil li si v amerika, izob6to, ama ne
pak i da si hodil ne si hodil kadeto az sam hodil 6to ako otidi6 i ti 6te si na moeto mnenie, za tva mla4i 10x da pozdrava pozdrav 2Pac - I Dont Give a Fuck

bibonda
12-22-2004, 05:35
баси хората..на кво ми напраите темата беее???????????
:( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry: :(
Америка - България е болна тема тай че изобщо не я започвайте или поне не в мойта тема плс! пуснете си нова тема там спорете и се поздравявайте с квото си щете! 8) :roll:

FeitiCeiRa
12-22-2004, 09:14
Bibonda,prava si..naistina temata ne e za da se karame,a za da ti pomagame,sujalqwam :roll:
Otnosno dope_boy -kupi si edna bg gramatika,4e si po4nal da zabravq6 ezika.A,i drugoto koeto e-ne moje6 da mi kaje6 da mul4a,6toto zatova e forumut-vseki da izkazva svobodno svoeto mnenie.Sme6nik!

dope_boy
12-22-2004, 11:22
e togaz, tvoeto mnenie e po-tapo ot sqko drugo
kupi mi ti, 6to tuka nqma ot kade da si zema
na adres
2 Fuck Yo Mom Street
Hotlanta, Georgia
328230985
sme6nik, vnimavai da ne ti smenq 4ernata kutiq, ohluv s ohluiv

Crazy*4_Usher
12-23-2004, 06:28
И двамата сте ми смешни. Какъв е смисъла да спорите и да се обиждате? Никой няма да си промени мнението. Слабия човек знае сам да обижда. Щом ви е приятно обиждайте се, но не тук, а на ЛС. А за Америка. През целия си живот съм пътувала и мога да кажа, че Америка е хубава, но и тя има недостатъци. В Ню Йорк улиците също са закърпени и същ така не хубави като тук. За ЛА мога да кажа, че е любимият ми град. Още повече пък, че там ще ми е лейбалът (да чукна на дърво дано ме вземат). Винаги е топло, а аз обичам лятото. Не мога да пропусна улицата Родео Драйв. Бе има много хубави места. Моста Голдън Гейт в Сан Франциско е очарователен. Бе истината е, че в България има много красиви природни забележителности, а в Америка има много палми, което според мен е супер. В Маями накъдето се огледаш има все палми.

dope_boy
12-23-2004, 11:21
...В Маями накъдето се огледаш има все палми. I luv Miami, tolkoz e qko tam

bibonda
06-09-2005, 04:22
И двамата сте ми смешни. Какъв е смисъла да спорите и да се обиждате? Никой няма да си промени мнението. Слабия човек знае сам да обижда. Щом ви е приятно обиждайте се, но не тук, а на ЛС. А за Америка. През целия си живот съм пътувала и мога да кажа, че Америка е хубава, но и тя има недостатъци. В Ню Йорк улиците също са закърпени и същ така не хубави като тук. За ЛА мога да кажа, че е любимият ми град. Още повече пък, че там ще ми е лейбалът (да чукна на дърво дано ме вземат). Винаги е топло, а аз обичам лятото. Не мога да пропусна улицата Родео Драйв. Бе има много хубави места. Моста Голдън Гейт в Сан Франциско е очарователен. Бе истината е, че в България има много красиви природни забележителности, а в Америка има много палми, което според мен е супер. В Маями накъдето се огледаш има все палми.
незнаех че си била тук :) Роео Драйв е ок... в Сан Хосе има по яка улица поне по мое мнение казва се Сантана Роу :))) а такова... на мен любимия ми град е Сан Франциско.. в ЛА ако живееш секи ден с тоя трафик нз как ще оцелея аз ;0 хаха... СФ е по яко поне по мое мнение :) а в Маями не съм била...