PDA

View Full Version : bivshiq-problemi



Presila
11-17-2004, 17:53
hi na vsi4ki!imam edin breblem koito me drazni!zna4i,do predi izvestno vreme bqh gadje s edno mom4e-kamil.samo4e zaradi nego se navlqkoh bati gadnite problemi!droga,alkohol,problemi v vkashti i u-shte...ne e za razpravqne!makar 4e strashno mnogo go obi4ah osaznah 4e kolkoto i da mi etrudno trqbva da go zareja i da ne se vijdame pove4e!beshe mi trudno no se spravih:) sega sam s drugo mom4e koeto e palna protivopolojnost na kamil!no problema e 4e kamil se e vmania4il na tema "men"!vse pak toi e nadut gazar koito si smenq momi4etata kato nosni karpi4ki, no eto 4e sega (do kolkoto znam za parvi pat v jivota mu) toi pla4e i strada za edno momi4e...men. no az si patq ot tova!az jiveq v germaniq i mnogo se kefeh kato v moito u-shte doide edin balgarin(zashtoto na moita vazrast sa malko)!!!i s nego redovno si govorim i igraem futboll! kamil pomislil 4e sme gadjeta i dnes go pri4akal s priqteli i go prebili ot boi!toi pravi problemi na vsi4ki mom4eta koito govorqt s men!a po4ti vsi4ki imat strah ot nego!nqmam si ponqtie zashto;)i sega neznam kakvo da pravq!s segashnoto mi gadje trqbva da se kriem-a tova e trudno zashtoto vsi4ki me poznavat kakto i kamil.bila sam i v policiqta no tova kopele se izmakva vseki pat. ne mi davaite i savet da govorq s nego-toi men ne iska da me slusha!dnes otidoh pri nego i mu kazah "trqbva da govorq s teb" a toi mi kaza 4e ako ne iskam da se zdobrim nqma za kakvo da govorim.negovite priqteli me naobikoliha i ne mi pozvoliha da stigna do nego.kakvo moga samo da napravq?

Iliqn4eto
11-17-2004, 19:36
ooo tova naistina e gadno... no za sajalenie ima i takvi tipove.No v nikav slu4ai dori i da te zapla6va ne tragvai s nego..toi si e vtalpil 4e si samo negova i mu e gadno kak moje momi4e da go zareje... za teh tova si e cqlo unijenie no pravilno si postapila...vij izdebni go kogato e sam i se opitai da pogovori6 s nego...ako naistina malko ili mnogo ima nkakvi 4uvstva kam teb rano ili kasno 6te se re6i da si pogovorite,samo ne se otkazvai i nastoqvai... haide uspeh...

Eternal^^
11-17-2004, 19:38
hmmm , e kolko pyti 6te go biqt be , dokato go obiqt li !?
6tot ako tva stane, prosto 6i go usydqt

Presila
11-21-2004, 09:05
are be hora-daide nqkoi savet!1 ne mi stiga:)
we stana mnogo nape4eno i seriozno se nujdai ot savet!kamil(bivshiq) razbra za novoto mi gadje i me pritisna s noj v edin agal i mi kaza 4e ako ne skasam s nego shte me ubie!otna4alo go prieh na shega no no v o4ite mu vidqh onzi gaden poglet,koito me nakara da razbera 4e nishto ne e na shega!i se setih 4e toi kato beshe v polsha beshe zabil noj v korema na edno mom4e!strashno me strah no ne moga da otida v poliziqta zashtoto i toi da vleze v pandiza negovite priqteli shte me napravqt na nishto!pomosht!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiss From A Rose
11-21-2004, 09:33
Ако не с полицията говори поне с ваще .. 100% те ще ти дадът най-правилния съвет .. обясни на сегашното ти гадже как седят нещата .. той ще те разбере .. рано или късно на тоя Камил ще му писне (надявам се) и ще си живееш живота ..

ujiop
11-21-2004, 10:02
kaji mi na kolko si ti i na kolko e toi-4ak togava moga da davam suveti ;

Presila
11-21-2004, 18:12
az sam na 15 toi na 16!nali znaete kakvo e da si na 16-hurmoni,hurmoni i pak hurmoni!
ne moga da kaja na nashte zashtoto te izobshto ne trqbva da znaqt 4e sam se sreshtala s nego sled kato mi zabraniha!a i znam kakvo shte napravi bashta mi-shte otide v poliziqta i ako nishto ne stane shte otide pri kamil i shte go ubie na mqsto!i az shte si patq ot cqlata situaziq

ridin'spinnaz
11-21-2004, 20:55
tva v germaniq li se razviva deistvieto ?

Presila
11-23-2004, 14:55
aha!v germany sam!onq den visqh 7 4asa v raionnoto i v4era kamil nasila me nakara da svalq obvinenieto zashtoto shte

ridin'spinnaz
11-23-2004, 18:03
drug pat ne tragvai s turci

Eternal^^
11-23-2004, 18:11
Male! Ot li4en opit znam 4e e mnogo psihira6to da ti opryt noja na kojata.. :evil: :!:
Ama tq naistina golqma se zabyrka, toi neiska da te izslu6a..(biv6oto gadje-Kamil)..ami imam edno predlojenie samo 4e e dosta riskovano, i ti 6te preceni6 dali si zaslujava :roll: :arrow: Da otide6 pri toz psihar i da mu kaje6 napravo "Ili 6te govorim tuk i sega ,ili napravo me ubii ta pone da me ostavi6 namira!!!"..pyk dali 6te te ubie ve4e.. :twisted:
Tva 4e se usmihnah podlo neozna4ava 4e negovorih seriozno :!: :x
A ti nqma6 li priqteli koito da se spravqt s tozi 4ovek averite mu?

NeBeSeN_88
11-23-2004, 22:22
кви са тия глупавите отговори ве да му била кажела незнам си кво че незнам си кво бла бла.
Виж ся имам една идеика отиди при някои мутирал батко, газе такъв, връзкарче малко, дай му 10 кинта (или де да знам 10 евро ли колко) аве дай му пари да се напраи че ходи с теб пък онея кат го пипнат ши го ядат големия. Няма цял живот да се криеш кат мишка я. Или пък си докарай бодигард ако е толкова сериозен проблема

XXX_f
11-23-2004, 23:59
nenam tova koeto 6te ti kaja do kolko 6te ti pomogne i dali 6te e pravilno ,no ti si re6avai.Ta otidi pri nego i se zdubrete (makar 4e tova e dosta glupavo) i se druj studeno s nego ne go ebavai za ni6to i toi sled malko vreme (nadqva se) sam 6te te zareje.Tova az nebih go napravila nz i ti dali 6te go napravi6 ,no tova mi hrumna
YSPEH dano se opravi rabotata

LOL
11-24-2004, 00:35
vie nqmate li jeleza we? zimate edno moshto golqmo jelqzo i posle turci albanci, germanci kaima nared!!!

NeBeSeN_88
11-24-2004, 07:19
vie nqmate li jeleza we? zimate edno moshto golqmo jelqzo i posle turci albanci, germanci kaima nared!!!
хахахахаха мчи да ве някой път тряаа BRUTEFORCE !!!

Presila
11-24-2004, 14:36
parvo toi ne e tur4in a ot polsha!a te sa izvestni s tova 4e piqt i trepat hora!
vtoro ne mi trqbvat pari!moga i bez pari da naviq nqkoi da mi se pravi nagadje1no toq psihar kamil ne e mom4e s priqteli!toi e psihar s mnogo priqteli!i kato kazvam mnogo imam predvit strashno mnogo!i pove4eto sa mutirali badkovci:)
no az sega reshih da probvam neshto novo!prosto shte spe4elq priqtelite mu na moq strana!i plana mi do nqkade deistva.....

Josefinne
11-24-2004, 15:02
Ами кажи му, че искаш да се сдобрите, но ако продължи да се държи така, не може да очаква да имате каквито и да е отношения. Кажи му че сега си с друг и в никакъв случай, каквото и да прави няма да се върнеш при него, но все пак искаш да си останете приятели. Ако той не желае да бъдете приятели...Пък и мисля, че скоро ще му мине. Сега е просто обиден и наранен, но скоро ще разбере, че от това, което прави няма смисъл и ще престане. Недей да отстъпваш от положението си, защото така ще му покажеш, че методите му дават ефект.

Presila
11-26-2004, 19:06
abe hora tva kopelence nqma nikoga da me ostavi namira!sega ve4e vsi4ko izleze izvan kontrol!toq smotan,tap,gaden,idiotski,preeban pedal kamil vze ta naraga v korema novoto mi gadje!tova stana onq den!kogato razbrah kakvo se e slu4ilo si znaeh 4e e kamil!a i v u-shte toi mi kaza "sledvashtiq shte svarshi kato stefan(noviq)!"no stefan e dobre no shte trqbva da ostane 2 sedmici v bolnica!pone tuk v germaniq 4asovete za svijdane ne sa 1-2 a moga da si stoq pri nego po cql den:)
i tozi pat ne moga da otida v policiqta!1.zashtoto kamil e bil s nqkva maska ili neshto takova 2.sledvashtiq pat moje da vzeme da ubie napravo stefan!zashto vse az popadam na takiva otka4alki???????

megi_sweet
06-30-2007, 19:25
drug pat ne tragvai s turci
i az bqx tragnala s tur4in,taka me obze toq ,skasax s nego,no moito se razmina po leko de,dano si me razbrala

koalka
06-30-2007, 19:28
Темата е стара! :wink: