PDA

View Full Version : Приятелство или ЛЮБОВ



Giovanni
11-18-2004, 10:09
Кое за вас е по-важно според вас?

Грахче
11-18-2004, 11:48
зависи в каква ситуация.
зависи от приятеството, зависи от любовта.

но сякаш любовта доминира :P

SisTeR`oN`MaXa
11-18-2004, 12:41
Na4i kategori4no za men priqtelstvoto e nad vsi4ko , za6toto sam razbrala kolko e gadno da zagubi6 priqtel/ka zaradi nqkvo mom4e/momi4e s koeto sled vreme moje dori da ne se poglednete! :!: !tva e samata istina az bqh napravila edna takava gre6ka za koqto mn sajalqvam i nikoga ne bih povtorila tova!! :cry: :? Lubov mn mn dokato nameri6 istinskata , no priqtelq si ostava priqtel ii vinagi moje6 da raz4ita6 na nego :!: Az stra6no se radvam 4e si varnah priqtelkata ii.. za neq i drugi priqteli bih napravila vsi4ko... :!: :lol:

morsmordre
11-18-2004, 15:14
Ами в приятелството има една досада - че приятелите си се опалкват взаимно (е някои само слушат и си мислят за нещо друго...), но пък иначе нямаше да бъде приятелство ако не се изслушвахме, нали така!!!
А пък ЛюБоВтА е да обичаш някоя и да й желаеш сичко хибаво, да искаш да прекараш сичките си мигове с нея, да я подкрепяш в трудни моменти и още куп неща, които идват с практика! :wink: :roll:
Лично аз мисля че приятелството и Любовта са на едно равнище, защото човек не трябва да се кара с любимата заради приятели и с приятели заради любимата!!!

eNigMaTic^
11-18-2004, 15:33
Приятелството е по-ценно според мен :wink: Все пак френдовете може да се оплакваш и от гаджето и от тях самите.Защото са ти пр.и няма да ти се расърдят :twisted:

Tiffany
11-18-2004, 15:56
Човек има нужда и от двете в живота си.Но ако би трябвало да избирам то на първо място е приятелството,защото в живота си съм била без любимо момче,но без приятелите си дори не мога да си го представя!

BaT_GirL
11-18-2004, 17:52
Честно?Приятелството но първо ще рискувам.Давай ти си!

united_colors
11-18-2004, 17:55
Njama ve4ni priateli ima ve4ni interesi :)
Kvo 6te kajete za tova.Az sam za.A to i lubovta po edno vreme e kato priatelstvo.
Az izbiram lubovta 6toto ot neja sam polu4ila nai golemite pohvali i upreci, ot neja sam se smjala i ot radost i ot muka taka 4e...

Eternal^^
11-18-2004, 18:28
hmm...mnogo otnositelno..za men liubovta e PO-VAJNA.. no pyk dali 6te iztrae pove4e vreme, ve4ee.... :roll:

worldclass
11-18-2004, 19:45
Abe priatelstvoto i e priatelstvo , Ama sireneto e s pari :wink:

aBeP4eTo
11-18-2004, 19:56
Зависи главно от чувствата незнам до каква степен трябва да съм влюбена за да оставя приятелите заради едно момче ! И двете са адски важни неща, но едва ли ще искам да изгубя най-добрата си приятелка заради едно момче....! Но незнам зависи от много неща... :!:

NeBeSeN_88
11-18-2004, 20:36
Na4i kategori4no za men priqtelstvoto e nad vsi4ko , za6toto sam razbrala kolko e gadno da zagubi6 priqtel/ka zaradi nqkvo mom4e/momi4e s koeto sled vreme moje dori da ne se poglednete! :!: !tva e samata istina az bqh napravila edna takava gre6ka za koqto mn sajalqvam i nikoga ne bih povtorila tova!! :cry: :? Lubov mn mn dokato nameri6 istinskata , no priqtelq si ostava priqtel ii vinagi moje6 da raz4ita6 na nego :!: Az stra6no se radvam 4e si varnah priqtelkata ii.. za neq i drugi priqteli bih napravila vsi4ko... :!: :lol:
Абсолютно ама абсолютно съм съгласен. КАТЕГОРИЧНО ПРИЯТЕЛСТВОТО ПРОСТО И ДУМА НЕ МОЖЕ ДА СТАВА. Чесно казано в момента имам до себе си няколко човека които мога да нарека истински приятели защото са го доказвали хиляди пъти. До такава степен, че когато при един от хилядните пъти когато съм правил задни салта от буната зех че се треснах в гредите отпреде и едния скочи да ме вади (аз сам си излязах де) ама оня скочи братче. Па после ме носеше до болницата щото бях загубил много кръв и ми беше причерняло. И тва е един от многото случаи просто. Мога само да се надявам че ще са още дълго време винаги зад гърба ми и ще ме подкрепят.

ПС: Карал съм се с приятел за момиче и чесно казано не си струва.

valent
11-20-2004, 10:57
mnoo qsno, 4e e po-vajno priqtelstvoto! kolkoto pyti da ti go povtarqme!!! Osven tova ti moje6 sam da preceni6! Samo ti 6te izgubi6 ot tova :evil:

Dharma
11-20-2004, 17:42
hehehe to4no sega sum na mnenie 4e nqma priqtelstvo.ama to lubovta e slurzana s priqtelstvoto,taka 4e....mai priqtelstvoto e po-vajno

Steff
11-20-2004, 18:32
mi ne znam dali trqa vyobshte da staa duma za izbor mejdu dvete neshta... shoto taka ili inache kato si fanesh nqkoi libovnik :wink: , tfa ne oznachava, che nqma da poddyrjash otnosheniq s priqtelite si :? deanam az ne bih postavila edno ot dvete na pyrvo mqsto...

Ri4i^
11-20-2004, 22:33
Приятелството!!! Аз като тръгнах с най-добрия си приятел кво...вчера скъсахме и сега не искам да го виждам...просто си развалихме приятелството заради лапешките си акъли...

raffy
11-21-2004, 11:00
уф, труден въпрос. то този въпрос може да се разгледа в няколко аспекта - дали да избереш приятелството пред любовта, ако се влюбиш в приятел, дали да предадеш приятел,заради това, че обичаш неговото момче/момиче, или дали да загърбиш приятелите си, когато имаш връзка. последното със сигурност никога не бих го направила, а и не съм го правила. първото го направих - трябваше да избера м/у приятелството и любовта и аз прецених, че за мен е по-важно да го имам винаги до себе си като приятел, отколкото да рискувам с любовта и един ден евентуално да го загубя ( не е лесен избор). а второто... е, това си признавам, че го направих и не съм горда . дано никога повече не ми се наложи да избирам дали да бъда с момче, което моя приятелка харесва.... така че наистина е много сложно и невъзможно да се отговори еднозначно.
но по принцип приятелството е по-дълго и по-истинско и то трябва да седи на 1-во място. разбира се трябва да знаеш кои от приятелите ти са истински и дали си заслужава да се жертваш за тях. :)

Kiss From A Rose
11-21-2004, 11:09
По принцип на тази възраст (14-15-16) години по-важно е приятелството .. защото любовта идва и си отива докато приятелството остава.. разбира се за 20-25 годишните може би любовта е по-важна , защото те знаят какво искат от живота и гледат по сериозно на връзките ..

dj Javor 'crazy-idiot'
11-21-2004, 11:15
Приятелството, стига да си намерил точните хора. А любовта - за мойте 17 години не мога да кажа, че е по - важна.

tedi{P}{P}{P}
11-21-2004, 11:18
opredeleno priqtelstvoto za6toto to ostava za cql jivot...a s 4oveka koito uj obi4am vinagi mojem da se razdelim...
ae za men po izgodno 6e e...priqtelstvo s mom4e,koeto prerastva v lubov! :roll: :wink:

4arovnica
02-10-2006, 13:08
lubovta ne e ve4na,a priqtelite sa do teb zavinagi...te sa kato tvoe semeistvo-bez tqh jivotat bi bil nemislim...

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 13:34
НЕ ПРИЯТЕЛСТВОТО :) :wink:

Sunny_stz
02-11-2006, 00:51
Ima6e podobna tema i v neq kazah,4e priqtelstvoto e ve4no,a lubovta ne!Gadjeto utre 6te te zareje,a priqtelite vinagi 6te ti protegnat ruka v truden moment,na tqh moje6 da kaje6 vsi4ko,mojete da se razbiete kakto vie si znaete nai-dobre!
Sled lubovta ni6to ne ostava-tujno ,no fakt!Zamislete se,kolko dvoiki sled skusvane na vruzka ostavat ,,priqteli''?Ili vuob6te posle mogat li da budat priqteli?ABSURD!!!Ako v lubovta e preobladavalo pove4e priqtelstvoto ,togava moje bi mogat da ostanat priqteli,no ina4e....gadno si e!

Death^Forever
02-11-2006, 07:01
Не мога да си избера и да живея само с едното. И Любовта, и приятелството са важни за един човек и не вярвам животът му да е пълноценен и правилно изживян, ако на него му е липсвало едно от тези неща. Винаги се намира начин да се комбинират. Лично аз не бих казала, че имам нито Любов, нито приятелство, но пак се справям някак. Двете неща са прекалено ценни, за да заменяш едното с другото...

BloodY`RoSe
02-11-2006, 09:28
po-vajno za men e priqtelstvoto,za6toto to ostava za cql jivot(ako e naistina priqtelstvo),a lubovta moje da si ide vinagi :!: :!:

Death^Forever
02-11-2006, 09:38
po-vajno za men e priqtelstvoto,za6toto to ostava za cql jivot(ako e naistina priqtelstvo),a lubovta moje da si ide vinagi :!: :!:

Любовта е вечна, но може и да изчезне, същото се отнася и за приятелството, не всички приятели са вечни, колкото и да са истински...Чудя се защо всички мислите по този начин...Вече казах, че за мен и двете са важни, не мога да избирам между еднакво ценни неща...