PDA

View Full Version : кофти номерца в даскало хихи



fuuuuuuuuuck
11-18-2004, 16:59
кажете някви гадни номерца ( и не чак толкова ) които сте правили или искате да направите.
ние с още една приятелка и един приятел си направихме тайна групичка и правим номерца,но последно време сме се изчерпали нещо и затова ви питам за някоя друга идея 8)

Murderdoll
11-18-2004, 17:07
q q mi raskaji vie kvo pravite? :lol:

united_colors
11-18-2004, 17:08
Mi vednuj s edin ot moja klas se pliskahme s voda ot tia 6i6etata s biberon deto sa i az za da go izdraznja o6te pove4e dokato otiva6e da si pulni 6i6eto mi namokrih stola.Toi zakasnja za 4as i napravo sedna ahahahah
Posle cjal den ne stana!!!
Toi puk na edin rojden den dokato bjah v toaletnata sednal do moeto mjasto i dokato sjadah me zagovori i mi drupna stola i az padnah pred si4ki ahahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

amy lee
11-18-2004, 17:13
oooooo,nai gadnite nomera gi pravim na daskalite :lol: po4nahme celiq klas da kre6tim i da se biem v 4asa po geografiq a 15 minuti predi kraq na 4asa napirame da izlezem,a gorkata gospoja edvam ni udurja.a vednuj s edna priqtelka sae skarahme i az i zvunnah ot imeto na edna neina sau4eni4ka da hodim v cenura i dori q vidqh kak trugva kum spirkata na avtobusite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

united_colors
11-18-2004, 17:23
hahahah eleeeee ne me se6taite za daskalite.ahahaha
imahme v 9ti klas edin za6emeten otvsjakude.
vednuj mu otkradnahme teftera deto ni predava6e uroka ot nego i kakto si vikame vliza 6efkata i vika "kakvo stava tuka be" i nie
"mi... gospodina udari ice" i ottam 6efkata kato pobesnja i mu vika "ia ela gospodine zamalko" mnogo malko ni be6e toja klasen posle!
redovno lujeme 4e e bil zuneca, a kato imame nemski i sme na 1via etaj i ska4ame prez prozoreca-taia izpada v nervna kriza!
sega imahme edna po zamestvane i i vikam "koi e po-goliam 6ef az ili edikoisi tam.." i tja se 4udi.Vikam i ja ela tuka i tja idva.Ja mi dai belejnika i tja mi go dava.Ja sedni sega pred mene i tja sjada.Posle i vikam a koi e sega 6efa a.Taja su6tata i vikame poznavate li g-ja Gerasimova?(takava ne su6testvuva) a tja vika da.. zasi4ah ja po gimnaziata.HAHAHAHAH i i vikam "aide kato ja poznava6 prati i mnogo pozdravi utre" i na drugia den vika na klasa"predadoh pozdravi na gospojata!mnogo be6e 6tastliva" posle ja pitame o6te li e sas pin4era po ulicite "ami..ne, ama onia den pred tjah be6e" na vuprosa "po centura sama li be6e " zamesni4kata ni otgovori s "ne, s edna druga gospoja" i nie pitame "Petrova? (tazi su6to ne su6testvuva)" i tja pak "Daaa Olga Petrova!!!!!!!!"
NO COMMENT!

moviemaker
11-18-2004, 17:24
Аз смятам утре да си сложа на ръцете бинт и да кажа че съм се рязал заради едно момиче от моя клас....
Същото момиче вчера я почерпих със солети от земята и тя ги изяде..после ми беше малко разсърдена,ама...голяма работа...
Веднъж имахме в стаята стол с три крака...тя седна без да забележи и се изтърси на земята...

Djursi
11-18-2004, 17:37
Hehe i nie sme se pryskali i imahme edna g-ja i tq se vkliuchi :) :) :)
Beshe qko smqh :)

fuuuuuuuuuck
11-18-2004, 18:21
ами ние си носим водни пистолети , сипваме вода по столовете и те сядат,пишем кофти бележки,слагаме ги на чиновете им и като ги смачкат се цапат яко защото от другата страна е цялата в мастило от пълнителя на счупени химикали 8) заключваме някоя съученичка в съблекалнята и някви такива вече изтъркани номерца...

Djursi
11-18-2004, 18:44
когато бяхме по - малки бяхме сипали вода между чиновете ( нарочно ) и имахме един смотан даскал дето само 2-ки и 3-ки пишеше и ни дразнеше и той мина по най-мокрото и се хлъзна и падна...
После всички бяха наказани ... Ама на нас ни беше през *****
Сега ни казвам че сме най-щурия и лош клас... че сме най-голямите купонджии и че не сме за това даскало :)
Апък и много се ебаваме с репликите от Биг Брадър :) Хехе има яко смях в това ... Нали казвам Ден един кой си ... Час еди колко си .. и т.н. и кой каква прави ... Тва направо ако им не е писнало на госпожите ... Ужас :)
Мен до сега три пъти ме гониха заради това ...

united_colors
11-18-2004, 18:53
Gotin nomer e pri u4itel deto mrazi da mu zakasnjavat da se razberete 5 4oveka da idvate prez 2-3 minuti.E za poslednia moje i da njama zakasnenie a ocustvie....no izkustvoto iska jertvi :twisted:

DiEsEl_GiRl4eTo
11-18-2004, 20:06
Nachi edna boza q dyrjahme okolo sedmica i tq se vkisna, slojihme q tochno do stola na edna shmatka i tq kato ponechi da sqda si go razsipa i posle mirisheshe izkliuchitelno priqtno. Dyvki po stolovete e redovnoto :) Ama i dyskata si e maniika, samo che opana. Kogato se otvarq navyn vratata, podpirahme edna oblegalka ot chin i kato otvoreshe nqkoi daskal, tejko mu i gorko :( A pyk s edna otverchica stavat chudesa, kliuchyt sira da bachka i vtora smqna, posledni chasove, a lampite ne mogat da se vkliuchat, koi mislite, che pusnaha po-rano :)

11-18-2004, 20:13
xaxa
kat govorim za mrasotii koito praim na daskali - 1 pat na max qdosahme daskalkata po angliiski i na 15tata minuta ne izdarja - razreva sa i izlezna...ama dokat q bazikahme za sajalenie nqkoi hora q napraviha za 2 sttinki....kakto i da e kat izlezna iztichah i zakluchih vratata shtoto klucha beshe tam!i gledash sled 10min idva direktora da vrqka - I VRAATA ZAKLUCHENA :D sled koeto kat vidqhme che ne moje da vlezne pochnahme da digame shum se edno sa biem ili nqkoi go biqt i t.n. :) o policiq za malko da sa stigne :)

nqma da zabravq kak imahme nova daskalka po geografiq i nqkva super nahalna i na 1viq i chas pochna da ni vika se edno sme jivotni i samo toq deto stoeshe do men vika : `GOSPOJO NE SA OTVARQITE MNGO SHTOTO V4ERA BQHME NA 40 DNI NA PREDISHNATA DASKALKA PO GEOGRAFIQ` :)))) togava shtqh bukvalno da se napikaq ot smqh!!!!!! :D:D:D:D:D:D

pomna i kak edin pat izhvarlihme edna kofa s voda ot jama - 4tiq etaj i ne znihme che zam. direktorkata minava ot dolu i samo se chuva sled 2 sec nqkvi psuvni ot dolu :) okapahme q :)

pomna 1 pat na 1 sauchenik shtqha da mu pishat dvoika i toi sa kaji na jama otvori go i vika `g-jo pishete mi dvoikata i SKACHAM!` sled 10 min imashe 2-3 patrulk ot dolu i pojarna (tva v tukashnoto mi daskalo) :D:D

©@|)@|\/|@®73®1
11-18-2004, 21:42
а ве тука ще е мн за разправяне - елате на окръжна да видите малко практика или просто се помотайте малко с мен, сега съм болен ина4е в4ера минах през пазара и стъпих на 1 кантар за зелки да се премеря, после се гаврих с една жена, и по-то4но пискюлите на 6ал4ето и,а за капак метнах едно паве по едни зелки,дето се продавах и след тва яко тър4ах. Да не говорим за словсетните подмятания,които правя по пътя към непознати хора и постоянното пеене не мн висок глас на песни на 4ерно фередже и ЦСКА :) А ина4е по принци,когато времето е топло оби4ам да излизам с 1 приятел с колелата и да обарваме каки :) колелата са за по-бързо бягане ;) Правил съм и мн по-големи глупости,ама няма да ми стигне да ги изпи6а, но се пак изпростявам само,когато имам мн проблеми,щото тогава не ми пука от нищо. В противен слу4ай гледам да запазвам някво благоприли4ие. да ве да ама и аз не си вервам... :) както и да е, лека и изпростявайте,но в умерени коли4ества и за малко време

LiNkiN4eTo
11-19-2004, 08:53
detska radost - bengalski ogun :wink: :lol:
kvo e daskaloto bez nomerata :P :D

amy lee
11-19-2004, 12:34
to ako stava za vupros kato imame geografiq mnogo redovno gospojata kato ni roverqva koi e tuk i koi ne,vse ako kaje mihaela vdiga ruka monika i izvikva :TUUUUUUUUUUUUUUUUUUK.a nai golemiq maitap be6e s edin anton.gospojata kato stigna do nego i nego go nqma6e v 4asa(be6e zakusnql)i taq monika vika:Tuka sum! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a minalata godina mom4etata bqha slojili edna 4a6a sus sok na edin stol,i edno momi4e sedna na toq stol.drug put puk na edna sau4eni4ka edno mom4e i se izpika v gore6tiq 6okolad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a to pak v 4as po geografiq minalata godina dve mom4eta se sbiha i gospojata da gi razturve i te udariha i neq :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: