PDA

View Full Version : За страховете........



Sladinka
11-18-2004, 08:28
Един от наи-лошите аспекти на страха е,че може да те лиши от възможността да излезеш от неблагоприятна за теб ситуация като неподходяща връзка или незадоволителна работа!
Напишете собствените си страхове, каквито и да са

Грахче
11-18-2004, 08:49
стах ме е от самотата

Jamalska
11-18-2004, 09:08
...ne se smeite ama........ne obi4am tymnoto...Wsy6tnost zawisi ot kompaniqta ama....ne mi hareswa...ne se 4uwstwam komfortno

Sladinka
11-18-2004, 09:16
...ne se smeite ama........ne obi4am tymnoto...Wsy6tnost zawisi ot kompaniqta ama....ne mi hareswa...ne se 4uwstwam komfortnoСпоойно никой няма да ти се смее, все пак различните хора ги е страх от различни неща, колкото и да са глупави( стрховете) имашги, няя кво да се притесняваш :wink:

DeaTHroW-ReC_F
11-18-2004, 09:22
и мен ме е страх от тъмното....страх ме е да остана самичка даже през деня вкъщи....ми страх ме е я......страх ме е торбалан да не дойде да ме земе през ноща...страх ме е брат ми да ме остави сама в стаята през нощта....страх ме е вечерта кат сички спят да хода до кенефа дет ми е на две стъпки...ми страхх ме е...проблем?:) :oops:

Sunny_stz
11-18-2004, 09:52
eee nedeite tolkova da vi e strah de!!Vse pak ste si v sobstvenite si ku6ti,a tam nqma da vlqzat nik'vi torbalanovci!!!:)))Ami mene me e strah ot problemite [no se spravqm s tqh] i mene su6to me e strah ot tumnoto no kogato se pribiram sama:))))

aBeP4eTo
11-18-2004, 10:00
стах ме е от самотата

И аз съм като Грахче ! Страхувам се някой ден да не остана сама без приятели и без подкрепа !
Иначе много се страхувам и от змии ! Незнам защо ама има голям страх от змиите !
И да не забравя страхувам се от това да не загубя някои от хората които обичкам ! :?

amy lee
11-18-2004, 11:09
strah me e ot sdamotata i ot pluhove(govorq za teq deto sa v mazetata,ne za morski svin4eta,hamsteri,ect).kato vidq tezi jivotinki iztrupvam

playful_girlll
11-18-2004, 11:16
strah me da ne produlji tozi ad,v koito se namiram v momenta .strah me e lubimiqt mi 4ovek da ne me predade ,strah me e tova dali maika mi 6te produlji da se durji po tozi ko6maren na4in , ...no nai-mnogo me e strah ot tova da ne ostana sama!!!:(

Pepsi^
11-18-2004, 11:21
Men puk mnogo me e strah ot zmii...napravoooo...

united_colors
11-18-2004, 11:22
Mene me e strah ot ku4eta 6toto vednuj edno bezdomno me uhapa.
I me e strah ot tupaci 6toto ljatoto edni mi izkaraha akula s edna kola :evil:

fikserr
11-18-2004, 11:52
men me e strah samo i edinstveno ot men si i ot tova koeto pravq dnes da ne se okaje greshno utre!!!!

LunaTriCk
11-18-2004, 12:57
men me e strah samo i edinstveno ot men si i ot tova koeto pravq dnes da ne se okaje greshno utre!!!!

именно, страх ме е от себе си...

Murderdoll
11-18-2004, 13:26
strah me e ot..ot straha :roll: :roll: :roll:

morsmordre
11-18-2004, 13:38
...ne se smeite ama........ne obi4am tymnoto...Wsy6tnost zawisi ot kompaniqta ama....ne mi hareswa...ne se 4uwstwam komfortnoСпоойно никой няма да ти се смее, все пак различните хора ги е страх от различни неща, колкото и да са глупави( стрховете) имашги, няя кво да се притесняваш :wink:

Май ставаме няколко души, които ги е страх от тъмното... :oops: :roll:
По принцип не ме е страх от тъмното, а най-вече от мазето, щото...абе от малък не съм обичал да ходя сам в мазето....вупреки че през изминалата година влизах там съвсем сам!!!Но пък страха от тъмното мога да го преживея за разлика от страха от...от....от песовете... :oops: Никак не обичам некой пес да лае в близост до мен, когато съм сам...веднъж влязох в един магазин и преди да се усетя ено малко...гадно...песче ми се нахвърли на крака, а аз още не бях влязал в магазина!!!Или пък тази година един ОГРОМЕН и черен пес ме нападна в гръб, но аз се усетих навреме(разпищяха ми се ушите в точния момент) и се обърнах и го сритах здравата!!!!!!!!! :!: така че може да се каже че иам известен опит с преодоляването на страха!!! :wink: :roll: :oops: :P :twisted:

little_black_dress
11-18-2004, 14:09
Strah me e ot zabolekari,zatova ne haresvam doktora ot Big Brother!! ))
Strah me e i ot smotata! (( :roll:

Тед:)
11-18-2004, 14:30
Страхувм се да остана сама...

amy lee
11-18-2004, 15:12
mai 4e samotata e ne6toto ot koeto vsi4ki se strahuvame.i spored men ima za6to.......

Dance_princess
11-18-2004, 15:51
Страх ме е да не загубя някой мой близък.
Страх ме е от това, че може да умра без да съм постигнала нищо съществено в живота си, без да оставя следа след себе си, че хората няма да ме запомнят с нищо.

Едно от нещата, от които най-много ме е страх са хората :roll:

tedi{P}{P}{P}
11-18-2004, 15:55
...ne se smeite ama........ne obi4am tymnoto...Wsy6tnost zawisi ot kompaniqta ama....ne mi hareswa...ne se 4uwstwam komfortno
da ti kaja i az sam tei :)
tei 4e nqma ot kfo da se pritesnqva6....
to ne e to4no strax ot tymnoto a fobiq nekfa... nz i az :roll: :oops:

P1ra71nQ
11-18-2004, 17:54
Strah me e ot samotata
i men me e strah da ne zagubq blizyk chovek
strah me e kogato nqma nikoi v kyshti :oops:
strah me e da ne se sluchi neshto s nqkoi moi blizyk v BG i da ne sym se sboguvala(nedai si boje)
abe ot mnogo hora me e strah............

Strah me e ot zabolekari
i men mnogo me e strah ot zabolekari

Djursi
11-18-2004, 18:36
Страх ме е от тъмното и от тишината
Страх ме е от голями помещения
Страх ме е от стари къщи
Страх ме е от мъртви хора
Страх ме е от запалени свещи в тъмна стая
Страх ме е от самотата
Страх ме е от смърта
Страх ме е да не умра гадно и сама
Страх ме е от кучета
Страх ме е да не видя края на света...
Общо взето от това ме е страх

SunnyG
11-18-2004, 19:27
strah me e ot sebe si i ot samiq strah....

Crash & Burn
11-18-2004, 22:47
Nai-golemiqt mi strah e samotata. Ujasqvam se da ne si ostareq kato nqkoq izkukala babi4ka, koqto ima samo 4erni kotki i beli mi6ki :?

LiNkiN4eTo
11-19-2004, 08:33
strah me e ot daskalkata po matematika :roll:

Satanas_daughter
11-19-2004, 13:10
strah me e ot sebe si...imam vpredvid az sum choveka koito moje nai mnogo da mi navredi i vupreki che mnogo obicham da se naraniavam pak me e strah ot men si...zvuchi stranno no mislia che ne moga da go obiasnia po dobre.....
a da strah me e oshte ot zubolekari i genekolozi (ne obicham da mi burkat kudeto i da e bilo)

Steff
11-19-2004, 13:59
men me e strah ot divi jivotni... i nai-ve4e ot hishtni ribi... adski mnogo obicham da pluvam i da se gmurkam, no super mnogo me e strah ot nepoznati gadini iz vodata :(
strah me e i ot sobstvenata mi glupost, zashtoto ne obmislqm postypkite si dostatychno dobre i naranqvam horata okolo men :? i nqkoi den she se precakam mnogo koravo... :oops:

Josefinne
11-19-2004, 18:56
Мен ме е страх от зъболекари, от самотата и от... унижението. Това наистина са 3те неща, от които изпитвам ужас :?

eNigMaTic^
11-19-2004, 19:19
Страх ме от мен саматаот самотата, от мен"невидимата"(за някой хора съм невидима де) :(
Още ме е страх и от .... кокошки :oops:

Eternal^^
11-19-2004, 19:31
Strah me e za brat mi , ako mu se slu4i ne6to nqma da go prejiveq !

Iliqn4eto
11-19-2004, 20:20
Sunny_stz ooo v gre6ka si .. v ka6ti kakvo li ne mogat da ti napravqt kazvam ti go ot li4en opit,ina4e me e strah ot tamnoto,bolkata i ot zabolekar...e i ot drugi ne6ta no nai ve4e ot tezi;))) vseki si ima pone pove4e ot 5 straha:Pp

©@|)@|\/|@®73®1
11-19-2004, 21:00
ох тези страхове... всеки ги има, дори да не си признава. Понякога те провалят ина4е супер слу4ки, според мен трябва да се борим с тях и да се опитваме 4есто да правим неща, от които ни е страх. Първо,защото след това си удовлетворен от себе си,4е си преодолял една трудност, второ защото така 6анса да се провали6 във важен момент,заради тях, намалява. Ина4е мойте страхове,както на всеки друг,са много и най-разли4ни,но 100% ще забравя някой.Но напоследък май най-много се страхувам да не ме разберат погре6но,да не направя несъзнателно някое малко нещо, което да нарани някой и да стане голям проблем, с две думи страх ме е от това как се справям в 4ове6ките взаимоотно6ения. Страх ме е да не се върне Сакалиев в Нафтекс, щото 6оуто на Армията няма да го има. Пове4ето хора ще кажет,4е това е мн глупаво(особено моми4етата :Р), оба4е ЦСКА си ми е в сърцето и колко да няма БГ футбол, умирам за този отбор,затова си4ко свързано с него поражда в мен страхове от ло6ото,което може да му се слу4и :) Страх ме е от насилието,защото съм свикнал нещата да се оправят с думи, но някои хора не се способни да разсъждават и са мн силни, когато са пове4е и ма4кат другите, но мисля 4е това е от по-малките ми страхове и 4е по-скоро го преодолявам,отколкото да го задълбо4авам. И така... няма какво да ви занимавам, защото са наистина много, който ме познава ги знае ;) Мн разнообразни са. Лека ве4ер и се борете със страховете си ;)

Steff
11-19-2004, 22:53
eee cadamarteri ti ubi ribata ve batka :)
mnogo qko izkazvane, nishto che pak staashe duma za CSKA, ama kfo da se prai, vijdam che si super fan...
no sym mnogo syglasna s teb za nqkoi neshta...
evala batka :twisted:
ama mnou mi sa spi i nishto ne moga da izmydrq smisleno, taka che Gute Nacht :!:

©@|)@|\/|@®73®1
11-20-2004, 07:16
eee cadamarteri ti ubi ribata ve batka :)
mnogo qko izkazvane, nishto che pak staashe duma za CSKA, ama kfo da se prai, vijdam che si super fan...
no sym mnogo syglasna s teb za nqkoi neshta...
evala batka :twisted:
ama mnou mi sa spi i nishto ne moga da izmydrq smisleno, taka che Gute Nacht :!:

хаха еми не гледай това за ЦСКА,за да те кефи си4ко ;) Аз се опитвам да говоря каквото мисля,затова няма как да не спомена любимия отбор, това е ценна за мен 4аст от живота ми ;) Емоциите, които сапътстват тази моя "мания" са огромни за мен. Това е като второто ми гадже хаха няма зна4ение колко пари, в колко 4асам кой ден е ма4а, важното е да съм там. А още по-яко е,4е стадиона е до даскалото ми и събота(у4а и тогава), когато има ма4 напрао от у-ще съм там,после може и вкъщи да отида :) а ина4е за рибата - еми ко да се праи, баща ми от малък още ме води на риболов, как няма да я хвана. Друг е въпроса,4е аз по-скоро му ру6ах нещата,когато бяхме по разни гьол4ета,вместо да се у4а на нещо. Един път му метнах радиото в една тиня... а той мн си го харесва6 хихи все пак още работи ;) е айде стига съм бръщулевил извън темата, бай ;)