PDA

View Full Version : typichka temichka..no si zaslujava komentara?!?!



MomChe!
11-18-2004, 10:50
taa..kakto vi e izvestno povecheto momiche i momcheta prekarvat poveche vreme v chata..ot kolkoto na sreshti..ta tozi IRC..sushto e edna mnoo vajna chast ot..edna vryzka..ta vurpsoa mi e takuff..kak da nakaram momicheto po chata..da proqvqva interes kum men..da mi se vkliuchva da si lafimm..sqkfi raotki i takia razni..znam li?? nemoga da si otgvorq na toq vupros no ako ima otgovor neka nqkoi da kaje..komplimenti li da i praime po chata '{}' li da prashtame..kakvo da pravime:)??
momicheta kakvo haresvate viee po chataaaaaa..primerno (tupichak vupros no..sorry iskax da znaq)
sa bez nqkoi da mi kaje neshto ot roda 'stiga s toq umrel chat be deistvai na jivo'
aide blagodarq vi !!:)

SisTeR`oN`MaXa
11-18-2004, 12:30
amMm naistina tapi4ak vapros bih kazala no kakto i da e :!: vij sq ni6to opredeleno nemoga da ti kaja tva e tvarde individualno pri vsqko momi4e no bih ti prepora4ala da ne prekalqva6 s tapite vaprosi kato "asl pls" ii t.n... opitva6 se da zavarvej razgovor za ne6to s neq namira6 ob6ta tema iii tai v prodaljenie na nqkoilko dena pak prez tva vreme ne e lo6o da se darji6 milo s konkretnoto momi4e :P :) to posle ot samosebisi si idva.. ala bala sre6ta i t.n. XAxAxa dea znam mislq 4e tva e ob6to vzeto ni6to konkretno kazah :wink: 8)

NedosegaeM
11-21-2004, 13:31
Mi vij sq bre pich... chata mojesh da go izpolzvash kato nachin za zapoznanstvo ili sblijavane ako znaesh koq e mackata ... ama 4ak da go broish za vajna chast ot vryzkata.... nesho ne me kefi taq ideq (: Plus tva ako si pishete non stop i posle puk ste zaedno i posle pak 4at...mnoo byrzo she si pisnete (: smisul kolkoto i da ne iska6 da ti kazvame deistvai na jivo ..taka si e :roll: ai uspeh! :wink:

11-21-2004, 14:30
1 - NE lyji zatva kakyf si! Posle si4ko 6e izleze na qve i 6te syjalqva6. Ili 6e ti se izkefi ili ne!
2 - Razbira6 na max kakvi intresi ima i t.n. - a be kakyf 4ovek e. Po vyzmojnost ne q pitai direktno ami kato si lafite za ne6to i si pravi izvodi i pokaji nqkakva zainteresovanost ot interesite i. 6te i stane interesno da si govori s teb i t.n.
3 - natatyk ve4e trqbva da stane na jivo nqma kak!

SnoW_GiRl_
11-21-2004, 17:38
kolko ti kofti za zvy4o za men 4ata e ni6to!vqrvo stoq s 4asove v 4ata no...vseki pat 6tom vlqza 4ata za da vlqza s mom4eto koeto haresvam se skarvame za GLUPOSTI!edno e v 4ata drygo e na jivo! edin si v 4ata a dryg si realno! spored men nick name`a e edno prekrivane ot tvoqta sa6tnost!a ako iska6 da se zapoznae6 s nqkoe momi4e priosto triabva da q tarsi6 izvan 4ata!tq moje da e mila i dobra da si pra6ate ``{}`` a vsa6tnost da si ima dryg vav sarceto da e kakva li ne.... a ti si misli6 ``eh kakava macka nabarah`` da no ``mackata`` ma jivo kakva e? da ima vrazki ot 4ata no pove4eto sa kratkotraini....
ako iska6 momi4e ne go tarsi v mrejata a pogledni na ylicata!

BaT_GirL
11-21-2004, 20:31
Ми честно казано на мене в чата ми праят малко момчета впечатление.
По принцип за да ме впечатлят трябва да си говорят съвсем откровено
Мразя когато някой се прави!Започваш разговор от там минавате на втори трети.Пък ако искаш тя да те търси влизайте в някъв малък канал с 10-16 човека щото като станете приятели и тя влезе ще ти види ника и ще те потърси!Аз поне правя така :P

Kiss From A Rose
11-22-2004, 17:21
Незнам дали говориш за точно определено момиче , но ще говоря за по принцип .. така какво обичам примерно аз .. от особенна важност е разговора да не се ограничава до "здравай , асл , каква музика слушаш , имаш ли снимка , как изглеждаш" .. изобщо някои почне ли с такива въпроси направо го изключвам .. обичам да си говоря с момчетата на всякакви теми , даже и да са глупави , важното е да е нещо оригинално .. има някои момчета , които обичат да се правят на големи газари в чата .. това е много глупаво .. едно момче за мен трябва да е компетентно по много въпроси и да не се издухва още в началото .. абе съвета ми е - не се правете на много отворени в чата , бъдете забавни и весели , мислете нови теми на разговор и сте готови :D

nofearinc
11-22-2004, 17:41
С две думи в чата всичко трябва да е като на истинска среща (почти де, като се изключи целуването на монитора и няколко други елементи), така че изключваш чатърския жаргон и преминаваш на разговор на дадена тема. Успех!

Колкото до ника... ами принципно по статистика ако си с някакъв по-гъзарски ник "Sexy" нещо си, "Pi4", "Kazanova" "E***a", и тем подобни те заговарят повече, но това означава предимно повърхностна връзка само за момента, а не реална връзка която може да прерастне в нещо. АКо искаш погледни ТУК (http://irc.start.bg) за разни поезия, канали и някои полезни неща за mIRC-ата и после ми прати ЛС или по ICQ за как върви и какво си открил полезно във сайта. Успех отново!

08-28-2006, 09:39
ami az li4no ne moga da se vpe4atlq ot mom4e koeto ne poznavam taka4e ...........

koalka
08-28-2006, 09:42
Ами ти няма как да го накараш,но ако търсиш нещо по-сериозно бъди чустна с него,но лошото е че няма как да разбереш той дали е сериозен.

luda`flirtajika
08-28-2006, 09:47
Ами ти няма как да го накараш,но ако търсиш нещо по-сериозно бъди чустна с него,но лошото е че няма как да разбереш той дали е сериозен.

momche e...emi...pishi i ti bre...tq kat ne pishe,ti pishi... :D

Elektra_x
08-28-2006, 11:20
taa..kakto vi e izvestno povecheto momiche i momcheta prekarvat poveche vreme v chata..ot kolkoto na sreshti..ta tozi IRC..sushto e edna mnoo vajna chast ot..edna vryzka..ta vurpsoa mi e takuff..kak da nakaram momicheto po chata..da proqvqva interes kum men..da mi se vkliuchva da si lafimm..sqkfi raotki i takia razni..znam li?? nemoga da si otgvorq na toq vupros no ako ima otgovor neka nqkoi da kaje..komplimenti li da i praime po chata '{}' li da prashtame..kakvo da pravime:)??
momicheta kakvo haresvate viee po chataaaaaa..primerno (tupichak vupros no..sorry iskax da znaq)
sa bez nqkoi da mi kaje neshto ot roda 'stiga s toq umrel chat be deistvai na jivo'
aide blagodarq vi !!:)
Ами ако наистина я заинетеруваш по някакъв начин тя сама ще ти се включва...не мога да ти кажа точноопредел начин,за да привлечеш вниманието й...всеки си е индивидуален.На мен първо впечатление ми прави ника...някви като почнат да се пичат Секси пич или Секс мен еди кво си са ми смешни и дори да ми пишат не им отг.
Идеята ти за комплиментите...ми може примерно ако ти прати снимка да й кажеш че е сладка,но не прекалявай.Ако почнеш още на първия разговор да й пишеш оле влюбих се ква си хубава и да и пращаш целувки ще те помисли за повърхтностен.Разкажи и повече за себе си какво харесваш или ако те пита нещо не отг само с да и не.Други глупости не можах да измисля ...айде успех

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
08-28-2006, 16:45
Няма да говоря за всички ще говоря за себе си никога не се включвам на непознати и не си чатя с такива на който никовете са от рода на " pi4 ot klasa " или нещо такива дразнат ме и такива дето още на са те видяли и почват "мила" "скъпа " или пък напрао ти пращат {P} на такива изобщо не отговарам