PDA

View Full Version : 2 въпроса за женския оргазъм и 1 за позите



JX
11-18-2004, 01:09
Имам 3 въпорса:
1. Когато жената получи оргазъм, а мъжът още не е свършил, как може да продължи половия акт? Примерно, при мъжа, като свърши и неможе да продължи. При жената не е ли така?
:roll: :oops: 2. Как се познава, че жената е получила оргазъм? Мъжете изхвърлят сперма, а жените? :roll:
3. Коя е позата, при която жената изпитва най-голямо удоволствие, а мъжът по-малко? :lol:

Maverick
11-18-2004, 10:42
Имам 3 въпорса:
1. Когато жената получи оргазъм, а мъжът още не е свършил, как може да продължи половия акт?

po-skoro maja da svar6i predi jenata :P
a ina4e sorry ne moga da ti otgovorq poradi prostyata pri4ina 4e sam devstven :arrow:

amy lee
11-18-2004, 11:18
mi to mai verno muja trqbva da svur6i predi jenata. :roll: za 2 vapros-ne moje6 da razbere6.moje da go simulira.e,ako ne znae kak,6te se razbere,oba4e ako e "opitna v zanaqta",nqma kak da razbere6 naistina li e polu4ila orgazum ili se prestruva.a za 3.vapros-e,tuka ve4e ne moga da ti pomogna :roll:

united_colors
11-18-2004, 12:14
ami moje da se slu4i momi4eto da svur6i purvo.Az po4ti vinagi svur6vam predi priateljat mi 6toto me poburkva napravo :lol: i posle si produljavame, to... ne moge muja da svur6i mnogo sled jenata, puk i taka da e njama problem.Ina4e neznam kakvo e normalno 6toto sam imala samo 1 muj dosega :oops:
2.Ami neznam, no sam 4uvala 4e se use6ta, ot razgovorite mi s mom4eta, koito poznavam znam 4e se use6ta, ma kakvo to4no neznam.
3.za tova ve4e neznam i ne vjarvam 4e na mom4e koeto pravi sex moje da ne mu e hubavo:)

vizik
11-18-2004, 12:18
Ami otnosno purvi vupros ne sum 4uval do sega nqkoi da e imal takuv problem i edva li to4no pri teb 6te se poqvi takuv, no ako vse pak stane ne6to takova 6te razbere6 spox :)
A za tretiq vupros - zna4i po princip mujut izpitva orgazum pri vsqka edna poza i pri tova v po4ti ednakva stepen, dokato pri jenata ne e suvsem taka - pozite koito gi zadovolqvat nai-mnogo sa 3, no za ne6tastie az znam samo 2 ot tqh i te sa: standartnata (misionerskata) i lujica (tq e legnala s grub kum teb s leko prisviti kraka, na edna strana, a ti si zad neq i... se6ta6 se de - deistva6)

united_colors
11-18-2004, 12:29
Ami otnosno purvi vupros ne sum 4uval do sega nqkoi da e imal takuv problem i edva li to4no pri teb 6te se poqvi takuv, no ako vse pak stane ne6to takova 6te razbere6 spox :)
A za tretiq vupros - zna4i po princip mujut izpitva orgazum pri vsqka edna poza i pri tova v po4ti ednakva stepen, dokato pri jenata ne e suvsem taka - pozite koito gi zadovolqvat nai-mnogo sa 3, no za ne6tastie az znam samo 2 ot tqh i te sa: standartnata (misionerskata) i lujica (tq e legnala s grub kum teb s leko prisviti kraka, na edna strana, a ti si zad neq i... se6ta6 se de - deistva6)
Ako nikoga dosega ne se e slu4valo momi4eto da svur6i predi mom4eto,zna4i momi4etata nikoga ne sa polu4avali orgazum?Taka li?
Estestveno 4e e po normalno momi4eto da svur6i predi mom4eto ili pone s nego, ako mom4eto svur6i purvo kakvo, momi4eto ostava nezadovoleno li?Nali zatova horata pravjat sex za da im e hubavo i na dvamata ako ne svur6at i dvamata kakvo e udovolstvieto.A tova 4e mom4etata vinagi gledat samo sebe si e drug vupros!!! :evil:

united_colors
11-18-2004, 16:49
Aide be kade sa sega razbira4ite?
105 4oveka sa pro4eli taja tema i nikoi njama da potvurdi 4e kara priatelkata mu da svur6i predi nego :lol: :lol: :lol:

Eternal^^
11-18-2004, 17:46
Jenata moje da polu4i pove4e ot edin orgazym edin sled drug neposredstveno za razlika ot myjyt ;)

Steff
11-18-2004, 21:05
Eternal^^ taka e :)
a po vyprosite...
1. ne e taka, zashtoto na jenata ne i omekva p***ata, kakto na myjete onaq rabota :) i za da ne e precakana edna jena trqa vse pak da svyrshi predi myja :) osven razbira se ako sled kato svyrshi myjyt ne izpolzva alternativni metodi za da q dokara do vyrha (auuu kak go kazah samo :wink: )
2. kogato jenata svyrshva, se otdelq edna takava technost ot vlagalishteto, bqla takava edna, ne mi se opisva mnogo mnogo shtoto sym preqla i.... :roll: osven towa sym chela nqkyde, che sled orgazym zyrnata na gyrdite se vtvyrdqvat, a tova ne moje da se simulira ;P
i 3. pri wsqka jena e razlichno, na men primerno lubimata mi poza e kucheshkata... poludqvam napravo :twisted:

JX
11-18-2004, 23:45
Супер сте, мерси мно ;)

Baccara
11-19-2004, 08:05
Имам 3 въпорса:
1. Когато жената получи оргазъм, а мъжът още не е свършил, как може да продължи половия акт? Примерно, при мъжа, като свърши и неможе да продължи. При жената не е ли така?
:roll: :oops: 2. Как се познава, че жената е получила оргазъм? Мъжете изхвърлят сперма, а жените? :roll:
3. Коя е позата, при която жената изпитва най-голямо удоволствие, а мъжът по-малко? :lol:

1. Продължаваш да си калтиш.
2. Крещи, вие... за всяка жена е различно.
3. Повтарям отговора си - за всяка жена е различно.

4i4o
11-19-2004, 11:11
Мъжете изхвърлят сперма, а жените? :roll:


Я поемат.

Steff
11-19-2004, 11:27
Мъжете изхвърлят сперма, а жените? :roll:


Я поемат.

mnooo brutalen :)

SanDRo
11-19-2004, 14:48
mazgaaaaaaaaaa

shantafa
11-19-2004, 15:33
ebati i izpadnalite hora deto ste.....po princip si e napravo zadyljitelno jenata da svyrshfa predi myja,kofti e da se preksyfa akta zaradi nesposobnostta na myja da se sdyrja pone malko
2.jenata izhvyrlia technost bleda na cviat mazga;))
3.az za pozata zavisi ot chofeka estestveno.az nai obicham na zadna... :twisted:

shantafa
11-19-2004, 15:33
ebati i izpadnalite hora deto ste.....po princip si e napravo zadyljitelno jenata da svyrshfa predi myja,kofti e da se preksyfa akta zaradi nesposobnostta na myja da se sdyrja pone malko
2.jenata izhvyrlia technost bleda na cviat mazga;))
3.az za pozata zavisi ot chofeka estestveno.az nai obicham na zadna... :twisted:

amy lee
11-19-2004, 16:11
ebati i izpadnalite hora deto ste.....po princip si e napravo zadyljitelno jenata da svyrshfa predi myja tva puk be6e tolkova tupo :roll: kak taka zaduljitelno e tova,zaduljitelno e onova.kade pi6e 4e e zaduljitelno jenata da svur6i predi muja i obratno.tva izob6to ne e vqrno.sajalqvam mnogo,oba4e pri razli4nite slu4ai e zaduljitelno :x

united_colors
11-19-2004, 17:11
ebati i izpadnalite hora deto ste.....po princip si e napravo zadyljitelno jenata da svyrshfa predi myja tva puk be6e tolkova tupo :roll: kak taka zaduljitelno e tova,zaduljitelno e onova.kade pi6e 4e e zaduljitelno jenata da svur6i predi muja i obratno.tva izob6to ne e vqrno.sajalqvam mnogo,oba4e pri razli4nite slu4ai e zaduljitelno :x
Ami neznam, ama spored mene e po normalno da svur6i momi4eto i posle mom4eto.6toto ako mom4eto svur6i purvo moje i da ne moje da produlji a sex-a vklu4va i dvamata => vseki trjabva da polu4i svoeto :wink:

11-19-2004, 19:14
1.Emi k'vo da ti kaja, tq jenata kat svar6i ti si prodaljava6, ama ti ako svar6i6 prav.....po4va lizaneto :P
2. :?: :!: :?:
3. Za vsqka jena i vseki maj e razli4no... pak ako si hodi6 s edno momi4e 6te si govorite i 6te razberete na kiii, kakvo mu haresva.. :P

rikk
11-19-2004, 19:30
1. abe po princip jenite svurshvat po-trudno ot mujete ;) s moita priqtelka obshto vzeto go potvurjdavame. no puk se sluchvat i izkliucheniq. snoshti uspqh da q nakaram da svurshi 4 puti predi az samiq :P :D

SHanTAFa
11-19-2004, 20:59
emi hubu be hora kak kato sfyrshi myjyt pyrvo i shte prodyljite akta govoria za akt,ne za oralna liubov!ako ste s guma shte se maha i shte se mie,ako ste bez shte triabfa tia pone malko!emi to chuvstvoto si otiva!nie ne se dyrjim s chasove vyzbudeni!osven tova sled seks na myja mu spada pone malko i ima nujda malko ot pochivka!amy lee mai niamash koi znae kakyv opit che da govorish taka!zatova kazvam napravo si e zadyljitelno.osven ako myjet ne e niakakyf samovliuben egoist i gleda samo negovia si kef...togafa she si sfyrshi i she si trygne!i kfo she reche tfa razllichni sluchai ia kaji naprimer pri kakfi sluchai ....govoria za polov akt...ne za lizane i tem podobni

R.I.P.
12-28-2004, 20:32
1. OOO nqma problem o6te po-dobre, za6toto moga(i drugite jeni de) da izpitvam pove4e ot 1 orgazam 1 sled drug....
2. Hm... moje da usetih super leko da potreperva(togava e 100% istinsko), a i az ki4no pristkam priqtelq si kam men v tozi moment adsi silno...i...dalboko....
3. Zavisi ot jenata ku4e6kata e dobra s dalboko pronikvane, a misionerskata dostavq dogqla klitorna stimulaziq

ssiimmoonna
10-19-2006, 16:20
mi se si mislq 4e pri jenite moje kolkoto si iskat puti a 6to se ptnasq do razbiraneto mi moje da razbere6 po izrajenieto nz po kakvo dr

Cuddly
10-19-2006, 16:26
Имам 3 въпорса:
1. Когато жената получи оргазъм, а мъжът още не е свършил, как може да продължи половия акт? Примерно, при мъжа, като свърши и неможе да продължи. При жената не е ли така?
:roll: :oops: 2. Как се познава, че жената е получила оргазъм? Мъжете изхвърлят сперма, а жените? :roll:
3. Коя е позата, при която жената изпитва най-голямо удоволствие, а мъжът по-малко? :lol:

1. Жената може да свърши още много пъти пъти... :smt016
2. Повярвай ми няма начин да го пропуснеш, освен ако не е симулация.
3. Мисля, че при всяка жена е различно

10-20-2006, 00:14
Имам 3 въпорса:
1. Когато жената получи оргазъм, а мъжът още не е свършил, как може да продължи половия акт? Примерно, при мъжа, като свърши и неможе да продължи. При жената не е ли така?
:roll: :oops: 2. Как се познава, че жената е получила оргазъм? Мъжете изхвърлят сперма, а жените? :roll:
3. Коя е позата, при която жената изпитва най-голямо удоволствие, а мъжът по-малко? :lol:

1. Акта си продължава няма проблеми
2. Драскане с нокти, пъшкането се засилва докато в един момент не те смачква с бедрата си ако си на мисионерска
3. Тя е легнала по гръб, ти й вдигаш краката нагоре и го вкарваш. Краката й са на раменете ти.

krem4et0
10-20-2006, 08:05
1. Когато жената получи оргазъм, а мъжът още не е свършил, как може да продължи половия акт? Примерно, при мъжа, като свърши и неможе да продължи. При жената не е ли така?-Принципно аз при оргазъм изхвърлям 1 куп течности и пресъхвам ужасно-з това или не продължаваме акта,а действа ръчната от моя страна,или малко френска за възбждане и си действаме пак.
2. Как се познава, че жената е получила оргазъм? Мъжете изхвърлят сперма, а жените? -Трудно се познава-гаджето ми не винаги успява да познае,но наскоро откри,че устните ми омеквали много.Сега ползва този метод :P
3. Коя е позата, при която жената изпитва най-голямо удоволствие, а мъжът по-малко? -Не знам-мога да ти кажа за обратното,ама за това не знам!

krem4et0
10-20-2006, 08:12
Абе момичета вие яко послъгвате мая-всяка тука свършвала бързо вагинално.Ебаси-знаете ли колко рядко става това в действителност?Жената не е задължително да свърши по време на актът и това не значи,че мъжът е кълпав,а просто има психологическа бариера да го направи или пък се зъдържа повечко на фаза Плато.За това не лъжете така момчетата-клиторно може да свършвате за 5-10 минути,но вагинално става рядко и е нужна доста голяма психическа нагласа!

WindWaker
10-20-2006, 08:14
Абе момичета вие яко послъгвате мая-всяка тука свършвала бързо вагинално.Ебаси-знаете ли колко рядко става това в действителност?Жената не е задължително да свърши по време на актът и това не значи,че мъжът е кълпав,а просто има психологическа бариера да го направи или пък се зъдържа повечко на фаза Плато.За това не лъжете така момчетата-клиторно може да свършвате за 5-10 минути,но вагинално става рядко и е нужна доста голяма психическа нагласа!

ne moje6 da govori6 ot imeto na vsi4ki,a edinstveno za sebe si (i svoq "bogat" opit).

krem4et0
10-20-2006, 08:23
Не говоря от името на всички-това е научно доказано.Само 13% от жените изпитват многократен оргазъм,а единичен около 50%.Над 40% от жените до 35г. НИКОГА не са изпитвали оргазъм-даже и клиторен.При жените оргазмът не е всеки път.А и не говоря за себе си-аз си изпитвам редовно оргазъм и без да правя секс само от целувки и петинг.А правя ли секс това става по 3-4 пъти.Работана е там,че така се получи след доста време редовен сексуален живот.разбери го-жените имат по-различна сексуалност от мъжете!

WindWaker
10-20-2006, 08:26
az taq statistika syvsem ne q ebavam.......qsno mi e 4e ne sa vsi4ki no toq procent - 13% prosto e super izmislen. edva li vsi4kite mi priqtelki (poznati se ima predvid + moqta) s koito sym govoril i mi kazvat 4e svyr6vat - edva li vsi4kite sa vse ot tezi 13 %.......edna izvadka (nezavisimo ot kakyv vid) prosto nikoga ne moje da e 100% vqrna.....az iskah ti tova da razbere6.

LoRinSeR
10-20-2006, 08:31
Не говоря от името на всички-това е научно доказано.Само 13% от жените изпитват многократен оргазъм,а единичен около 50%.Над 40% от жените до 35г. НИКОГА не са изпитвали оргазъм-даже и клиторен.При жените оргазмът не е всеки път.А и не говоря за себе си-аз си изпитвам редовно оргазъм и без да правя секс само от целувки и петинг.А правя ли секс това става по 3-4 пъти.Работана е там,че така се получи след доста време редовен сексуален живот.разбери го-жените имат по-различна сексуалност от мъжете!

Пълни глупости. 50% от жените, с които съм бил за изпитвали вагинален оргазъм с мен и се познава когато се стигне до такъв. До някъде е психическа нагласа. Не си мисли, че ти си едниствената, която е изпитвала "това удоволствие".

krem4et0
10-20-2006, 08:36
az taq statistika syvsem ne q ebavam.......qsno mi e 4e ne sa vsi4ki no toq procent - 13% prosto e super izmislen. edva li vsi4kite mi priqtelki (poznati se ima predvid + moqta) s koito sym govoril i mi kazvat 4e svyr6vat - edva li vsi4kite sa vse ot tezi 13 %.......edna izvadka (nezavisimo ot kakyv vid) prosto nikoga ne moje da e 100% vqrna.....az iskah ti tova da razbere6.
А нито за миг не си ли помисляш,че може да те послъгват или те самите да не знаят какво е това с голямото О.Аз си мислех по едно време,че това което изпитвам е оргазъм,ама като го изпитах в действителност разбрах,че съм била във велика заблуда.Ако са на 15 няма да различат това,че им се пишка,от това че свършват.А и изследването не съм го правила аз.само,че онази вечер се бяхме събрали на женско парти и заговорихме за сексът.От 6 момичета само аз бях стигала до многократен оргазъм,а 2 момичета до единичен и то няколко пъти.Всички гледт момчето да е ок и правят сексът между другото.А това не трябва да е така.Естествено извадката не е представителна,но и други мои приятелки не могат да свършат вагинално,въпреки че правят секс по 3-4 пъти на вечер!

krem4et0
10-20-2006, 08:37
Не говоря от името на всички-това е научно доказано.Само 13% от жените изпитват многократен оргазъм,а единичен около 50%.Над 40% от жените до 35г. НИКОГА не са изпитвали оргазъм-даже и клиторен.При жените оргазмът не е всеки път.А и не говоря за себе си-аз си изпитвам редовно оргазъм и без да правя секс само от целувки и петинг.А правя ли секс това става по 3-4 пъти.Работана е там,че така се получи след доста време редовен сексуален живот.разбери го-жените имат по-различна сексуалност от мъжете!

Пълни глупости. 50% от жените, с които съм бил за изпитвали вагинален оргазъм с мен и се познава когато се стигне до такъв. До някъде е психическа нагласа. Не си мисли, че ти си едниствената, която е изпитвала "това удоволствие".
не съм единствената-айде прочети горният ми пост моля ти се,че няма смисъл да пиша пак едно и също!

WindWaker
10-20-2006, 08:39
nqma smisal da govori6 za 15-16 godi6ni. takiva vyob6te ne poznavam. govorq za hora na na6ta vyzrast. prosto zabravi toq procent da e veren.....procenta (po moq li4na precenka) e mejdu 25 - 35% (za jenite koito mogat da izpitat orgazam - kakyvto i da e).

krem4et0
10-20-2006, 08:41
13%-многократен и около 40% еднократен.Процентът става около 50!Аз говорих за многократния оргазъм-той не е често срещано явление!

WindWaker
10-20-2006, 08:43
vij - ako be6e kazala 4e samo 13% ot mujete mogat da nakarat edna jena da izpita orgazam po bih se syglasil. prosto 6te6e da e po-blizo do istinata

krem4et0
10-20-2006, 08:46
Абе и двата пола са виновни за незадоволеността на жената-жените не могат да се отпуснат и да се наслаждават,а голям процент от мъжете не се интересуват дали на нея й харесва,а гледат те да са ок.Има и патологични случаи-една моя колежка прави секс многократно за вечерта по нейни думи 9 пъти(аз лично не го вярвам) и то,защото гаджето й иска и да не откажела,а никога не й е било приятно и мрази сексът.Този е ебаси егоистът-като дори не я пита приятно ли е.

WindWaker
10-20-2006, 08:49
Абе и двата пола са виновни за незадоволеността на жената-жените не могат да се отпуснат и да се наслаждават,а голям процент от мъжете не се интересуват дали на нея й харесва,а гледат те да са ок.Има и патологични случаи-една моя колежка прави секс многократно за вечерта по нейни думи 9 пъти(аз лично не го вярвам) и то,защото гаджето й иска и да не откажела,а никога не й е било приятно и мрази сексът.Този е ебаси егоистът-като дори не я пита приятно ли е.

ibe mu sa na 4oveka......

SINDEL
10-20-2006, 09:11
1. Обикновено дори и жената да е свършила първа това не й пре4и да продължи акта. Верно, има жени които след оргазъм стават супер 4увствителни отдоло и ако продължат акта веднага може да запо4не да ги боли, но тва рядко се среща.
2. Не се познава кога жената е свършила - евентуално може да разбереш по свиването и отпускането на влагалищните мускули, но не винаги се усеща.
3. Най-лесно и бързо жените достигат до оргазъм в мисионерската поза, а и май май тя кефи мъжете най-малко

No_LiMiTe^f
10-20-2006, 09:12
Za pyrviqt vypros moga da kaja 4e jenata povreme na seks ne polu4ava samo 1 orgazym(pone az de)!
Za drugite dva predpolagam 4e ve4e si polu4il/a otgovori!

LoRinSeR
10-20-2006, 09:29
Не говоря от името на всички-това е научно доказано.Само 13% от жените изпитват многократен оргазъм,а единичен около 50%.Над 40% от жените до 35г. НИКОГА не са изпитвали оргазъм-даже и клиторен.При жените оргазмът не е всеки път.А и не говоря за себе си-аз си изпитвам редовно оргазъм и без да правя секс само от целувки и петинг.А правя ли секс това става по 3-4 пъти.Работана е там,че така се получи след доста време редовен сексуален живот.разбери го-жените имат по-различна сексуалност от мъжете!

Пълни глупости. 50% от жените, с които съм бил за изпитвали вагинален оргазъм с мен и се познава когато се стигне до такъв. До някъде е психическа нагласа. Не си мисли, че ти си едниствената, която е изпитвала "това удоволствие".
не съм единствената-айде прочети горният ми пост моля ти се,че няма смисъл да пиша пак едно и също!


Да, точно със сегашната ми приятелка минахме границта на това "ходи ми се до тоалетната". Не може един мъж да възприема жената просто като сексуален обект, трябва много внимание.

gotinam
10-20-2006, 09:47
Имам 3 въпорса:
1. Когато жената получи оргазъм, а мъжът още не е свършил, как може да продължи половия акт? Примерно, при мъжа, като свърши и неможе да продължи. При жената не е ли така?
:roll: :oops: 2. Как се познава, че жената е получила оргазъм? Мъжете изхвърлят сперма, а жените? :roll:
3. Коя е позата, при която жената изпитва най-голямо удоволствие, а мъжът по-малко? :lol:

1. Половият акт естествено си продължава. В идеалния вариант е да свършим и двамата заедно, в по-добрия е жената да свържи първа, а в лошия мъжа.
2. Мъжете трудно разбират (особено по неопитните) кога една жена свършва. Съпроводено е с обилно овлажняване например, което с презерватив няма да усетиш със сигурност, това е и една от причините според мен доста от мъжете да не обичат употребата на гумички.
3. Аз свършвам най-често, когато съм легнала по корем и той ме чука легнал върху мен, а с пръсти стимулирам клитора си. За мъжа не знам при коя поза изпитва най-малко удоволствие. С мен поне ми се струва, че във всяка една изпитва винаги ;-)

tequila
10-27-2006, 15:10
абе ей :за втория въпрос :при клиторен оргазъм се получават едни конвулсии на влагалището. ТОГАВА жената е получила ОРГАЗЪМ!!!!
а не когато крещи и се мята!!! ](*,) ](*,) ](*,)

10-28-2006, 07:34
az taq statistika syvsem ne q ebavam.......qsno mi e 4e ne sa vsi4ki no toq procent - 13% prosto e super izmislen. edva li vsi4kite mi priqtelki (poznati se ima predvid + moqta) s koito sym govoril i mi kazvat 4e svyr6vat - edva li vsi4kite sa vse ot tezi 13 %.......edna izvadka (nezavisimo ot kakyv vid) prosto nikoga ne moje da e 100% vqrna.....az iskah ti tova da razbere6.
А нито за миг не си ли помисляш,че може да те послъгват или те самите да не знаят какво е това с голямото О.Аз си мислех по едно време,че това което изпитвам е оргазъм,ама като го изпитах в действителност разбрах,че съм била във велика заблуда.Ако са на 15 няма да различат това,че им се пишка,от това че свършват.А и изследването не съм го правила аз.само,че онази вечер се бяхме събрали на женско парти и заговорихме за сексът.От 6 момичета само аз бях стигала до многократен оргазъм,а 2 момичета до единичен и то няколко пъти.Всички гледт момчето да е ок и правят сексът между другото.А това не трябва да е така.Естествено извадката не е представителна,но и други мои приятелки не могат да свършат вагинално,въпреки че правят секс по 3-4 пъти на вечер!


Tvojte priqtelki qvno sa asexualni oba4e!Procentut e 53% koito kazva6 no spored men e okolo 70% deto izpitvat...Ina4e kato mi govori6 za nau4no dokazani ne6ta sigurno znae6,4e mujete svur6vat po-lesno,za6toto ako stava6e trudno nqma6e da sme 6 miliarda,a 1 naj-mnogo!Kolkoto do jenata-pri neq ne e zaduljitelno svur6vaneto,no puk za razlika ot muja si izpitva kef prez cqloto vreme,a ne za 3 sekundi-se6 se!E ako ne e devstvenica o6te,ama takiva ostanaha li??? :shock: [-( [-(