PDA

View Full Version : Лошо ли е това че ме привличат малко по големи от мен жени?



^HoT^KisS^m^
11-17-2004, 20:16
Имал сам доста приятелки (не казвам гаджета , за мен е грозна дума) от които само 2 бяха наистина сериозни и бяха с 3 год по големи (тогава бях на 14 те бяха на 17 и 18 за по 3-4 месеца) . Сега съм почти на 15 и вече осъзнавам че харесвам по зрелите и улегнали ЖЕНИ , колкото и странно да звучи. Някъде четох че не е хубаво поне до 22-23 год човек да търси сигурност , улегнлост и зрялост ... но като гледам сегашните 14-15 годишни колко лапешки се държат. Ако им говориш за любов те казват : офф еми незнам , не искам връзка и тем подобни. С по-големите е различно : те са по сериозно , знаят какво искат и наистина знаят какво е любов , както и защо са с мен. Нещо което харесвам в едно момиче... нещо което не намирам в аверките ми. Та , как мислите? , лошо ли е това че ме привличат по големи от мен момичета/жени? От части е + (изброените в по предното изр. неща) и голям - , защото както и да го погледнем , е кофти примерно нейната компания да я гледат накриво защото е с по малък. И за двамата има + и - . И на мен ми е хубаво да видя "детско" (в смисъл 14-15 год) момиче с хубаво тяло , красиво лице , блестящи очи и готина коса, но само като я видя и ми става ясно че не е за мен.. Та според вас тфа.. лошо ли е?

LunaTriCk
11-17-2004, 20:57
Ами щом се разбирате двамата не виждам къде е проблема ? Годините не са толкова важни, а това което е горе в между ушите ти. Вземи си кака да те отрака :wink:

aBeP4eTo
11-17-2004, 21:07
Няма нищо лошо ! Просто имаш малко повече акъл от врастниците си или пък просто знаеш какво искаш, а те още хал хабер си нямат от живота и летят още в ооблаците ! Целия свят се върти около тях и онея им работи ! Още представа си нямат от това какво е любов, а щом на 15 вече си имал няколко сериозни връзки е много добре ! Хич да не ти пука, че мацките са по-големи от тебе ! ПО-големи - ПО-опитни :!: :wink:

^HoT^KisS^m^
11-17-2004, 21:17
Мерси фенчита :Р . Ааа аВеРчеТо , това че си нямат представа е вярно, даже често са ми смешни като единия ден кажат че обичат един , на другия ден друг. Как ли става тая магия?:). Нетряа ми пука, въпреки че понякога ми е гадно , щот както знаете във всяка компания има идиоти и келеши , както и в на 1-вата ми сериозна приятелка, които и се подиграваха. Тя казваше да не им обръщам внимание , но ми беше малко гадно... все пак ;\ . Поне съм горд (така да се каже:)) че съм малко по разумен от другите (не чак толкова похвално но...). Просто неискам пикли , няква дет на 2-я ден ше ми изневери с некой келеш , кат ги знам кфи са курвички*. Бее жа са упрайм :twisted: Ае пак 10х


*Изнинявам се , обаче това което виждам , това което съм срещнал , може да се обедини под този знаменател. И се извинявам на нежния пол , казвам за това което съм видял , само за дадени личности , да не се убидите {} :)

aBeP4eTo
11-17-2004, 21:20
Така като те слушам сякаш говоря с един мои приятел..Наистина са смешни като почнат през една седмица да казват, че са "ЛУДО ВЛЮБЕНИ" ,а иначе представа си нямат както е любовта и до какво докарва хората.... :cry: Както и да е ! Да не ти пука !

^HoT^KisS^m^
11-17-2004, 21:29
А не е ли така? Колкото и да са ми тъпички , ми е жал че поне 90% ходят с най-долните келеши в града , смешните комплксари дето се мислят за господ в компанията , а по сами са НИЩО. Не че по принцип са... :) жалки същества.. пф! А най-лошото е че нормални хубави момичета се превръщат в развалини само и само да бъдат приети от дадено общество (банда). Гадно... но кфоа се прай такъф е живота. Просто такъф ми е града че ако не си зема кака (да ме отрака :twisted: ) няма накъде. Градче метър на метър (Свищов) няма как . Най-готините момичета (готини като човек , не като САМО като външен вид) са заети и тфа е :)

aBeP4eTo
11-17-2004, 21:34
Нямаш си представа колко си прав !Всеки се мисли и прави на нещо което не е ! Пичове...Глупости банда палячовци които са адски недорасли ! Ама спокоино и хубавите свестни момчета са заети ! :?

Eagle
11-17-2004, 23:09
Най-готините момичета (готини като човек , не като САМО като външен вид) са заети и тфа е :)
Това май е един от законите на Мърфи. Аз колкото повече време минава сам се навивам, че характерът е по-важен от външния вид. Имам една позната - супер е яка на външен вид - русичка със сини очи - което си е красиво, си е красиво - признавам, обаче като почне да ми развива едни теории и разбирам, че не е мой тип.
А пък по темата - не виждам какъв ти е проблема бе Пич, още повече, че получаваш това, което искаш :)

Delio_MaN
11-18-2004, 10:24
4owe4e 6to da e lo6o...ta az karam na toq princip ot kakto se pomnq...W momenta sam na 18(be iska mi se samo :? ...po4ti od1rtqh s o6te edna godina... :) ) i do sega ne sam imal wryzka s momi4e po malko ot mene...
Ako pita6 za6to? Ami po sy6tite pri4ini opisani ot tebe:)
Ne 4e nqma i razumni momi4eta na po 16/7 god. ama te ne6to sa deficit taka da se kaje:)))...
Priqtelkata mi w momenta(koqto az obi4am) e na po4ti 20, i towa hi4 ne me interesuwa...o6te powe4e, 4e i bez towa nikoi ne mi dawa godinite na koito sym...mislqm me za po-wyzrasten(koeto ne me kefi osobeno, ama karaj...:)))

Crash & Burn
11-18-2004, 23:27
Znae6 li, 4e vsi4ko si e tolkova individualno, a i v krai na krai6tata nali nie momi4etata bqhme po-zreli ot vas :D No 6to jenite te privli4at zna4i otkriva6 ne6to v tqh, a tova ne e lo6o. Vaprosat e dali nqkoq ot tqh bi si legnala s 15-godi6en :?: Ako sklonqt, spoko, nqma6 problemi :wink:

kur01
11-19-2004, 18:44
Abe v tva nqma ni6to lo6o daje e mnogo hubavo kato i na dvamata vi e priqtno.Az pa da te pitam kak se durji6 s tiq momi4eta 4e taka im zavurta6 glavite( to razbira se i vun6niq vid e vajen ).

amdor
11-21-2004, 14:35
v krai na krai6tata nali nie momi4etata bqhme po-zreli ot vas :D
Sumnqvam se 4e momi4e na 14 ili 15 godini moje da se nare4e mnogo zrqlo, puk da ne govorim za sruvnenie m/u nego i 23 ili 25 godisna devoika. Puk i ve4e se sumnqvam, 4e tova koeto kazvat, 4e momi4etata uzrqvali po-burzo ot mom4etata e vqrno...kakto vijdash , 4ovekut e na 15 godini, haresva po-golemi momi4eta, no nai-vajnoto e 4e ne razsujdava kato 15 godishen ! Poznavam i drugi kato nego, koito mislqt kato mnogo po-zreli hora ot kolkoto sa vsushnost. V tova nqma nishto losho, daje na takiva horata im kazvam EVALA ! Mejdu men i moita prqtelka sushto ima razlika ot 5 godini i trqbva da vi kaja 4e se rabirame super ! Taka 4e pi4 davai i da ne ti dreme ot mnenieto na drugite. Vajnoto e na vas da vi e gotino ! :wink:

dj Javor 'crazy-idiot'
11-21-2004, 14:50
Аууууууу това е много лошо, спирай веднага! Не бе. Хм, ами ти си рядък случай. Но щом си допадате що пък не? Дерзай братче, дерзай такива мъже ни трябват - желаещи зрялото, не тъпото!

Heart_Break_Kid
05-01-2006, 19:09
Приятелката ми е с 2 години по-голяма и ни е супер :wink: Най-вьжното е да се разбирате и жената да не е прекалено голяма :roll:

Krem4eto
05-03-2006, 13:36
Някъде четох че не е хубаво поне до 22-23 год човек да търси сигурност , улегнлост и зрялост ... но като гледам сегашните 14-15 годишни колко лапешки се държат. Ако им говориш за любов те казват : офф еми незнам , не искам връзка и тем подобни. Та , как мислите? , лошо ли е това че ме привличат по големи от мен момичета/жени?И на мен ми е хубаво да видя "детско" (в смисъл 14-15 год) момиче с хубаво тяло , красиво лице , блестящи очи и готина коса, но само като я видя и ми става ясно че не е за мен.. Та според вас тфа.. лошо ли е?

Така първо ще кажа,че не всички на 14-15 години са лигли!!!Объркал си момичетата!!!Да ти кажа много повече момичета искат сериозна връзка на тази възраст!!!Само че ти си попадна на некви несериозни!!!

Второ не не е лошо да харесваш по-големи ама на мене например ми е някак странно!
Е това е от мен! ЧАО!