PDA

View Full Version : PoMosH PoMoGneTe mI Sha Mra Bez MoqTa JeNa Ako me Ostavi



HiP-HoP-MaX
11-17-2004, 20:00
Abe kvo da vi kajq ne moga bez moqta jena ako me ostavi naparvo neznam kvo sha stava s men tq moq jivot tq e si4ko za men si4ko bih napravil za neq si4ko ako trqbva sha ymra samo i samo tq da e dobre no na skoro moi6e i da skusame i da ne sum s neq prosto neznah kade se namiram pravq ne6ta bez da mislq i vinagi sha e taka ako se razdelq s neq znam 4e nemoga bez neq kakto i tq ne moje bez men no ponqkoga tq pravi ne6ta koito az ne moga da si obesnq i se pretisnqvam mnogo da ne bi nqkoi den da mi kaje si4ko be6e do tuka togava sha pukna za tova vi sa molq daite mi nqkuf savet kvo da pravq ako tq naistina me ostavi 6toto az mislq da se samobiq tova blagodarq predvaritelno

11-17-2004, 20:04
spoko de Rado.... :) Nali sme edna mafia :P :wink:

HiP-HoP-MaX
11-17-2004, 20:12
aneD]spoko de Rado.... :) Nali sme edna mafia :P :wink:
hehe misi se pak maina ama ti nali znae6 4e az naistina ne moga bez neq we maina sha sa samobiq ako skusa s men deba i toghava nqma da ima rado veche :(((((((((((((99

11-17-2004, 20:32
aneD]spoko de Rado.... :) Nali sme edna mafia :P :wink:
hehe misi se pak maina ama ti nali znae6 4e az naistina ne moga bez neq we maina sha sa samobiq ako skusa s men deba i toghava nqma da ima rado veche :(((((((((((((99
awe lamq :) Spoko de! tq ne moje bez teb nali idva v stz :P

aBeP4eTo
11-17-2004, 21:14
Аз пък мисля, че времето лекува :!: Всичко се забравя ! Ако скъсате определено няма да е най-приятното чувство, но всичко се превъзмогва да не мислиш, че ще ходите вечно? :? Пък и да няма една риба в морето? Сега може да мислиш, че тя е единствената, че тя е страхотна и няма равна ама може и да се лъжеш ! Не се задълбочавай толкова в тази връзка не се знае какво ще стане ! А и самоубииството е най-гадни и тъп начин да избягаш от себе си ! По-добре се сблъскай с проблема преодолей го колко и трудно да е отколкото да се поддаваш на моментните чувства и да се самоубиваш ! :? :wink:

Г0ст
11-17-2004, 22:05
Аз пък мисля, че времето лекува


Nevi li drazni tazi duma "vremeto" v su4etanie s "lekuva".Men adski mnogo me draznqt v tazi konbinaciq.K'vo 6te re4e tova "vremeto lekuva".Spored men puk vremeto koeto prekarvame na tazi zemq e turbo malko i samo kato si pomislq, 4e trqbva da 4akam za da stane ne6to napravo nemoga da izdurgam.A otnosno problema na rado--spoko be pi4.K'vo puk tokova.Ne znam na kolko si godini, no ne misli6 li 4e da prekara6 cql givot s edno momi4e v misli, 4e tq moge da te zarege nqkoi den e malko naludni4avo?

fikserr
11-17-2004, 22:18
napulno sum suglasen s aBeP4eTo.
Prosto gledai samo napred a ne nazad ako skusate skusate ako ne skusate hubavo no rano ili kusno ste se stigne i do tam.
Nali znae6 kakvo sa kazali horata: "Vsi4ko si ima zamestiteli"
a puk tova da si misli6 4e bez neq ste umre6 e glupavo - to zna4i 4e ve4e trqbva da sme izmrqli po4ti vsi4ki po tvoita logika.

HiP-HoP-MaX
11-17-2004, 23:34
napulno sum suglasen s aBeP4eTo.
Prosto gledai samo napred a ne nazad ako skusate skusate ako ne skusate hubavo no rano ili kusno ste se stigne i do tam.
Nali znae6 kakvo sa kazali horata: "Vsi4ko si ima zamestiteli"
a puk tova da si misli6 4e bez neq ste umre6 e glupavo - to zna4i 4e ve4e trqbva da sme izmrqli po4ti vsi4ki po tvoita logika.
burka6 mnogo ako znae6 naistina kakvo e da obicha6 i sha razbere6 4e na si4ko si sposoben da napravish taka che pak si pomisli

Tiffany
11-18-2004, 08:04
Явно наистина много обичаш това момиче,но защо мислиш за евентуална раздяла с нея?Ако имате някакви проблеми просто поговорете за тях!Няма вечни неща,а самоубийството е последният начин да избягаш от реалността!Всеки човек е имал чуството,че не би могъл да живее без даден човек и всеки би трябвало да продължи да живее,за да се обеди в обратното!

BaT_GirL
11-18-2004, 08:15
Да ти кажа че най добрата ми приятелка ми казва всеки божи ден ако скъсам с Гошо ще се самоубия много го обичам.И вчера скъсаха.Идваше и да се хвърли отнякъде Изнаеш ли какво и казах че живота е твърде кратък за да си го съкращаваме и тя се усмихна.Помисли ако на приятелката ти ще й е по добре без теб-Хубаво но не прави глупости няква тъпачка дето ще те зареже да плачеш за нея!!!

SisTeR`oN`MaXa
11-18-2004, 11:53
aMm.. spoko be brat mi znam kvo ti e , no i ti samiqt znae6 4e i tq mnogo si te bi4ka i nemoje bez tebe prosto spored men i dvamata trqbva da preodoleete tezi bezsmisleni kavgi ot koito samo gibite i dvamata no s vremeto sam sigurna 4e 6te se opravi si4ko pone az sam na tva mnenie iiii darja da uprekna BaT_GirL za izkazvaneto i 4e.. "Помисли ако на приятелката ти ще й е по добре без теб-Хубаво но не прави глупости няква тъпачка дето ще те зареже да плачеш за нея!!!" to vqrno ama mili4ka ti ne si dobre zapoznata s temata 4e da tvatri6 4e momi4eto e tapa4ka i bi go zarqzala ei tai za6toto az ti kazavam 4e tq sa6to mn go bi4ka i nemoje bez nego!!!! :!: :wink: :roll: :?

HiP-HoP-MaX
11-18-2004, 17:26
aMm.. spoko be brat mi znam kvo ti e , no i ti samiqt znae6 4e i tq mnogo si te bi4ka i nemoje bez tebe prosto spored men i dvamata trqbva da preodoleete tezi bezsmisleni kavgi ot koito samo gibite i dvamata no s vremeto sam sigurna 4e 6te se opravi si4ko pone az sam na tva mnenie iiii darja da uprekna BaT_GirL za izkazvaneto i 4e.. "Помисли ако на приятелката ти ще й е по добре без теб-Хубаво но не прави глупости няква тъпачка дето ще те зареже да плачеш за нея!!!" to vqrno ama mili4ka ti ne si dobre zapoznata s temata 4e da tvatri6 4e momi4eto e tapa4ka i bi go zarqzala ei tai za6toto az ti kazavam 4e tq sa6to mn go bi4ka i nemoje bez nego!!!! :!: :wink: :roll: :?
hahahaha luda si sestra mi da znae6 hehehehe

SisTeR`oN`MaXa
11-18-2004, 17:32
aMm.. spoko be brat mi znam kvo ti e , no i ti samiqt znae6 4e i tq mnogo si te bi4ka i nemoje bez tebe prosto spored men i dvamata trqbva da preodoleete tezi bezsmisleni kavgi ot koito samo gibite i dvamata no s vremeto sam sigurna 4e 6te se opravi si4ko pone az sam na tva mnenie iiii darja da uprekna BaT_GirL za izkazvaneto i 4e.. "Помисли ако на приятелката ти ще й е по добре без теб-Хубаво но не прави глупости няква тъпачка дето ще те зареже да плачеш за нея!!!" to vqrno ama mili4ka ti ne si dobre zapoznata s temata 4e da tvatri6 4e momi4eto e tapa4ka i bi go zarqzala ei tai za6toto az ti kazavam 4e tq sa6to mn go bi4ka i nemoje bez nego!!!! :!: :wink: :roll: :?
hahahaha luda si sestra mi da znae6 hehehehe
xaXAxAX.. luda no i mnogo pravq brat mi :) :wink: :shock: :roll: :D

worldclass
11-18-2004, 18:03
A e Hip-Hop... i Sister`on`... :arrow: kato za nachalo pochnete da pishete po nqkoq dryga "." ( tochka) i "," (zapetaika) v postovete si che taka e smeshno.

A inache sam saglasen s tova che s Vremeto vsichko minava.Moje da ne e saglasen nqkoi,ama mi e vse taq :lol: 8)

SisTeR`oN`MaXa
11-18-2004, 18:27
amMm... worldclass mislq 4e ne sme v 4as po Bg , 4e da mi popravq6 gre6kite , no vapreki tova misi :P :) :wink:

CrIsTiaNo_
02-21-2007, 18:17
napulno sum suglasen s aBeP4eTo.
Prosto gledai samo napred a ne nazad ako skusate skusate ako ne skusate hubavo no rano ili kusno ste se stigne i do tam.
Nali znae6 kakvo sa kazali horata: "Vsi4ko si ima zamestiteli"
a puk tova da si misli6 4e bez neq ste umre6 e glupavo - to zna4i 4e ve4e trqbva da sme izmrqli po4ti vsi4ki po tvoita logika.
burka6 mnogo ako znae6 naistina kakvo e da obicha6 i sha razbere6 4e na si4ko si sposoben da napravish taka che pak si pomisli

ThePainIsReaL
02-21-2007, 18:25
Когато толкова много обичаш един човек , никога не трябва да позволяваш на дребни неща да развалят връзката ви . Просто не си мисли за раздялата , не се вкарвай в излишни филми , живей за момента , както казват . Ако мислиш много напред само ще страдаш . Не си прави планове за след години с нея , защото вероятно ти през тези години ще се промениш и когато погледнеш назад , ще видиш , че си лъгал и ще казваш " Съжалявам , не го исках .. "
Радвай се на миговете с нея , обичай я , не позволявай ежедневието да убие любовта ви . И така има вероятност след години да се събудиш и да видиш , че си е заслужило . Не бери грижи , каквото е писано става , дори и да не се стараеш много - много .

koalka
02-21-2007, 18:45
Темата е стара!